• Luke

    Nevite jestli se da koupit nejaky dres s kratkym rukavem, ktery ma predni dil z nejakeho neprofukaveho materialu? Nemyslim nejake bundy nebo neco tepleho, ale aby v tom slo jezdit i za tepla. Nejlepe v Brne. Diky za odpovedi

    0 0
    • PT  

      Tak si kup vestičku a budeš to mít nejlepší.Takový dres se snad ani nedělá,natož v Brně:)

      0 0
    • biker007  

      videl sem kratkej dres co mel predni dil z windsoperu. ale cena byla cca 1700kc, znacku si uz nepamatuju. a co obyc. dres a vesticka? to je podle me lepsi reseni, protoze pokud budes dres casteji prat ( a tomu se asi nevyhnes) tak to ty membrane moc neprospiva..

      0 0
      • ravo  

        Taky si myslím, že vestička je rozumné řešení. Třeba Kalas dělá solidní vestu za necelých 500 Kč…

        0 0
    • shamaan  

      No a co treba special. finkcni vrstva typu Moira, Craft… ktera ma na prednim dilu padakovinu nebo NoVind? Co si o tom myslite?

      0 0
    • Daf  

      Pochybuji ze neco takoveho se bude vyrabet s kratkym rukavem. Stejne funkcni a velice levne reseni ktere pouzivaji profici jsou noviny pod dresem :) Jinak bych se primlouval za tu vesticku.

      0 0
      • djano  

        Nielen profici, tiez pouzivam noviny.

        0 0
        • Paja  

          Ja taky, krom toho noviny nebo vesticka jsou rozhodne lepsi reseni, protoze se daji nasadit pouze na sjezd. Neprofuk v letnim vedru neni moc super;)

          0 0
      • Robbie  

        Muze to byt i patecni Rovnost? Jak muzou byt ty noviny maximalne stare?

        :-)))

        0 0
        • biker007  

          to ja si nechavam teda posilat z Italie zasadne cerstvou Gazzetta dello Sport. jina nez ruzova barva mi pod dres nesmi ;-))

          0 0
        • mastihuba  

          ne ne ne pánové nejlepší je Rudé právo

          0 0
          • Pavlos  

            no ale to uz se dneska strasne spatne schani

            0 0
          • M@rtin  

            Plánuješ účast na Závodě míru Praha – Berlín – Varšava s alegorickými vozy a pionýry podál silnice? ;-)

            0 0
            • ravo  

              Rude Právo svým formátem bylo jednoznačně určeno pro víc vyvinute ýcklisty:-)))

              0 0
    • MARIN  

      No neco z neprofuku aby se v tom dalo jezdit i za tepla urcite jeste nikdo nevyrabi. Reseni jak uz tady nekolikrat padlo je vesta

      0 0
    • Jester  

      Videl jsem od Gonso nebo Biemme dlouhy dres s neprofukem, u kteryho se daly sundat rukavy (ne cely, po jejich sundani zbyl klasicky dres s kratkym rukavem). To by mohlo byt reseni, ale obavam se, ze bude dost teply (bez rukavu).

      0 0
    • Luke  

      Chlapi a nevite kde sehnat tu vestu od Kalase nekde v Brne? Nemuzu na netu nic najit…

      0 0
      • preacher  

        Asi před hodkou jsem byl u Šírera a má tam pěkný výběr vestiček. Třeba taková Nalini mi utkvěla v paměti, ale má tam i levnější, třeba Axon. Mají otevřeno do 19:00.

        0 0
      • ravo  

        Můžeš si ji koupit rovnou u Kalase, ale mají dost velký poštovný:-( Podivej se na www.kalas.cz , někde tam je seznam regionálních distributorů.

        0 0
        • M@rtin  

          Zkoušel jsem ty regionální zástupce hledat ale nic jsem nenašel.

          0 0
          • ravo  

            Divný, byl jsem přesvědčen o tom, že to tam je:-( Tak jim napiš na info@kalas.cz, pokud jsou trošku seriozní, tak ti určitě poradí kdo jejich věci u vás prodává. Jejich 140 kaček za poštovný je fakt hodně a oblečení je určite lépe vyzkoušet předem…

            0 0
    • TinkTink  

      S dlouhym vyrabi napr.Vavrys…kratky netusim…

      0 0
    • pos3k  

      Pred nadavno jsem videl v shopu triko s KR a Wind stoprem.Gorewa­re.Ale ta cena.Pres dvojku.Zdar bajk.Jinak 100% dopo vestu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.