• smirek

    Mam kratasy s laclem a plinou. Potrebuji dlouhe kalhoty. Protoze i beham, tak si je nechci kupovat s plinou. Znamy jezdi kratasy s plinou a laclem a pres to dlouhe kalhoty bez pliny a laclu. Ma nekdo stejnou zkusenost? Co je to material ROubaix?

    0 0
    • Daf  

      Jasne je to celkem normalni to takhle vozit. Capaky pak muzes v klidu vzit treba na bezky.

      0 0
    • RomanH  

      Zalezi, jak moc se cemu venujes. Me bezky moc neberou (vyjedu tak 5× za zimu) a to klidne jezdim v kalhotach s „plinou“. Kdyz mas delsi vetrovku, ani to neni videt.

      0 0
    • MARIN  

      Vozim kratasy s vlozkou a laclem a pres to dlouhe Roubaix s laclem a na behani a bezky jen ty Roubaix s laclem. Behat s vlozkou by mi neprislo moc pohodlny :)

      0 0
      • Twisp  

        to ja beham s plynou abych se z toho kopce co me vzdy ceka nepo****. :) Ne vazne behat v capakach s plynou mi nevadi.

        0 0
    • náčelník  

      Jezdím slabé kra?asy bez laclu s vložkou a v chladu pře ně dlouhasy bez laclu a bez vložky Kalas z materiálu Roubaix. Na běh by mohly vyhovovat. Roubaix je středně zateplená elas?ákovina. Tohle je z www.kalas.cz/v2/main.php :
      Roubaix je vynikající úplet vhodný především pro výrobu thermo oblečení. Používá se nejčastěji na výrobu kalhot,které mají vysokou schopnost udržet tělo při stálé teplotě. Na své rubové straně má vysoký vnitřní vlas,který dodává příjemný pocit.

      0 0
      • petr  

        Pouzivam totez (akorat s laclem) a na beh mi vyhovujou.

        0 0
    • Pytlik  

      V zime jezdim v dlouhych bez pliny a pres to kratky s plinou (proc vsichni opacne, ma to nejakej duvod? Vzdyt to musi vic drit ne?) K tomu nakolenky. Na bezky pak vyuziju dlouhy bez pliny a samozrejme nakolenky. Dospod taim beru moirovy trenky, ale uvazuju o moirovych s prednim sustakem. Je kosa a pri petikilometrovym sjezdu na bruslickach uz nevim, jak si ho mam branit aby neumrzl.(Kolem Cerne hory radsi uz vozim i noviny :-)

      0 0
      • blue  

        samozrejme, ze to ma duvod, proc opacne… plina pres ty dlouhy capaky dost postrada svuj smysl…

        0 0
      • RomanH  

        Tak to jezdej manekyni kvuli reklamnim napisum. Spravne poradi je na ostro, vlozka, dalsi vrstvy. Jinak to straci smysl a muzes si misto vlozky omotat sedlo kusem hadru.

        0 0
      • vlty  

        jak odpověděli moji předřečníci, lepší je mít pod zadkem antibakt. vložku z kra?asů, než šev z čapáků…

        0 0
    • Paja  

      Jen potvrzuju vetsinovy nazor, dlouhy capaky bez vlozky – tenky kratky s vlozkou po nima nevadi a dlouhy capaky bez vlozky lip vyuzijes na bezky i na sjezd jako zatepleni.

      0 0
      • quassar  

        No nevim, ale jezdil jsem na podzim kratky pod dlouhejma (stary shity) a pohodlny to rozhodne nebylo. Jdu si ted koupit novy dlouhy a pod to jedine trenky s cyklovlozkou, imho jeste lepsi kombinace nez jenom dlouhy s vlozkou, preci jenom jedna vrstva navic bude v zime prijemna

        0 0
        • Lister  

          Kombinace prádlo s vložkou a na to dlouhé čapáky je jasně nejlepší, ale taky nejdražší varianta. Navíc nenajdeš moc výrobců prádla, kteří do toho šijí tak kvalitní vložky jako se dádají do cyklokra?asů. Pokud by někdo věděl o nějakém prádle, které by mělo anatomickou vícedílnou vložku( ideálně bezešvou) tak a? napíše. Asi bych koupil. Momentálně používám kra?asy a přez to dlouhé zateplené čapáky bez nefuku a celkem se to dá, ale příště si připlatím na ten nefuk.

          0 0
      • Air  

        jedna shoda by tu byla… ted jeste se shodnout, jestli s prednim nefukem nebo ne :) mate nekdo nowind capaky od Etape? nejsou moc promakane ale ta membrana je perfektne elasticka… skoro jako kdyby tam nebyla… je to membrana No-wind PRO… zajimalo by me, jestli ty od Kalase budou taky tak elasticke

        0 0
        • Dejv  

          Mam ty o Kalase a jsem s nima spokojenej,nemužu posoudit,jestli jsou stejně elastický jako od Etape, ale mě vyhovujou,spo­kojenost PS:sem ti asi nepomohl :-))

          0 0
          • Air  

            tak jsem ty kalasovky zkousel taky a jsou stejne elasticky jako ty Etape – je to asi tim, ze maji stejnou membranu Nowind PRO (ta pro je elastictejsi – cervena visacka). Jsou super, ale nesedi mi uplne idealne :( Tedy chtel jsem radsi vetsi – volnejsi 1. abych v tom nevypadal jako baletak, 2. abych se treba na bezky mohl prioblict. XXLka byly super co se tyce sirky nohavic a volnejsiho pocitu ale nesedely mi do delky (kvuli tech prositych kolen – ta cast byla pod koleny a trochu odstavala-delaly se takove faldiky). XLka mi sedly delkove super (prosite kolena byly tam kde mely byt), ale uz jsem se v nich citil trosku tesneji. Sice to nebylo hrozny, ale radsi bych ty volnejsi… Tak nevim jestli se jeste nepodivam na jinejch. Ale pochybuju, ze za takovy peniz jeste sezenu podobne capaky. Jsou fakt super… Chjo, uz jsem mel v podstate vybrano :( Doporucujete kupovat natesno nebo muzou byt trosku volnejsi? Ony ty faldiky pri chuzi sice vypadaj blbe, ale mozna by to pri jizde bylo ok. To vybirani je vzdycky alchymie…

            0 0
            • aku  

              Ja mam sensor psycywear nebo jak se to pise. Roubaix komplet, na kolenou neprofuk a to mi bohate staci. Pod tim kratasy s vlozkou a kdyz je zima tak navleky na kolena

              0 0
        • quassar  

          dneska jsem koupil ty kalasovky, jeste jsem je nejezdil a vypadaj velice gut, jenom mam strach jestli nebudou moc teply… predek celej z no-windu, perfektne sedej… no snad to bude v poho… jinak az nekdo objevite naky super trenky s cyklovlozkou dejte vedet (ale tak do 700, vic za to nedam)

          0 0
          • SavaH  

            Mam taky kalase s předním nowindem a jsem spokojená. Po vyprání je pro jistotu naimpregnuju sprejem, aby nepromokaly. Nelituju tech prašulí. BTW nechápu, jak někdo může mít dlouhý kalhoty a na to kra?asy s vložkou… to je divný, ale asi u ženskejch to je jiný než u chlapů ;o)

            0 0
            • aku  

              naopak ne? kratasy z vlozkou a NA TO dlouhy kalhoty. JEstli to nekdo nosi naopak tak bych si ho rad vyfotil ;)

              0 0
    • MaPa  

      Ještě přidám poddotaz: Dlouhé kalhoty přes ty krátké s vložkou vozíte s kšandama nebo bez?

      0 0
      • Lance  

        S

        0 0
        • MaPa  

          :-)

          0 0
          • Lance  

            Tak jo aby sis nemyslel,ze Te chci odbyt i kdyz mi ta odpoved pripada zcela vycerpavajici. Vozim s laclem, neumim si predstavit, ze bych to mel bez. S laclem vozim i kratke kalhoty. Mel sem jedine bez laclu (letni) a ty ted pouzivam pod ty dlouhe. Ted je toho vic co?:-)

            0 0
            • MaPa  

              To sem chtěl vědět. Přijde mi totiž pakárna mít dvojí lacl – třeba kvůli chození s pískem a tak… – ale radši se zeptám, třeba to zas má jiný výhody (slejzání apod.).

              0 0
              • Lance  

                No o ten pisek mi nejde, protoze stejne si musim sundat bundu a pak cely ty ksiry, protoze ja ho vrchem nevytahnu. U tech letnich to jde, ale zase je mi lito to tak moc natahovat. Takze se nejdriv posvlikam a pak jdu udelat dobre. Jde o to,ze tolik sir mi pripada takove neprirozene, i kdyz at si kazdy jezdi jak chce.:-)

                0 0
                • Lance  

                  ksira=sira=ksanda nebo jak tomu vlastne chces rikat, to jen pro upresneni. Ty jo z jedne jedno pismenkove odpovedi mam malem maly elaboratik:)

                  0 0
                  • MaPa  

                    Dík, ještě jsem si vzomněl jestli znáš hospodohru „s nebo bez“?

                    0 0
                    • Lance  

                      Nemas zac, ale tu hru – priznam se – fakt neznam........:(

                      0 0
                      • MaPa  

                        S = :-) BEZ = :-(

                        0 0
                        • Lance  

                          ty me trapis,napada me nekolik souvislosti, ale nechces me jeste trosku trknout? Asi je toho na me moc nebo co:-)

                          0 0
                          • MaPa  

                            Tak přesně o tom to je. Trápení neznalých. Prostě ti řeknu opakuj po mě: S (+ udělám :-)) a ty zopakuješ S, ale samo že bez úsměvu, a tak to jde dál, dokud nepřijdeš na to, že k S se musíš :-) a k BEZ musíš :-(. Za každý špatný pokus se taky může platit pitím apod, ale tím se dost snižuje pravděpodobnost že na to ty lidí přídou. Většině to stejně trvá do zavíračky než na to přijdou. Ale nedá jim to… No nic, taková zkratka do dětství…

                            0 0
                            • Lance  

                              Aha, lepsi hra, sedime v hospode a znas hru „Rekni cislo ne?“ takze reknes Rekni cislo, spolusedici rekne napr. 100 a ty reknes 85 nebo jine, ale nizsi, a pak dodas sakra prohral jsem a mas videt okolosedici, jak muzes prohrat takovou hru, no a das mu viditelne vyhru, hodne lidi to nepochopi,ale to je na tom to krasne:)

                              0 0
                            • Vrci  

                              znám to v trochu jiný verzi. Kolem stolu se podává pivní tácek a při předání se říká „S“ nebo „BEZ“. někdo kdo zná podstatu, říká zda to bylo dobře nebo špatně.

                              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.