Přelisování sloupku u vidlice Marzocchi Z4

43 nepřečtených
  • Sirenna

    Poradte mi jestli si mam nechat prelisovat sloupek, nebo ne! Mam ho totiz moc kratkej, ale slysela jsem par nazoru, ze je to risk! Napiste mi vsechna pro a proti.

    0 0
    • JOE  

      Já mám jenom jeden názor a to můj: rok jezdím s přelisovaným duralovým sloupkem na Marzocchi Z5 a pořád drží :-) – měnili mi to v Razzu Praha.

      0 0
    • Vincent  

      Lisovat to bych mel strach.. Spis si kup za cca 300,– takovej nastavec do krku vidle.. Zastrcis to zeshora do sloupku a dotahnes imbusem.. Vevnitr je takova rozperka co to drzi..

      0 0
      • lubos  

        Ejhle, to sem nevedel, ze se tohle dela. Kde to lezi ? Nebo kde se to da na webu najit ?

        0 0
        • Vincent  

          To by me taky zajimalo :] Ale zkus se zeptat tinka, on ti urcite helpne.

          0 0
      • Sirenna  

        O tom sem taky slysela, ale nejak k tomu nemam duveru :(( Jak hrube zachazeni to snese?

        0 0
        • Vincent  

          no, pokud nejezdi HC DH tak by to melo vydrzet :] Je to stejny system jako se driv pouzival u zavitovejch vidlic.. podle me to bude ok.. urcite to je levnejsi jak lisovani a taky bezpecnejsi..

          0 0
          • Franta  

            bohuzel sirennka hc dh jezdi :-) takze babo rad

            0 0
          • Sirenna  

            No, a snese to skakani? Treba nedoskocim a co se stane potom........­.....vydrzi to?

            0 0
            • Vincent  

              Koupit lepsi vidlu nez Z4 :] kecam, fakt nevim.. me to jenom tink ukazoval, netestoval sem to..

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Ja sem to vozil, ale jen tak lehce. Ne ze bych tomu neveril, ale idelni reseni to neni:) Navic, jak dotahnes hl.slozeni co se dotahuje jezkem? Ja tam mel rozperku a na tohle by se muselo pouzit neco jako truhlarska svorka.

                0 0
                • Vincent  

                  to me nenapadlo :] rek bych ze je tona nouzovy reseni, kdyz ti nic jinyho nezbejva..

                  0 0
                  • Sirenna  

                    Ja nechci nouzovy reseni :(( A nejde to dotahnout jezkem :(

                    0 0
                    • Gatier  

                      No ten nastavec je tak pre turistov. Dva krat tuhe to zrovna nie je. Nevidim problem s prelisovanim. Daval som to kamaratovi, lebo mu pukal. Ved nove su tiez nalisovane. Co som pocul, robi to Marzocchi bezplatne. Mozno len postovne… V kazdom pripade by som sa nebal!

                      0 0
                      • lubos  

                        co pukal ?

                        0 0
                        • Gatier  

                          No ten krk o ktorom sa tu bavime!

                          0 0
                          • lubos  

                            Hmm, no mne tiez pukalo .. na starej a mozno aj na novej. Ale puka asi aj hlavove. Vsetko puka … :(

                            0 0
                            • Gatier  

                              Prave to si myslel aj kamarat. Hlavne treba vylucit hlavove tym ze ho namazes. Horna dolna miska a miska na vidlici.

                              0 0
                              • lubos  

                                Tak veru. Az na to, e tie misky su nalisovane. Takze to nebude take jednoduche.

                                0 0
                                • Gatier  

                                  :-) Si vravel ze Ti nevadi pukanie. Ale Ti poviem, ze keby si sa na nom raz zviezol a nic by nepuklo… Pocul by si stebot vtakov, kamene odfrkujuce od predneho kolesa na ram, pesiakov za zatackou…

                                  0 0
                                  • lubos  

                                    Pri jazdeni nie. Ale nemozem sa dopatrat na 100% co to robi, mozno jedno aj druhe. A zvycajne som dost nervozny ak to neviem presne aj ked nevadi. Svojho casu ma privadzal do sialenstva zvuk kdesi v aute, nemohol som zaboha prist na to, co to je :)

                                    0 0
                                    • Pavlos  

                                      ono to vetsinou po case prestane horsi je kdyz to pak udela lupa clovek hodi mrchu:) Jinac takove praskave zvuky taky nemam rad

                                      0 0
          • TinkTink  

            No ono je todle delany jako proste neco takovyho, co nebude vystaveny nakymu extremnimu zatizeni…na extremni zatizeni bych zvolil nadvareni krku…

            Jak se to utahuje to jsem nepochopil…jsem to zkousel testovat a utahnout jsem to za pomoci normal naradi nedokazal…stoji to asi 200,–…

            0 0
    • Sirenna  

      Kolik teda stoji to prelisovani a kde se to da udelat?

      0 0
    • TinkTink  

      Heled..proc proste nezajdes do netovyho bazaru…tam nenajdes nakej inzerat kde nakej typek treba prodava rozsekanou Z5 nebo Z4 za litr…a mas to i s nahradnima vnitrnostma – vetsinou byvaj utrhly uchyty na naby a tak…takze ziskas vic nez kdyz to budes prelisovavat…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Jenze, kdyz uz je neco tak mechanicky poskozenyho, tak i ten zbytek dostal poradne na prdel a je to koupe zajice v pytli. Nerikam, kdybych z ni chtel pruziny, zatku nebo ventil, ale vnitrni nohy, to je to nejrizikovejsi na vidlici.

        0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.