Odlišné značení čísel tras v cyklomapách

6 nepřečtených
  • marco

    Poslední dobou jsem si všiml že některé cyklo trasy mají jiné značení číslem než je na mapách máte s tím také své zkušenosti je šílené v neznámém prostředí jet a zjistit u další žluté cedule na které je jiným číslem že sice jedete dobře ale číslo v mapě nesouhlasí se skutečností a to jednoho znejistí

    0 0
    • McBlacky  

      jezdit v ČR podle žlutých cedulí, to je spíš námět na fejeton…

      0 0
      • marco  

        To už jsem zjistil cyklomapa je mi pouze díky namalované trase pouze pomocníkem kde se dá dostat slušně jezdit už proto že to není žádná divočina a dají se tam vzít i méně trenovaní jedinci i když některé obtížnější místa se i na těchto žlutých dálnicích také najdou

        0 0
    • Pytlik  

      Snad jediny, kde to sedi, je Cykloatlas CR od Shocartu. Stoji kolem 500kc a je tam cela republika. Jednotlive listy muzes vytahnot a vzit s sebou jen to, kudy hodlas jet. Jinak nejlepsi mimo zlute cedulky je vzit klasickou padesatku KCT (tu zelenou, ne zlutou) a trochu se divat na vrstevnice.

      0 0
      • mn  

        Podle cykloatlasu ČR od Shocartu jsem jezdil letošní i loňskou dovolenou a zjistil jsem, že i tam neplatí ono „Co je psáno to je dáno“ a to nejen v očíslování tras, ale i kudy jsou trasy vedeny.

        0 0
      • McBlacky  

        ha ha

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.