Prokluzuje řezení na velkou placku

13 nepřečtených
  • Lister

    Když chci zařadit velkou placku tak se mi dost často stane že zmáčknu páčku na prázdno. Prostě páčka jde dolů ale netahá za lanko. Když zmáčknu podrohé tak už většínou zabere. Nevíte co s tím?

    0 0
    • Lister  

      Zase chyba v nadpisu. Fuj stydím se.

      0 0
    • McBlacky  

      taky se mi to stávalo, máš sražený ty zoubky v páčce, u levnějších jsou z umělý hmoty a proti sobě, když se obrousí, nebo se jeden dva vylomí tak to tohle dělá. Ale znáš to, může a nemusí :-)

      0 0
    • RomanH  

      Mas spinu v razeni. Rozeber razeni a prostrikej to nejakym ridkym olejem. Mne to takhle obcas dela pri teplotach pod –3 stupne.

      0 0
      • MARIN  

        Pri teplotach pod 0st mam stejnou zkusenost a moc tomu nepomaha ani ridky olej

        0 0
        • RomanH  

          Mne jo, ale vydrzi to tak 1–2 vyjizdky a pak musim mazat nanovo.

          0 0
          • kovar  

            jo jo, i mě tomu také pomůže to vyprat v oleji(vystříkat) – používám TF 2.

            0 0
            • Lister  

              Díky za rady. Řazení jsem ještě nerozebíral tak doufám, že to nepo*eru ještě víc.

              0 0
        • MartinXC  

          To dělá v zimě hlavně LX. Nějako dírkou tam šprcni GT nebo podobný, na čas to dá pokoj. U XT i Deorka se mi to ještě nestalo.

          0 0
          • blue  

            me to dela nejen v zime stary osmickovy XTRko… ale proklouzne si na presmykaci tak jednou za tri mesice a pak zase funguje v pohode…

            0 0
    • BH  

      pravdepodobne je to neopravitelene, doporucuji nove razeni nez se na to nemoci spolehnout.I kdyz XTR by mne bylo lito vyhodit…

      0 0
      • Lister  

        Tak xtr rozhodně nemám, ale mě je líto vyhodit i to deore. Budu ale přestavovat na sram a tohle si nechám do zásoby. Třeba na zimáka, až si nějakého postavím. Mám doma starýho nepojízdnýho bajka, ale ještě jsem se nedostal k tomu abych ho zprovoznil aspoň na zimu.

        0 0
        • BH  

          rozumna uvaha, zimak je potreba i kdyz ten je idealni s festkou a tedy bez razeni.Deore packa vsak stoji okolo 400 Kc, tedy jeden lepsi obed

          0 0
Téma bylo zamknuto, nelze přidávat další reakce

Podobné diskuse