SPD Ritchey V3 PRO - máte někdo zkušenosti?

12 nepřečtených
  • palladin

    Máte někdo zkušenosti s SPD Ritchey V3 PRO? Ty co vedle inzeruje TinkTink.

    0 0
    • hanz  

      Jsou fakt super, jezdil jsem je asi 1/2 roku-bez závady. Mají super nastupování a vystupování, zanášení blatem minimální. Ted jezdím time kuli boční vůli-mam už problemy s kolenama a time mi od toho trochu pomohli. Mezi spd systémy dle mého V3 jsou Hódně dobrá volba.

      0 0
    • Lada1  

      jo, no problemo. perfektne nastavene (sice za cenu vrzani) – drzi dobre a na vystupovani staci jenom skubnout nahoru. (kdyz zapichnu kolo do zeme, tak jsem schopny ho prebehnout pres riditka). Menil jsem jednou lozisko -SKF ca 250Kc

      0 0
    • confido  

      Mam zkusenosti jen s comp a brzo se na nich udelala vule jako krava, je lepsi si priplatit za shimano.Jezdim xtr uz rok a naprosta spokojenost.

      0 0
      • RomanH  

        Totez, stejne i u manzelky a kamaradky. S tim rozdilem, ze ted jezdim na Timech.

        0 0
        • hanz  

          Hmm, oba si tady stežujete na něco jiného než se tázatel ptal, oni totiž comp maji ložiska diametrálně jiné, takže je to asi taková rada jako Superba si nekupuj protože mně na Felícii zrezly prahy.

          0 0
    • Jenca  

      rozhodne bych do nich nesel. mel jsem sice compy ale proste po x km na nich chytil takovej vakl ze jsem si myslel že snad upadnou. sice jsem je rozebral pročistil zakompletoval ale o moc se to nezlepsilo a po takovych 200km to vypada jako ze to chce znova tak proste uz setrim na 540ky

      Ale co stoji k zamysleni je proc v čr nemame jeste ritchey V4 kdyz ej to model 04 tak tu už mely byt vypadaj fakt dost slusne na zahlceni blatem a vaha taky super necelych 300g

      0 0
      • Lada1  

        COMPY a PRO jsou dost jine ! staci se podivat na i foto a vidis, ze ten vakl COMP chiti celkem snadno. Jinak V4 jsou bomba hlavne kvuli hmotnosti. Dost o nich taky uvazuji !

        0 0
        • Jenca  

          jj ja hledal hlavne rozdil mezi comp a pro kvuli tomu když jsem je rozmontoval a sesypali se mi dohromady kuličky :)

          nasel jsem akorat to ze comp ma obe strany kulicky a pro ma na jedne strane mam dojem ložisko jako komplet v kleci nebo jak to nazvat

          jinak nejakej podrobnejší manual by se sikl. bylo by to v pohode kdyby se ta druha matka (kontra) dala pořadne dotahnout proti sobe jinak ono se to po nejaky dobee zase povoli a je vakl zpatky

          0 0
          • hanz  

            Rozhodně bych do nich nešel-měl jsem sice compy....... takže když v kompech stálo ložisko za hov.no tak v pro bude taky to je přece jasný-že je sice uplně jiný to je fuk

            alespon tak jsi to napsal

            0 0
          • Lada1  

            ale tam je uplne jine ulozeni osy pedalu. Comp je na nejakych konusech drzenych kalsicky kontramatkami. Pro a WCS maji osu jako vykovek s nalisovanym prumyslovym loziskem oboustranne krytym. Osa je fixovana v pedalu pouze pomoci segerovky.

            Ty pedaly jsou proste uplne o necem jinem maji akorat podobny vylisek tela a mechanismus zamku drzeni kufru.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.