• Air

    chci se zeptat, jestli nebyva nahodou problem s tesnenim u osy u SPD m520. Jak mi dorazily, tak maji nejak trosku odstava to tesneni (nedoleha 100%ne). Myslim to mezi takovym tim ozubenym kolem a osou, proste kousek od toho zavitu (sorry, jsem technicky nezdar:). Vypada to ze to je normalni (maji to i na obrazku na bikestore.cz – z tech 4 obr je to hned ten prvni), ale chci se jen ujistit, ze to neni vada. Diky

    0 0
    • ROpa  

      jo normal na author spd pedaloch mi to tiez robi…

      0 0
    • Air  

      mate jeste nekdo nejake zkusenosti? Ja jsem si myslel ze budou lepsi nez authory… :/ Tak snad to nebude vadit. Aspon uz vim proc jsou lepsi 540ky, ale ty prachy navic se nevyplati. Usetril jsem 600, tedy 60 % na nove pedaly kdyby se mi tyhle podelaly

      0 0
    • Air  

      /////////////­//////////////// jen prispivam, aby se tohle forum objevilo znovu nahore a neztratilo se to ve zmeti Jarinovych prispevku. Omlouvam se. /////////////­///////////////

      0 0
    • Air  

      COPAK TU NIKDO NEMATE SPDcka M520??? NOTAK ODPOVEZTE, PLEASE…

      0 0
    • Air  

      PROSIM, to tu nikdo ze zhruba 26ti lidi nema SPD M520, 515 nebo 505, popr. i 536??? Osu maji stejnou nebo podobnou. Neodleza vam tak 0,5 mm to tesneni? Tohle neni forum od Jarina. DIKY ZA ODPOVED

      0 0
      • Bravo  

        No me to taky nedolýhá, ale díru mám menčí, asi 0,4 mm. Zatím to funguje, v bahně, písku, pod vodou…

        0 0
      • Volf  

        515 má moje žena, ale ještě mne nenapadlo koukat na těsnění. Kašli na to a věř tomu, že to maj vychytaný.

        0 0
    • RomanP  

      Mam to u 520 trocho taky, tak to asi neřeš. Spíš mi přijde, že po měsíci od koupi kola začal kufr malinko cvakat asi vůlí, ale další měsíc se to nezhoršuje a dělá to jenom občas. (možná z jaký strany nacvaknu)

      Překvapilo mě to, protože jsem měl v tu dobu najeto asi 600km a jak píšu, mám asi 1200km a je to stejný.

      0 0
    • Air  

      ok, diky moc za odpovedi. Shimano pise, ze ta osa je zapouzdrena a proto me to zaskocilo, jestli to neni nejaky vadny… Osa vypada uplne stejne jako u 515 ap. ktere nejsou zapouzdrene

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.