• Kolík

    Chci vyrazit do Dolomit na MTB někdy v červnu. Doporučte nějakou zajímavou oblast pokud možno míň profláklou. Nerad se furt někomu vyhýbám. Dík za typy.

    0 0
    • Otto  

      Mám částečné ověřené info, že oblast kolem Lago di Garda chtějí pro MTB na letošek uzavřít, tak si to raději ověř. Nicméně pokud by bylo místo, rád bych se připojil :o))

      0 0
      • biker007  

        no nebude to snad tak horky.. je pravda ze se urcite cesty(ale ne oblasti!) pro bikery zaviraji(treba v okli Arca), to je asi logickej dusledek stale vetsiho poctu bikeru a pesaku. tech par cest proste ozelime(italove to fakt fest hlidaji, pokuty sou mastny i pro germany).jinak o situaci na garde se pise na kreuzberg.cz nebo na nemeckych forech(mtb-news.de → Forum → Reisen,Route und Reviere). procital sem to zbezne dneska ( po precteni tvyho prispevku) a mam z to dojem:

        1. z tras popsanych z Moser bike Guide je nesjizdna jedna(castecne) trasa c 11 koncici primo v Arcu
        2. pro bikery je zavrena uz tak cca 1 rok Minte Brione (ta skala mezi rivou a arcem)
        3. letos na velikoce se ma otvirat(konecne!!!) stara Ponale Strasse mezi rivou a lago di ledro. ale nei jasne jak na ni bude ci nebude omezen pohub pro bikery. cet sem neco o usecich cca 1m sirokych…
        4. a samo sebou ze sou pro cyklisty zavreny tuneli riva – limone a riva – ledro. ale do nich se muze pustit jen totalni bezmozek ;-) hlavne do toho dlouhyho na Lago di Ledro…

        letos bych tam chtel urcite ject taq sem zvedavej jak se to vyvrbi…

        0 0
        • visby  

          cital som, ze ponale strasse ma byt aj pre bikerov otvorena… bolo to v bike magazine… ad mapy vs moser: mapy su dost nepresne, tipujem, ze chyba mozno 20% ciest(rolnicke, cesticky pre pesich atd), v moserovi je to dost presne naznacene, ale aj ten uz zastaral a niektorych turach caka neprijemne prekvapenie…

          0 0
          • biker007  

            jasne, ponale bude otevrene.. ale pokud bude zuzena nekde na 1m o potaji se tam dva bikeri.. radeji na to nemyslet.. a to nemluvim o pesacich.. ale urcite to bude lepsi nez nynejsi stav. ad mapy) jasne, podle map nemuzes jezdit naslepo(osobni zkusenost…) ale ty popisy tras vcetne vyskovych profilu najdes snadno na netu vcetne fotek a dalsich materialu.. takze pokud mas ty penize na Mosera nebo to nechces hledat a chces to mit pekne zabaleny, proc ne. ma ale proste bavi uz nekolik mesicu pred odjezdem pripravovat itinerar pro kazdej den, hledat si trasy podle popisu a zakreslovat do mapy, atd. proste takova cestovatelska horecka ;-)

            0 0
    • visby  

      lago di garda… maju otvorit cestu do pregasiny, cize mas tam kopu moznosti… uzavriet sa ma par trailsov v okoli arca, ale mas tam aj tak este traily okolo altissima, cize to ak tak nevadi… je tam toho dost aj na tyzden jazdenia…

      doporucujem kupit moser bike guide, bez toho sa tam neda poriadne jazdit…

      0 0
      • biker007  

        souhlas. mosera sem mel v ruce a je gut. ale je fakt doost mastnej. pokud si das praci s hledanim v nemeckych forech a googlu.de (a umis aspon trochu nemecky) tak si vystacis s mapama 1:25.000 nebo v nouzi 1:50.000. trasy si naplanujes doma v klidu. dost materialu dostanes taky v infocentru v Rive na nabrezi nebo v bikeshopech.

        0 0
    • BB  

      tak to je dobra zprava, pokud bude otevrena stara silnicka na Pregasinu a Ledro, tak cestu v Arco snadno ozelim. To by se dalo sjet z Tremalzzo primo az do Gardy a nemuselo by se jezdit do Limone a pak lodi. Uz se tesim.

      0 0
      • ČEHUÒ  

        Zjazd z Tremalca nedoporučujem je to obyčajná zvážnica a na naše pomery hladká ako asfaltka žiadne výmoly ,takže oničom.

        0 0
        • BB  

          tak tos tam asi nebyl letos, na rozdil od lonska je Tremalzo pekne rozbite.

          0 0
          • biker007  

            a kam ste pak z Tremalza sjizdeli? jasne ze asi min. do Passo Nota, ale kam dal? nezkousel si Valle del Singol (dal na Passo Guil a pak po ceste c.117 a 101) do Limone? slysel sem na tenhle sjezdik dost chvali, ale vytahnu tam dalsich 7 lidi a nechtel bych zasobit mistni chirurgii..

            0 0
            • vinca  

              No nejak tak sme jeli my, kdyz sem zapomel pri prvnim vyjezdu na Gardu vsechny mapy doma v kuchyni, a mel jsem sebou jen trasu zavodu BIKEXTEME – http://www.bike-xtreme.com , uz mne nikdo pak nenechal vybirat trasu, ale prezili jsme to vsichni ( ti utlocinejsi to par kilaku nesli ) mistama si muzes vybrat mezi padem levo 30m, nebo v pravo 200 m,. No v nemocnici jsme skoncili az dalsi den , pri sjezdu ze St.Barbary.

              0 0
              • biker007  

                jo tak to je presne ono – ten bike-xtreme vede tim udolim Valle del Singol. bohuzel jsme to nejeli, protoze nahore na Tremalzu sme totalne zmokli a vsicni ostatni vymekli a nez sem se rozkoukal tak se spustili po asfaltu dolu k Ledru a me se to samotnymu ject nechtelo..

                0 0
    • Meesha  

      Taky na leto uvzuju o Garde. Jeste jsem v Italii na biku nebyl. Jaky tamni mate zkusenosti? Je lepsi jet sam nebo z cestovkou?

      0 0
      • biker007  

        ad cestovka> pokud jede vic lidi(3–4) tak je rozhodne levnejsi a pohodlnejsi ject autem. nejsi na nic nazanej, trasy si sestavis sam podle netu ( cestovky to delaj stejne). pokud ale nemas s pohybem na horach zkusenosti je lespi ject poprvy s cestovkou nebo s nekym kdo ty zkusenosti ma. jinak by to byl hazard a moc by sis to asi ani neuzil.

        0 0
      • ČEHUÒ  

        Ja chodím na Gardu už 5 rok vždy na 4–5 dní to stači ,potom už nevládzeš. Chodíme sami minulý rok sme boli až tri auta , zasadne mimo sezonu potom je to levné-libové. Trasy je najlepšie vybra? už dopredu , časopisom a mapam netreba veri? , už vela krat som sa popalil naposley s trasou s Monte Balda čo bola popisana v nemeckom BIKU ako najlepšia nestala za nič . Najlepšie je čo už vykušali kamaradi a doporučujú my máme tak 5–6 trás stabilných a 1–2 vždy nové tak nám to vyhovuje.

        0 0
    • ČEHUÒ  

      CAU Kolik doporučujem LAGO a hlavne trasa 601 je najlepšia, potom samozdesme tunele 52 tunelov za sebou to nevidíš často

      0 0
      • visby  

        601 nie je nahodov z altissima??? ten 10km vrazedny zjazd??? to aj ja doporucujem, ale iba ludom, co to vedia, maju odvahu a zjazdovy bike…

        0 0
        • ČEHUÒ  

          *601 + TUNELE * Máš pravdu 601 je s Altisima aj podla miestnych bikových obchodov je to najlepšie čo tam majú , Tá 601 sa asi polovičke rozvetvuje na vela trati niektoré sú ?ažie iné menej doporučujem všetky . Zjazdový bike netreba ja mám Kanóna a ide to , len nemožeš is? tak brutalne rýchlo ako na zjazdáku , ale ináž zvladnem všetok: BEZ PUNTIKA . TUNELE 52 tzv Galeria , to doporučujem každému je to zážitok na celý život ale samozrejme treba ma? poriadne svetlo najlepšie SIGMA 2× , Zakazane to je ale stojí to za to. Ja som tam bol 4 x ešte ma nechytili a stretli sme tam vela bikerov.

          0 0
          • visby  

            neviem ci hovorime o tej istej trase… 601 je len jedna a je to poriadna vrazda, chcem teda vidiet niekoho kto to schadza bez puntika(hlavne poslednu stvrtinu)…

            0 0
            • ČEHUÒ  

              Čau visby – Ano 601 je len jedna a je najlepšia , ked neveríš zamailujem ti foto pošli adresu BEZ PUNTIKA neznamená že to urobýš na jeden krát bez odpočinku Prestavky samozrejme davame BEZ PUNTIKA znamená že v ?ažkých úsekoch nesmieš da? nohu s pedalu , ked daš tak máš reparát ale len 3 pokusy ako pri skoku do výšky, potom máš PUNTIK . V lete sme tam boli šiesti max. boly 2–3 puntiky.

              0 0
              • visby  

                na ExtremeBike je moj mail, tak mi tu foto posli…

                viem co znamena bez puntika, ale aj viem ako vyzera 601, sam som ju isiel dole a niektore pasaze sa bez zjazdaka, pripadne poriadnej trialovej techniky podla mna nedaju prejst…

                btw: kolko ste to isli dole???

                0 0
                • ČEHUÒ  

                  AHOJ visby + 007 tie fotky vám pošlem zo 601 . kolko nám trvá 601 presne neviem ale ked to ideš uplne z vrcholu to znamená od tej chaty vola sa tuším PASUBIO tak aj 2 hodiny , nechodime na šupu , pri ?ažkých usekoch zastavýme a pozeráme sa ako to každý prejde a prípadne davame reparaty. Najlepšie je to chodi? od konca asfaltky a uplne naj ked sa vyvezieš autom potom to dáš aj 3× za deň. Na 601 samozrejme potrebuješ zdvihy ,ja mám v zadu 10 a v predu 13 cm ,ked nemáš v zadu zdvihy tak tam ani nechod.

                  0 0
                  • marcel  

                    Peter ty si pletes pojmy s dojmami. Pasubio je ta cast kde je tych 52tunelikov a je to od gardy asi 50km, ta chata co ju spominas je na Altisimo do Nago. Inak musim potvrdit ze je to zjazdne cele v pohode. Isli sme to s Cehunom a partiou dokonca v noci s dvojSigmou a islo to cele. dokonca sa to zdalo lahsie ako cez den. Len nas kamarat Janko skoncil so zlomeninou v spitali. Cehun je inak velky macher a pusta sa vsade, len hore kopcom musi byt odvoz :))))))))))

                    0 0
                  • marcel  

                    Inak Peter ten visby je Ivan AVANTI

                    0 0
                  • visby  

                    koniec asfaltky je asi v polovici…

                    ja som to isiel priamo dole z altissima(nejaka chata tam bola), sice sme sa kamerovali ale trvalo nam to podstatne viac ako 2hodiny, teda hlavne ten posledny usek… uz sa tesim na fotky, dufam, ze tam budu nejake z akcnych pasazi, lebo ja mam len dve z toho malickeho dropiku co tam je…

                    0 0
                    • ČEHUÒ  

                      Visby – malý Avanti a ostatný , fotky ti nemožem posla? nefunguje mi príloha na mailovanie, ale časom ju opravim a potom vám ich pošlem už ich mám naformatované . Ale všetky informácie ti dajú Šmerdo a Marek boli tam s nami aj na 601.

                      0 0
              • biker007  

                taky bych poprosil o to foto.. mail se ti obkevi pokud kliknes na nick. dikys.

                0 0
              •  

                byl bych ti taktez vdecny za fotecky speedy.gonzales@post.sk dik

                0 0
              • RomanH  

                i ja – rhalouzka@email.cz

                0 0
      • biker007  

        ad 52 tunelu> neni tahle cesta uz delsi dobu ( po nekolika smrtelnych urazech) pro bikery uzavrena? pesky je to ale pry parada.

        ad 601> qdyz sme u toho altissima, tak dost dobra je cesta c.6 z Monte Varagna dolu do Navene. ale jen smerem dolu.. ja to zkousel „ject“ i nahoru a to je utrpeni.. 70% bylo nejetelnych a voda az do cca 1500m zadna.. pritom v mapach to je znaceny jako doporucena pro cyklisty. mely by tam taky uvadet jakym smerem.

        jinak, nezkousel jste neqdo ject z Monte Balda pod lanovkou dolu do Macessine? z lanovky sem to okukoval a melo by to jit. jde mi o to, jeslti ject pravou nebo levou stopu od lanovky.

        0 0
        • visby  

          tento rok som sa rozpraval s nemcami ktory to isli… hovorili, ze to je dost uzke, ale ze to ide… ale neviem ci isli sprava, alebo zlava…

          0 0
          • Bea  

            Ahoj, jak je to s lidnatosti v Dolomitech obecne? Neni tam moc prelidneno?

            0 0
            • biker007  

              ja sem byl nekolikrat v Cortine a na Lagu. vzdycky v cervenci. lidi je tam dost, ale neni to nic strasnyho. treba na Tremalzu (na Grade) sme za celou cestu potkali tak 20 bikeru… horsi to je, pokud je neqde nahore poutni misto – treba pod Tri Cime u Cortiny d'Ampezzo. Pokud maji verici zrovna nejakou „hill climbing action“ tak tam policajti bikery vubec nepousti.. Do Cortiny bych radeji jel v 1. polovine zari (kdyby ale nebyly Sudety..), to je pry i stale, jasne a jeste teple pocasi. a kempty stoji tak 40% min nez v sezone.

              0 0
              • Bea  

                No jedem s cestovkou kde je zakladni program pro trekove kola, ale je mozno si volit individualni trate. Takze ceny za kempy a tak nas v tomhle pripade netrapi. Sam jsem zvedavy:-)

                0 0
                • blick  

                  Hlavně se vykašli na mapy typu Kompass a po příjezdu si kup mapyčky Tabacco 1:25 000. Jsou super, a nemusíš jezdit jen po značených stezkách.....

                  0 0
        • jankohrasko  

          ad 52 tunelov/ pocul som, ze v sezone na parkovisku, kde konci trail stoja policajti a vyzbieravaju eurace od prichadzajucich bikerov… s partiou sme to vyriesili tak, ze sme poslali jedneho, ktory zistil, ci je cisty vzduch a zatelefonoval nam… ak by platil, tak sa poskladame… ad 601/ ako tak citam, zistujem, ze ste tu poriadni borci… ja som tam musel znasat asi 100 vyskovych m, zvysok prevazne OS, nemal som full, ale na to sa neda vyhovarat…

          0 0
        • BB  

          turistickou cestu c. 6 do Navene jsme objevili letos a je to nadhera. Musim priznat, ze jsem musel nekolikrat z kola dolu, na me nejetelne, ale myslim, ze pro lepsi borce je to jetelne cele a asi nejlepsi sjezd na Garde spolecne se sjezdem z Malga Grassi. Me nejvice frustrovalo, ze jsem se nebyl schopen otocit v tech prudkych otackach o skoro 180 stupnu. Chce to perfektne zvladat otacku smykem a hlavne se nebat. Jinak ty borce, co sjedou Altessimo smerem na Nago bych chtel videt. To jeli asi ve snu, nebo si pletou smery. Altessimo se da sjet smerem na Baldo.

          0 0
      • Kolík  

        Můžeš mi popsat trasu 601 trochu víc? Odkud kam vede, popřípadě nějakou www.stránku o ní. Trasu s 52 tunely jsem si našel. Díky i za další typy jestli máš.

        0 0
        • visby  

          je to vcelku jednoduche… vyjdes hore pod mt. altissimo… doporucujem shuttle bus:-) ale mozes si to aj vyslapat, alebo ist z malcesine lanovkou(tusim najdrahsia moznost), a potom vyslapes/vytlacis az uplne hore na mt.altissimo, je tam taka chata… musis najst znacku turistickeho chodnika cislo 601 a sledujes ju az do naga(tusim az tam vedie)… chodnik vela krat krizuje asfaltku, takze ked ti ten zjazd polezie na nervy mas sancu to vzdat… pozrem este ci nemam mapku…

          0 0
    • Kolík  

      Ještě by mě zajímalo kdy je lepší do Dolomit vyrazit – květen – červen nebo září – říjen? V sezóně se mi tam nechce kvůli cenám, vedru a dovolenkářům. Díky za názory.

      0 0
      • biker007  

        idealni by asi byla 1. pulka zari. to je este teplo a neni tak brzo tma. v rijnu bych mel strach z pocasi. ale ja tam vzdycky byl v cervenci(a letos tam jedu znova) a celkem v pohode. ty lidi se daj prezit, je jich sice hodne ale nejsou soustredeny na tak malym prostoru jako napr. na Sumave…

        0 0
      • ČEHUÒ  

        Nazdar všedci , dlho som tu nebol , Ked možem poradit tak treba is? mimo sezomy potom je to omnoho lacnejšie a nie su horučavi. My chodíme v oktobry,zatial nám vždy vyšlo počasie,ani tých ludí nie je vela,ani moc nekontrolujú policajty na tých povestných 52 tunelov. Čo sa týka ubytovania tak chodime do RIVI , posledne dva roky chodime do rezidencie: ( teras si neviem spomenu? ale je to nad tunelom ako sa prichádza do RIVI , predtým sme chodili do kempu Bavaria ale toto je lepšie v septembri a oktobri stojí 6 postelové apartmá s kuchynkov a riadami sprcha 80 EU , čo vychadza 13 EU na osobu a spíš v posteli pod strechou a varíš v poriadnych hrncoch ,určite lepšie ako kemp. Hlavne ked prší. Ešte by som chcel poradi? ohladne cestoviek, my chodíme sami, ked cestovkou tak doležité je is? viacerý čo sú na jednej úrovní ( v bikoch aj v obtiažnosti ) lebo potom sa musí cestovka prisposobi? tomu poslednému .Preto doporučujem kupi? alebo požiča? už predom sprievodcu a dohodnú? trate s cestovkou ktoré chcete ís? už predom. ČAUTE – ČEHÚŇ

        0 0
      • HoralFanda  

        Co se týče Monte Balda a Pasubia, tak jsem tam byl s kamarádem na treku v květnu 2003. Celé dva týdny suprové počasí, kromě jednoho dne, kdy pršelo. Teploty tak kolem 20°C nahoře, když jsme busem odjížděli z Verony, tak bylo 30°C. Nahoře v Pasubiu bylo už jen pár sněhových polí.

        0 0
    • Staenly  

      Pred tydnem sem se prihlasil a prvni tyden v cervnu jedu k Lago di Garda…UZ se nemuzu dockat…:)))

      0 0
      • LukasX  

        napodobne, ja prvni tejden v cervenci .. mlask, tesim se jak maly decko ;o)

        0 0
        • Staenly  

          Ja jedu taky v cervenci, krapek sem se prepsal…Jak jedes (cestovka, autem…), treba se tam uvidime…

          0 0
          • PePu  

            Jak tam jedes? Asi s cestovkou, kdyz jsi napsal, ze jsi se prihlasil-s kterou? Ja jsem nasel CK Velotours, ale ty tam jedou koncem kvetna,tak nevim, zda tam nebude jeste silne nestabilni pocasi (i kdyz na horach stejne neni nikdy jiste).

            0 0
            • BB  

              konec kvetna je na Garge perfektni, Garda ma specificke mikroklima a konec kvetna, zacatek cervna je na Garde asi nejlepsi, snih nahore je uz pryc a jeste neni takove vedro.

              0 0
            • Staenly  

              Jedu od 3. do 10. cervence s Kudrnou, vypada to moc pekne…:)

              0 0
          • LukasX  

            Je to CK LoudaTour 2. – 8. 7. 2004

            0 0
            • biker007  

              my tam jedeme tak tejden po vas, tak ne ze tam po vas zbudou vsude v terenu samy erozni ryhy ;-)) uz se tesim jak malej kluk..

              0 0
            • biker007  

              tak to s vama asi pojede i kamoska Bara – zlutocerna B1-cka. Pozdravuj ji od J.R. a pak poreferuj kolikrat lehla, ona je na to expert;))

              0 0
    • biker007  

      mel bych dotaz – nemate nekdo breznovej nemeckej Bike-magazine? tam sou na str.3 (tutorial) a 25 fotky z Gardy s Limone v pozadi(spis hoodne dole). nevite z jaky cesty(cislo) sou ty supr fotky? mohlo by to bejt sjezd udolim Valle del Singol(cesty c.117+101)? nebo v okoli Passo Rocchetta? ja vim, chtelo by to sem ty fotky hodit, ale ja si Bike ctu jen v kramu.. jako socka u stojanu ;-)

      0 0
    • robin!1  

      Kolik tak průměrně vychází ubytování po kempech v Dolomitech?

      0 0
      • biker007  

        pokud rozpocitas poplatky za auto a stan(auto+4 li­di+2stany) tak to vychazi +/- na 10 euro na osobu a noc. a dost se to lisi podle sezony, nekde se plati zase extra za teplou vodu, atd.

        0 0
        • rich  

          pravdepodobne pojdem na 3–4 dni na Gardu koncom srpna a potm dalej smerom po pobrezi trosku cestovat – ako je to s pozicovnou bikov…ceny, modely, moznosti, rezervacia, stav… viete mi niekto poradit? pisal som do troch a ani z jednej mi neodpovedali.­.taliani… rad by som siel so svojim ale 1) pojdem letecky 2) co potom s bikom ked chcem ist dalej niekde na juh? mate nejake tipy? vdaka

          0 0
    • Kolík  

      Kterou roční dobu byste doporučili na Dolomity – červen nebo září?

      0 0
    • biker007  

      tak sem se odtamtud vcera vratil. ad Garda> silnicka Ponale je porad zavrena (byl jsem tam 5.7.), ptal jsem se v infocentru a jako termin otevreni my ta pani s usmevem na trech rikala polovina cervence.. tohle uz rikaji pres 2 roky.. takze sem museli stejne k Ledru s autem.

      ad Cortina> v Nedeli rano jsme z Cortiny „utekli“. bylo 1,5°C a snezilo.. dokonce byl zrusen na cca 80.km maraton Dolomiti Superbike (111km,3000m), pac nahore na Plaetzwiese(2050m) smezilo fakt dost.. jeli sme autem po silnici a potkavali cestou do Toblachu zmokly a zmrzly bikery.. reknu vam, takhle sem este na kole trpet cloveka nevidel!! kdyz stali na krizovatce vedle nas tak bylo videt jak se jim trese cely telo – od obliceje az po nohy. tak sem si nastavili teplotu v aute na 25°C a jeli se ohrat do Cech :)

      0 0
      • jfk  

        v nedeli kolem poledniho jsme vyrazili z cortiny smerem na fanes a byl z toho nejpovedenejsi pojezd z celeho pobytu. ale rano to snezeni bylo opravdu deprimujici:-)

        0 0
        • biker007  

          ja sem se taky snazil navrhnout neco jako „pockame chvili“, ale byl jsem vetsinou „prinucen“ k odjezdu. jinak Senes-Fanes jsem jeli v So, ale kvuli desti sme to ze sesti lidi dojeli jen 2. ale parada, i kdyz sem to jel uz potreti, tak stejne nelituju! i kdyz uznavam ze vyjezd od rif. Pederu na Limojoch v desti a 6°C neni pro slabsi povahy :) nastesti nahore dest ustal a ukazalo se i slunicko.

          0 0
      • biker007  

        tak stara silnicka „ponale“ je ZNOVU OTEVRENA!! stalo se tak dnes, 14.7.2004 v 18:00 hod. info na http://www.mtb-news.de/…owthread.php?… .snad ji vyzkousim od 1.8 do 8.8. kdy bych se tam mel opet dostat.

        0 0
    • Kolík  

      Máte nějaké typy na kempy v okolí Lado di Garda? Popřípadě jejich www.stránky Dík za typy.

      0 0
      • figur  

        V Torbole jsou min. 3 kempy.

        0 0
      • biker007  

        kempy se stejne na lagu nedaji bookovat dopredu.. takze prijedes top totbole, na kruhaci doprava a pak mas co odbocka vlevo k jezeru to kemp.. seou skoro stejny, my sme je zkouseli a uspeli asi v tretim..jinak se podivej na www.lagodigardamagazine.com, tady se da sehnat ubytovani stejne draho jako v kempu a supr apertmanech.. pro 6 lidi za 70euro/noc.. uplnej luxus..

        0 0
      • moody  

        Naše partička to už řadu let řeší trochu jinak, dočteš se na ambike.com. Mimochodem, Garda je plná lidí, pěšáků i bajkerů, hrozně draho, žádnej klid, prostě existujou podle mího hezčí místa v Dolomitech, ale to je věc názoru. Určitě si to užij, s termínama opatrně, když pojedeš moc brzo, může nahoře ještě ležet tolik sněhu, že tě vrátí zpátky ( letos zřejmě nehrozí, talijáni nějak neobjednali sníh ), v září bejvá docela zima. Spíš protrpím vedra na přelomu července a srpna.

        0 0
    • VRD  

      doporucuju cortinu… super co do trailu a luxus kempy…lidi minimalne garda je proflaknuta..

      0 0
      • climber  

        Souhlasím Cortina je OK

        0 0
      • BB  

        garda je proflaknuta, ale krasna a da se tam udelat bez problemu program na tyden. Na jak dlouho je program v Cortine, myslim mimo asfalt. Nekde ve Velu psali, ze tam jsou 4 bezva trasy ?

        0 0
        • biker007  

          v cortine? s presunem autem ( do30km) neni problem pres 10 tras..jinak primo z cortiny me napada tak 6–7 kousku.

          0 0
    • Nimrod  

      zneužiji vlákna. je v dolomitech nějaký kloudný koupací jezero, kde nebude nával a nechaj mi tam nahatýho? rád bych něco jako grundlsee, jen o těch pár set kilometrů na jihozápad

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.