• Pip

    Zdarec, můžete mi poradit? Poslední dobou (je to tak týden) mě chytají křeče do lýtek (nastavení kufrů jsem neměnil) a jsem obecně dost unavený. Není to ale nedostatkem spánku. Málo hořčíku nebo něco jiného?

    0 0
    • stréc od piva  

      spíš asi jezdíš víc než dřív, a tělo na takovou zátěž reaguje tím že se jí brání…takže jediný řešení…jezdi víc !

      0 0
    • Luka  

      Je to u tematu „tak jsem asi dojezdil“… ale tohle me prepadavalo taky. Pomohlo mi: mineralky, jontaky (rozumne mnozstvi obeho) a protahovani se, jak mi tu kluci asi pred 3 mesicema poradili. Je to super. Dostat v noci znicehonic krec do lytka ci prstu u nohou to neni nic prijemneho.

      0 0
    • SavaH  

      Mám stejnej problém. Taky se mi nějak špatně dejchá v poslední době. Že by smog v Praze? Křeče taky do lejtek, stehen a prstů :o( Co stím. Protahování nepomáhá i když vždycky to pomákalo, minerálky piju, ale yon?áky ne.

      0 0
      • Martin  

        Zrovne tobě to píšu asi tak 5× denně, ale platnost je obecná – JE NUTNÉ SI TAKY ODPOČINOUT!!!

        0 0
      • Luka  

        Ja mam jeste jednu vec: mam tretry „rozshlapnuty“, a plochy nohy a cekam na na miru udelanou ortopedickou vlozku do bot, pry to pomaha na krece v prstech… ale ted me fakt presly a cim vic jezdim a castejs a min se ulejvam, tak je to lepsi…

        0 0
    • J.A.V.  

      Přečti si tenhle článek www.kpo.cz/…e/krece4.htm to docela zajímavý čtění. I ty další články o křečích n a tomhle webu.

      0 0
    • lubos  

      Zkus brat alespon 3–5× denne magnesium (treba ty sumive). Taky nedostatok zeleza se muze projevovat unavou, a jeste zopar dalsich ruznych prvku (nekde na internetu se to da najit). Ale tipoval bych to magnesium. Stalo se mi totez, krome tech krecu. S temi jsem nikdy problem nemel.

      0 0
      • Pip  

        Dik za rady. Zkusim horcik a jezdit. :-)

        0 0
        • lubos  

          Jeste .. projevovalo se to tak,ze asi dva tydny i pres vic nez dostatek spanku jsem se porad citil, jako kdybych spal jenom dve hodiny denne. Byl to des. Pak jeste po maratonu nervove tiky ve svalech.

          0 0
        • mosquito  

          presne tak – Horcik to jisti, nemusis brat az 5 tablet denne ale hlavne co nejvic na lacno (takze urcite 2 rano), a pak treba 1 pred veceri, po jidle nema prakticky zadnej ucinek, brat vic jak 2 behem 5 hodin nema smysl telo to nevztreba

          0 0
    • McBlacky  

      pokud nechceš utrácet za iontáky, tak si kup šumivé multivitaminy 20tablet cca 40kč, a dej si vždycky jednu do bidonu, docela to pomáhá. Taky mívám občas křeče v noci a cítím se unaven, pak už jedině magnesium…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.