• figur

    Zdravím všechny,kteří sem chodíte a ptám se,jak vás baví,pohybovat se na těchto stránkách,kdo Vás třeba s…,jaké typy názorů berete(jaké ne),co nebo kdo Vás dokáže vyprovokovat?Máte taky tak rádi,jako já,názory holek,které sem,bohužel v menšině,píšou­?Máte radši osobní nebo zprostředkované zkušenosti,to­lerantní nebo spíše zaujaté(třeba pro nějakou značku) uživatele.Díky za názory.(není to žádný průzkum ani diplomka,jen zvědavost).

    0 0
    • Mamutt  

      To se různí, rád si přečtu skoro všechno. Ono totiž když se o něco porvou dva absolutní „zaujatci,“ vyberu prostě střední cestu a mám (většinou) po problému ;) No holek by tu mohlo být víc, bylo by to fajn, třeba bychom se pak nehádali pořád jenom o technice. Jen jsem ještě nepřišel na to, jak sem nějaké nalákat, sám skoro žádné bikerky neznám :(

      0 0
    • Jogador  

      No, to je uplně jako maturitní práce, úvaha jak vyšitá. Já čtu nejradši od: Enjoye, Pádlisty Jogadora a Eily, Ty maj vtip, nápad a duchapřítomnost…:)

      0 0
    • Eila  

      jsem ta divci mensina, co ale porad otravuje, na zkusenosti neda jine nez vlastni a jeste je zaujata pru cube a shimano:)

      0 0
    • mosquito  
      • kdyz potrebuji radu tak je mi jedno jestli mi odpovi holka nebo kluk … hlavne at je dobra a konstruktivni,
      • naproti tomu na vyjizdku „live“ radeji kyvnu holce, protoze s nima tak casto nejezdim a je to vitana zmena ;o)
      • nektere ulety a flameware radeji prehlizim, protoze jsou zbytecne a vetsinou nikam nevedou

      howgh :))

      0 0
    • Luka  

      Taky te mam rada… :)))))))

      Jinak: zaujata jsem jen proti Rubene a lidem, kteri me oznaci za ****** :)

      Mam tu rada prispevky, predevsim od lidi ktere znam bud live nebo po icq + kazdy rozumny prispevek, ktery poradi bud me, nebo tazajicimu se.

      Libi se mi tu ze tu tolik holek je, na zivo znam jen dve bajkerky, jednu jen od videni a s druhou se da bajkovat, eneem mi vzdycky ujede (viz drtic) :)

      Libi se mi tu i vtip nekterych ucastniku, za vsechny asi Padlista.

      Zkusenosti: musim se spalit sama, nikdo mi nic nevmluvi, maximalne mi podstrcej blbinu, abych se presvedcila, ze v kamennym obchode me uz neuvidej nakupovat, servisuju u kamose a zase: vsechno zkusit na vlastni kuzi (hlinik) :)

      Toz tolik :)

      0 0
      • SavaH  

        Promiň Luko;) Ono kolo jede nějak samo…Já za to nemůžu. A teď k tématu: hodně lidí je tu fajn. Jako třeba všichni se kterejma jezdim – občas, protože jsou to šílenci a i když moje kolo jezdí samo, tak na jejich samochodky nestačí. Taky děkuji všem za rady kolik kol na střechu auta, i když se pak na Drtiče jelo úplně jinym autem. Kolo se servisuje samo, když je na tom hodně špatně, strčim ho sousedovi, ten ho uzdraví. Nesnášim, když mi někdo kecá do ježdění, do seřízení kola, nebo, když si chci pláště vyměnit sama na svym kole a ješitný chlapi mě k tomu nepustěj.

        0 0
        • Luka  

          :) pohoddaaa, s nama by se ti jelo spatne… my jeli na kochazku a ne pro 6 razitek jako nekdo :))))))))

          Jinak: tu jesitnost ohledne bajku neznam, jsem rada kdyz poradej, postelujou co sama nesvedu doladit. Vseho s Mirou, jak rika klasik. Na plasty mi nikdo nesaha, ale podstatny veci (prehazka, brzdy) uz radeji prenechavam muzi.

          0 0
    • Smazaný účet  

      Jo holek by tu mohlo bejt víc. Páč průběžně vybavuju slečnu a občas je třeba ženská rada. Viz můj dotaz na dámské volné šortky, kde se nakonec opět chlapi pohádali o tom esli jsou lepší elas?áky nebo šortky. :o( Názory beru takové, které vypadají rozumně (je vidět že dotyčný ví o čem mluví). Provokují mě neopodstatněné pomluvy. Že je někdo zaujatý chápu, každý máme určitě komponent na který nedáme dopustit… :o)

      0 0
      • Luka  

        Tak ja ti odpovim: pekny sortky ma Luis Garneau, stojej od 1100–1400 v maloobchode… sedy/bezovy/a nejaky nevim jaky, ale jsou to tri druhy i barvy. Pritelova sestra ted prave patra po tomtez…

        0 0
        • Smazaný účet  

          To byla ilustrace… :o) Už je to vyřešený. Gonso v Axonu. Ale přítelova sestra asi spláče, neb sklady se vyprazdňují, letní nákupy končí. Jance dali v axonu slevu páč jinak by jim tam ty gatě visely do příštího roku asi.

          0 0
          • Luka  

            Nesplace, kamaradime se pres kamarada s dovozcem LG, takze ten ma na sklade ledacos a letos uz to nema sanci protlacit do obchodu… tak vycaruje slevicku..

            0 0
            • blue  

              nechci ti brat iluze, ale LG sortky nebyly v plnym rozsahu uz na zacatku leta ani u dovozce a pochybuju, ze neco z letniho obleceni schovava na sklade na podzim

              0 0
              • Luka  

                Nemusis mi je brat… ja v tom skladu byla minuly tyden… a nabizel mi hodne zajimavejch veci… hm, zvlastni, vetsina byla letnich …

                0 0
                • blue  

                  v tom pripade ja mam po iluzich o dalsim z dovozcu, protoze kdyz ma ted plnej sklad zajimavejch letnich veci, tak nerozumim tomu, proc sem po cely praze nemohl sehnat jedny sortky na zacatku leta

                  0 0
                  • Luka  

                    Plnej ho nema, ale kousky veci se u nej najdou… treba dve obrovsky krabice cervenych panskych kratkoprstych rukavic… nevim jestli ma tohle a tamto. Je to gauner a snazi se cloveku vnutit hodne veci,ja sla pro plastenku a rukavice na zimu, protoze je jedinej, kdo je v praze ma v moji velikosti.

                    0 0
                    • MF  

                      Opatrne s tym gaunerom :) jeho pani manzelka sa tu obcas objavuje:) No a co som s nou posledne hovoril, tak spominala ze uz tam toho fakt moc neni. Skusim pohladat mejla a napisem ktore volne sortky to este boli.

                      0 0
                      • Luka  

                        JE TO GAUNER? snazil se mi prodat skro vsechno… jeste ze jsem nemela ssebou penize :))) ale jsem rada ze jsem sehnala to, co jsem chtela :)

                        0 0
      • Smazaný účet  

        Jo a taky sem rád dyž se tu objeví nějaký krajan… páč se doma moc neukazuju tak si aspoň rád pokecám.

        0 0
    • stréc od piva  

      já vím všechno nejlíp…protože jak klasik říká ve víně a pivě je pravda

      0 0
      • Man  

        to si nemusel ani pisat. to predsa o Tebe kazdy vie. :-)))

        0 0
    • Martin  

      Nádherné je sledovat, jak na každou věc jsou většinou pouze 2 názory. Jeden, že je TO geniální a druhý, že TO stojí úplně za h…:-) A co se týká holek na kole, to by stálo za samostatnou, dlouhou diskusi.......

      0 0
    • fousac  

      na B-F lezu jak to jen jde.. ;) ctu skoro vsechno… beru to v klidu a hodne s nadhledem… vadi mi obcas takovy vykriky ze tmy, casto sprosty a urazlivy, bez nejakeho rozumneho zakladu nebo vysvetleni… holky na foru?? houst, jen houst… :) at se mam s kym seznamovat… :)))

      P.S. kdyz sme u tech bab, videl sem vcera Selmiru a vsechny vas moc a moc pozdravuje a pry se brzo zase ukaze.. ;)

      0 0
    • Jenda  

      chodim na B-F az moc casto (produktivita my pseudovedecky cinnosti se tim blizi k nule:-) nazory – je tu par lid s rozimnejma nazorama jko treba Kovar, pobavi lidi jako Padlista ale jejich rady jsou mi vzhledem k jiny discipline vetsou prd platny, no pak je tu sposta lidi co asi poradi taky vyborne jenze jaksi mymo me financni moznosti. Za idioty tu povazuju jenom par lidi a ty pochopitelne nebudu jmenovat:-) Damy vzdycky potesi:-) skoda ze se s zadnou z nich osobne neznam:-( jo a zaujaty lidi (pro marzocchi) mi nevadej pac sam jsem taky:-))))))))))

      0 0
    • Man  

      neprekaza mi to, ked su na vec len 2 nazory: za a proti, kazdy totiz chvali to, s cim ma dobre skusenosti. Najviac mi prekaza to, ked niekto hodnoti veci, ktore pozna len zo surfovania po nete a „live“ sa s tym ani nestretol.

      0 0
    • MartinXC  

      Na minulém BF jsem četl všechno (bylo tam víc srandy a míň osobního napadání), tady už víc selektivně, toho času není tolik. Občas se snažím zapojit, trochu mi vadí, že se tu omílají věci potřetí a počtvrté dokola, ale chápu to. Líbí se mi možnost se účastnit na utváření nejen obsahu ale i formy (díky adminovi, který si do toho nechá občas kecat). Nelíbí se mi od některých přispěvatelů schovávání se za anonymitu Internetu (jsou takoví i v ostatním životě?) Když se 3 dny na B-F nekouknu, mám lehký abs?ák. Když dlouho nevidím vstup od někoho z lidí co přišli z minulého BF, tak nějak mi vrtá hlavou, co s ní(m) je (viz teď třeba Kovář). Na druhou stranu se omlouvám za nezdvořilost lidem, kterým jsem třeba neodpověděl na narážku nebo dotaz – není to záměrné, prostě mi to v té dynamice uteklo – takové věci to chce podpořit e-mailem. Když jedu po lese nebo na závody, snažím se poznat, jestli tam není nějaký B-F-orist(k)a. Osobně znám cca 12 lidí, ale pocit mám, že vás znám podstatně víc (to je fenomén Internetu). Holky jsou šikulky, názory mě příjemně překvapují (z mé generace by se holky do B-F diskusí moc nepouštěly). Ve skutečnosti je holek v komunitě asi hodně víc, jen se zatím neprojevují (soudím podle rostoucích počtů děvčat na závodech a po lese na biku vůbec). Vzpomínám si na prohlášení jednoho kamaráda, když jsme organizovali kus jedné firmy: „Pivo, chlapi, řev – to jo, to je sranda, ale bez holek je ta zábava jen poloviční“. U popisovaných zkušeností – tak nějak jsem se naučil orientovat v rukopisu řady přispěvatelů, takže si z toho umím vybrat, co potřebuju. V pár věcech mi BF i B-F pomohlo …

      To ADMIN: co kdyby existovalo nějaké „oficiální“ výrazné logo B-F, které by si zájemce mohl vytisknout a nalepit, dát na tričko, bika, startovní ceduli, … (žlutý špendlík:-) – pokud by se chtěl zviditelnit, že sem k nám patří ? (5–6 alternativ, dát o nich anketu, jedno vybrat)

      0 0
      • MF  

        Ten napad s dajakym logom je moc dobry. Uz som nad tym uvazoval. Bolo by to fajn, keby som zrazu zistil ze neznama osoba je vlastne znama z B-F. Co takto dajaku diskusiu, pripadne vyhlasit sutaz o take logo?

        0 0
        • Smazaný účet  

          Jojo, klíďo bych jeden malý nápis na svém oři snesl… Logo klíďo může být to co je, řek bych, to už maj všichni aspoň vžitý.

          0 0
          • McBlacky  

            no grafiků je tady dost, tak a? každý něco pošle a uvidíme…

            0 0
            • MF  

              Tak OK, skusime nieco vytvorit a uvbidime …

              0 0
        • Luka  

          No fakt je, ze treba konference vela ma svoje logo a to se da videt na bajcich,ja osobne mam nalepenyho jejiho zavinace na obou kolech, kdyz bude i neco z fora, berru…

          0 0
        • Karaya  

          Jo jo, i kdyz by zase zmizelo takove to prijemne prekvapeni pri zavode – viz jedu si na Drasalovi, kecam s nejakym borcem, zabrednem do diskuse o praskani v korunce M a zalovim v pameti, zeptam se a hle on to Pekacek…

          0 0
    • wroum  
      1. bavi
      2. sere me treba „strec od piva“
      3. beru vse a pak preberu
      4. dokaze me vyprovokovat kdeco (kdekdo) a pak sem schopen a ochoten se hadat do konce sveta (chapu ze nekoho muzu i srat, ale ja si proste nemuzu pomoct, bavi me to a nemyslim to zle)
      5. mam rad nazory holek, a nejen nazory
      6. zalezi na tom

      jo a nejvic me bavi asi padlista

      0 0
      • stréc od piva  

        já nikeho neseru…využívám možnosti demokracie

        0 0
        • wroum  

          to ze vyuzivas demokracie este neznamena ze nikoho neseres. nicmene je to problem toho nasranyho (i me) a ne tvuj. i kdyz o tobe to rekne taky dost.

          0 0
          • Gumicuk  

            Jo jo wroum-e pripojuju se k tobe, tady kolega od piva mi svejma nazorama taky dot vadi, ale je fakt ze je to jen muj problem…

            0 0
      • lubos  

        jj, b-f bez padlista by bylo nudne. Ale nejak dlouho nic nepsal.

        0 0
    • Žanek  

      Pokaždý, když se připojím na net se sem podívám, už se z toho vyvinula docela solidní závislost :o) Osobně nikoho z fora neznám, ale podle pžízpěvků si člověk časem udělá o některých b-foristech obrázek – komu věřit a koho brát s nadhledem… Názory holek beru, proč ne, ale je jich tady pořád málo. Dokáže mě vyprovokovat, když tu někdo prosazuje totální kravinu a skálopevně si za ní stojí. Třeba když někdo tvrdí, že je nějaký komponent úplně na h**o, nepoužitelný, ale v shopu, kde brigádničím, se jich prodalo několik desítek a na reklamaci se nevrátil žádný. Nebo když se dozvím, že to, co vozím tři roky na kole má životnost tisic km… Nebo když má někdo první pořádný kolo v životě, jednou si na něm projel a rozepisuje se tady o kvalitách jeho rámu :o)) No a zaujatost, to je kapitola sama pro sebe. Viz Author, Merida, krosový kola, véčkový brzdy.....;

      0 0
      • Luka  

        Tak to moje jedina polehcujici okolnost v tvych ocich musi byt to, ze nejsem chlap! :D

        0 0
      • lubos  

        Reklamace a fakt, ze je neco na hovno spolu nesouvisi, pokud tim nemyslis zivotnost. Extgremni priklad. Odpruzeni bez tlmeni. Vydrzi urcite hodne, ale je na hovno :o)

        Co tebe vydrzi tri roky nekomu vydrzi jednu vyjizdku. A nemusi jezdit ako prase.

        0 0
    • Volf  

      Tyto stránky jsou fajn. I po x letech ježdění se tady občas dozvím něco, co jsem ani netušil. Pak je taky fajn pokecat se stejně postiženejma lidma. Jediný co mě dokáže vytočit jsou hlášky stylu něco stojí za ho*no, něco prasklo a je to vždycky od někoho, kdo se schovává za anonymitu netu. Ty kteří mi vaděj tady uvádět nebudu, no a ty druhý taky ne, protože jsou ve výrazné většině a nerad bych na někoho zapoměl. Jo a občes jsem překvapenej vysokejma technickejma znalostma některejch holek.

      0 0
      • wroum  

        co znamena schovavat se za anonimitu netu?

        0 0
        • Volf  

          OK asi je to trochu nelogický. Byla to reakce na něco ze dneška ve smyslu vyměnili mi rám za ,, nový ,, prasklý na jiným místě. To se může stát jen na internetu, protože taková věc veřejně řečená může být bez problémů žalovatelná a to si už málokdo dovolí říct jen tak. Poslední dobou mi taky připadá spousta věcí výrazně přitažená za vlasy a proto jsem to napsal nic víc.

          0 0
          • wroum  

            ok ja se jen ptam, protoze sem myslel ze narazis na to, ze vetsina lidi pise pod nickem a v userprofilu nema vyplneny nektery kolonky – treba to jmeno.

            0 0
            • Volf  

              To je daný asi právě tou možností být ,, anonymní ,, v tom smyslu, že používáš nick. Já si myslím, že je to podobný psychologický aspekt jako třeba davová psychóza, protože to snad i nutí některé lidi dělat věci, které by ve chvíli kdyby byli lehce identifikovatelnými jedinci ani nenapadly.

              0 0
              • Mamutt  

                A do svých profilů jste se podívali, vy anonymové? ;)

                0 0
                • Luka  

                  Vystizne. Ja sice jmeno neuvadim,ale me si lehko najdete pri whois u me domeny, takze verejne se priznavam k tomu kdo jsem… i kdyz 2/3 lukasu, martinu, honzu a tomasu si pamatuju jenpod nickama, protoze jinak by se mi ti lide pletli :D

                  0 0
                • Volf  

                  Já taky využívám anonymitu, ale snad jsem tady nikdy nikoho neurážel, nepomlouval a nepsal bludy a to je ten rozdíl.

                  0 0
                • wroum  

                  samozrejme ze ano. proto se ptam proc nekdo kdo tam nema vyplnene jmeno (stejne jako ja) poukazuje na anonymni identitu. ja osobne nehodnotim nekoho kdo chce byt anonymni, pro me je jeho identita tady na foru jen podle jeho nicku. co dela v osobnim zivote a jak se jmenuje me je jedno, pokud to chce zverejnit – budiz, pokud ne – je to jeho vec.

                  0 0
                  • Volf  

                    Myslím si, že jsem psal o zneužití anonymity. Vím moc dobře jak dokáže ublížit anonymní dopis a jsem prostě alergickej na zbabělost typu něco nebo někdo je na ho*no a podpis XY. Já až budu něco takovýho psát tak to dám i se svojí adresou, protože to je podle mýho chování dospělýho člověka.

                    0 0
                    • stréc od piva  

                      je vidět žes nežil dospěle během komunismu…to by ses bál podepsat pod svuj vlastní názor

                      0 0
                      • Volf  

                        Víš strécu. Můj otec vystoupil z KSČ 22. srpna 1968. Od tý doby jsme nesměli mít vlastně vůbec nic / soudruzi se STARALI aby jsme žili na hranici chudoby / a jediný co nám nikdy nemohli vzít byl vlastní názor. Na rozdíl od spousty jinejch jsem mohl vystudovat až po listopadu. Takže tě můžu ujistit, že jsem za totáče žil velmi dospěle a jsem na to hrdej. Jen si myslím, že mně opruzovali takový ubožáci jako ty. Takže jsou pouze dvě možnosti buď tě omlouvá tvé mládí nebo IQ.Zdar.

                        0 0
                        • wroum  

                          :-)))

                          0 0
                        • stréc od piva  

                          Takže když jsi tak hrdý na své názory, tak jsi třeba během komunismu na základce nebo středce řekl učitelovi komunismus je na hovno, na západě je demokracie a jmenuji se volf a toto je muj názor ?

                          0 0
                          • Volf  

                            Pokud myslíš, že to tak fungovalo tak jenom ,, O ty boží prostoto ,,.

                            0 0
                • blue  

                  snad si nemyslis, ze ty udaje v profilu jsou zarukou neanonymity :-)))) mozna tak u nekoho, kdo si da odkaz na svoji domenu, jako Luka

                  0 0
    • Lister  

      Jsem tu úplně nový a první věc která mě překvapila je, jak to tady jede. Prostě tolik příspěvků za den jsem ještě nikde neviděl. Asi jsem tím kolem tak postižení, že když na kole nejezdíme tak o něm aspoň čteme, koukáme na ně na netu v televizi, mluvíme o nich s kamarády, diskutujem na netu a ti nejšílenější o nich i sní v noci. Prostě šílenství se vším všudy. Osobně nikoho neznám. Jak to tak sleduju tak nejvíc lidí tu bude asi z Prahy a odhadem asi taky hodně lidí co dělá v práci s kompem. Jen tak něco mě nenaštve. Snažím se dívat na věci s nadhledem.

      A holky. Jen hous? a vetší kampy. No řekněte pánové. Není to krásné pokoukání – krásná holka v uplých kra?asech a dresu. To není žádná sexistická provokace, jen konstatování toho, že to holkám na bajku moc sluší.

      0 0
      • MartinXC  

        Takže jak Matuška zpívá : „… hezkých žen je stále víc a víc …“ stačí doplnit „na biku“ ;-)

        0 0
      • Staenly  

        Rekls to za me…

        0 0
    • x-mass  

      BF mne bavi cely den v praci (nejlepsi je tema V brzdy vs. Koroucovky:). Nikdo mne tady nesere. Typy nazoru? Beru ty ktery mi prijdu nejlepsi. Co mne vyprovokuje? Kdyz je nekdo hodne sprostej, ale zatim jsem to nevidel. Nazory holek beru jako nazory kohokoliv jineho. Radeji mam osobni zkusenosti. Jen tak na zaver. Nejvic mi vadi, kdyz uverejnim neco z me klavesnice a pak zjistim, ze to byl pekny zvast. Jinak, pohodicka-pohoda:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.