• kovar

    NEvite nekdo, jestli se da zvysit zdvih u Marcoki MX Comp z katalogovych 105mm na 120mm. Tech 120mm ma MX Comp ETA 120, tak si rikam, proc by to neslo i u subj.

    0 0
    • JIPA  

      Už jsem o tom taky přemýšlel. Po rozebrání a proměření zjistil, že pokud bych měl přístup k soustruhu tak 115 by v pohodě šlo kdyby se vyrobily nové spodní díly uchycení vnitřností vidlice. Takhle napsaný to možná není uoplně srozumitelný, ale kdybys to rozebral budeš vedět co jsem myslel. 120 je naprostý maximum co z ní dostaneš, aby Ti ještě vnitřní nohy zůstaly celé v pouzdrech, ale je to o fous. Nakonec jsem to vzdal. Ne že bych nechtěl větší zdvih, ale pořídil jsem si nový kolo s jinou vidlí a Z 150 FR mi momentálně bohatě stačí.

      0 0
    • Boris  

      Když se bavíte o zvýšení zdvihu, šla by taky snížit ze 105mm na 85? Model 03.

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Neni nic lehciho. Kratsi pozitivni a delsi negativni pruzinu. Nebo jenom delsi negativni nebo staci 2cm podlozka (valecek plastu), pokud ti nebude vadit to predpeti.

        0 0
        • Boris  

          Jak moc je složitá výměna pružin? Nikdy sem to nedělal. Kde je sehnat a kolik asi stojí? dík…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.