Hledate partnera/y na treninkove vyjizdky? Zkuste to zde!!!

58 nepřečtených
  • quassar

    Jsem z Liberce a uz me nebavi trenovat samotnyho, neni tady (nebo v Jablonci) particka, ktera pravidelne trenuje? Jo jezdim na silnicce a ted zacinam i na bajku.

    0 0
    • quassar  

      No koukam ze kazdej partaka ma a nehleda, no tak holt budu jezdit furt sam no :/

      0 0
      • McBlacky  

        se přestěhuj do Prahy a můžeš dávat s náma :-)

        0 0
      • PePu  

        Ja bych i jezdil, ale jsem ted zasekanej v praci od rana do vecera i o vikendu. Jediny trenink si dam z prace domu (cca 30 min). Navic silnicarum bych do kopce asi nestacil, z kopce v terenu to je jina.

        0 0
        • quassar  

          Neni silnicar jako silnicar, ja v podstate zacal jezdit po sesti letech az letos v cervnu, no prumery zatim nic moc (24–26) ale zjistil jsem pri tech par vyjizdkach (asi 3) ze clovek pokud jede s nekym, mnohem vic maka.....

          0 0
          • J.A.V.  

            No jo, jenže vono to trénování není právě vo tom makat víc :) Když jedeš s někým komu celou dobu nestíháš ani viset v háku, tak jednou, dvakrát to je zajímavé zpestření, ale dlouhodobě to vede paradoxně ke stagnaci (v lepším případě jak se říká). Důležitý je, hlídat si vlastní tepy. Naproti tomu když se jede na bajku a piluje se technika, tak je naopak více lidí mnohem větší sranda.

            Nicméně pojezdit někdy klidně můžeme, já jezdím skoro každej den, bajk i silnici (teda né současně :) )

            0 0
            • quassar  

              No vzhledem k tomu ze nemam sporttester, tepovku si hlidat nemuzu. Navic jsem to nemyslel ze budu na nekom jenom viset, spis kdyz vyjedou dva tri stejne vykonny tak se vyhecujou kdezto kdyz jedu sam malokdy se nevyburcuju abych pridal…

              Jinac ty ses z Liberce??

              0 0
              • J.A.V.  

                Jo z LBC, přesneji ze Zelenýho údolí.

                S tím hecováním to je právě to „nebezpečný“, spousta takovejch společnejch tréninků se pak zvrhne v závody a to je k ničemu. S tím visením jsem to nemyslel nějak osobně, ale spíš obecně. Já se takhle na jaře přidal k nějaké skupině silničárů co mě míjela cestou z Mohelnice do Českýho Dubu a prej pojeď s náma. No uvisel jsem, dokonce se mi zdálo že v pohodě, ale když jsem pak doma koukal na tepák. Nicméně když je ta skupina vyrovnaná tak to je asi o něčem jiném :)

                0 0
                • quassar  

                  NO tak se nekdy domluvime, zatim spis na tu silnicku, pac bajka mam necelej tejden, takze zatim to spis zkoumam… Jeste mi rekni jaky jezdis prumery (jestli nahodou nebudu jenom ten co visi a treba ani neuvisi :) a jestli mas radsi kopce (ja je docela preferuju) nebo rovinky. No kdyztak nad tim premejslim, tezko muze bejt v Liberci nekdo kdo nesnasi kopce, to by tu cyklistiku mohl hned zabalit :))

                  0 0
                  • J.A.V.  

                    Kopce já rád :) I když občas už je to pakárna, když chceš jezdit po rovince, tak nejdřív stejně musíš přes kopce.

                    Průměry podle profilu, ale vzhledem k tomu že si dost hlídám tepy tak to není nic světoborného – od 24 do 30.

                    0 0
                    • quassar  

                      Jo tak to by slo, ja jezdim tedka konecne okolo 26, tak to bych eventuelne mohl uviset :))

                      0 0
                  • Sonic  

                    Klidně bych se taky přidal. Jsem z LBC a jezdím jen na biku. Blba je pracovní doba dělám do 16.30

                    0 0
                    • quassar  

                      No to ja na tom nejsem lip. Pracovni dobu mam taky do 16.30 navic pracuju v Jablonci.

                      0 0
                      • Sonic  

                        Jestli jsi na mailu tak pošli telefon. Mužeme se domluvit.

                        0 0
                      • PePu  

                        Chlapi vy se mate. Ja budu rad, kdyz budu mit tento vikend (snad) volny. O sobotach/nedelich obcas davame vyjizdku se znamym ze spinfitu, ale je to povetsinou terenem.

                        0 0
                        • Sonic  

                          Tak to máš dobrou pracovní dobu.

                          0 0
                          • PePu  

                            Jeste, ze se tak nedeje pravidelne po cely rok, ale jen ted poslednich 14 dnu v srpnu a pristi 2 tydny. Jindy jsem v praci do 4–5 s volnymi vikendy.

                            0 0
                            • Sonic  

                              To se stěhujete?

                              0 0
                              • PePu  

                                ale kdepak, pripravy na velkou konferenci a jako obvykle se vetsina prace necha/nakupi do poslednich chvil :)

                                0 0
                                • Sonic  

                                  Tak to tě můžu uklidnit, takhle funguje většina firem.

                                  0 0
      • Beeda  

        Hele zkus, SpinFit v LBC, nebo Bukvice (ty i dost kalej:-)), RejdBike v JNA nebo ve Vratislavicich u Konrada… jake je „treninkova moralka“ v jedotlivych teamech to nevim…B

        0 0
        •  

          No, ja bydlim nedaleko Plzne, jezdim na silnici a taky hledam partaka, nebo cyklisticky oddil nekde pobliz meho bydliste, neznate neco? Plzen,Stribro,Ny­rany a okoli? DIK

          0 0
          • Wiktor  

            O vikendech pravidelne treninky od 10:00 z konecny tramvaje cislo 4 v Plzni na Lochotine, jezdi se smerem Loza, Manetin, Stribro, Stod, jak kdy… Ted v sezone se tam asi moc lidi nesejde, vsichni zavodi… Na jare obcas i 20 – 30 lidi. Akorat se jezdi na muj vkus dost rychle… ;-)

            0 0
            • biker007  

              mohu potrvrdit:)) este vetsi hukot je ject tam na biku:). i kdyz mam pres zimu pevnou vidli a silnicni plaste..

              0 0
            •  

              Treninky? To znamena, v jakym jsi tedy klubu? A taky, co to znamena rychle? Ja nejsem zadnej super jezdec, ac bych chtel bejt, ale letos mam jen 1500 (z toho asi 900 o prazdninach), zaspal jsem dobu, tak bych byl asi z takovy vyjizdky hotovej. A znas PŇOVANY?. A jeste, kolik za ten den prumerne najedete?

              0 0
              • biker007  

                na tu konecnou nejezdi jen jeden tym, tam jezdi vsichni mozny, takova sebranka:)) obcas i Lukes, Kozi, Karlik a tak. a pak dalsich cca 20 lidi co se jich snazi zuby nehty udrzet:). nekdy i ja a dalsi „exot“ na biku..ja sem s nima jel parkrat v breznu a to se jelo prumerem cca 30–31, trat ma tak do 90km, dost lidi ale odpadne driv:) pro me to nebyl na brezen ten pravej trenink, mel sem tak o 20–25 tepu vic nez bych v tu dobu potreboval:(

                0 0
                • Wiktor  

                  Mel jsem podobne pocity a proto jsem je pro jistotu s brachou pustil uz u Sidlovaku… :-))) Ale pamatuju doby (tak dva tri roky zpet…), kdy jsem i parkrat odstridal… :-)

                  0 0
                  • biker007  

                    to ja sem se taky na tom biku ocitnul jednouomylem na spici:) proste se to predemnou rozevrelo a ja tam byl:)) to chvili sem mel 180 tepu a rad sem se uklidil dozadu.. pristi tejden sme uz dali svih z druhyho konce mesta o hodinu dyl.. to pro jistotu abysme je nepotkali:))

                    0 0
      • Bobo  

        No ne snad, že bych se s někým občas rád nesvezl, to zas jo, dokonce dost často přemejšlím, koho bych tak mohl vytáhnout, protože ve víc lidech je to zvláš? na delší štreku o něčem jiným, ale bohužel to mám do Liberce (To Pepan: i do Plzně) poněkud z ruky :-(. Ale kdybyste snad někdy jeli okolo, stačí říct.

        0 0
    • kenshin  

      Kdyby se nasla nejaka particka z okoli Brna tak bysme se ja a muj bajk radi pridali :)

      0 0
      • blue.sun  

        Okolo Brna?? Hmmm, kdybych nebyl sólista, přidal bych se taky:) Ale jinak by nebylo marný s někým jezdit. Sólový jízdy jsou tak dobrý na brzký umření.

        0 0
      • MartinXC  

        Z Brna (a blízkého okolí je nás to povíce, ale zjiš?uju, že jsme spíš sólisti nebo příležitostné dočasné dvojičky až skupinky (dle akcí jako drtič, starobrno, merida, golem, kuřim, sníh, … že dámy a pánové :-)

        0 0
        • kenshin  

          mozna se uvidime 11. zari na HMBikeTour :)

          0 0
          • 0702  

            Merida je /pokud jsem tomu porozumněl) 18.9. nebo že bych se spletl ?? Pěkně nám část Rakoveckého údolí lesáci opravili !!

            0 0
            • kenshin  

              Na meridu se chystam taky, mas pravdu ze je 18.9. ale ja myslel Hosek Motor BikeTour http://www.hmbiketour.cz

              0 0
              • 0702  

                Tak to jsem nevěděl, omlouvám se. To chceš vyhrát Mercedesa? Ty stojí za dvě věci.

                0 0
                • kenshin  

                  Ja asi nevyhraju, ale rad se zucastnim :) Myslim ze se tam bude losovat zapujceni Smartu na tyden jinak o cenach nic nevim.

                  0 0
                  • MartinXC  

                    MOžná na Golemovi ? Blansko, 4.9.

                    0 0
                    • kenshin  

                      mozna pojedu do Slavkova na BudvarCupXC. toho Golema v kalendari nevidim

                      0 0
                    • 0702  

                      Ty jsi z Blanska? Já jezdím okolo furt – v překl. pořád dokola – spíš Rakovec, Bukovinka, Luleč i k Hostěnicím a fakt asi jezdím v blbou dobu a nikoho nepotkám a když jo, tak od prvního pocitu trubku, která ani neodpoví na pozdrav, ale jsem měkýš a poctivě zdravím dál v naději, že se s někým svezu – leč marná je snaha moje.. Myslím si, že je kumšt najít k sobě rovného a navíc mít kapku tolerance, teď nemám den já počká druhý, zítra to zas nejde někomu jinému… Najít kompromis je někdy problematické

                      0 0
                      • MartinXC  

                        Jsem z Brna/Žabin, do končin kolem Jedovnic se vydávám tak 3× do roka + MeridaCup. Blanskem jsem myslel Golema.

                        0 0
                      • Roman  

                        Kolem Hostěnic jsem imrvére – poznávací znamení: zdravím, mám strach ze psů, brzdím před důchodcama a rád se přidám na spol.švih.

                        0 0
                        • 0702  

                          Tak to můžeme zkusit v sobotu, pokud máš čas.. a bude počasí. Navrhni místo. Jinak do Hostěnic to mám přes lesy cca 20 km a v neděli jsem si tam projížděl II. kolo Meridy a tolik lidí v okolí co bylo na kole, počínaje dětma, důchodcama atd. jsem letos ještě neviděl a asi neuvidím. Kde ještě jezdíš ??

                          0 0
    • mike!1  

      já zase hledám lidi z Frýdku nebo okolí. taky už mě nebaví jezdit sam a všichni kámoši jsou zhnili a na když řeknu na kole, tak se mi málem vysmějou do ksichtu:-(.

      0 0
      • fousac  

        nevzdavej to!!! tri takovy kamose uz sem na kolo naucil… sice zadny zazraky, ale jezdi.. :)

        0 0
        • mike!1  

          no na to už jsem rezignoval. možná snad, kdybych si na nosič přidělal nahatou babu nebo nějakou flašku s něčím, tak to by snad jeli:-)

          0 0
          • aku  

            Ale, kasli na ne. Jenom by te zdrzovali a tahali do hospody. At zije Radegast Cyklo track.(Samozrejme piju jenom Birrel – ci jak se to pise)

            0 0
            • mike!1  

              no však to ja taky:-) jo cyklo track je docela sranda, i když jsem ji nikdy nesjel celou, protože jsem se vždycky někde oddělil a jel jinudy.

              0 0
    • Mamutt  

      Není tu někdo z Berouna a okolí? Za týden se stěhuju, ani nevím, kde se tam dá pořádně zajezdit. Jinak se budu muset občas připojit k Pražské sekci, ale těch se bojím ;)

      0 0
      • blue  

        praha je stejně okolí berouna, takže připojení se k pražský sekci tě nemine :-))))

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.