• Vozite sebou walkama,mp3, diskmena kdyz jezdite mimo rusnou silnici.

    Ja vetsinou posloucham walkmena a mnohem lip se me jezdi :)

    0 0
    •  

      JO vetsinou si beru mp3 prehravac, mam pak takovej lepsi pocit z jizdy :))

      0 0
    • ravo  

      Muziku poslouchá rád doma, na biku ne. A i v lese se cítím líp, když slyším co se děje.

      1 0
    • krtek  

      Jo vozim sebou mp3mana. Ale nekdy kdyz tam mam nejakou vypalovacku s rytmem a pritom musis jet treba dlouho do kopce tak jsem nakonec dost odvarenej. Clovek ani nevnima jak ho rychla muzika strhne k rychlejsimu tempu. Proste clovek zacne dupat jako blbej. Jinak nevim jak dobre vyresit dilema mezi tim abych preci jenom slysel okolni provoz, ale zase neslysel sumeni vetru, ktery se okolo sluchatek diky turbulencim dost vytrvari (mam tedy spunty, ale takovy volnejsi).

      0 0
    • boo  

      radsi neposloucham neni me prijemny ze slysim malo okoli.

      0 0
    • Gorbys  

      S muzikou se mi jede veseleji, … pokud v lese nepotkám motorkáře. :((

      0 0
      • kamtcho  

        najskor som jazdil s muzikou ale potom som zistil ze bez musziky si jazdu viem vychutnat ovela viacej.Hlavne v lese bez muziky v meste aj s muzikou.

        0 0
    • marhi  

      Kdysi jsem to také zkoušel, ale ne s valným úspěchem. Dost mi vadilo že strácím zvukový přehled o okolí. Jezdím hlavně za Prahu, a to kvůli tomu klidu na silnicích. S muzikou jsem si nepomohl a jestě mě málem přejel náklaďák. Let rigólem bylo dostatečné varování. Ale jináč ti přeji štěstí abys neměl podobnou zkušenost. A hlavně když se ti to líbí tak proč ne. Snad jen švestkám se vyhýbej, páč to pak neukecáš.

      0 0
    • dejwak  

      No mam k tomu jen malickost muj kamos zkousel jezdit s walkmanem no a prisla na nej ztrata rovnovahy :o) proste se na kole vubec neudrzel tak nevim

      0 0
    • marhi  

      Tak to se divým. S rovnováhou by měli mít problémy spíše neslyšící. Což při nasazených sluchátkách asi není. Jestli se spíše nezamotal do kabeláže od sluchátek. Byl tak opatrný že zapomnněl že nestojí na vlastních.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.