• Staenly

    Ahoj. Vim ze uz se to tady probiralo mockrat, ale vzdycky v trochu jine cenove relaci nez pozaduju. Chci si koupit novy pedaly a tretry a chtel bych aby to dohromady stalo 3, maximalne 4000. U pedlau nejvic uvazuju o Shimano SPD-M540 ale u bot jeste nemam ani uzsi vyber. Dikec

    0 0
    • ravo  

      Tak to trošku rozveď, chceš tretry ryze sportovní nebo jen turistické?

      0 0
    • tutite  

      pedály Shimano M520 kolem 1000,–, boty Biemme kolem 2500,–. Vše hodně kvalitní. Pedály někde na netu, boty u AXONů.

      0 0
      • Staenly  

        Proc si myslis ze sou 520 lepsi nez 540? Ty botky se mi libi, ale bohuzel ve svem okoli nemam moznost si je vyzkouset…:(

        0 0
        • TinkTink  

          Nejsem sice TUTITE :), ale – podle me nejsou lepsi, ale levnejsi a rozdil kvality bude minimalni…

          0 0
    •  

      Pedáli bych volil taky M520(už je mam, ale ještě sem je neskoušel) a boty bych určitě volil Diadora Aspide, sehnal sem je za 1950Kčs a sou fakt super tuhý a hooodně tvrdý, sou úplně sqelý. Do teďka sem jezdil v takovich bačkorách a je to fuck hroznej rozdíl!!!!

      0 0
    • Vision  

      pedály všechno jen né shimáno a boty jedine Sidi !!!!

      0 0
      • lubos  

        Proc ? Ja bych rekl ze 959 jsou dobry pedaly. A Sidi jsem si zkousel, jenomze jejich strih mi nevyhovuje, a modely ktere jsem mel v ruce se mi nelibili a jejich prevedeni se mi taky silne nelibi.

        0 0
        • Vision  

          Asi takhle , za život už jsem vyrychtoval asi 5 pedálu , nejmíň vydrželi welego , jejich rameček byl tak měkej že po pár narazech do kamene se z nich stal jednistranej nášlap, a shimáno jsem měl dvoje (jedny ještě mám) jedny myslím něják 545 nebo te najit normu (CSN) ma zkouseni kol?Neco takovyho je.Snad jsem o tom neco cetl nekdy v Pelotonu,ale nemuzu si to vybavit.Â147.229­.201 .189Ě1ú9»þÃÂ> Norma na kolaenjoytjsem zadal do googlu čsn kola a vyplyvlo to jako prvni odkaz:http://shop.normy.biz/show.php?…¼⇒ > > > > > > > > > Skareb Complubos¹Jo, to nebyl dobrej priklad :-)))))) Ja nevim … tak jsem to prehnal, no

          0 0
    • lubos  

      Hlavne over tuhost podrazky. Hlavne pokud tedy jezdis vic a delsi trasy.

      0 0
    • kovar  

      Hlavne se obrovskym obloukem vyhni tretram s mekkou podesvi. S tema 540 pedalama asi neudelas chybu.

      0 0
      • pegas  

        shimano 520 jsou super,nezanesou se blatem a maj novou konstrukci jako ritchey a za cenu do 1000 kc neni,co resit…boty musis zkusit,ktery ti padnou..me treba super sedi northwave,tvrda podrazka,pata sedi a spodek gumovej,takze neklouzou oproti podr. z umele hmoty…

        0 0
        • lubos  

          Gumovy spodek je super, jenom nevydrzi moc dlouho. Northwave tretty co mam reference tak se jim zvykne casem odlepit podrazka. Ale jestli ti sedi je to fajn.

          0 0
          • pegas  

            Bracha je ma 2 roky a drzi..tak jsem si je koupil taky..uvidime,treba je to od kusu..

            0 0
            • lubos  

              Jo, tusim ze Hydrogen mel ten problem. Ale tak dva roky nazpatek modely.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.