• rich

    Ahoj – neviete nahodou ako to vyzera momentalne v Brdech s terenom? Je to same blato alebo za to stoji vyrazit tam cez vikend na par hodin?

    0 0
    • MARIN  

      Minuli tyden jsem kolem Brd projizdel a rekl bych ze tam mistama lezi zbytky snehu , takze se suchym a bezblatym terenem rozhodne nepocitej

      0 0
      • rich  

        ja len ci sa to bude dat nazvat „bikingom“ a bude to odsypat alebo pojdem 10km/hod na rovine a po 15km budem totalne ustvany.

        0 0
        • MARIN  

          Byl jsem tam jen na navsteve a puvodne chtel vzit kolo ale po tom co hlasili jaky ma byt pocasi a jak skutecne bylo, bych ho mel zbytecne. Snad se ti ozve nekdo s aktualnejsi informaci :)

          0 0
    • Martin  

      Právě jsem se vráti ze služebky a projížděl Brdama. je tam sníh a sníh a sníh…

      0 0
    • vt  

      Je to spatny, poslednich par dni trochu snezilo a prselo, je porad okolo 0st. Vsude bude blato.

      0 0
    • SELMIRA  

      V Brdech sníh a bláto. Hlavně bláto. Pěkně hnusný bláto. Štěže už nejsem tak drrsná jako za mlada a mam na svém lahodném traktůrku apartní mo(u)drý blatníčky. Hehe.

      0 0
      • rich  

        takze vysledny rezultat – Brdy odlozit o mesiac. Tak a mam po programe na vikend, zase silnice, bleee. Blatinky asi velmi nepomozu ked okrem oblecenia bude uplne vsade.Sobota pokusne Propkopske a vysledok – tona blata, radenie ta tam, este kotucovky fungovali :-))

        0 0
        • SELMIRA  

          Setkáme-li se s bahnem, okamžitě zahnem. :o) Kdo se bojí, nesmí do lesa. Aspoň tam nebude narváno. Běžkaři fuč a výletníci nikde. Já Brdy neodkládat!

          0 0
          • rich  

            cha! slovo do bitky! sobota 10h00 budem tam! aspon nejaky blatnik zakupim nech nevyzeram ako svina, mno to mi asi nepomoze, mam to od narodenia :-)) kazopadne ma byt aspon +5, takze dakujem za podporu, uz som hadzal vidlu do blata :-))

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.