Odpružený rám spojující výhody všech systémů

12 nepřečtených
  • o.ndra3

    To musíte vidět :)

    www.onshan.com.hk/…sp%20003.jpg

    0 0
    • Pekáček  

      Stále nemůžu přijít na to, kde je čep otáčení zadní spodní vidle… Poradíte mi?

      0 0
      • o.ndra3  

        Poloha čepu zadní stavby je optimalizována pro minimální pohupování při šlapání.

        0 0
        • wroum  

          to znamena – kde neni cep, nic se nehoupe?

          0 0
          • hanz  

            Není ten čep tak nějak zakomponovanej do středu? Je tam kolem středu jakási přírubka tak jestli to nebude ono.

            0 0
            • wroum  

              koukal sem na to i zvetsene a nerek bych. na 1. pohled to vypada jako i-drive od gt ale zda se mi ze je to napevno

              0 0
              • hanz  

                Ta fotka je dost přepálená tak je tam fakt vidět kulové, ale přeci by nenechali pružit zadní stavbu. Mně to přijde jak kdyby tím čepem byla středová mufna-vnější strana čep, vnitřní strana střed. jestli je to tak, tak ale vůbec nevím jak to bude reagovat (při pružení) do pedálů

                0 0
      • wroum  

        je mi lito ale v tomhle ti moc neporadim…podle me tam zadnej neni / neni videt.

        0 0
      • pitelboy  

        Neni takze se to pri slapni nehoupe. a dokonce si muzes nastavit vysku zdvihu !!!

        0 0
      • Pekáček  

        Teda to je ale blbárna! Příspěvěk ne, je to zajímavý, ale ten rám… :o)

        0 0
    • websky.cz  

      http://www.onshan.com.hk/…spension.htm

      maji tam toho vic

      0 0
      • Pekáček  

        Ale ty ostatní mají čepy :o) Hele, asi jsou tam ty trubky zadní vidle vsazený zezadu dírama v tý velký středový spojce, pak tím asi provlíkli ten prostředek a na něm se to otáčí jakožto na velkým dutým čepu. Drží to pohromadě misky středový osy a přesahem. Co vy na to?

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.