TAK KDO TU TEDA NOSÍ ŠÁTEK?! Koukej se tu zapsat a? se ví, že nejsi bajker!

59 nepřečtených
  • Pepazdepa

    TOTO JE ČERNÁ TABULE NEZODPOVĚDNÝCH RÁDOBY BAJKERŮ!

    PS: VSTUP ZAKÁZÁN SKOŘEPINÁM!!!

    0 0
    • Žanek  

      Já! Já občas nosím šátek! Ale zásadně POD HELMOU!! :o))

      0 0
    • ravo  

      Letos jsem ho na hlavě ještě neměl, ale čestné pionýrské, pokud se večer přemluvím, pojede i šátek:-)))

      0 0
    • Pepazdepa  

      Tak pánové, žadné občas nebo letos sem ho ještě neměl, ale NOSIT STÁLE A ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ!

      Pokud se chcete stát členy Pepova klupu „Šátkařů“, tak to jinak nejde..

      Mimochodem cílem mojí nadace je „boj o zachování a úspěšného množení již téměř vyhynulého druhu bajkera v šátku“. Ženy na množení zajistím.. to je banalitka..

      TAK KDO JE DALŠÍ DO KLUBU???

      0 0
      •  

        aa klub pojízdných dárců orgánů, hele tak až vyjedete, nezapoměnte zavolat na 155 ku kam jedete, a? vás vyzvednou .-/

        0 0
        • Pepazdepa  

          No no, Vítku, zas to nedramatizuj.. Potenciální DO je každý z nás.. A když jsi dostatečne odvážný a drsný muž, tak uvážeš šátek na piráta s vervou tobě cizí :) a vyrazíš smrti vstříc! Nakonec zjistíš, že to není zase tak strašný jak psali v Ohníčku nebo Mateřídoušce :))

          0 0
      • aku  

        Me to spis zacina pripadat jako Darwinova cena

        0 0
    • Bunda  

      Pepozdepo, chci se tě zeptat: žereš psy? Protože u nás nosej šátky fe?áci, co maj na hladě dredy, svetr po babičce, žebradlo, v útulku nafasujou co největšího vlkodava, kterýho po několika týdnech sežerou. To by skořepinář (tj. i já) v životě neudělal!!! Čau

      0 0
      • enjoy  

        kup si lepsi helmu,v tyhle se ti asi hrozne pari hlava:-)))))

        0 0
        • Bunda  

          Mám uvex supersonic, ale máš pravdu, že se v tom vedru strašně paří kebule. I to maso se musí hned konzumovat, jinak začně brzo čpět :-)))

          0 0
      • Pepazdepa  

        ..a co by skořepinář jako ty udělal??? Kde to prosím tě žiješ? V kanále?

        PS: psy jsem jedl jako malej vševák a díky nim mám zdraví průdušky!

        0 0
        • vlty  

          já taky zdravÍm tvoje průdušky, ale moje jsou naštěstí zdravÝ

          0 0
    • RUMcajs  

      Prosím doplňte svoji krevní skupinu, alergie a váhu a výšku, a? je registr dárců přehlednější.

      0 0
    • Bobo  

      Šátek nosí moje sedmdesátiletá sousedka, když jede na skládačce na pole. Teď už konečně podle šátku vím, že je to bikerka a že na ni můžu namísto „dobrý den“ halekat „ahój“, až ji budu míjet cestou ze švihu :-) Jo, a něco mi říká, že Moira to nebude…

      0 0
    •  

      a kam se počítá kšiltovka :)

      0 0
      • enjoy  

        tak to jsi uplne ztracenej pripad:-)

        0 0
      • Pepazdepa  

        kšiltovky svojí pevnou konstrukcí při nárazu lebky o asfalt v 50Km rychlosti spadají do skupiny šátků! Ovšem časem by bylo na místě přejít k již osvědčené a modernější konstrukci tzv. šátku :)

        0 0
    • Smazaný účet  

      Já bych jenom dodal, zapište se i do toho threadu „dárci krve z brna a okolí“, a? z vás případně s orgánama vycucnou i krev.

      0 0
    • moriarty  

      Nosím čelenku, ale pod helmou :)

      0 0
      • Pepazdepa  

        ano ano čelenky.. to je hodně diskutovaná záležitost.. Ve své podstatě bajker v čelence spadá mezi nejohroženější druh, protože je nejodvážnější a má 90% makovice holé! Ovšem ty jsi nejhorší druh bajkera co existuje.. Prvně nasadíš čelenku, čímž se stáváš odvážným a neporazitelným a poté to pěkně přiklopíš blembákem a vš tak zkazíš.. :( Co dodat? Snad jen trénovat nejdřív s povolenou přilbou a až nabereš odvahu tak si ji úplně rozepnout.. Pokud i to zvládneš, tak za jízdy jako omylem zakloň hlavu nebo přezkoč díru a je to! To co ucítíš bude něco jako nirvána, orgasmus nebo amok dohromady!

        Má ještě někdo dotazy???

        0 0
        • ravo  

          Ano, já. Ty součástky, které jsi vyjmenoval v předposlední větě, to jsou nějaké speciality žiletek, nebo na jakém kole se to dá najít?

          0 0
          • Pepazdepa  

            Ravo ty materialisto.. to jsou samozřejmě stavy blaha, které zažívá na svých vyjížďkách každý holohlavec-čelenkář-šátkař! Mimochodem jak pokračuješ se zbližováním tvé osoby a šátku? Předpokládám, že blebák už složí jako květináč zavěšen ve větru na balkóně?!

            0 0
            • moriarty  

              A nezkoušeli jste si zařezávat žiletky do sedla? Neznám při jízdě lepší pocit

              0 0
              • Pepazdepa  

                no tak to je hustý! Ty sis úplně spletl diskusní fórum ne? Tady ti nikdo ty otroku nenapráská na zadek ale můžeš tu třeba někomu učuchávat po švihu vložku z kalhot (bléé)! Třeba se ti někdo ozve na mail.. :/

                0 0
                • McBlacky  

                  Direktiva vesmírného sboru 561: Důstojník který bude chycen při olizování sedla dámského rotopedu bude s okamžitou platností suspendován… tolik R.D. :-)

                  0 0
                  • náčelník  

                    Přesné znění: Bude-li důstojník přistižen, jak očichává sedlo rotopedu v dámské tělocvičně, bude propuštěn bez soudu.

                    0 0
                    • aku  

                      Uplne nejpresnejsi zneni: Any officer caught sniffing the saddle of the exercise bike in the women's gym will be discharged without trial. ;)

                      0 0
                      • náčelník  

                        A číslo direktivy je 196156 :)

                        0 0
                      • Pá-dlista1  

                        A vite, ze existuji lide, kteri tento kultovni serial nikdy nevideli a dokonce i taci, kteri o jeho existenci nemaji sebemensi tuseni?

                        0 0
                        • aku  

                          to urcite. na to ti neskocim

                          0 0
                        • Bobo  

                          Je to tak. Jednou jsem se návštěvy ptal, jestli si dají naše výborné víno, vyrobené z močového recyklátu, a tvářili se nechápavě :-)

                          0 0
                          • fousac  

                            videl sem to cely trikrat, ale prijit nekam na navstevu a tam mi vpalit tohle, taky se asi budu tvarit divne.. :/

                            0 0
                            • Bobo  

                              Tys neviděl ten úžasnej díl, když se chtěl Krypton zavděčit Listerovi a připravil mu večeři? Od té doby se u nás doma vžila hláška: „Dáte si víno, pane? Dnes máme mimořádně chutné, připravil jsem ho osobně z Vašeho močového recyklátu“.

                              0 0
                        •  

                          tak to sou chudáci, všech 52 dílů sem viděl už 3× a oblíbený hodněkrát :)

                          0 0
                          • blue  

                            mas taky ten nic moc rip z televize, nebo neco kvalitnejsiho?

                            0 0
                            •  

                              bohuzel ten nic moc, mel sem verzi na 5cd a ted mam jen na 3 :-((( kdyby se dalo sehnat treba dvd s cz titulkama a nebo nejlip s dabingem, asi bych moc nevahal, teda podle financí

                              0 0
                        • dave lister  

                          je to smutný, ale i já takový potkávám…;-)

                          0 0
            • Pá-dlista1  

              Sem se jen chtel optat. Ten „šátek“ nebo jak se to jmenuje, to slouzi k zachyceni mozkomysniho moku a casti lebky vhodnych po slozeni k pozdejsi identifikaci?

              0 0
              • Pepazdepa  

                Šátek slouží především k zachycení potu stékajícímu po holé lebce bikera, kryje před dotěrným hmyzem, udržuje stálou teplotu řepy, dělá i jinak škaredého bikera krásným, dá se měnit i za jízdy, nepráší se na řepu, zabrání drobným oděrkům, odráží větve atd.. atd..

                Blembák konkuruje pouze odolnosti proti drobným nárazům, protože kamión jím nezastavíš, strom ti stejně neuhne při 40km při sjezdu a dopadneš jak s kamiónem, pot ti stéká po ksiftíku, na řepě se tvoří větrné víry a průvan čímž hloupneš, hmyz se ti rozmázne přímo o řepu a prach máš všude!

                Sečteno a podtrženo- šátek je nejlepší volba moderního a nebojácného bajkera..

                0 0
                • Darkson  

                  neprodáváš náhodou šátky pro sportovce, Pepoprofesore­demagogie? :-)

                  0 0
                  • Pepazdepa  

                    No pozor! To není vůbec špatný nápad.. :)

                    OK mám jednu specializovanou firmu na prodej šátků spojenou samozřejmě s výrobnou a zkušebnou.. Teď momentálně hledám dobrovolníky k testování pohlcení energie při nárazu! V praxi je to tak, že tě vyhodím z auta cca. v 80tce a pak se sleduje poškození šátku. Co se tebe týče tak tímto je tvoje práce zkončena a můžeš jít :) domů.. Honorář ti dojde naší rychlou českou poštou :) Nutno uvést i adresu pozůstalích, aby se vědělo kam to poslat, pokud by jsi náraz nepřežil..

                    Tak má někdo zájem???

                    0 0
    • tom@s  

      šátky nosí akorát babičky:)

      0 0
      • Pepazdepa  

        no vidíš jak jsou ovdážný! Jó stará generace byla nezničitelná! :) A to při jejich stabilitě by měly nosit spíš ty blembáky..

        0 0
        • tom@s  

          no vidíš, konečně jsi to pochopil, zaměř se na ně, to je jediná roztoucí část trhu. a ta budoucnost…

          0 0
    • AleZ80  

      Ahoj,

      přemýšlím nad ne-vázací čelenkou od Moiry. Nebo by byla proti záplavě potu z čela lepší nějaká ultralight čepice či šátek ? Ale u šátku nebo vázací čelenky mám obavu, aby nebyl problém ten uzel vzadu ( helma Fox Flux ).

      0 0
      • Martin  

        vozil jsem vázací čelenky, přešel jsem na šátky Buff a spokojenost. dá se nasadit bez uzlu vzadu a pot odvádí dobře. horko mi v tom není :)

        0 0
    • WEGO  

      skořepinu nenosím, šátek taky ne.. a jo já vlastně nemám ani to kolo :)

      0 0
      • Ondry  

        jsem si říkal, že jsem dlouho nikoho v šátku nepotkal a přitom se to dřív vozilo a ono je to deset let starý vlákno :D jinak já vozím čepičky

        0 0
    • mastihuba  

      Slušná archeologie :) cervenyho trpaslíka jsem dodnes neviděl. :)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.