Marzocchi - aneb jaké nohy tedy mají?

21 nepřečtených
  • Franta

    Hi, nedavno se tu resilo, z jakeho matrose jsou vnitrni nohy u vidlic Marzocchi. Pote, co me opet vytocil Cyklobartonicek, kdyz v Cykloservisu inzeroval na celostrankove reklame, ze vsechny modely maji ocelove vnitrni nohy jsem zacal hledat jak to je. Ikdyz stranky Marzocchi jsou lehce zmatene, maji tam ke stahnuti plakat ,kde je vse tak jak ma byt, tedy ze ocelove nohy maji jen dva typy vidlic. Abych si to overil, napsal jsem do Marzocchi a zde prikladam jejich odpoved:

    Hi, we find it very difficult to believe that our dealer is saying this, they know the forks very well and have all specifications. In any case, you are right: only Z150 and DJ II and III have steel stanchion. It's not true that black stanchions are always steel. best regards LARM SPA Customer Care Service

    P.S. ani zminka o DJI

    0 0
    • blue  

      a preposlal si to Bartonickovi? co na to rikal? :-)

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Hmm. Konecne nejaka zajimava informace od nekoho komu bych rad veril. Je videt, ze Bartonicka neznaj :), mozna kdyby vedeli, jak to tu (na divokem vychode) chodi…

      A DJ 1 ma nohy z nahusto stocenyho alobalu, presne jak to pisou na strankach. Taky bych rek, ze ani tenhle typek nenapsal (treba nechce nebo nevi nebo je mu to putna) vsechno. Neni mi z toho jasny, jestli 150 FR ma hlinikovy, ale pokud nemyslel vsechny 150, tak by to z toho jasny bylo, ale co s DJ 1 ?

      0 0
      • Franta  

        Ty woe Padlisto zapoj mozek obcas, pise ze Z150, takze Z150 SL a jine nemaji ocleove, jasno?! A k te DJI, myslim, ze ji nepsal, proto, pac se sem ani nedovazi.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Ja jen jestli se nerozepisoval s DJema a na 150 se vyflak, protoze ho bolely ruce:) Jenom zvazuju dalsi varianty. Mozek zasadne nepouzivam! Jak prosimte zjistim co se dovazi a co ne? By me zajimalo, proc nekdo investuje cas a penize do stranek, ktere fungujou jak bartonicek.cz

          0 0
          • Nego  

            Ja mysli mze Bartonicek do stranek investoval pred dvema lety a od te doby se na nich nic nezmenilo …

            0 0
        • Mox  

          Spise by me zajimalo jak si to napsal? Dotaz: maj z150 a DJ II a III, ocelove nohy? Nebo si se ptal obecne na celou serii DJ? Jestli ti to nevadi tak sem hod i tvuj mail co si jim posilal.

          0 0
      • Radek Broz  

        Panove vyrobci by se assi dost divili, kdyby nektere pany distributory na vlastni kuzi zazili;-)

        0 0
    • Nego  

      Jeste jedna takova mala off-topic. Psal jsem Bartonickovi protoze me zajimala dostupnost a cena travel kitu pro DJ II, konkretne v tom mailu byla veticka „konverzni kit na vidlici Marzocchi DirtJumper II 2003 ze 110 na 130mm zdvihu“ … druhy den mi prosla odpoved „Na kterej model 2002,3,4 ?“ … vic ani carka … tak jsem nelenil a odpovedel … a od te doby cekam a cekam a cekam … Bartonicek RuleZ

      0 0
      • kovar  

        TAke jsem si z bartonickem dopisoval a chtel jsem dozvedet nejake zakladni technicke info. Marne, jeho odpovedi byly, slusne receno, debilni.

        0 0
        • Nego  

          kdyz ja ten kit chci koupit, a ani na to mi nedokaze odpovedet ;)

          0 0
          • Franta  

            zkus www.maxcursor.cz, taktez sem vozej M

            0 0
            • Gatier  

              Co by sme my za takeho Bartonicka dali! Vidno ze ste narod neskromny a neviete sa tesit ani z toho mala co mate :-)

              0 0
              • lubos  

                Tak,tak veru. Dobre vravis :(

                0 0
                • Franta  

                  Kaktus bike nebo kdo to k vam vozi nevyhovuje? Povidejte pribehy o M na slovensku :-)

                  0 0
                  • lubos  

                    No, oficialny dovozca je co viem u nas niekto z Kosic, zabudol som ako as volaju (maju predajnu Scott v Auparku v Blave). To , ze maju Marzocchi sa sialene ceny je len jedna vec. Druha, ze sa nic neda zohnat a vsetko trva nekonecny cas. To je taka obecna skusenost mna a par dalsich ludi. Konkretne skusenost je, ze chlapici priamo podrazaju nohy druhym predajnam, ktore su nutene brat M veci od nich. To viem z prvej ruky (alebo z druhej ? :-)) No a co sa tyka Kaktusu, neviem ci nieco dovazaju, ale problem u nich nebol. Zhanal som gufera. Najprv oblubeny obchod → kontakt na dovozcu → nic. Potom ich predajna → budu, mozno , o tri-styri mesiace. Potom neskor v Kaktuse predavac len sa spytal kolko a dostal som vrecusko. Kus 150,–Sk alebo kolko. Alebo dva kusy ? Teraz neviem presne. Este som kedysi zhanal ECC patronu a to bolo tiez zaujimave. Teda vtedy to mne zaujimave nepripadalo :( A este jeden pribeh. Pred rokom som bol v tej ich predajni Scott a pytal som sa na fully. Chlapik 9taky starsi) na mna pozrel a hovori. Ale to su drahe zalezitosti. Uff, tak neviem, ale ako homeless som rozhodne nevyzeral :-))

                    0 0
                    • mastihuba  

                      psal sem to na starym foru patrona ECC se těžko zhání i tady a většina lidí i prodejců mi to rozmluvila údajně by mne to stálo 3–5kk a to sem volal i k bartoníčkům

                      0 0
                      • lubos  

                        To ano, ja vim, nakonec jsem od toho taky upustil. Ale tam byl jinej problem. Nejprve mi tvrdili ze maji servisni patronu za nejakych 2000,– Sk, pak zas tvrdili, ze neni, (nebo ze nikdy nebyla?). A dalsi podrobnosti si nepamatuju, ale nemel jsem pak z toho vubec dobry pocit :(

                        0 0
    • vasil  

      zkus se na to radši zeptat v razzu praha, sice od nich někdy dostanu ceník se zmatenými informacemi (co se týče vybavení vidlic), ale po tel. mi pan vlasatý vždy vše uvede na správnou míru – sype to z rukávu a zatím mi (po mém ověřování) ještě nekecal Zdenek Vlasaty Razzo s.r.o. – info@razzo.cz tel/fax:00420–241432997

      0 0
      • Franta  

        Razzo samozrejme znam, ale jsou veci o kterych i oni nevedi pravdu.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.