• TinkTink

    Cus, jak jsem rikal, hodil jsem to teda na web pres noc…nakonec teda jenom 2…ale to mate fuk…dohromady toho je nakych 94 MB…nabizim vypaleni a poslani postou za 50,– pri prevodu na ucet (akorat na pokryti nakladu…pocitam ze to bude chtit min 10 lidi a to uz platit nemuzu…)…na wz.cz se vleze 50 MB…tydle dva vypadaj jako nejhlavnejsi… :)

    Vybral jsem adekvatni adresu pro tento tlumic. http://lrs.mysteria.cz/

    0 0
    • TinkTink  

      Jo…a nebo predani nekde…to je samozrejme uplne idealni…jedu na Drtice…takze kdyby nekdo…

      0 0
    • kovar  

      díky fido, díky Tinku. Už to mám stáhlé. Teď ještě potřebuju od Jakuba ten tlumič, co mi slíbil:-)

      0 0
      • jakub  

        grrrrrrrrrrrr, ja potrebuju tech 10 000,– tak jak se domluvime ???

        0 0
        • Aiax  

          A proc ho chces jeste prodavat, kdyz tady ted mas takovy krasny navody, muzes se v nem hrabat od rana do vecera a vecer se (mozna) trochu i projet?

          0 0
          • jakub  

            ja prave nejsem suntourista ,ja radsi jezdim nez se v necem hrabu, chces ho??

            0 0
            • Aiax  

              Diky za nabidku :), ale jsem bohuzel manualne trvale indisponovan, takze jsem byl nucen pro svou osobu tento tlumic zavrhnout (i kdyz na jare jsem o kole na ramu transmission elite tezce uvazoval).

              0 0
              • Aiax  

                jeste dodam, ze samozrejme elite s tlumicem od german.a jak to ma kovar, u sirera mi nabidli, ze to bez problemu vymeni za manitou a jeste dostanu slevu :)

                0 0
        • jakub  

          tak co je Kovar, nak ses zasek

          0 0
      • TinkTink  

        No mas stahly dva…a ja jich tu mam 5… :o)…ale donesu a prehrajes si to…

        0 0
    • blue  

      Tinku, kdyz to nebudes davat na web jako powerpoint, ale udelas z toho treba PDFko, zabere ti to mnohonasobne min prostoru a uploadovaciho casu

      0 0
      • TinkTink  

        Priznam se, ze todle me nenapadlo, prave to prevadim…kopirovat budu pres noc…uvidim jak to bude velky…

        0 0
      • TinkTink  

        diky za info…jeden uz mam prevedeny (dost to vytizi procesor…takze to budu delat k veceru)

        takze pro vsechny – zitra by to tam melo byt v pdf vsechny soubory a mnoho nasobne mensi (tedka prevedenych 20MB ma 1,5MB…

        to o posilani CD muzu smazat…kdo by se s tim posilal :)

        0 0
    • jakub  

      hmmm tak manualy mam stazeny, ale nak mi nefachcej…

      0 0
      • blue  

        jak nefachcej?

        0 0
        • jakub  

          no ten prvni, nechce se mi otevrit

          0 0
          • Aiax  

            Aaaa predstirana snaha zbavit se lrs a ve skutecnosti stahujeme manualy!:) Na co asi??? A mas nainstalovanej powerpoint?

            0 0
            • jakub  

              traba proto ze mi neni jedno, jak se ten ram chova a proc mi nesedi..

              0 0
              • Aiax  

                dobre dobre, tak ted to mas v pdf, takze uz ti to pojede bez problemu, pokud mas adobe acrobat reader nebo neco podobnyho

                0 0
    • TinkTink  

      Tak podruhy :)…

      Tentokrat v pdf…podekujte BLUEovi ze poradil… :)

      lrs.mysteria.cz – doporucuju ty vyhody…fakt skvely zpusob jak upozornit na nedostatky jinych a na kvalitu svych :-))))

      0 0
      • lubos  

        Precetl jsem to narychlo … bomba.

        0 0
      • Aiax  

        Stahnul jsem si tu cast o vyhodach.:) Dostalo me veta: U nekterych technicky dokonalych tlumicu, jakymi je napr. RockShox SID je nevyhodné nastaveni negativniho pruzeni druhym vzduchovym ventilem. Cili u nemene dokonaleho reseni LRS je tato hrozna nevyhoda eliminovana. No vidite a vy tady resite, jak si tam tohle nevyhodne nastaveni prenest!

        0 0
        • TinkTink  

          No dyt jo…my CHCEME NEFUNKCNI TLUMICE :o)))

          Jinak…muj tlumic ani trosku neunikl – vcera jsem to meril, kdyz jsem dal jinou vidlu a musel jsem diky zvedlemu predku prifouknout dva bary :)

          0 0
        • Otaku  

          ja jsem koukal jak si podali S Epic O_o

          0 0
          • lubos  

            Jo :o) A zajimave je, ze Merida ma 30% akci Specialized :) Ale rozebrali tam jednu vec, ktera mi zatim docela unikla, nebo lepe receno, vsiml jsem si to, ale nedal do souvislosti. A sice uchyceni tlumice pri sedlove trubce. Je skutocne jine, nez ma LRS.

            0 0
        • lubos  

          No, vida :o))) Typicke vymyvani mozku … kdyz je neco horsi nez konkurence, tak to prohlasime za vyhodu :o))))

          0 0
    • kovar  

      Tinku a nechtěl bys ještě sehnat ty bazmeky ze servisního kufříku?

      0 0
      • lubos  

        A nejlepe je taky pak hodit na web, at si jej muzesm stahnut :o)))

        0 0
    • TinkTink  

      Tak se musim pochvalit…o5 jsem si neco vyrobil…pro toho, koho zajima cim muzu otevrit nyni tlumici komoru, tak foto je tu – www.lrs.mysteria.cz/

      Kdyby mel nekdo zajem o vykres nebo by chtel ten dil, tak at se mi ozve na mail…jo…a kdo chce vykres, tak uvedte i format jaky chcete…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.