• Gumicuk

    Ahoj, chci zakoupit nove razeni XT 03 Nejlevnejsi cenu jsem nasel 3090,– Kc spolu s brzdicima packama, jinak samostatne radici packy jsem nasel za 2780,– Kc Takze volba je asi jasna… za tech 3090 Kc a paky potom prodat… O nejakem levnejsim e-shopu asi nevite co? A hlavne mi jde o to jestli to mam koupit ted a nebo pozdejc tzn. asi tak kveten… myslite ze budou? Diky moc za odpoved

    0 0
    • Pá-dlista1  

      A nebude ti pak nejaka ta objimka chybet a na pakach nejakej nalitek prebyvat?

      0 0
      • Gumicuk  

        Tak tedka jsi mi zaskocil… jak je to tam reseny? Ja myslel ze je zvlast objimka jen na razeni a to kazdym.. Ted jsem asi trochu vedle…

        0 0
    • lubos  

      To by me zajimalo jak rozpojis packy od tazeni :)

      0 0
      • RomanH  

        Pilkou na zelezo :o))

        0 0
        • náčelník  

          Brzdové páky jsem takto upravené viděl. Řadící už ne :)

          0 0
        • Gumicuk  

          Maj je tam vyfoceny jak dohromady propojeny, tak i zvlast razeni s objimkou viz bikestore.cz je to typ SLM 750 Tak tedka fakt nevim, asi jsem blbeee :-))

          0 0
          • RomanH  

            Jde o to, ze pokud koupis integrovane razeni s paka ST-M750, tak ty paky neprodas, protoze je neoddelis (leda pilkou na zelezo) – takze v pripade upgrad-u na hydrauliky bude znovu kupovat razeni (kdyz nepouzijes tu pilku – je to slisovany dohromady).

            0 0
            • Gumicuk  

              Jo jo uz mi to je jasny. Nejak jsem to tam blbe precet asi uz dlouho sedim u pocitace, tak jsem z toho nejakej gumovej :-)) Tedka uz kdyz v tom mam jasno tak mi poradte jestli se vyplati si koupit to razeni XT 03 SL-M750 za 2780,– Kc z /www.koloobchod­.unas.cz porad mi to pripadne dost penez, ale na druhou stranu se obavam ze za nejakej cas se to uz nebude dat sehnat. A nejak nevim jakou alternativu byh mel zvolit jestli LX 04 nebo treba nejakej sram. Prave ze chci casem dat hydrauliky…

              0 0
              • RomanH  

                Ja bych nepanikaril a pokud to razeni nepotrebujes, tak klidne pockej. Mozna si japoncici uvedomi, ze je zde hafo lidi, co dualy nechteji, mozna LX 05 bude stejne. Dale od kvetna budeme v unii – nechas si to poslat treba z Nemecka za nizsi cenu. V zahranici se navic da porad sehnat celkem bez problemu razeni na osmicku (a to je uz 5–6 let, co vyrabeji devitku – tusim od roku 99). Pokud to potrebujes, tak to kup, jinak si myslim, ze muzes klidne pockat (jeste se podivej na zhranicni shopy – kvuli orientaci v cene – nezapomen ale na poplatky za odeslani do CR) a pak se rozhodni. Jinak – ja mam paradoxne kvuli tomu int. razeni AVID CPS, a jsem s nima moc spokojenej a za zdnou hydru (mozna JUICE ?) bych se jich nevzdal – jak se rika – vsechno zle je pro neco dobre :o))

                0 0
                • Gumicuk  

                  Mas pravdu a necham to na krasnem ceskem prislovi… „Ono to nejak dopadne“ z nakupovani prez zahranicni e- shopi mam trochu strach, preci jenom jsem asi staromodni, nejak radsi zastavam z ruky do ruky, mno uvidime. Jinak prave uvazuju o tech hydrach Avid Juicy 7 nejak me chytli, problem bude kde je koupit, takze mi mozne nezbude nic nez ty zahr. e-shopy. No uvidime… Jinak ten cycloservis stal opravdu za prd, ani jsem ho nedocetl, fakt se bez informaci typu „s kellysem na zadech“ (nebo jak to bylo) neobejdu :-))

                  0 0
                • lubos  

                  Tak tak. Za zadnou hydru, krome Juice :))

                  0 0
    • HonzaV  

      koupil jsem XT 03 razeni minuly mesic na www.actionsports.de za 67EUR, resp. jsem si to nechal od kamose privezt. Ptal se a pry to po nasem vstupu do EU nabude problem poslat do Cech – postovny 10EUR. Nikde v ceskym netovym obchodu jsem levnejsi nesehnal.

      0 0
    • biker007  

      samostatne za 1999kc, www.bikemarket.cz

      0 0
      •  

        Tak to by mě zajímalo, kde si to na tom bikemarketu našel???

        0 0
        • biker007  

          tak to je ovsem zrada.. prisahal bych ze dneska dopoledne tam byla cena 1990kc.. rikam si este: kurna, dyt to je jen o 300 drazsi nez LX-ko a nadaval sem size sem to moje kupoval v nemecku za 79euro… asi si majitel toho kramu precetl tohle forum a svuj preklep rychle opravil… nebo sem mel vidiny.. fakt nevim.

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Rafinovany zpusob jak zvysit navstevnost svych stranek:)

            0 0
            • biker007  

              neee. oo mein gott..ja s tim kramem nemam nic spolecnyho… prisaham na vyteceni svy vidle na bily koberec! jen to ze sidli kousek o myho bydliste(rokycany vs. plzen) a maji tam na nejaky veci dost dobry ceny(raci nebudu psat na jaky..). na takovouhle reklamu sou tady jiny experti,ze? qdo ze to tady propagoval apache totem sam ho mel ve sleve na titulni strane vlastniho e-shopu??(tim nemyslim Padlistu ani Tinka..). ale ta cena 1990kc TAM PROSTE BYLA. neni tady majitel toho kramu(nebo admin)?

              0 0
              • ravo  

                Taky jsem tam viděl 1990:-)

                0 0
              • Pá-dlista1  

                Sem nemyslel tebe:) Dat proste na shop dobrou cenu na komponent a az se to rozkrikne a pred tim nez si to nekdo objedna, ji zase hezky vratit :) Jako treba Akcebike. Sleduju si tam jeden typ vidlice a do te doby nez byla v republice, byla cena nizka a obcas v akci jeste nizsi. Ale ackoliv ta vidlice mela v popisu k dodani ihned ve skutecnosti samozrejme nebyla ani v republice. No a ted kdyz ji dovezly, hle cena je o 1100,– vyssi :) Ja vim, treba za to muze dovozce, ale stejne je to zajimavy:)

                0 0
                • RomanH  

                  A co takhle pohrozit pokutou za lživou reklamu ? ;o)

                  0 0
                  • biker007  

                    ale jak to dakazat? ulozena .html stranka ani screenshot zrovna pouzitekny dukazy nejsou..

                    0 0
                    • Gumicuk  

                      Mno s tou cenou je to jednoduchy… Jakmile jsem si precet to co napsal Biker 007 tak jsem to sel zkouknout. Cena byla opravdu nejakejch 1990,– Kc ale jakmile jsem to dal do kosiku tak se mi tam ukazala castka 2999,– Kc Tak mi to nedalo a zavolal jsem tam, ten pan mi rekl ze tam omylem zadal spatnou cenu, takze plati tech 2999,– Kc Mno a ted uz to asi opravil… A je po zahade…

                      0 0
              • MARIN  

                mrknul jsem na tu cenu hned jak jsem si to tady precet a potvrzuju ze tam opravdu bylo 1990,–

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.