• rich

    ceny a obrazky + specifikacia http://www.jensonusa.com/store/sub.aspx?…

    0 0
    • enjoy  

      ty jo,jsem uprimne rad ze mam vanillu letosni.

      0 0
    • blue  

      bych rekl, ze mnohem zajimavejsi je ten sloupec vlevo… Z1 DropOff za necelejch 300 dolaru…

      0 0
      • Alesh  

        A jeste navdavkem hlavu Cane Creek gratis. To by se jeden pos*al. Nechci slevu zadarmo :-)))

        0 0
        • rich  

          mno Talas za 500 USD a k tomu hlava Chris King zdarma!

          0 0
      • riki  

        buduci tyzden idem objednat minimalne tu z1 drop off II aj s postovnym vyjde na $375.42, prepocitane najhorsim kurzom je to necelych 13 tisic skk aj s postovnym.

        0 0
        • rich  

          a co clo a dph?

          0 0
        • rich  

          tak som si to pozrel clo na cely bike 15% clo na samostatny ram/vidlicu 4,7% +dph 19% k tomu povedzme spominanych $80 za prepravu oplati sa stale?

          0 0
          • riki  

            12800 nakup najhorsim moznym kurzom (valuta predaj – kreditka sa zuctovava deviza stred ) 602 clo spolu s dph necelych 16000, vies ju to zohnat za take prachy? dph a clo usetris ak to kupis v eu, vies o nejakom serioznom webshope co akceptuje kreditky?

            0 0
            • rich  

              vies to zohnat za taku cenu v EU?ja som pisal o statoch… a k dph – tu zaplatis priamo u predajcu vo vyske miestnej dph. v celej EU mas predsa ceny s DPH u malopredjacov.

              0 0
            • lubos  

              drop off 2 tusim maju za podobnu cenu v Auparku.

              0 0
              • riki  

                fiha, skocim sa tam pozriet, dik

                0 0
              • riki  

                dik za hint, stala tam 12300 :) maju 30% zlavu na M

                0 0
                • lubos  

                  Maju, ale Z1 FR SL je stale za prilis vela, model 2003 tusim uz nemaju, a Marathon S 120 nikdy ani nemali.

                  0 0
                  • riki  

                    ta sl je za dakych 22000, na ten marathon a 2003 sa spytaj, servis aj hq maju v kosiciach ci to nahodou nemaju tam

                    0 0
                    • lubos  

                      Nie, nedovaza sa ani do Sk, ani Cz, a tusim nie je ani v De.

                      0 0
        • igor  

          ako si ju chces objednat ked:We regret that we cannot ship this item internationally at this time. USA orders only, please.

          0 0
          • riki  

            vsimol som si to az teraz, cakal som ze to nepojde objednat ale preklikal som sa v pohode aj cez slovensku billing adresu a tak, mohli to aspon osetrit :).

            0 0
    • blue  

      nebo black platinum taky za 300… ach jo, zase abysme jen breceli, co opravdu znamena vyprodejova cena

      0 0
      • RomanH  

        Nebo Avid CPS – se 160mm kotoucem za 69$, Marathon S 120mm za 399$…

        Co nabrecis

        0 0
        • rich  

          mno vidim, ze prispevok sa minul ucinku…aspon, ze Enjoy zareagoval… :-) dik

          0 0
        • enjoy  

          ja nezavidim,jsem rad ze neziju v te „zemi svobody“.

          0 0
          • RomanH  

            Tak to ja taky. Mam pocit, ze tam jednou umrou na vlastni svobodu.

            0 0
          • Gumicuk  

            Jen asi jsem trochu mimo, ale co ma ta letosni vanilla lepsiho oproti te 05?

            0 0
            • Pavlos  

              lip vypada:)

              0 0
            • enjoy  

              ja hodnotil jenom design,ze svyho pohledu:-)

              0 0
              • Gumicuk  

                No tak design mi muze bejt ukradenej (i kdzy poradnz samolepkz pridaj na rzchlosti:-)) Ja jsem tam cet ze RLC ma nejakou novou patronu ci co..

                0 0
                • enjoy  

                  ja vim ze samolepky nejezdi(tak maximalne se mnou) ale me se proste musi i libit:-)

                  0 0
          • vlk  

            dnes spíš v zemi nesvobody

            0 0
        • lubos  

          Ano, tu Maratonku jsem chtel. Plus treba Avid Juice tam stoji podstatne min nez tu. Postovne se da snizit (pres znameho v Rakousku … o 40$ min), ale porad, kdyz to sectu, clo, dph a tak, tak uz to nevychazi o moc min a kdyz si vemu v uvahu zaruku tak je to asi nanic.

          0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.