• ferda

    Opravuji kamaradovy kolo a ten ma LX kliky,model asi 2002–3 ,ktere jsou na dute ose,je pres ni videt.Jak se sundavaji tyhle kliky? Je potreba nejaky specielni stahovak nebo tak neco ? Jak jsem zjistil,stahovak na 4hran je mi na nic.Dik za odpoved.

    0 0
    • Vision  

      to by mělo jít nprmální sahovákem , nebo ne ?

      0 0
    • Rici  

      Ano je na to specialni stahovak – je jako stahovak na 4hran ale ta predni „cepicka“ co se opre o osu je vetsi. Napriklad u stahovaku od EXU jsou cepicky vymene, takze funguje jak na 4 hran tak na octalink.

      0 0
      • Gatier  

        Stiahnes to aj normalnym stahovakom. Len k tomu potrebujes podlozku (dodava sa ku klukam) ktoru vlozis medzi osku a stahovak. Alebo tam skus nasroubovat ten system, co vyuzivaju cestne sady a potom to uz len imbus c.8 povolit.

        0 0
    • Darius  

      mam LX 2002 (jeste rovne ne baculate) a je u nuch samostahovaci sroub, takze stahnout jdou uplne jednoduse jen pomoci imbusu

      0 0
      • biker007  

        ja sem myslel za ten samostahovak maji az XT-cka? aspon moje LX2003(ty baculaty burtiky) potrebujou stahovak. qdyz sem kupoval kliky tak sem zil v tom ze XT-cka sou lepsi tim, ze maji malej AL prevodnik, duralovy srouby a prave ten samostahovak.

        0 0
        • Gatier  

          normalne by si mal k tomu dostat aj ten stahovak

          0 0
          • Žanek  

            ??? Odkdy se ke klikám dává stahovák?? Jinak to samozřejmě jde stáhnout klasickým stahovákem, jenom je potřeba dovnitř dát něco, co se opře o osu a o co by se pak mohl opřít ten stahovák. Mě se osvědčila silná podložka.

            0 0
            • Gatier  

              Som to iste pisal… Stahovak som mal na mysli ten sroub, ktory je normalne v kluke aj s podlozkou a pomocou ktoreho kluku stiahnes, viz Ultegra a Dura Ace.

              0 0
    • mastihuba  

      pokud to budeš dělat s tou podložkou tak dej bacha a? nedodrbeš závit na klice – osobně doporučuju pořídit si ten originál

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.