Kde sehnat v Brně velkou helmu?

22 nepřečtených
  • HulkXL

    mám nějakou velkou hlavu, už jsem obešel Šírera, RockyBikes, Hobbysport a ten obchod na Vodní

    největší co jsem měl na hlavě byla BELL velikost 58 – 63 ale i ta na šířku trochu svírala. Nevíte někdo kde by se dala koupit (třeba i mimo Brno) ještě větší silniční helma, na ceně nezáleží už jsem vážně zoufalej dík za rady

    0 0
    • Geralt  

      Ahoj, já jsem řešil stejný problém.....vyřešil jsem ho tím, že jsem koupil Cratoni Zethos ve Sportissimu ve Futuru......ale Zethosy už tam nemaj…zkus se zeptat v RK Cyklos na Jiráskové kousek pod Konečného nám. a nebo u KOčaře na rohu Štefánikové a Dřevařské…tam by je mohli mít. Lovu zdar

      0 0
      • HulkXL  

        dík za radu zkusím se tam podívat

        0 0
      • HulkXL  

        tak jsem si vzpoměl že od cratoni jsem zkoušel model tremor (XL) a byl malej ale třeba má ten zethos jiný tvar

        0 0
        • Geralt  

          No ten Tremor je stejně velkej jako Zethos…takže asi nic…zkoušels nějaký Uvexy ? Já se tenkrát rozhodoval mezi tím Zethosem (spokojenost maximalis) a Uvexem Wing RS. Nakonec mi líp seděla Cratonka. Ale už si nepamatuju, jestli ta Uvexka měla ještě nějakou rezervu.

          0 0
          • HulkXL  

            uvexy jsou jestě menší, ta bell byla vážně největší co jsem měl na hlavě, už mám velmi blízko k tomu abych si ji koupil a vnitřek na bocích trochu smirkem vybrousil

            0 0
            • Geralt  

              Ty brďo a já si myslel, že mám velkou hlavu…(obvod 61.5 cm)..no tak to ti asi neporadim…zkus hle­dat

              0 0
              • HulkXL  

                obvod mám něco málo přes 60 ale mám ji širokou, na délku jsou mi všechmy helmy OK

                0 0
            • Jester  

              Ja teda problem s velikosti nemam, ale kdyz jsem si nasazoval Bell, pripadalo mi, ze mam na hlave kakac. Absolutne nejvetsi ze vsech prileb, ktere jsem si zkousel (Mango, Met, Uvex, Giro, …). Samozrejme jsem nevyzkousel vsechny modely … pro perfekcionisty.

              0 0
            • johny  

              Radim ti vyzkoušej si Uvex Supersonic RS, ta ti určitě bude sedět a dám za to ruku do ohně. Sedi uplně jinak nez Uvex Wing,mohu potvrdit, obě mam doma.

              0 0
    • Aiax  

      Poradny germansky kbeliky dela CASCO, mel jsem Vipera a ten mi pripadal sirsi nez delsi :) Ale treba Passion udava ve velikosti L obvod 63cm, to uz by mohlo stacit, ne? http://www.mcsport.cz/…/Passion.htm

      0 0
      • HulkXL  

        dík za radu ten bell co jsem zkoušel byl taky 63, nevíš kde se dá tahle helma vyzkoušet/sehnat v Brně?

        0 0
        • Aiax  

          Tak to bohuzel nevim :( Ja ho kupoval jinde. Mozna by to vedel dovozce, nebo nekdo tady z fora. Ale ten Viper mi opravdu pripadal siroky az az (ale to byl jen muj pocit nevim, ted mam taky Zethos).

          0 0
          •  

            Je, tema pro me. Taky bych si chtel koupit helmu, ale mam spis hlavu uzkou a dlouhou. Jestli byste mi tedy mohl nekdo poradit znacku, popripade i typ. Diky moc

            0 0
    • m-k-1  

      Taky mám širokou hlavu, souhlasím s Uvex Supersonic RS, seděla perfektně. Pak jsem narazil ještě na KED (seděli mi 3 modely), tak jsem vzhledem k ceně šel do ní.

      0 0
      •  

        No ja nevim, ale asi jsi to spatne precetl-ja sem psal ze mam uzkou hlavu, ne sirokou…

        0 0
    • PENE  

      Oživím mrtvolu. Neví někdo, kde by se dali v Brně vyzkoušet tyto dvě helmy?

      http://www.dookie.cz/…5557-c-1218/

      http://www.dookie.cz/…7051-c-1218/

      0 0
      • Arty22  

        Pokud bys, někde na něco narazil tak dej vědět :) taky zatím bez úspěchu

        0 0
        • PENE  

          Jsem v Brně jen občas a znám tam jen pár cyklo obchodů, ale v žádném jsem integrálky neviděl. Tak asi objednám tu O'nealku, snad bude mít stejnou velikost jako kámošova. Ta vypadala, že by mohla sedět.

          0 0
      • krabica  

        Tu 661 určitě budou někde mít, třeba od jiného výrobce, ale je to pořád ta samá helma. Má ji O`Neal, Uvex, 661, 7iDP a možná i další firmy. U nás ji mají v jumpsport.cz ve spoustě variantách.

        0 0
        • roupik  

          ja shanel docela dlouho, mam velkou a kulatejsi hlavu, nakonec jsem vybral v intersportu R2 PRO-TEC a sedne super

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.