• PT

    Ahoj.Dneska jsem najel na silničce 305km,což je na mě hodně slušný výkon,s ostatníma se nesrovnávám,nechci si ze sebe kazit dojem:)Průměr cca 26,5.Jinak jezdím většibnou do 100.Mě by zajímalo,jak na takovýhle trasách jíte a co pijete.Měl jsem v plánu 400,ale to už nešlo,hypoglykémie chodily stále častěji.Jedl jsem cca 30km:Tatranky,ba­nány,broskve,mus­li tyčinky a k pití ion?ák,vodu,čaj,2e­nergy drinky.Ježíši,to zase stálo peněz.Ke konci už jsem byl hodně zesláblý a jsem rád,že jsem doma.Jak udržet konstantní výkon neomezeně dlouho?Po dnešku už si to nechci zopakovat,nijak mě to nebavilo,ale chtěl jsem si posunout limit.No posunul jsem ho o 5km,ale i tak to jde.

    0 0
    • Air  

      R.E.S.P.E.C.T. :)))

      0 0
    • Dejv  

      no mě nejvíc na kole limituje pr..,teda zadek.nohy by kolikrát mohli ale pozadí odmítá pokračovat.jak jste na tom vy?

      0 0
      • Pekáček  

        Stejně :o( Jaxe udělá bolák, je to v háji.

        0 0
      • Volf  

        Tak tak, prdel je vždycky limitní.

        0 0
      • Air  

        no jasne, je to o prdeli :) Jenze problem je v tom, ze me nekdy zacne bolet uz po par desitkach km… nemam nejak supr sedlo

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Stejne. Teda na silnicce. Na sjezdaku ruce, ale 305km sjezdu jsem jeste nezkousel :) Proc taky, kdyz krize prichazi daleko driv:)

        0 0
      • Eila  

        no me boli hlavne zada:-( a taky mne to tak po 5 hod. prestane bavit:-(

        0 0
        • black.horse  

          5hod. na žiletce? tak to bych asi usnul nudou a spadnul do příkopu… proboha to bych si musel dát na řidla aspoň malou TV :-))))))))

          0 0
      • Eila  

        hele v lekarne je dobra masticka pytiol, stoji par korun, namazes svy kalhot, rizikova mista a je to super, ale poroz silene smrdi, vyprat jde bez problemu

        0 0
        • pelhrimov  

          Pytiol znám, mazat riziková místa to chápu, ale i kalhoty, rozumím tomu dobře? Zkusím, Pytiol je bez receptu a u nás asi za 23–24 Kč, mně nesmrdí.

          0 0
    • figur  

      Jel jsem před pár lety 302 km na silničce napříč Čechama,čas kolem 12h.Nejvíc bolel zadek.Přes 200 km mnohokrát i v Alpách s převýšením přes 5000m.

      0 0
    • samson  

      Nieco cez 650 km na 24-hodinovke, mozno sa to pokusim este prekonat…

      0 0
      • Pavlos  

        Tvoje prdel musela poznat stredovek:)

        0 0
        • lubos  

          Na silnicce, se spravnym sedlom a spravnym posedem myslim, ze to nebude tak zhave. Ono je to ponekud jine nez bajk.

          0 0
          • Pavlos  

            to jo ale…

            0 0
            • lubos  

              No ono totizto kdyz sedis na silnicce v aerodynamickem posedu, tak nesedis na kosti, ale v podstate na nem lezis. Na bajku je to dost opruz, kdyz je predek vysoko (vyssi zdvih/vlastovky). Ale 24hodin/650km bude i tak asi spatny. Na sedle a bajku co momentalne nazjidim km bych vydrzel asi tak max 5hodin.

              0 0
              • Bobo  

                Jo, ale pak zase dostávají zabrat záda, tak si vyber.

                0 0
                • lubos  

                  jj, vidis, na to jsem davno zapomnel :)

                  0 0
                  • Pavlos  

                    nebude to mit neco spolecneho s tim ze mas fula?

                    0 0
                    • lubos  

                      Mozna castecne i tim. Ale spis tim, ze jsem nahodil vlastovky a tim zvednul predek, plus skratil predstavec (2cm cca).

                      0 0
                      • mars  

                        Lubos, ty nejazdis na cestaku, vsak? :). Lebo mna na cestaku zvykne boliet zadok viac nez na mtb, kde castejsie menis posed kvoli terenu…

                        0 0
        • samson  

          Neprajem nikomu vidie? moju prdel :-) ale nedostala to najhoršie pri tej 24-hodinovke, už mám na prdeli hrošiu kožu, nie som najmladší, blíži sa pa?desiatka. Mám dobrý bicykel a sedlo selle italia SLR. Priemerka bola približne 32 km/h, prvú zastávku som mal po 310 km, čistá jazda 20,5 hod., nastupaných 1850 m.

          0 0
          • mastihuba  

            kde se to jelo? vyhráls?

            0 0
            • samson  

              Jazdilo sa to v Újezdu u Brna na okruhu 28,4 km a slončil som tretí, tu je link na ich web stránku http://www.k24.signaly.cz

              0 0
              • mastihuba  

                Koukám že přituhuje. Ještě v roce 2002 by ti tento výkon stačil na první místo. V každym případě smekám před každým kdo na tom okruhu vydrží jezdit bez spánku až do konce.

                0 0
          • miťo  

            Samsone, ty ses teda blazen, to ti povim. Nemas potize na konci takovyho vykonu se soustredenim? Ja treba vejram na semafor a on mi mizi pred ocima. Musim porad mrkat a koulet ocima, jinak neudrzim pozornost na to, kdy padne zelena.

            0 0
            • samson  

              S únavou a sústredením som nemal, ani nemam nikdy problém. Ale keď som si približne po 20 hodinách od štartu sadol na chvíľku na sedadlo do auta, v momente by som zaspal, pokiaľ som sedel v sedle bicykla problém so spaním bol preč!

              0 0
          • Darkson  

            docela mě zajímá, co všechno 24hodinovka obnáší- chtěl bych jí zkusit. Co jíš a piješ, jak často, jestli máš nějakýho maséra a tak…

            0 0
            • samson  

              To je asi individuálne, každý potrebuje niečo iné. Ja osobne potrebujem hlavne silnú motiváciu a morálku. Čo sa týka síl a výkonu, mám vždy natrénovanú dostatočne vytrvalos? a nemá problém, že by som nevládal, ale chu? jazdi?, keď zastavím na očerstvenie, alebo krátky odpočinok, potom sa mi nechce do sedla. Pre mňa je najlepšie, keď nemusím zastavova? a ís? v kuse 24 hodin :-) Čo sa týka stravy a pitia, ja pijem radšej menej a tento rok som pil striedavo ion?ák a čistú vodu, stále som vozil dva bidony. Jedol som banány, dve tyčinky od Enervitu, ráno solené chlebíčky, ktoré podával organizátor a vypil som ešte 2 nápoje semtex, jeden ráno a druhý okolo poludnia, aby som náhodou nezaspal. Masáže som nemal, ani som ich nepotreboval, išlo sa mi v pohode a na druhý deň som si dal doma 100 km „vyjížďku“.

              0 0
              • Darkson  

                díky.a trénoval jsi i speciálně jízdu v noci s čelovkou?

                0 0
                • samson  

                  Špeciálne jazdu v noci som netrénoval a čelovku nemám. Jazdil som iba v zimných a jarných mesiacoch, keď sa skoro stmievalo so svetlom na riaditkách. Používal som svetlo od Sigmy s halogénom a CatEye s diodami, tento rok som použil to diodove s piatimi diodami a úplne to s ním bolo v pohode. Mal som však aj jeden zážitok so srnou, ktorá stála na okraji cesty a keď som sa k nej priblížil asi v rýchlosti 40km/h, skočila mi pred koleso. Skončilo to celkom dobre, stihol som sa vyhnú?.

                  0 0
          • stréc od piva  

            skláním se před podobnéma výkonama…myslím, že je to hlavně o psychice..ko­likrát se mi nechce jet ani 100km po silnici sám

            0 0
      • cholis  

        Taky zatim nejvic na 24-hodinovce (silnice). Jeli jsme ve trech, kazdej po 243 km. Nebylo to teda v kuse, ale i tak to stacilo… Urcite pojedu zas. Vic nez cenna zkusenost.

        0 0
      • Belial  

        A to byla MTB 24hodinovka? Jestli jo, tak slusny vykon.

        0 0
    • boulder  

      Ten průměr je slušnej, záleží co bylo za kópce a jestli byl vítra jetli to počítáš i se zastávkama. Já jel jednou 360 ± za 16,5 hod.Se žrádlem jsem neměl problém dal jsem si i rohlík se sýrem ale už jsem nevěděl co pít.Všechno se mi hnusilo.

      0 0
      • Eila  

        piju vodu, iontaky a podobny veci nemuzu po hodine ani videt, ale paradni je mit odstatou vincentku, fakt:-)

        0 0
      • PT  

        Jel jsem to cca 12hod+asi půl hodiny při nákupech jídla a pití.A trasa Frýdek-Místek-Bílá,Bumbálka,Vse­tín,ValMez,Rož­nov,Bumbálka,Vse­tín.Valmez,Rož­nov,Frenštát,Val­mez,Rožnov,F-M.No prostě jako debil pořád dokola:)Takže žádné moc kopce,vítr lehký,příjemný­.Průměrný tep 140,prostě volně.Teď si myslím,že bych asi měl jet o něco rychleji,hodně jsem se šetřil,nemám zkušenosti.Jenže nemít s sebou svůj MP3přehrávač,tak bych asi zblbnul,nejhorší je asi ta nuda a říkat si,proč to dělám:)

        0 0
        • pavitas  

          tyyy veee, a prisel si na to, proc to delas? ;) btw na bajku v lese se nudim malokdy… ;)

          0 0
          • PT  

            k tomu biku se ,jakmile nějak budu mít na něj,určitě dostanu.Ten včerejšek jsem bral jako zpestření a taky je docela zajímavé si vyzkoušet,co dokážu a jak na to tělo reaguje.

            0 0
          • Omen  

            to je přesně to proč jsem se na kolo před 5 lety vykašlal silnice mě už neba ale letos jsem začal bikovat a nuda to teda určitě nejni je to někde jinde než se plácat na silnici

            0 0
    • miťo  

      Clovece tak to mame stejny rekord! Taky mam taky 305km, jel jsem z HK do Plzne prez Havl.brod a Tabor plus krapet za Plzen, abych to natahl. Prumer 30,1 kmh. Zpocatku jsem pil iontak a kdyz dosel, nastoupila Cola. K jidlu par Power Baru, COKOLADA mnam, obed u bejvalky v Pelhrimove(tes­toviny). Zpet do HK jsem jel vlakem. To byl rok 1997… Predloni jsem to dal obden na otocku, tedy 280-volno-280km, prumery 29,9 a 31. Vloni tam prez Zdar n. S. 270km, po dni volna zpet kolem Prahy 220km s prumery 29,8 a 31,8. Uz nikdy nepojedu pod Prahou---HOROR! Nevim jak ty, ale ja na konci vzdy zrychluju, abych to mel za sebou! (predloni cestou do HK z Chrudimi do HK jsem jel 41km/h, takova agonie:))

      0 0
      • PT  

        Já jel první stovku opatrně tak na 26km/h,druhá stovka byla perfektní,to jsem jel nejrychleji ,no a třetí stovka už nebyla nic moc a měl jsem furt hlad a už slabé nohy.Ty tvoje průměry jsou skvělé,nemám slov,co já bych za to dal.Teďka jsem přijel po 100km s průměrem 30,2 a to jsem měl takovou radost,než jsem si přečet,cos napsal.Dík za zkažený večer:)Ahoj

        0 0
        • Gatier  

          BLAZNI! Ze vas to bavi. Cokolvek nad 200km je sialenost! Ja mam rad extremy, ale sam by som to nesiel moc casto.

          0 0
          • mars  

            …hovori ten, co dal na Dubnicaku Kinga… :)

            0 0
          • hribik A1  

            200 neni salenost, to sa da este urobit uplne pohodovym cestovatelskym sposobom so zastavkami, vyhladmi, pohodlnym slapanim, prestavkami kedy sa ti zachce…pre mna su dvojstovky momentalne prakticky jedinym dostupnym sposobom, ako sa dostat do takych regionov ako zahorie, zilina, kysuce, beskydy, turiec, pohronie… za poslednych 12 dni som isiel 4 dvojstovky, z toho 3krat som sa trafil na rovnych 210 km, to posledne asi 204. vzdy odchod tak o siedmej rano, prichod o deviatej-pol desiatej vecer. az si mal na mysli 200 km v terene, tak to je samozrejme ina vec…

            0 0
        • Bobo  

          Ty průměry tvoje i Mi?ovy jsou drsný. To mi řekni, jakej to mělo profil. Já i kdybych se přetrh, tak nad stovku přes 30 většinou moc nejdu, jenže na 100 km tady u nás nastoupám tak 1000–1300m. Minulej tejden jsem dal 200km, vyplzal jsem při tom 2200m a průměr radši ani neříkám. Jste fakt borci.

          0 0
          • PT  

            Těžko říct,jaký profil,výškoměr nemám,ale jestli se podíváš na mapku,tak možná uvidíš,že to nebyla žádná šílenost,mírná dlouhá stoupání,pak dlouhá klesání,takže na dlouhou tra? ideální.Jo a já se přes 30v průměru dostanu málo,většinou je to ale přes 28,prostě záleží jak, a kde foukne vítr.Kdybych měl jet pomaleji,tak to radši nejedu vůbec:)

            0 0
        • DyEm  

          včera jsem dal trasu Brno-Praděd(zahalenej v mracích)-Brno = 298km, nastoupáno 3165m, AVS 29km. Silnice místama mizerný až katastrofální

          0 0
          • PT  

            Tak jsi ti přežil,gratulu­ju,rychlost krásná.

            0 0
          • Siddha  

            zdar, ja sem chtel delat silaka s 6 a pul hodinama na vysocine, ale to co tady ctu… ste machri! mam nejvic 250 v Alpach s nejakejma tema prusmykama…

            0 0
            • PT  

              Ahoj.Myslím,že se nemáš za co stydět,víš,jaký je mezi náma rozdíl na MP:)

              0 0
              • Siddha  

                Cau! Se nestydim, jenze Moravak je kratka vzdalenost – 300km, to je narez!

                0 0
    • robin!1  

      Dneska 173KM ( Havířov-Pustevny-Horní Bečva-Bílá- Čadca-Jablunkov-Havířov). Průměr 28,8km/h z toho více než 100km na mokré cestě a často i pršelo a na Pustevnách bylo 7°C.

      0 0
      • boulder  

        měřej vám dobře ty kompy já jsem spokojenej s průměrem okolo 27 do 100 km při sólo jízdě jinak mi to padá pod 25

        0 0
        • PT  

          Já myslím,že to měří dobře.Když mě na závodě předjíždějí staří pánové,tak asi nepojedou pomalu:)

          0 0
          • pitelboy  

            Ja dal nejvic asi 125 na BIKU. Po nakych 4h sem myslel ze mi upadne prdel, ale po 5h sem ji uz skoro vubec necitil. Pil sem jonták a vodu. Vecer sem skoro nechodil…

            klobouk dolu pred temi co daj 200 a vic km…

            0 0
    • lubos  

      Kdo chcete extrem, tak doporucuju Salzkammergut Trophy 205km s prevysenim 6800m. Limit 16.5 hodiny, letosni vitez to zajel tusim za 10:50. Jo, a jede se 2× jedno kolecko.

      0 0
    • McBlacky  

      ty průměry okolo 30 doufám jezdíte na silničce, jinak bych se vážně moc styděl, na biku na delší trase jet přes 30 je vražda (sám) a kdo takhle dá kilo a víc má můj obdiv (moje max AVG 31,5, na 76km bez iontáku, jídla, zastávek s lehkou bagáží…).

      počkáme si co na to Ječnák až přijede z Alp, nakonec vyrazil sám, na těžko, a myslím že to budou taky hrozivý čísla, když mu 200km etapy byly vloni pohodový :-)

      0 0
      • jecnak  

        No dobre, tak ja se pochlubim, ale jeste nez zacnu, tak musim upozornit, ze vaha meho biku byla nekde nad 45kg, predni zadni brasny, obuty slicky a jel jsem sam… 1.den DST 184,5km/ MAX 66 / RT 7h37:09 2.den DST 162,5km/ MAX 66 / RT 8h09:34 (Pyrnpass 945, Solkpass 1788) 3.den DST 130,3km/ MAX 73 / RT 5h57:30 (Katchberg 1641 = 15% UP + 21 % DOWN) 4.den DST 146,0km/ MAX 69 / RT 7h08:56 (Grosglockner/Hochtor 2580, Pass Lueg 552) 5.den DST 195,1km/ MAX 55 / RT 8h45:13 (rovina + vyslap na Sumavu z Nemecke strany)

        0 0
    • Dopitak  

      včera s kámošem on treka, já MTB 320,5 km, já na tom měl nosiš s taškama start ve čtyři ráno, příjezd v 9 večer trasa Kutná Hora-Brno a zpět sportu zdar

      0 0
    • mosquito  

      328 km z Madarska pres Viden do Prostejova

      horske kolo, cca 10kg veci na nosici, se 2 hodinama spanku na parkovisti a 1 hodinou na policejni stanici, skoncilo to asi 20hod spankem ve vane se studenou vodou a tydnem v posteli s nejakym bordelem co mi vlezl na plice (tehda byla strava pastika s chlebem a nejaky iontaky)

      0 0
    • Aiax  

      Docetl jsem tenhle thread (i kdyz se mi z tech cisel delalo spatne) a musim rict, ze kdybych nekdy nedej boze mel ujet tolik km co nekteri z vas, tak bych bika nechtel videt aspon mesic. Me delsi trasy hlavne nebavej, po ctvrty hodine jizdy zacinam byt apaticky k okoli, takze ani nevim kudy jedu… No maximalne jsem na biku ujel trapnych 147km :) A nechcete nekdo zkusit za rok tohle: http://extremrace.3nec.cz/

      0 0
    • PT  

      Ha,nekdo me vyhrabal z hrobu:)Dik

      0 0
    • Vladimír  

      Blansko-Praděd-Blansko 282 km

      0 0
      • RomanH  

        Na to se letos chystam z Brna a na biku, nekdy v druhe pulce zari. Normalne se jizde po silnici vyhybam, ale tohle me moc laka. Uz jsem chtel vyrazit s kamosem v kvetnu, ale nejak nam nevychazeli volne vikendy. Ty jsi to jel asi na silnicce, ze ?

        0 0
        • Paja  

          Dej mi vedet, jestli berete nejaky nosice vody:o) tak bych se rad pripojil, pokud budu mit cas.

          0 0
          • RomanH  

            Dam, ale ne, ze mi (nam) ujedes :o)

            Jinak mam v planu vyrazit tak chvili pred 5:00, abych byl do 20:00–21:00 zpet. A pro jistotu si ssebou vezmu prachy na zpatecni cestu vlakem :o)

            0 0
            • MartinXC  

              Uff, uff vyrazit v 5:00 – to je pro mě nepřekonatelný čelendž. Svou letos nejdelší trasu z Ostravy východní cestou do Brna (210km) jsem vyrážel v časných 10:00h :-)

              0 0
              • RomanH  

                Pocitam prumer okolo 20km/h a nejake to pivo s bagetou po ceste. Vecer se na silnici nenecham srazit. Vztavani mi nastesti nedela problem. I kdyz mohu do prace prijit treba v poledne, radeji tam jsem okolo 6–6:30 (po ranu me nikdo neotravuje a mohu se soustredit na praci, navic mi to po ranu lepe mysli) a odpoledne jdu po 15:00 hodine domu na kolo.

                I o vikendech radeji vyjizdim na kole okolo 09:00, abych pak odpoledne jiz sedel doma u kaficka :o)

                0 0
                • MartinXC  

                  Já teda v 6:45 začínám s exhumací :-)

                  0 0
                  • Paja  

                    S vama je ale veselo:o) to Roman stejne nevim jestli se to v druhe polovine zari da stihnout, precejen je uz tma o dost driv…

                    0 0
                    • RomanH  

                      No jo, ale 10.09. jsou Sudety, a to si neodrovnam prdel :o) Na zacatku kvetna byl zase od Ovcarny az na Praded snih a pak uz to proste nevychazelo. No uvidime, snad to vyjde ted. A kdyz ne, tak pristi rok. Praded nikam neutece…

                      0 0
                      • Paja  

                        O.K. kazdopadne se mi ozvi

                        0 0
                      • MartinXC  

                        Hele, dej mi taky vědět – třeba bych se nechal dopoledne hodit někam k Uničovu doprovodným vozidlem a pak bych se v nějaké pauze připojil (na silničce).

                        0 0
                        • RomanH  

                          Jasan. Zatim by se mi libil termin 17.9., tyden po Sudetech. Ale zalezi na pocasi.

                          0 0
                          • MartinXC  

                            Už máš trasu kudy? (vychází mi to celé cca 300–310km)

                            0 0
                            • RomanH  

                              www.volny.cz/…d-B-mapa.JPG www.volny.cz/…praded-B.jpg

                              A jeste zvazuji varinatu podle reky k Letovicim (v podstate po rovine, tam jsem z Brna na biku za cca 2:30) a pak to zacnu lamat nahoru. Mozna bych se tudy vracel, abych se vyhnul tomu tahlemu stoupani od Plumlova.

                              0 0
                              • MartinXC  

                                Hmm, po silnici bych volil spíš směr Račice-Pístovice – Vyškov a dál podél dálnice na Prostějov, pak za Lutínem na Litovel, Uničov (to mám trochu najeto). Díky ! – pokud nebudeme rodit, tak to snad vyjde.

                                0 0
                          • Paja  

                            Hmm, ale 17.9. je Merida a tu mam zatim v planu:-(

                            0 0
                          • Karaya  

                            Jestli bude jiny termin nez 17.9. (Merida), tak bych jel taky – na silnicce…Doufam, ze jeste date thread az to bude aktualni..

                            0 0
                            • RomanH  

                              Chtel jsem jet opravdu ted 17.9. (dle pocasi), ale kamarad ma svicu, takze to musim opet odlozit – ted uz pravdepodobne az na jaro.

                              0 0
                              • j-c  

                                trasa mezi letovicema a prostejovem (horni stepanov, sebetov, atd) jsou pekne rozbity cesty, tak na horaka..tak se tam tomu radeji vyhni pokud pojedes na silnicce..

                                0 0
                          • Bobo  

                            Kdyby se jelo 24.9., dal bych to z Brna s vámi. A kdyby toho 17.9., tak možná taky. Už máte nějaký konkrétnější plány?

                            0 0
        • Vladimír  

          jel jsem po silnici na horskem

          0 0
        • Dopitak  

          kluci, jestli to pojedete někdy v rozumnou dobu, že nebudu ve škole, tak bych se rád přidal, dám to na biku, jestli chcete mít průměr 20, tak ani nebudu muset moc šlapat :-) když něco dohodnete, dejte mi prosím včas vědět na mail, jel bych to z Brna a klidně i ráno dřív, lepší mít časovou rezervu večer je to na silnicích horší než ráno, to jak se dohodnete

          0 0
    • Cyril  

      Tak se taky pochlubím 317km, Prostějov-Lysá hora-Pustevny-Prostějov. Znám i větší šílence.

      0 0
    • Krutor  

      Po přečtení tohohle threadu přestávám mít pocit, že jezdím na kole ! To moje plánovaná cesta za rodinou z Blanska do Třebíče – cca. 90 km na bajkovi – je něco jako pojížďka k hospodě :-)

      0 0
      • pelt  

        Záleží na tom, jestli jsou v Třebíči hospody, ne:)))?

        0 0
    • grizzly  

      Muj extremni zazitek byl 156 km na biku. Mel jsem obuty drapaky a jel jsem to 12 hodin (s obedem, vymenou plaste) – prumer 20km/h.

      Trasa Praha → Doubice u Krasne lipy

      0 0
    • Bulda  

      jezdim na banány, pěkně odleželý, často mě to nestojí nic, ostatní mi je daj zadaco, kdyz uz maj hnedou slupku :))) idealni kombinace pomalejch a rychlejch cukru, biologicky odbouratelny obal, co chcete vic

      0 0
    • croscountry  

      Okolo 150 km na biku (HT). Rožňava-Krᵝova hola-Rožňava. A myslel som si aký som frajer. Skutočne pred Vami klobúk dole.

      0 0
    • kralovek  

      Nejdal za den: 1998: 309km Praha-Podebrady-Hradec-Trutnov-Mlade buky-Trutnov-Jicin-Podebrady-Praha bike po silnici

      Nejdal za 24 hodin: 2001: 450km 24 hodinovka v Zasove bike

      Nej nic, ale taky si toho cenim: 2005: 289km http://www.wistiti.fr/…o-Invite.asp?… Nice-Ventimiglia-Col de Tende-Imperia-Nice bike: hodne silnice, ale i hoooodne terenu

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Na biku asi 123 km a posledních 10 km už jsem jel nevím jak, ale vy jste fakt borci. :))

      0 0
      • climber  

        To jsme na tom zhruba podobně, na biku mám rekord 126 km za den v Javorníkách (jel jsem to víckrát bez rychlostních ambicí, jenom aby to trochu odsejpalo). Byl to docela vopruz, protože už není čas na klidné posezení v restaurantu a člověk musí furt počítat aby to stihnul do večera.

        0 0
        • Biker jak Pes  

          No my jsme se i ztratili v lese a tahali kola z nějakého srázu dolů na nějakou neznámou cestu (docela dost drsné škoda, že nemám fotky). :))) Ale v polovině jsme se stavili na polívku a druhý den už jsem byl v pohodě. :)))

          0 0
    • libi  

      tedko o vikendu na Kozzy stylu 2005 meli 12m gap, coz si myslim ze je dost extremni vzdalenost na kole÷)))

      0 0
      • Darkson  

        koukal jsem na fotky a docela mne mrzí, že jsem se nejel podívat…vypadá to opravdu krutě

        0 0
        • libi  

          jj taky sem tam nebyl, nebyly money abych se tam dopravil ÷(

          0 0
    • Dopitak  

      nedá mi to abych se za nás kutnohoráky nepochlubil.. takže, čtvrtek půl čtvrté ráno Pasov- pátek kolem páté ranní Bratislava (přes Linz, Vídeň)

      jelikož jsme bloudili, ukázal mi tachometr 439.78 km čistý čas jízdy 20 hod. 58 min

      jedno horské a jedno trekové kolo, na obou tašky s věcma

      0 0
    • Splinter  

      Dneska se mě tak strašně nechtělo, že sem to vzdal po extremních 15 kilometrech :o)

      0 0
    • Komi  

      Je teda pravda že na silničce se nikdy nejel, ale myslím, že 300 nebude až tak hrozný .. spíš nuda.

      Na biku (jediný dobrý co na něm mám sou SPD) sem dal 130 a bylo to vlastně první sezónu co jezdím. A nebyl sem ani nijak extra unavenej, akorát mi chybělo jídlo (měl sem jen dva banány. AVS kolem 25 většinou silnice.

      Jinak 100 je na bajku sranda … Brno-Jednovnice-Brno … nejlepší co znám

      0 0
    • Fidoo  

      Restekp …

      0 0
    • Mikikuba  

      784,743km/24h

      0 0
      • cubej  

        Na tohle se dá jenom pogratulovat a přát hodně dalších km a zdraví.

        0 0
      • Pablo  

        to je 32.7kmh nonstop, sorry, ale tomu moc nevěřim

        0 0
        • cubej  

          Taky jsem nevěřil, podívej se na -Šílený cyklista- byl to závod

          0 0
        • Mikikuba  

          Ale jo jde to.Ale průměr byl ještě o trochu vyšší, protože jsem byla na jednou na záchodě:-).Jinak pokuď tě zajímaj i větší vzdálennosti tak koukni na můj web www.hankaebertova.webzdarma.cz

          0 0
          • Bobesss  

            Takovou porci km za jeden den si ani neumím představit. Na bajku dám max 130km, víc sem nezkoušel. Na silničce by to možná bylo víc. Ale i tak, asi by mi upadla prd… :-)))

            0 0
          • Pablo  

            WOW! Seš fakt dobrá. Tak to klobouk dolu a samozřejmě omluva.

            0 0
            • Mikikuba  

              Dík:-)už to nějakej pátek dělám a vyloženě se na tyto vzdálenosti zaměřuju, takže možná překvapí,ale zadek je i po 3 dnech na kole úplně v pohodě.Chce to pár fint a zkušeností.Ale abych se nevytahovala, vychytávala jsem to asi 5 let.

              0 0
              • Bobesss  

                Finta aby zadek nebolel?? Sem s ní !! :-)))) Vážně, tohle je jediná věc, co mě na kole štve. nevím, možná by to chtělo lepší sedlo… Pokud to není tajné, dej k dobru alespoň nějakou tu radu

                0 0
                • Mikikuba  

                  Tajny je vsechno:-)ale stručně.naprosto přesně si musí rozumet tvoje kalhoty respektive vlozka s tvym pozadim a zaroven sedlem.Dale absolutni cistota!!!dale specialní mast.A dale i vlozka v kalhotech,kterou mam presne podle meho prani.

                  0 0
    • lenochod  

      Na fitnes kole (poloviční silnička) 225km s převýšením 2,5km.Strava byla myslim 2 x banán, 6 x gel a 2× tyčka od powerbaru. Pití byla čistá voda nebo minerálka.Kydž bych toho měl víc, na škodu by to nebylo.V cíli jsem doplnil energii asi jedním šestipívem a pár slivoviček padlo též. Inu pohodový výlet na Moravu :o) Ona ta spotřeba energie je závislá na tepovce ve který jedeš.

      0 0
    • morelon  

      293 kilometrov. neviem ake som isiel previsene, ale urcite nad 2000m. trvalo mi to cca. 15 hodin s prestavkami. na certovici som zmokol. ziazd bol otrasny:)

      0 0
      • pelhrimov  

        Máš alespoň zažitek na několik let a o čem vyprávět. Když to čtu, tak zkusím v září vyhlédnout jeden pěkný den, vzít si dovolenou a také zkusit něco pokud možno přes 200.

        0 0
  • hribik A1

    tomu hovorim ukazkove ozivenie trojrocneho zapadnuteho threadu :-)

    0 0
    • Omen  

      to jo ale když jsi tady čtu ty čísla tak to je mazec já zatím jel krále 100 a písek semice 102 a obojího jsem měl dost první asi za 6.30 asi 5.30 ale fakt mě neláká dělat 200– 300 za den ted se chystám na sudety 123 a to bude tak muj limit

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.