• Rici

    Po problemech se schanenim Magura Julie a Avid Juicy 7 s uchycenim postmount se do meho hledacku dostala brzda HFX-9 XC kotouc 160. Mate s ni nejake skusenosti?

    0 0
    • Meesha  

      Je v poho. Bezdudrzbova a myslim si ze daleko lepsi nez Julie. nevim jak letosni, ale jinak sem na ne slysel samy stiznosti. navic ty letosni carbonovy s vlnitejma kotoucema…kra­sa sama…

      0 0
    • Rici  

      To opravdu nikdo HFX 9 XC nejezdi a nepodeli se o zkusenosti?

      0 0
      • Nego  

        jezdim HFX-9 HD a zatim docela spokojenost. Ale jezdim je jen kratce tak nejsem schopnej nic moc vic rict …

        0 0
    • visby  

      jazdim ich druhu sezonu a su v pohode… vcelku pevne a aj brzdia… a su totalne bezudrzbove… menil som len oblozenie…

      0 0
      • libik  

        A co skrtani ? Nebrzdi ti byt trosku kola ?

        0 0
        • 100kg  

          Mám s ní najeto asi 1000 a každou jízdu sundavám kola do auta. (je odolná i proti stisku páky bez kol)
          Škrtá po delším brzdění, ale má samonastavování, takže stačí krátce zabrzdit a sama se vrátí.
          Problém je nastavit brzdu na prostředek a rovnoběžně protože jak rám a vidle tak třmen je zapatlanej barvou a při utahování se to smejká na všechny strany. Ctělo by to upravit dosedací plochy.
          Poté co mi v reklamaci opravili tekoucí páku a vyměnil jsem brzdové desky za celokovové, už nic neseřizuji. Akorát kotouče jsou nějaké měkké, takže s deskama budu muset měnit i kotouče.

          0 0
        • visby  

          nastavovanie je uplne jednoduche, zvladnem to dokonca aj sam… ale po padoch mam tak poohybane kotuce ze uplne perfektne nastavenie mozem zabudnut…

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.