• jurajc

    …neviem teraz najst podobnu temu, pardon, bude to fungovat s gs ramienkom na xtr rd9000 a klukami 26/36??

    .podla toho, co som tu vycital, tak by to teoreticky mohlo…mala pila + male pastorky neradim…popripade este goatlink ku tomu…alebo pockat na dlhe ramienko?? – pravdupovediac by som ho najradsej nedaval. co Vy na to??

    …a dik uz dopredu..

    0 0
    • plzakj  

      Podle parametru na to nema kapacitu (37z)

      A ty chces 44z=(45+36)-(11+26). Sice mala-mala nebo velka-velka radit potrebujes, a jakmile ti to tam nekdy omylem skoci, tak to urves. Rekl bych max 42z na GS.

      Dalsi otazka je, jestli by ti se ti tam vubec vesla, aby ti nedrhla o 45z. To zalezi na ramu a patce.

      0 0
    • Tina  

      Dá sa to nastaviť iba tak, že na veľkom prevodníku (36z) budeš môcť jazdiť iba najmenších 10 pastorkov (t.j. 11–40z). Najväčší už nezaradíš. Kvôli krátkej reťazi. Ak predĺžiš reťaz a by si mohol na veľkom prevodníku zaradiť aj 45z tak nebudeš môcť radiť na malom prevodníku na 45z pastorok. Pretože ramienko prehadzovačky bude v takej polohe, že vrchná vyosená kladka nebude dostatočne oddialená od 45z pastorku a bude oň škrtať a rapotať.

      0 0
    • jurajc  

      Dakujem…

      • goatlink by tu medzeru nevyriesil??
      • 9gs od wolftooth myslim, ze 85mm bude v pohode??
      0 0
    • jecnak  

      Elegantni reseni je dozadu dat kazetu 10–42. Rozsah vetsi jak 11–46 a funguje to perfektne – vyzkouseno.

      0 0
      • plzakj  

        No, ale k tomu vymenit prevodniky. Predpokladam, ze ma duvod, proc na 26/36 potrebuje 45z

        0 0
        • jurajc  

          ..26/40 je hranica do „mojich“ kopcov ale mal som problem s kolenom, tak ho chcem setrit… :)

          0 0
          • Tina  

            Daj kazetu 11–42 a prevodníky 34/24z. Najľahší bude ešte o kúsoček ľahší a najrýchlejší bude iba o kúsok pomalší. Ak by si zainvestoval aj do XD orecha ako ti radí Ječňák a namontoval kazetu 10–42z, tak máš dokonca rozsah prevodov ešte väčší ako pri 11–45z.

            0 0
            • jurajc  

              Dakujem Tina…takze orexh xd, kazeta sram10–42 11sp a prehadzovacka xtr9000 je v pohode??

              0 0
              • Tina  

                Áno, osobne vyskúšané.

                0 0
                • jurajc  

                  …hmmm…ale to by som musel zase zainvestovat :/ …kazdopadne si mi dala brouka do hlavy :)

                  …diky aj ostatnym…

                  0 0
                • jurajc  

                  Tinus zlata :) a kebyze som mal v predu 36/24 + xx10–42??? Ci uz nie??

                  …pardon, to uz je velky rozsah neuvedomil som si…

                  0 0
      • jurajc  

        No o kombinacii xxtr som sa dozvedel iba teraz…no ja potrebujem lahke prevody…

        0 0
      • jurajc  

        ahoj..ale už potrebujem SGS ramienko, však??

        0 0
    • jurajc  

      …tak ok…

      na zaver: "…prehadzovacka s dlhym ramienkom sgs by to zvladla, pretoze jej rozsah je 45zubov, mozem tomu teda verit??..ci je v tom nejaky hacik?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.