• TinkTink  

      …nechapu…

      0 0
    • MartinXC  

      Vážení, to je horší než v prdeli jak to u nás vypadá s reprezentačním sportem (nejen bikovým). Věrný obraz politického života – než by pánové v zájmu země zatnuli na pár týdnů zuby, tak na její úkor předvádějí svou ješitnost. Vyloučení z repre v tomto období mohl dostat snad jedině za prokázaný dopink nebo zločiny proti republice = za věci, které by zemi a reprezentaci poškodily víc než dobré umístění – a to jsem ani mezi řádky neviděl.

      0 0
      • Robbie  

        Problem je v tom, ze „sport“ tak jak ho znali nasi dedove se dnes provozuje akorat tak rekreacne. To co davaj v TV uz je jen stroj na prachy.. :-(

        0 0
        • MartinXC  

          No, jestli je to byznys, tak po poslednim zavode musí dostat padaka i Kloucek bez naroku a nahrad(pokud se nestane sportovni zazrak) , protoze zemi a repre svym rozhodnutim poskodil (horsi umisteni a vse co z toho vyplyva). Prave ze to byznys neni !

          0 0
      • blue  

        stejne tak prave probihajici afera s podplacenim rozhodcich ve fotbale… rozum zustava stat nad myslenim a jednanim funkcionaru

        0 0
        • kovar  

          v tom fotbale by to podplaceni meli zlegalizovat, kdyz uz je to tak rozsirene a bafunari to akceptuji a nephodlni stezovatele se perzekuuji.A vyh­raval by ten, kdo by mel vic penez. Nebo zrusit rozhodci a vyhral by ten, kdo druhemu muzstvu polame vice noh. a byl by pokoj.

          0 0
          • MARIN  

            Stejnej nazor na fotbal zastavam uz dlouho – od doby kdy jsem zjistil co se deje uz v okresni soutezi ml.zaku :(

            0 0
            • náčelník  

              Ty ještě hraješ za mladší žáky? Tak to věřím v jejich zkorumpovanost :)

              0 0
              • MARIN  

                V ramci mych fotbalovych zkusenosti bych jim mozna mohl delat nosice piti. Ale mam info z prvni ruky a hlavne byl jsem toho svedkem:(

                0 0
          • Pá-dlista1  

            Legalni to jeste neni, ale uz se podle toho fotbal hraje, nebo ne?

            0 0
    • ravo  

      Asi neprovedl nic:-) Včera jsem v rádiu poslouchal rozhovor, kde se redaktor ptal ( nějakého svazového funkcionáře), co Pospíšil provedl. Prý se nechoval jako reprezantant, ale co provedl, to neřekl ani jednou. Ale údajně o jeho trestu bylo rozhodnuto už před ojezdem na svě?ák! Takže podle vyjádření dotyčného funcionáře by na tom nic nezměnilo ani kdyby Pospíšil vyhrál titul ( to bych fakt chtěl vidět, jak by mitra světa vyodili)! Ovšem celé to vyznělo k tomu, že má neshody s reprezentačním trenérem a v tom asi bude zakopaný pes…

      0 0
      • Siddha  

        jojo a jak pise na svejch strankach, to ze nepojede posledni zavod ho vyradi z 6.mista, takze nebudou ty prasule za umisteni, jestli ho chteli vyhodit, mohli po sezone, nebo neco, je fakt divny.

        0 0
      • RomanH  

        Ted se ten rozhovor da stahnout z www.jiripospisil.cz

        Porad ale nikde na netu nemuzu najit kloudne vysvetleni Kloucka

        0 0
        •  

          no ona je otazka, jestli je Kloucek schopen podat nejake kloudne vysvetleni;-)

          0 0
          • P.B.  

            Podle nejmenovaného otce a managera jednoho reprezentanta jsou na Kloučka nasrany kluci uplně všichni, akorát asi moc neremcaj, protože chtěj být reprezentanty dál. Myslim, že by měli vyrazit v první řadě Kloučka.

            0 0
    • náčelník  

      Už ho vyrazili i z Authoru – http://www.cykl.cz/

      0 0
      • blue  

        no tak Havlena se teda předvedl pěknejma kecama… kdyby na rovinu řekli, že ho Klouček nechce, protože ho nemá rád, tak by to bylo lepší…

        0 0
        • error  

          přesně je to divný z repre ho vyhodili pro rozvracení a z týmu za to, že nevyznává přípravu jako všichni ostatní a já si vždycky myslel, že jsou důležitější výsledky

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Mne trener (v jinem sportu) vzdycky po takovemhle politikareni rikal „kdyz budes nejlepsi, tak proti tobe nic nezmuzou“. A hele, ono to neplati :(

            0 0
            • zirecek  

              Tohle se da vsecko pochopit, protoze bordel tu je porad, viz. fotbal. Ale to, ze ho vyrazil az ten vecer pri uzaverce prihlasek, aby nemohl ani zadat o divokou kartu, to je hnusna zakernost. O to vice, ze v oduvodneni bylo, ze uz o tom bylo rozhodnuto dlouho… Je to banda blbu, mysli si, ze na to lidi zase zapomenou… Obdoba s vyhlasovanim krale cyklistiky, taky uz se to vytraci…

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.