vlakem do Rakouska (s kolem) - da se? za kolik?

5 nepřečtených
  • sorak

    na netu jsem se docetl, ze docela v pohode se da jet do Mariazell, ale zajimalo by me jestli se da jet az do Saltzburgu nebo tam nekam… a hlavne kolik to stoji – tuhle dost podstatnou informaci jsem nenasel nikde… dik

    0 0
    • kimi  

      Co asi víš, je, že rakouský dráhy maj adresu www.oebb.at

      Cenu to spočítá na https://ticket.oebb.at/, ale nevim, jak je to s kolem.

      Mimohodem Vídeň-Salzburg je za 36euro:-)

      0 0
      • sorak  

        dik za informace… trochu jsem potrapil svoji nemcinu a prosel si to ( nez jsem si vsiml miniikonky „english“ :-))

        taky jsem hledal spojeni wien – salzburg, vyhodilo mi to nekolik vlaku IC a EC OBB a cenu 36,5 euro, s kolem 37,5E zda se mi to ale strasne drahy… hledal jsem „normalni“ vlaky – je tam ke stazeni jizdni rad mezi vidni a salzburgem pro osobaky, Sp a R, ale nebyl jsem schopnej najit (pokud to tam vubec maj) vypocet ceny pro tyhle obyc. vlaky… nebo myslis, ze to bude stejne drahy?

        0 0
        • lendl  

          Vlaky v zap. Europe su drahe, zhruba euro na 10km. Poplatok za bike v AT je zanedbatelny.

          0 0
          • sorak  

            hmm, tak to se s prominutim vys*ru na vlaky a dam to cely na kole… jsem si rikal, ze bych usetril tak 6 dni cesty a tim i prachy za jidlo, prip. kempy, kdyz to vezmu tam i zpet vlakem k tem zajimavejsim oblastem… docela me stve ten skoro tyden stravenej presunem, protoze jsem to puvodne planoval tak na 3–5 dni… asi misto toho dam Polsko – k Baltu, podle toho, co jsem cetl se da vlakem az k hranicim s Litvou (Suwalki) za nejakejch 60zl. (tj. asi 500Kc) i s kolem…

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.