• Gumicuk

    V nejake reklame jsem cetl ze se prodavaj samozacelovaci duse (snad Kenda) Tak bych se chtel zeptat jestli je nekdo vozite a jaky stim mate zkusenosti? Osobne tomu moc neverim, protoze kdyz pichnu treba o nejakej trn tak mi zustane zapichlej v te dusi, takze stejne to musim vsechno rozebrat a ten trn vytahnout. Tak nevim…

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Sem kdysi v radiu slysel povidku a botach co dorustaly. Proste rostly s nohou, podrazka se neosoupavala a byly porad jako novy.

      0 0
    • vlk  

      Jo dělaj se.Ta hmota co je v té duši se jedno dobu prodávala i pro auta.V jakémsi sport magazínu tebo tak nějak to bylo-už je to pár let tenkrát jezdili tím autem přes desku s nabouchanými hřebíky a vpohodě.Ta reklama byla ve velu.Ta duše váží 270g.Jen ji nikde nemohu sehnat.Chci ji koupit na zimu abych nemusel lepit v mrazech.Sháním ji už od minulého podzimu a stále nic.Kdybyste někdo věděl kde ji mají napište to sem.

      0 0
      • jonti  

        dalsia vec je ci to bude fungovat aj pri nizsich teplotach, skor by som typoval ze nie tak dobre. Radsej si daj na zimu poriadne plaste a hrubsie duse a nemas problem

        0 0
        • vlk  

          tak to mám na zimu taky pořádné pláště a duše, ale i tak mi to někdy nepomůže:Loni jsem píchl 2× v zimě o hřebík.V mrachech je to lepení nemyslitelné.ještě že to bylo kousek od domova.

          0 0
          • jonti  

            nie je jednoduchsie do podsedlovej kapsicky napchat 2 duse? ja tak vozim na maratony, este plus patku imbus. Lepenie vonku nie je nic moc

            0 0
            • vlk  

              no ono je to dost jedno.Např, když je venku –10 kolo celé obaleno sněhem a já se vracím k večeru již vysílen dom,tak se mi do sundávání zadního pola,pláště duše, nasazení nové duše a zase vše zkompletovat opravdu nechce.

              0 0
        • Martin  

          Naopak. Poblem nastane (dobre pamatuji) pro vyssich teplotach!!! Nechas kolo v parnem lete pred hospodou, najednou rana a z kola tece nechutna bila hmota. Duši vyhodíš a už si podobnou blbost nikdy nekoupíš.

          0 0
      • Vilém  

        Nalij do duse Tufo tmel a mas to totez. jen je lepsi pouzit dusi s autoventilkem a pak nafukovat a vyfukovat s ventilkem v poloze nahore.Jezdil jsem to jednu sezonu preventivne a ultralight dusema, a kdyz jsem to po tydnu v beskydech prezouval, nasel jsem asi 8 mist kde jsem pichl, nevedel jsem o tom.

        0 0
        • vlk  

          a jakém druhu obchodů se dá sehnat.V klasic­kejch drogeriích nebo kde.

          0 0
        • Gumicuk  

          To zni celkem dobre. Jak se to vpravuje do te duse? A kolik to stoji?

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Rozriznes po celem obvodu. Napatlas na vnitrni stranu a zasijes horkou jehlou :) To jsou mi otazky :)

            0 0
          • blue  

            nasadis tubu na ventilek a natlacis dovnitr… jinak www.tufo.cz

            0 0
            • Gumicuk  

              Tak ja teda prihodim jeste jednu prihlouplou otazku at udelam Pá-dlistovi radost. Na sttrankach tufo pisou ze je to na opravu- prevenci, galusek a plastovek, ja se v te konstrukci tehlech veci moc nevyznam, tak mi zajima jesti to bude i dobre fungovat na klasickejch dusich na MTB

              0 0
        • McBlacky  

          nezatvrdne ten tmel po čase v tý duši? jinak jestli to funguje tak do toho jdu, samozřejmě proti drátům, sklu, trnům to nepomůže, ale kdyby to odladilo menší snejky byl bych jen rád…

          0 0
          • Vilém  

            Nezatvrdne,musi se odparovat aby zaschnul.Prave ze to je proti trnum ,rysovakum ap.,cvaknuti to asi nepobere. To plneni,jak tu nekdo psal pres ventilek, nedoporucuju,ven­tilek se celej zalepi a pak jde strasne tezko vypoustet i foukat.pro veci neznale se da koupit v Cyklo Shopech, cena cca 60,–.Davkoval jsem jednu tubu na obe kola.

            0 0
            • enjoy  

              plneni pres ventilek ne?a jak teda?

              0 0
              • lubos  

                No, tak jak pise Padlista, ne ? :o)

                0 0
              • McBlacky  

                co třeba injekční stříkačkou?

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  a dira po strikacce se vlastne sama po vyndani zaceli. To je vychytany :)

                  0 0
                  • McBlacky  

                    ty vole, vyšroubovat ventilek a přes něj to stříknout, ale tak abys ho nezalepil, což by byla výhoda proti tlačení z tuby do ventilku

                    jo to tak dělat do nové duše díru :-(

                    0 0
                • enjoy  

                  delat do novy duse hned diru…,asi jenom me to prijde uchylny:-)

                  0 0
                  • Gumicuk  

                    No holt se musis smirit s tim ze jses nejakej divnej :-)

                    0 0
                  • MartinXC  

                    Aspoň to má rychle za sebou a 2) nemusíš se zdržovat s hledáním dírky :-)

                    0 0
    • Mamut  

      Kedysi davno mal Dlouhan serial v Cykloservise a technike, udrzbe apod. Na temu tmelov v dusiach uviedol, ze nieco to poriesi, ale stale sudefekty, kde sa to nechyta. Pridal zazitok, ze v zjazde trafil suter, ze rozsekol az plast a tmel ho ohodil od hlavy az po paty. „Vracel jsem se jak zeleny muzik az z Posazavi“.

      0 0
    • martt  

      my sme otestovali tento zazrak od firmy Specialized

      http://www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

      a musim povedat, ze to skor nefunguje ako funguje.

      Mozne nejake mikrodiery skutocne nefucia ale diera po klinci nema sancu a ta stava z nej vyteka von. Ak s tym niekto chce experimentovat, za polovicnu cenu moze odo mna dostat v BA este niekolko flasi tohto zazraku.

      0 0
      • lubos  

        Vyskusane v bezdusovych Hutchinson. Funguje. Vacsie diery mozno nie, ale mensia ano, nezalepuje patku, a nei je to taky totalny humusny hnus ako Tufo. Tufo do bezdusaku niekdy viac. Dieru nezalepi, zato paradne zahumusi patku a ventil.

        0 0
    • Zdenka  

      Kenda dělá pro svoje duše vulkanizační opravný tmel, zalepí otvor do velikosti 3mm. aplikuje se stejně jako tufo do galusky- přes ventilek jako prevence, pokud píchneš sama se ti dirka zalepí. V obchodě stojí kolem 100kč.

      0 0
    • Pazi  

      V nemeckých časopisoch (už presne neviem kde) sa spoliehajú na latexové duše. Vyrába ich napr. Michelin – C4 Aircomp Latex – http://www.michelin-fahrrad.de/…ircomp.shtml (od 10 Euro ). Vyjadrenia na sposob: „pláš? XY náchylný na defekty, po výmene duše za latexovú bez problémov“. Ale na druhej strane zasa prepúš?ajú vzduch a podľa stránky Schwalbe je potrebné kontrolova? tlak pred každou jazdou. A má to aj iné nevýhody a preto prestali tieto duše predáva? (www.schwalbe.de/index.pl?…). Tie Micheliny by mali by? kombinované zvonka latec, zvnútra butyl, čo by malo ma? potom výhody z oboch – odolnos? proti prerazeniu ako latex a malú priepustnos? vzduchu ako butyl.

      0 0
      • biker007  

        dela je este Continental. jako dalsi nevyhodu bych videl este cenu, VOC u toho contika je 400kc. jenom nechapu proc by se podle toho Schwalbe-webu mela menit i duse pri vymene plaste? jinak o nich celkem uvazuju. ale jen na kola co mam na zavody.

        0 0
      • Daf  

        Me by zajimalo jak se na latex lepi zaplaty.

        0 0
        • biker007  

          musi na to bejt udajne spesl zaplaty.

          0 0
          • Daf  

            Ja o takovych jeste neslysel. Zajimalo by me jak by se tvaril prodavac u nas v kramu kdybych neco takoveho chtel :)) Kdysi jsem psal Zitnymu jak se to opravuje a pry normalnima zaplatama. Ja tomu ale neverim dokud mi to z praxe nekdo nepotvrdi.

            0 0
            • biker007  

              to ja se v Plzni odvazil v jednom celkem velkym kramu zeptat taky na latexovy duse a uz me temer poslali do Sexshopu co je 50m vedle;)) tam maji na vyloze 50cm pismem napisy jako LATEX,SM,.. jinak kamos ma ty latexy na kole, ale zatim (bohuzel:) ) nebodnul tak taky nevim.

              0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.