• notakale

    Tak jsem pujcil kamosovi na 20 minut kolo a vysledek je poskozeny rafek – jenom mistni poskozeni kovu,tak pul centimetru, ale kdyz brzdim, tak mi to dre o spalek, zabrousil jsem to, ale porad z toho jdou divne zvuky (nemam rad jakekoli zvuky linouci se z meho kola), stalo se vam to nekomu a jak jste to vyresili?

    0 0
    • Brouk_Pytlik  

      broušení je hodně jemná úprava a pro nakopnutí nestačí. Snad jen u rejhy na ráfku od kamene. Sundej pláš?, dej si to na kovovou podložku a vyklepni to, buď dovnitř nebo ven podle toho kam je to vražený. Pak to přebruš. Možná to budeš muset opakovat víckrát, podle toho jak se ti to povede napoprvé. Já tak řešim naražený ráfky na bajku normálně. Pokud ale ráfek kope na vejšku, dá se to vytáhnout, ale to už bych pak rači koupil novej.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Uz se mi to taky stalo (ne zrovna s rafkem). Ted si dobre rozmejslim komu pujcim kolo :)

      0 0
    • zirecek  

      Mně se zatím nikdy nepodařilo dokonale vybrousit vyhlý ráfek ven… . Až časem si to sedne. Ja mám na některých místech i ohlý dovnitř, to až tak nevadí na Včka.

      0 0
    • coltcha  

      Ať nezakládam nové téma… má cenu nějak tohle rovnat? Dopad jsem na betonovej panel, prorazil duši a odnesl to i ráfek. Duši jsem vyměnil a normálně dojel. Ale nevím jestli to nějak řešit, případně jak…

      0 0
      • jonti  

        Kdyz to vozis s dusi, nebo bez duse a drzi tlak, tak bych to vubec neresil, pri rovnani muze prasknout.

        0 0
        • coltcha  

          Tak dneska jsem zase píchnul, asi se na ty „light“ duše vykašlu. Měnil duše, tak jsem si všimnul, že ten uhnutý ráfek mi prodírá plášť (duše byla píchnutá na jiném místě). Viz foto. Tak nevím jestli bych se to přecijen neměl pokusit srovnat…

          0 0
          • Johnnyxjr  

            na tvém místě bych sundal plášť položil bouchlej ráfek na dřevěnou podložku a na druhou stranu přiložil zase dřevěnou destičku nebo tyčku záleží co máš po ruce a opatrně vyklepal

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.