• MARIN

    Proc se mi sakris prispevky na cernem podkladu zobrazuji cernym pismem? Musim to vsechno porad oznacovat abych to mohl cist :(

    0 0
    • admin  

      jakej mas OS a prohlizec? zkus si promaznout cache.

      0 0
      • MARIN  

        nic nepomaha prohlizec mam Explorer 5

        0 0
      • vicmac  

        Zdravím,

        určitě bych zmenšil na výšku (ořízl) titulní obrázek-logo. Vpravo textové Novinky jdou přes rámeček dolů do podpisu..

        Jinak super, barvy líbí.

        IE6, 1024×768

        0 0
    • Daf  

      Neslo by neco udelat s vyplnovanim hesla? Pokazde kdyz spustim B-F tak ho musim zadavat.

      0 0
      • admin  

        vzhledem k bezpecnosti heslo nechci ukladat do cookies. muzete si heslo udlozit v prohlizeci.

        0 0
        • Daf  

          A prosim jak?

          0 0
          • admin  

            nevim :) vetsina prohlizecu se pri ukladani jmena a hesla do formulare pta jestli se to ma ulozit. asi zalezi na typu prohlizece.

            0 0
            • Daf  

              To by mela byt ta funkce pro automaticke dokoncovani pokud vim. Nicmene me se to heslo proste nezapamatuje i kdyz to tam mam zaskrtnuty.

              0 0
              • Radek Broz  

                Automaticke dokoncovani je neco jineho. Nainstaluj si Operu a nepouzivej MSIE – ta se te pri vyplnovani hesla zepta, zda to chces ulozit.

                0 0
    • RomanH  

      Prosim Te, mohl by jsi se mrknout na odsazovani (pripevek vidlice vs. korouce) – diky.

      0 0
      • Kalic  

        Od urcite urovne zanoreni odpovedi se prestava odsazovat – jsou tam uz jen ty odsazovaci „>“. Dle me by bylo lepsi odsazovat neomezene a hodit tam nejaky horizontalni scrollbar… ?

        0 0
        • admin  

          ano od 16 urovne je tam mensi odsazovani kudy lidem s rozlizenim 800×600, kteri si stezovali.

          0 0
          • Smazaný účet  

            tak jsme se posunuli, za pul roku to bude 10 let od aktualnosti tohoto prispevku… uz by se rozliseni fora mohlo zvetsit…

            0 0
        • admin  

          trosku sem to odsazeni zvetsil.

          0 0
          • Kalic  

            Ok, dik. Kdybych byl rejpal, tak jeste poznamenam, ze uvodni prispevek se mi zda zcela zbytecne odsazeny, cimz se prichazi o horizontalni misto na strance… Ale jelikoz rejpal nejsem, tak jsem uz spokojen.

            0 0
          • RomanH  

            V konkretnim prispevku to moc nepomohlo. Mozna by skutecne nebylo spatne pouizit scrollbar i dole :o))

            0 0
          • RomanH  

            Jo, uz je to fajn, diky moc

            0 0
          • Jester  

            Myslim, ze se zbytecne okradas o jednu uroven odsazeni hned na zacatku. Kdyby jsi uvodni prispevek nejak oddelil (treba horizontalni carou) a teprve vlastni odpovedi zacal odsaazovat, vydelas na tom jednu uroven. Pro me osobne je to i prehlednejsi (bylo to tak na starem bikeforu). No to jen tak, aby rec nestala. Nemusis slepe delat hned, co Ti kdo nakuka.

            0 0
            • lubos  

              Ano, pripajam sa k te urovni navic. Je zbytocna a zpocatku byla pro mne i matouci.

              0 0
    • Biker jak Pes  

      Měl bych jenom jednu kosmetickou záležitost.

      Když někdo založí vlákno, kde se v názvu vyskytují uvozovky, tak se místo uvozovek objeví ". Šlo by s tím něco udělat? :)

      Vím, je to pouze designová záležitost, ale přece…

      Děkujeme. :)

      0 0
    • Martin  

      Jelikož nevím, které téma pro admina je platné a je jich tu kýbl, dám to sem, i když nějak nevěřím, že to někdo čte…

      Bude někdy doladěna galerie?

      Třeba moje https://www.bike-forum.cz/…usova-bourka je nějaká rozbitá – když jsem přehazoval fotky tak, aby mi šly chronologicky a ne opačně, tak je výsledkem, že v náhledech vidím tak půlku obrázků.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.