XC Velké Losiny - stav trati a kdo jede

13 nepřečtených
  • rodriguez

    Tak co není někdo poblíž, že by poreferoval jakto tam vypadá? hlavně ten brutální sjezd na silnic a výjezd k Dianě ? jesli je bahno, případně co udělaly přehánky s tratí ? lonska prašná trat s 30C ve stínu se opakovat asi nebude 8-(( a kdo jedete závodit ? já už se těším 8-)

    0 0
    • rodriguez  

      tak cooo?????

      0 0
      • jfk  

        asi jsou tady samí trápící se cykloturisti a žádnej hardcore XCčkař. škoda

        0 0
      • lempl  

        hoj tak vubec nevim a nejedu tam pac nemam kondicku, nemem kolo … a po cesky kamenici sem byl asi 14 na umreni:/ (to byl muj prvni zavod a dokonce zivota na nej nezapomenu…) tehdy (protoze mi praskl ram a mel sem problemy s brzdou) sem byyl po 2. na kole a hned na xc..... odjel sem kolo a pulku druhyho odesel:/ a za to sem se stihl tak zridit, ze sem vypil po zavode(po 8km) asi 2–3litry vody!!!! musel sem bejt nachcipanej nebo co pac sem to ani neudejchal(po zavode sem dostal rymu, hleny…) a tak to je muj 1. pokus…s xc:/ pristi rok bude 2. pokus a uz s novym kolem a fyzickou… budu papat jen netucny a 4 tejdne na trenazeru+ o vanocich bez cukrovi:/ jinak to asi nepude…pisu to jen tak at se to tu rozbehne + abyste vdeli, ze sem lempl:)

        0 0
        • Moah  

          Predevsim zacni makat hned a ne az pristi rok. A nevim, co jsi cekal od prvniho zavodu, ja kdyz jel svuj prvni zavod, tak jsem taky nedojel..

          0 0
        • TinkTink  

          No tak to je uplne normalni…ja svuj prvni XC taky nedojel…druhej taky ne…a ten treti jsem uz nedojel posledni :)…takze pohoda no…jezdim sice vetsinou okolo posledniho mista, ale bavi me to cim dal vic :)))

          0 0
          • lempl  

            tak tak si to predstavuju ja jko ty thinku… ale mozna tochu lip… kolik dene trenujete(tydne, mesicne=jaky mate treningovy plan? mate link????) ja se do toho hodlam pustit ale chci mit neu bike!!!! a ja sem i pristi rok jeste jako junior :-) hec :) nevite o nejakym klubu kde maj zazemi?(nemyslim vybaveni..) myslim trenera a par lidi , se kterejma bych jezdil , trenoval a tak… melo by to bejt v praglu… ale asi zalozim novou mistnost s touhle tematikou… tak jestli tu bude, tak mi tam taky neco pripiste,… dik ale zatim piste em diky

            0 0
            • TinkTink  

              nemam treninkovy plan, netrenuju specialne na to, vubec netrenuju…

              Ja jenom jezdim…nebavilo by me muset kroutit naky kilometry…kvuli tomu se ocitam kolem posledniho mista…ale o to vic me to bavi…

              Takze – nemam trenera, nemam klub (jako ze takovej ten registrovanej…)…a nemam licenci…

              Todle bych psychicky neustal (ale sliznici si casem urcite koupim…ale jenom pro tu rychlost a mysky autum :))) )…jo…a taky se mi houpe full… :o))…to by TRUE XC RACER nemel pripustit

              0 0
              • lempl  

                hm to ja sem letos (nekdy v unoru , breznu a asi i koncem ledna:) trenoval na trenazeru asi tak 35hodek za mesic…(muj max byl asi 45h) a ze zacatku tezka pruda pak uz jen pruda a kdy sem prestal tak mi to skoro chybelo:) ja bych se tomu venoval docela dost al docela mi chybi to proc ternovat..(ten trener, kteryho mam poslohat…, a ten tym, co jezdi po zavodech a drzi aspon trochu spolu,,,:) jinak uz sem zalozil tu mistnost, tak jestli poznate ten nazev:-)))))

                0 0
                • Beeda  

                  Zalezi taky jak jsi to trenoval, zimni mesice mas na trenink zakladni vytrvalosti – cili relativne nizka tep frek. ale o to dele v te tepovce jedes… zadne intervaly na ANP prahu… Jednu inspiraci proc trenovat – zavody – si davej limity – budu do poloviny, pak do 20% v poradi a postupne to snizuj, porovnavej s minulejma vysledkama. Jinak trenink si myslim je dost idividualni zalezitost – kazdy ma jinou formu, casove moznosti atd…trenink nejsou vyjizdky s partou…

                  PS: ty bys poslochal trenera?:-)))

                  0 0
              • fousac  

                to by se moch stavit u nas na podzim na zbraslavskou osmu.. :)) dame uzasny souboj o posledni misto.. :))

                0 0
    • ddd - andy  

      Ja tam byl a sem pekne nas..nej. Znicil sem tam smyk a pri tom se mi jelo tak pekne – je to moje trat, dlouhy vyjezdy, dluhy sjezdy (na kterejch se da sakra odskocit) a pokud je to na bahne – supeer :-)) jenze tentokrat zklamala technika :-((

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.