• lubos

    Neda mi, aby som sa nepodelil s textom jedneho inzeratu. Nie, ze by bol blby, alebo nieco podobne. Proste mi to prislo srandovne, a dost mozne, ze aj pisatel dost vahal, ci to uverejnit :)

    … Pocujte chcem sa spytat ci nahodou niekto nemate na predaj LAVU RUKAVICU na jazdenie(SADE,PROG­RIP)za par korun aj roztrhanu.DOVOD>>>Mne lavu zozral BYK. Mozno je to smiesne ale fakt mame jumpy na pozemku kde je bujak a zere co mu pride pod nos.Uz mi zjedol z dvoch parov,vzdy lavu:)Diki …

    Ak nahodou, ciste nahodou niekomu zozral byk rukavice z opacnej ruky, ozvite sa mu .. inzerat ma kontakt na www.extremebike.sk v casti inzeraty.

    0 0
    • Matts.  

      Neštastníkovi doporučujem, aby on na oplátku zožral býka a z jeho kože si spravil rukavíc až do dochodku. Z rohov si može spravi? barana na ces?ák.:-)))

      0 0
    • Andrew  

      fakt dobrej inzerát. Holt život přináší všelijaký situace. Tak na Slovensku bacha na bujaky.

      To by mě zajímalo, proč chce pravou i roztrhanou. Ta mu asi na nic nebude. Ale čo ja viem

      0 0
    • McBlacky  

      inzeráty mam rád: nedávno nabízel borec SIDa, tři roky starýho a napsal o něm že nebyl nikdy jetý v terénu a je na něm najeto cca 12000km :-)

      0 0
    • eisman  

      Ac se vam to mozna zda neuveritelne,tak me se stalo neco podobneho.Stavel jsem jednou v lese jump a protoze nejsem zas tak nesikovny,tak jsem si sudnal helmu a do ni polozil rukavice.Stavim a koukam,ze tam je najednou pes.Hafik pribehl,popadnul helmu s rukavicema a zmizel.Pomalu jsem uz zacal pocitat kolik ze me to bude stat,ale nastesti jsem vsechno nasel cca po 800m polozeny na ceste:)Asi se mu nelibila ta slana chut!!

      0 0
      • lubos  

        No vidis, jemu sezral rukavici bujak, tobe temer pes mohli jse si zavolat :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.