• Kohout

    Koloshop nabízí ručně zapletená kola. Máte někdo zkušenosti? Hlavně kvalita/rychlost dodávky. Někde jsem slyšel, že kvalita je dost děsná. Díky.

    0 0
    • Bodo  

      Co kvalita nevim, ale kolega v praci si tam objednaval a dopadlo to tak, ze si to koupi jinde. Nejak mu furt rikali, ze neco neni (bud rafek nebo naboj) a kdyz uz to bylo asi 4 tejdny, tak mu dosla trpelivost.

      0 0
      • Bodo  

        hele tak oprava. Je to prej dneska mesic a zrovna mu volala manzelka, ze ma na poste nejakou dodavku v cene, ktera odpovida objednanejm kolum. Takze takhle.

        0 0
    • MartinS  

      Osobně mám opačné zkušenosti. Rafky SUN+náboje DT, dodací doba 14 dní, kvalita dobrá, 1000 km bez komplikací

      0 0
    • vlty  

      mnó já jsem taky čekal určitě přes měsíc, a když to došlo, tak jsem nechal jenom datáhnout výplet u kámoše (byl strašně volnej a při jízdě cvakal/prskal) a jezdím dodnes (Mavic221+LX+DT revolution)

      0 0
      • Mamutt  

        Stejná kola jsem u nich kupoval taky, měl jsem je doma do 14 dnů, centrovat jsem nemusel nikdy. Mají teď nalítáno něco ke 2000, i Malevil…

        0 0
      • Jogador  

        To mi přijde normální, že když mám nový kola, tak se po prvním svezení musí znova vycentrovat, nýty a vůbec všechno si sedne.

        0 0
    • McBlacky  

      objednal jsem si Mavix221, DT, a nábu deore, provedení stříbrné. Po měsíci jsem to urgoval, po 6 týdnech mi napsali že jim došla dodávka zapletených kol, ALE mám na výběr: buď to co jsem chtel, akorát, že nába nebyla stříbrná ale černá, nebo set ve stříbrné, ale s ráfkem remerx… vzal jsem to s černou nábou a dost se rozmýšlím nad další objednávkou na koloshopu…

      0 0
      • McBlacky  

        samozřejmě to mělo být mavic (překlep)

        Ještě malá poznámka, kolo mi asi zaplétal a centroval nejenom někdo barvoslepý, ale asi i šilhavý, protože není vycentrováno přesně a lehce hází… dám tomu tak 100–200km dotáhnu a přecentruju, je to ale práce navíc…

        0 0
        • ravo  

          Práce navíc to je, ale rozhodně se mi vyplatila. Kupoval jsem na podzim ZAC 19 + LX nábu, dráty obyč, přošlo to do týdne a cena kompletu byla výrazně nižší, než kdybych si to kupoval po jednotlivých kusech.

          0 0
    • blue  

      me by spsi zajimalo, proc se kolum zapletenejch z naprosto beznejch standardnich pultovejch dilu rika rucne zapletena… aby se jim dodalo vetsi a falesny exkluzivity? kdyz si zajdu do servisu a prinesu si tam nabu, rafek a draty z kramu, tak budu mit prece taky rucne zapleteny kolo, ale vedu z toho delat teda nebudu

      tak jak to teda s tema zapletenejma kolama je?

      0 0
      • Brouk_Pytlik  

        Je to přesně tak jak si řekl. Je to v podstatě kolo vypletené ze součástek na přání.

        0 0
      • chorvat  

        to neni exkluzivita, to je fakt. Tohle sem nikde jinde nevidel nabizet, v obchode by si rekli o penize za praci technika, tady si vyberes komponenty (za slusnou cenu) a Tancin ti to zadarmo vyplete. Ja na ty svoje cekal asi 1–2tydny, uz nevim presne, taky byly problemy ze naba jenom cerna (nebo cekat >mesic), omezenej vyber spic teda spis nejaky inzeruje a nejaky ma…

        celkove su ale spokojenej, po 1000km to tedka jenom lehce docentruju.

        Ja to vidim jako dobrou vec pro lidi, co neumi vypletat (treba ja) a nechcou davat penize mechanikovi.

        tot vse.

        moto: nejhorsi je, kdyz mam hlad a jidlo neni dobre

        0 0
        • fousac  

          180kc za rucni vypleteni „na pockani“ me snad nepolozi.. :)

          0 0
    • Aiax  

      Hm, diky za zkusenosti. Ja uvazuju o kombinaci DT Cerit + Mavic 717 (vyplet DT) a na koloshopu mi je nabidli za 6900 (cerne), coz mi pripada solidni. Asi do nich pujdu.

      0 0
    • StrejdaS  

      Omlouvam se za vykopani staryho topicu, ale nechce se mi zakladat novej. Prave mi prisly z koloshopu kola shimano XT (centerlock) namisto silnicnich shimano WHR-500. Na prvni pohled dobrej kauf, ale kamarad na tu silnicku pomerne specha a bikovy kola mu tam dat proste nemuzu :-). Jenom se chci zeptat, jestli nahodou nekomu neprisli ty moje. Z koloshopu se ozvou asi az po vikendu… :D

      0 0
      • Al Stra  

        netbike.cz

        0 0
      • duk  

        za kolik ti přišly ty XTčka? koupím je od tebe za 4500 :-D

        0 0
        • Hnoj  

          Nejmenuješ se náhodou červenka? :-D

          0 0
        • StrejdaS  

          Za dvojku, pomer cena vykon dobrej ne? :D

          0 0
          • duk  

            jj, parádní :-D

            to se jim asi moc nevyplatí, jestli se takhle přehmatávaj častějc, ale sponzoring je to dobrej :-)

            0 0
    • davidk1  

      Má někdo prosím aktuální zkušenost s koly zapletenými v Koloshopu? Děkuji

      0 0
      • mrozu  

        Zkušenost z poloviny července je taková, že jsem napsal mail s poptávkou, po týdnu bez reakce se po telefonické urgenci pan Veselý uráčil ozvat s tím, že mnou poptávané ráfky sehnat neumí, když jsem se tedy snažil domluvit na něčem jiném, komunikace totálně na bodu mrazu, takže po 3 týdnech bez jakéhokoliv výsledku jsem to vzdal a kola si nechal zaplést jinde.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.