• TinkTink

    Jak moc vam zamkne vas lock-out na Manitouovi vasi vidli? Na 100% nebo tam zustava male misto pro pruzeni???

    0 0
    • dave lister  

      abych řekl pravdu, jak kdy. občas mi přijde, že je zamčená úplně, občas, že se trochu pohybuje. ale i tak minimálně, tak do 0,5 cm.

      0 0
    • Mates  

      I po uzamčení má Manitou Axel cca 0,5 cm zdvih. Hladina oleje nehraje roli. Po dotazu u výrobce mi odpověděli, že je to OK.

      0 0
      • scret  

        Co je to za blbost? „hladina oleje nehraje roli“ Sorac,ale ja si myslim, ze hladina oleje hraje roli, jinac by tam nebyly nejaky doporuceny vysky od vyrobce, ne? Treba se pletu.

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Zrejme bylo mysleno v souvislosti s lockoutem, pri podmince, ze je ho tam tolik, aby byl potopen.

          0 0
    • náčelník  

      Uzamčená vidlice mi chodí jen několik desetin milimetru.

      0 0
    • MARIN  

      Mam MARS 01 Driv se pri zavreni pohyboval cca 3mm. Ted at delam s hladinou oleje cokoliv je to tak 5mm a kdyz na vidlici tlacim (kdyz kolo stoji na miste) pomaloucku mi zacina zajizdet vic a vic. V mem pripade to je ale tim, ze se mi Lockout ve vidlici rozpadl (byl asi malo pritazeny) a kdyz jsem ho dostaval ven tak jsem poskodil ty desetiny mm silny podlozky (zkroutili se) a pri dolovani toho umeleho prepousteciho pistku jsem ho trochu vymackal (musel jsem ho pak zacistit jemnym smirglem :). Ale jinak to taky muze byt unavenou pruzinou na „pojistovacim ventilu“ , ktery ma dovolit stlaceni vidlice pri zavreni a velkem narazu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.