• Otaku

    Po poladeni pretlumenyho tlumice mi to nejde zvednout ze zeme. Ted, kdyz se odrazim tak akorat slysim jak tlumic zapracuje a je to v p… Co ted, jde stim nejak skakat bez toho, abych to znovu presteloval?

    0 0
    • enjoy  

      jde to se vsim.jenom si spis rikam jestli ti hrozne nerere energii tvoje 120mm vidle,mas ji dost nameko.

      0 0
      • visby  

        120mm a zrat energiu?

        ad bunny: ide to na vsetkom, ide len o techniku:-) hehe, ale na fulloch je o vela tazsie… myslim, ze ti zostava iba skakat skakat skakat a mozno este skakat

        0 0
        • enjoy  

          no hele kdyz ji dam na miste temer na doraz,tak jo,zere energii. ale neni to moje vidle,otaku to tak ma tak asi vi proc.

          0 0
          • Otaku  

            po vymene oleje nejak prituhla na doraz uz ji jen tak nedostanu, coz je asi lepsi.

            0 0
    • TinkTink  

      Hehe…a nesla by pouzit prave ta energie, kterou zatlacis do zeme na to, aby jsi se zvednul? :)

      0 0
      • Dumbo  

        odkedy ja mam celopero moje bunny sa o doost zmensilo

        0 0
        • enjoy  

          no ony trialovy kola nejsou pronic zanic hardtaily:-)

          0 0
          • Dumbo  

            to je pravda tlmenie pozerie dost energie pri skakani ci uz smerom hore alebo dole :-)

            0 0
      • Otaku  

        no tou energii se ted prave stali tlumic. A protoze zpatky nejde max rychle kvuli tlumeni tak se to nechce nadzvednout.

        0 0
    • Pá-dlista1  

      Je to jen v technice, ale cim vetsi utlum, tim hur se to taha. S pevnou vidlici se musim dlouho szivat. S odpruzenou dam 80cm a s 200vpredu/230vza­du rek bych polovic. Hodne zalezi na geometrii a velikosti kola. Kdyz nemas prostor nad ramem, tak se s tim tezko neco dela a dlouhyho XC authora nezvednu, ani s kratkym predstavcem a vlastovkama.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.