• Misc

    Nevíte, prosím, kde,případně jak by se dalo podle čísla rámu zjistit o jaké kolo-výrobce, typ se jedná? Dostal jsem nabídku na koupi starší silničky, je přelakovaná,nejsou na ní tudíž původní nálpky výrobce. Dík

    0 0
    • rasto  

      obavam se, ze zde neni reseni nalezu praveho vyrobce. kazdy vyrobce si razi sva cisla dle svych norem. jeste jsem nezazil, ze by se dle cisla dala poznat fabrika…

      0 0
    • Žanek  

      Spíš mě zaráží to, že někdo prodává kolo a neví ani značku rámu. To je divný, ne?? Jinak pokud se jedná o starší rám tak tam občas výrobci vyrazili kromě čísla i svou značku. (Já má na své silničce vyraženo na druhé straně než číslo „Dancelli“) A poslední dvojčíslí většinou udává rok výroby, ale není to pravidlem. A odborník by leccos poznal i podle trubek. Taková Merida je nezaměnitelná…

      0 0
      • Misc  

        Koukal jsem na to,na druhe strane neni nic (natož výrobce) no aposledni dvojcisli je 53 tz rok vyroby to asi taky nebude ;o)) P.S. to kolo ten clovicek dostal od nejakejch znamejch a on na kola neni tak se ho hodla zbavit-proto nevi co je to zac.Díky za vaše poznatky…

        0 0
        • Gorbys  

          Zkus se zeptat policajtů … třeba Ti dají kromě informace o výrobci také adresu majitele, misto a dobu krádeže. ;)

          0 0
          • Misc  

            ;o)) jj to vis ze uz jse koukal do evidence kradenejch kol.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.