Zkusenosti se sedlem Selle Italia SLR Gel

8 nepřečtených
  • Kacafirek

    Zajimalo by me zda ho nekdo jezdi nebo ho mel sanci vyzkouset a jake ma s nim zkusenosti a zda by ho doporucil na baik nebo ne . Vim ze kazdy je jinak staveny takze mu nemusi vyhovovat vsechno ale postrehy uvitam . http://www.velotrade.cz/…rgelflow.jpg

    0 0
    • BB  

      jednoznacne nejlepsi sedlo, ktere jsem v posledni dobe mel. Srovnavam s Fizik Nissen a Selle San Marco Arami. Vyhovuje, protze se na nem da dobre pohybovat, pohodlne.

      0 0
    • scret  

      Hmm, taky se mi moc libi. Urcite je to zhavej kandidat na novy sedlo. Ale ta cena:-((

      0 0
    • TinkTink  

      No todle je hlavne TRANS AM…todle je neco duleziteho :) – protoze to ma diru a je to uplne neco jinyho nez SLR :)…tady to nikdo nema. Ja mam normal SLR a do Trans Am jen tak nepudu – dalsi sedlo budu chtit, kdyz budou prachy, zas SLR s titanovyma lizinama – ty jsou docela dulezity.

      0 0
      • MartinXC  

        Koik hodin na SLRku vydržíš sedět ? Připadlo mi velice pohodlné, ale s výdrží na XC (do 3hodin). Hledám něco pohodlného na celodenní vyjížďky >120km.

        0 0
        • TinkTink  

          Drasal par minut pred limitem s tim, ze druhy den jsem byl schopny v pohodicce zas sednout na bajka…

          0 0
    • MartinXC  

      Něco takového (TransAm) ale v dámském provedení má moje polovička – velmi spokojená.

      0 0
    • RomanH  

      Jam mam Max Flite Trans Am a maximalni spokojenost. Od te doby, co ho mam, nevim, co je vlk. Maratony bez problemu. Osobne bych se po zkusenostech me zeny gelovym sedlum vyhybal – ma Selle Royal Lookin gel (sportovni sedlo, zadne kreslo) a presto ze se nikdy nepotila, tak na gelovem sedle jo. Ten pot proste nema pres ten gel kam odchazet. Daleko vice pohodli Ti udela kvalitni vlozka v gatich, plaste a lyziny.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.