• lastimer

    Zvazuju o koupi napinaku na myho bajka na ds a lehkej freeride..Ma cenu kupovat dva nebo jeden___???

    0 0
    • SODOVKA  

      Zdar, nevím jestli ti poradím ale aspoň ti popíšu mou zkušenost. Mám celopéro na FR. Zdvih zadní stavby 150 a předku 130. Na kole mám přidělanej přesmyk a dvoutác (je to z důvodu že než se dotanu do místa kam chodím jezdit, musím urazit cca 5 km a nechce se mi jet na lehkej převod). Z toho důvodu jsem s koupil pouze spodní napínák a funguje super. Jediná chyba je že mi občas spadne řetěz z vrchu. Takže pokud máš jednoplacku bez přesmyku, doporučuji mít napínák dorní i dolní.

      0 0
    • Pá-dlista1  

      Jestli chces mit napinak, abys mel napinak, tak staci jeden. Jestli chces, aby ti nepadal retez, chce to nahore i dole a dole urcite aspon pod misku nebo na srouby (pokud mas na ramu) na zadni stavbu je to naprd.

      0 0
      • TinkTink  

        No nejjednodussi je tam proste vrazit napinak pod misku a za ani ne litr je vystarano…retez nepada :)

        0 0
      • SODOVKA  

        jo jo, pod misku mám. myslím že je to exu shaman. ale napíná retez jenom ze spodu. Ty jsi jednou psal, že máš na kole taky dvojtác. jak tam máš potom přidělanej napínák z vrchu ?????

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Momentalne na kolech, kde mam napinaky mam jen po jednom tacu, ale na dvojtac se da pouzit Blackspire.

          0 0
    • Pá-dlista1  

      Jestli chces mit napinak, abys mel napinak, tak staci jeden. Jestli chces, aby ti nepadal retez, chce to nahore i dole a dole urcite aspon pod misku nebo na srouby (pokud mas na ramu) na zadni stavbu je to naprd.

      0 0
    • Radek Broz  

      Co si predstavujes pod pojmem „jeden“? Takovej ten na zadni stavbu jako Shaman FR? To je uplne na houby. Potrebujes napinky pod misku – dole kolecko napina retez a nahore ho musi neco pridrzovat. Taky si nekupuj sjezdovy Shamany, pokud tam nechces dat oba rockringy (bez vnitrniho to dost pada).

      0 0
      • Dumbo  

        ako vyriesit voditka retaze shaman-EXU co sa montuju pod misku ked priamo nad miskou mam uchyt zadnej stavby to by asi zavadzalo pri montazi a nechcem dat zato 1600sk a potom pridem nato ze mi nepasuje ta sa zblaznim mali ste niekto taky problem ? poznate niekoho kto mal taky problem ? prosim poradte strasne ma serie padajuca retaz pri zjazde (v predu mam jednopilu)

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Tak si kup za 270,– aspon te to nebude tak mrzet. Koukni na inzeraty treba na www.freeride.cz . Jinak se da nahoru dat neco s objimkou na sedlovou trubku, ale to jsou nakladnejsi veci a dolu jen jedno raminko s kladkou pod misku.

          0 0
          • Dumbo  

            este taky flip ze nemam sedlovu trubku je to dost stary ram no neviem ako ho popisat :-) ak poznas checker pig tak asi vies ocom rozpravam

            0 0
          • Radek Broz  

            Bracha ma kolecko pridelany na sedlovy trubce a dost se to krouti.

            0 0
        • rider  

          mozna bys mohl pouzit ten z www.benest.cz.. Stoji do litru.(ja osobne nahode vozim kladku misto toho plechu, nejak mi nesedel)

          0 0
    • Snoopy  

      bikehazard.wz.cz prihazuji odkaz Kamos jezdi a vcelku spokojeny.

      0 0
      • TinkTink  

        Hehe…tak tydle tu prodavame…akorat ze ve stribrny barve ciste za 890,–…ale uz i oni podrazili, takze za chvili zdrazim na 940,– :(

        Jo – a ty carbonovy tu mame taky, ale zatim se nikdo neodvazil to vozit :o)

        0 0
      • Dumbo  

        vdaka snoopy si nevies predstavit ako si mi pomohol ja som si vyrobil za pomoci svojho otca napinak len som nevedel ako sa upevnuje o stredovu trubku proti pretacaniu a tam je krasna fotka zo spodu a pekne vydno tu suciastku naozaj ti dakujem :-) PEACE bratia bajkery mozem pridat fotku garazoveho napinaku robeneho na mieru pre moj starsi ram checker pig

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Taky vam to prijde tak originalni. Jednak teda co kus to original, ale hlavne je videt vlastni napad. Nekde puvodni logo pouze vynechali a jinde dokonce nahradili vlastnim :) To logo jeste jde, ale ten napis nema stavu. Cinani by to asi obslehli levnejc.

        0 0
    • Caryfuk  

      ha ha, uz jsem videl spoustu spadlejch retezu zaseklejch v kladkach na jednoplacce. Vse zalezi na serizeni. Kdyz mas dobre serizeny smyk a mas na velky placce nic ti nespadne.

      0 0
    • Azagthoth  

      Ja mam Shaman Racing dvojkolecko a som s nim spokojny, stal 2000Sk,neviem ako v CR,som s nim spokojny, mam ho 500km a ani raz nepadla retaz.Alebo skus Chainpimp,neviem ako sa vola, ma ho Author EXE v serii,2kolecka hore,2 dole…ale bude asi dost drahy…Aj Truvativ je fajn,mozes si nastavit sklon obidvoch ramien (uhol),hore mas trojuholnik,dole kolecko,stoji 3000Sk

      0 0
    • Seppy  

      A nemate nekdo link na napinak Exu? nikde nemuzu najit foto, a taky bych chtel vedet jestli pude nastavit i na 32zubu, dikez

      0 0
    • Tomcat  

      Zvazuju o koupi napinaku na myho bajka na ds a lehkej freeride..Ma cenu kupovat dva nebo jeden___???

      většinou stačí na jedno kolo jeden napínák

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.