lepeni suchacu do skeletu prilby

18 nepřečtených
  • carat

    Kdysi se na starym bikeforu probiralo, cim prilepit suchy zipy do polystyrenovyho skeletu prilby, aby nedoslo k rozleptani materialu. Nevzpominate nekdo jaky to bylo lepidlo?

    0 0
    • kovar  

      ze by nejake poyurethanove???? ale nevim znacku… jednoznacny vysledek te diskuze asi nebyl a nenasli jsme konkretni lepidlo, pokud si dobre pamatuju. Ony se delaji lepidla specialne na peneny polystyren ale kdo vi, zda by tim drzel i suchac. Vetsina rozpouštědlovych lepidel polystyren zere (trebas chemopren, ale taky kyanakrylat (vterinak) pekne lividuje polystyren)

      0 0
    • Daf  

      Zkus nejakou oboustranou lepici pasku.

      0 0
    • carat  

      nezkousel nekdo takovy to bily lepidlo na drevo apod. materialy? To by asi nic nerozleptalo, ale nevim jestli by taky drzelo. S tou oboustrannou paskou to bude asi jistejsi.

      0 0
      • jakub  

        kdysi mi nekdo poradil herkules (to bily lepidlo na drevo) . celkem to drzi ale nelep tam primo vlozky, voni se tim lepidlem nasaknou a ztvrdnou

        0 0
    • Paja  

      Kamarad si do helmy vlepoval sitku proti hmyzu a mel na to od znameho modelare jakesi modelarske lepidlo, ktere polystyren nezere, tak se zkus poptat v nejake modelarske prodejne.

      0 0
      • carat  

        to modelarsky lepidlo se mi zda nejpravdepodob­nejsi. Dneska ho zkusim sehnat.

        0 0
    • MK  

      vterinove ? dvouslozkove ?

      0 0
      • Dumbo  

        moja skusenost bol som hlupak a isiel som prilepit silt na prilbu zobral som sekundak a natiskal som ho do tich dierok kde maju zapadnut tie koliky na stitku akurat sa mi tie dieri zvatsili asi o polovicu… takze silikonom som to potom viplnil a zasadil do toho silt neodporucam sekundak

        0 0
        • jakub  

          k tomu se pripojuju taky se mi to podarilo a uplne presne sem to silikonem zalepil – zadna tragedie

          0 0
    • carat  

      vcera jsem zkusil to modelarsky lepidlo, tak az dneska prijdu domu, poznam co je zac.

      0 0
      • carat  

        tak to drzi perfektne. jeste uvidim co s tim udela pot. kdyby to nekdo chtel zkusit, tak to lepidlo se jmenuje Modelakryl rapid – 25 Kc/tuba 85g

        0 0
    •  

      Džez nade vše!

      1 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.