klasický batoh versus cyklo batoh

17 nepřečtených
  • Medi

    je rozdíl v odvětrání. Zatím jezdím s vcelku s kvalitním turistickým od husky, ale neodvětrává dobře záda. jaké máte zkušenosti, třeba hledám co ani není. Dík

    0 0
    • BB  

      Hydrapak AS Team, skvele vetra (asi nejsilnejsi stranka), perfektne sedi na zadech, je maly, takze lze vzit i na kratky svih, ale dobre se roztahuje latka, za kterou se davaji veci, takze poslouzi i pro celodenni vyjizdku.

      0 0
    • kubad  

      Opravdu kvalitní bike-batohy mají dobře odvětraná záda. U sportovnějších modelů ti leží jen na 4-bodech. U větších batohů je speciální konstrukce která dělá mezeru mezi batohem a zádama. Fotka závodní Hadrapack

      0 0
      • kubad  

        Fotka turistický VAUDE

        0 0
        • mosquito  

          na stejnem principu mam nejaky Deuter (AirContact nebo tak nejak se to jmenuje) a jako nevim co jsou durch propoceny zada a ramena – ten Deuter ma mrizkovane i rammeni popruhy – doporucuju (mala nevyhoda je ta ze tenhle system sezere docela dost mista na ukor jinych obsahu batohu)

          0 0
    • Mamut  

      Kamosovi sa na cykloHuskym rozisli po 5 mesiacoch vsetky 3 zipsy. Keby jeden, tak stane sa. KEd vsetky tak to znamena, ze pouzivaju sunty.

      0 0
      • poiko  

        to mě u batohu Vaude taky a neřadil bych ho k šmejdům

        0 0
        • Mamut  

          Nestras, kupil som si Vaude vo svrtok.

          0 0
          • poiko  

            hehe, hodně štěstí s „nepromokavými“ zipy

            0 0
            • Mamut  

              Mam Wizard www.vaude.de/…nt/index.hbs a hlavna kapsa ma normalny zips, predna, plochsia ma kvazi nepromokavy. O tej nepremokavosti si nerobim ziadne iluzie, takze tam ma nemozu sklamat, staci ak sa nebude rozchazat. Na spodku ma integrovany obal proti dazdu, takze naco sa tam seru este s nepre. zispom nechapem.

              0 0
    • Medi  

      a co popruhy na ramenách, je tam taky rozdíl?

      0 0
      • poiko  

        batoh pro cyklisty má vychytávky pro cyklistiku. třeba: má anatomický tvar, síťku na přilbu, bývá menší, užší. ted už mě nic víc nenapadá

        0 0
        • Jarous1  

          …pořádně drží na zádech a neposkakuje nahoru dolů a tím pádem nemlátí do helmy…;-)

          Jen jednou jsem zkusil obyčejný a stačilo ;-)

          0 0
    • zirecek  

      The M.U.L.E. používám i na celodenní tůry do hor. I když byl ve slevě, ty peníze bych za čistý cyklobatoh nedal, jedině pro širší použití. Na náročnější celodenní tůry je menší, ale dostačuje, jde o styl pohybu v horách, mému vyhovuje. Má hodně vychytávek, které mě pořád překvapují.

      0 0
    • ivaneck  

      Mám Husky Target, taky záda nic moc odvětraná, ale nevadí, záda zpotím i bez batohu. Má 30l, ale dá se stáhnout…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.