• foxhound

    Chci se zeptat, jestli se dá někde sehnat ta přezka a kolik stojí, protože jsem něják hodil mrchu a zlomil jsem ji, teda naštípl, ale pak jsem ji dorazil. Dík ;)

    0 0
    • emkaa  

      No tak se zeptej primo u zdroje ne?

      0 0
    • raceman  

      proto nemám rád přezky, nejlepší jsou 3 sůché zipy, ne těch nic neurazíš

      0 0
      • McBlacky  

        ale zase nedrží tak dobře nohu, respektive nejdou tak na těsno utáhnout, přezky jsou v tomhle uplně jinde, holt to riziko poškození tady je, ale vhledem k tomu že je to chycený jedním šroubem tak výměna bude během minuty

        0 0
        • raceman  

          nevím jak ty ale já boty neutahuju. mám volnou nohu, bo kdybych to dotáh, tak mi nejde dost krve do nohy a mravenčila by mi potom

          0 0
          • emkaa  

            Ja taky utahuju a to tak, ze obcas i v prubehu zavodu. S prezkou je to mnohem jednodussi. Ale samozrejme co tam neni, tak to neurves:-)

            0 0
        • Sabbath  

          Ja mam tri suchace a nesnasim kdyz jsou boty hodne utazene. Boli me z toho chodidla.

          0 0
          • Lance  

            Zdar, ze se ukazes

            0 0
            • Sabbath  

              Zdarec, ale ty se neukazes na biku:(

              0 0
              • Lance  

                jj, jsem rad, ze jsem zacal vcera a dnes a jel na biku aspon do prace, casu malo, bud rad, ze jsi mladej

                0 0
                • Sabbath  

                  Vzdyt ty jsi taky mlady, jen o neco starsi nez ja:). Ale uzvam ze zamestnani ti casu na kolo neprida.

                  0 0
        • Beeda  

          utahovat fest nema cenu, se neprokrvuje, navic ted mam sh252 a tam je docela problem pri padu se zmackne povolovaci zaklopka a bota povoli, jinak supr bota, takze nepadat:-)) B.

          0 0
      • sis  

        sice neurazis, ale utrhnes. viz moje spesly

        0 0
      • Cejlon  

        …to je pravda pravdoucí!Ta přezka bude stát velké love.

        0 0
    • jonti  

      Tiez by som sa spytal, ci neviete niekto, ako je to s prezkami na Shimano tretrach. Odbil to uz niekto?

      0 0
    • Daf  

      To by nemel byt problem koupit. Dela se to jako nahradni dil. V Praze v 69 je pry maji.

      0 0
      • Marry  

        V 69 je ta preska urcite… videl sem ji na vlastni oci kdyz se v ty krabici prehraboval a hledal tvoji gumicku na kosik :-). Je tam i takovej ten pasek se zoubkama.

        0 0
    • Cllaude  

      Měla by se dát sehnat, zkus 69 v řeznický. Mě praskla ta páska a sehnali ji. Jenže nedávno prasklo to očko co tu pásku drží a to je v háji. Boty mám půl roku (MTB PRO) a nyní jsou v reklamaci v Bikeexpertu na Karláku. Při reklamování se na mě tvářili jako kdybych je chtěl okrást.

      C

      0 0
    • TomasN  

      Určitě v prodejně 69 Řeznická, jsou dovozci ne? Už jsem řešil podobnou věc, ale nevím kolk stojí. Jinak boty supr

      0 0
    • Daník  

      náhradní přezku jsem měl od prodejce bot na objednávku za cca 100 či 50,– (přesně nepamatuju). To jsi urval na Drtiči? Ty jsi ten Sup původně s modrým,teď s novým tmavým rámem?

      0 0
      • foxhound  

        Ne, na drtiči ne, už někde dřív..myslím, že to bylo na Petyši v Rožnově. Jinak jsem původně měl modrého Supa, ten praskl, tak jsem ho vyreklamoval, dostal nový /ten samý, jen starší model/ ten taky praskl na stejném místě, tak teď mi poslali tenhle no…doufám, že ten už nepraskne.

        0 0
    • vratan  

      chcem sa spytat vsetkych majitelov tychto tretier: nemate problem s odlepovanim utahovacej prezky od kozenej casti? kamaratovi sa to zacalo pomaly odtrhavat. takisto sa mi zda ze su speciky nachylne aj na odlepovanie spice. planujem si ich tiez kupit, ale zacinam byt trochu sklamany z urovne spracovania…

      0 0
      • vratan  

        a este obrazok co vlastne myslim…

        0 0
      • vratan  

        a este obrazok co vlastne myslim…

        0 0
      • Daf  

        Spesly uz mam druhe, a nikdy se mi nic neodlepilo. Ty tretry jsou ve sve cenove kategorii podle me spicka. Problem je u modelu 05 a 06 ze obcas praskne sitovina co je v oblasti malicku, ale pri reklamaci s tim nejsou problemy. Trochu lacinym dojmem na me pusobi vnitrni podrazka (pod vlozkou). Ta vypada jak z papiru a v mokru trochu rozmekne. Kazdopadne to za jizdy nepoznas.

        0 0
      • foxhound  

        Mi se to odlepuje v té špičce, ale protože to tam je ještě zašité hrubou nití, tak by to snad nemělo postupovat dál…

        0 0
      • emkaa  

        Na ty spicce se to malinko odlepilo, ale nepokracuje to dal. Nevidim v tom problem. Jsou to dobry boty, na silnici jsem si koupil to samy akorat v silnicnim provedeni.

        0 0
        • Daník  

          špici jsem už lepil a odlepuje se znova. Co je horší-po roce se roztrhala síťovina v místě zhruba kde začíná malíček a je tam mezírka mezi „kůží“ na špici a bočním dílem.Přesto že mnoho nevydržely (dříve adidas 7let) doporučuju je teď koupit přítelce pro jejich vlastnosti.

          0 0
    • foxhound  

      Jo, jinak jsem psal do spešlu a odepsali mi, že MOC té přezky je 230 a jde normálně objednat u mojeho Specialized prodejce ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.