• Hombre

    Pravdepodobne dnes se mi ze zamceneho sklepa v Praze Zbraslavi ztratilo me druhe kolo, Rock Machine Crossride 500, lonsky model(viz foto). Kolo jsem mel sice v koji jeste pridelane retezem k zeleznym fochum, jenze jsem to nedomyslel a na retezu mel jen maly zamecek, ktery ty smejdi prefikli:-(. Navic je to jiz druha kradez, skoro presne pred rokem se mi ze stejneho mista ztratila ma minula kroska. Kolo nebylo navic zvenku videt, bylo prikryte, takze to vypada na nejakeho tipare ci primo zlodeje z baraku, ktery sel najisto. Hajzlove:-((. Ale proc to pisu, kdyby nekdo nahodou natrefil v nejakem bazaru na to kolo, nebo videl nejaky inzerat na prodej cerne Rock Machine Crossride 500, byl bych vdecen za podnet. Pripadne alespon poradte jake stranky bazaru sledovat, o cyklobazaru.cz vim. Nedelam si nejake iluze o najiti kola, skonci to stejne jako minule, Policie posle po case dopis, ze se to odklada. Kolo bylo moc fajn, najezdil jsem spoustu kilometru vetsinou po silnicich, kde krasne chrtilo a v lehkem terenu zase vse osefovala paradni odpruzena sedlovka. Diky za event. pomoc.

    Nejhorsi je tam bezmoc:´-(

    0 0
    • Hombre  

      Tady je to kolo, pardon.

      0 0
    • Výběr z produktů

      Kellys Spider 70 29 kolo, black Skladem 1 kus

      Kellys Spider 70 29 kolo, black

      15 999 Kč -8% MOC 17 299 Kč

      Lapierre Zesty AM CF 7.9 29 kolo, béžové Skladem 2 ks

      Lapierre Zesty AM CF 7.9 29 kolo, béžové

      od 103 999 Kč -5% MOC 129 999 Kč

      CTM REIN 1.0 29 kolo, hluboká zelená Skladem 1 kus

      CTM REIN 1.0 29 kolo, hluboká zelená

      od 9 999 Kč -9% MOC 11 099 Kč

      Přejít do shopu (Kola / Horská)
    • St1c  

      hajzli, strielat…fakt uz mam tej spiny dost, mali by zaviest to ze ked ti niekto vojde na majetok mozes strielat…v tomto sa mi amerika paci

      0 0
    • wlk  

      upřímnou soustrast, poruším pravidlo o slušnosti, ale jsou to normální kurvy, jinak se to nedá říct..proto mám kolo v pokoji a asi bych ho už nikdy nedal mimo byt..

      0 0
    • Hombre  

      Taky bych nejradsi strilel, ale jeste vedet koho, celej barak je zas dost lidi:-). Jinak kolo melo jeste SPD Shimano M520 a zadni plast Ritchey, ne uz Kendu jako predni kolo, kde je oranzovy prouzek po strane. Kdyby nahodou…

      0 0
    • rasto  

      klidne to muze byt nekdo od naproti. na druhou stranu, jak by vysvetlil sve potulovani ve vasem baraku? svine jsou to :-/ (sorry holky a admine) pojistku mels?

      0 0
    • pepino  

      No proto je mi sympatický, že v Anglii jsou za přeprogramování IMEI v mobilu 4 roky natvrdo.To už si to majitel bazaru s mobilama dost rozmyslí.

      0 0
      • georgio  

        preprogramovani IMEI? Co to presne je???To jsem neslysel…Ale mobily se v Anglii presto kradou…to vim jiste…

        0 0
    • RUMcajs  

      Zlodeje strilet na potkani… Si predstav, kolik je kvuli nim na svete kravin.

      Zamky na dverich domu, mrize, zamky a alarmy v autech, u kol.

      Kolik lidi z tisice krade? Kolik ti odjede s autem, ve kterem nechas klicky uprostred Prahy?

      Strilet, strilet, strilet…

      0 0
      • rasto  

        no to je prave prusvih, ze na zapade se tak moc nekrade. tam jsou zvykli nechavat otevrenou garaz/ klice v aute/ nezamcene kolo pred obchodem atd atd. :-(

        0 0
    • mosquito  

      taky sme meli takovou cernou svini v baraku :( fakt zabit malo

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.