• maxtor

    Taky se vám stává, že na cyklobazaru nebo kdekoliv jinde narazíte na inzeráty, které nabízení použité komponenty za ceny vyšší než nové, dávají komponentům vlastnosti, které tyto komponenty nikdy neměly nebo jsou jednoduše naprosto zcecstné? Mě například jistý Ruda Špicar asi před půl rokem nabízel sadu Dura Ace sundanou z kola (ale prý novou) za jedinečných 33 000 s tím, že nová stojí 45 000 – 50 000 (stála tehdy na koloshopu 29 900). Pokud na takový inzerát narazíte, podělte se. Tady dávám první příspěvek:

    www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

    0 0
    • Lance  

      :-)

      0 0
    • zirecek  

      Rekreační ježdění.

      0 0
    • McBlacky  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      za tesco kolo slušná pálka :)

      0 0
      • revish  

        :oD dobry blazen, ale se vsadim, ze se nejaky kupec najde

        0 0
        • maxtor  

          Mám jej zamluvené. Majitel říkal, že me ještě přenechá CroMoly košík za jedinečných 800!!! Dnes to jdu oslavit:-)

          0 0
      • mechanik  

        To chciiiiii, ale jedině za původní cenu…

        0 0
      • Charlie_R  

        Tak tohle jsem kupoval v roce 2000 v Carrefouru za 6.990,– :)))

        0 0
        • gobike  

          Tak moc? Jsi blazen… :)

          0 0
          • Charlie_R  

            Nahodou v ty dobe to bylo za super cenu, tenkrat stala 7k jen ta kotoucovka.Hlavne jsem byl tenkrat co se tyce kol uplna lama.Ale ke cti toho stroje musim rict,ze za ty prachy vydrzel celkem dost – asi 6000km a menil jsem jen retezy a do dneska na tom jezdi jeste synovec :)

            0 0
            • croscountry  

              No vidíš. Keď toľko vydžal, tak asi bude hodný tých 24. A teraz jedinečná cena 11 – to je úplne zadarmo.

              0 0
      • kycis  

        Tohle uz by snad mohl byt i podvod,kdyz tvrdi ze puvodni cena byla 24 tisic, ne?

        0 0
        • maxtor  

          Podvod ne – on tě nenutí, aby sis to koupil. Na takové jednání je zákon krátký. Blbec je spíš ten, kdo to koupí. Spíš je z toho inzerátu zřejmé to, že je to prostě nepoctivý prodejce. A není u nás jedniný.

          0 0
          • kafac  

            Pokud nekdo tvrdi ze to kolo stalo 24 tacku, a ono nestalo – je to „umyslne uvedeni nekoho v omyl“ a na to jsou paragrafy…

            0 0
            • pepino  

              Třeba ho od někoho za 24 koupil:-)

              0 0
            • maxtor  

              A které, smím-li vědět??

              0 0
            • SoLaX  

              Melo by se to nejak trestat, zejo? Me treba minule docela pobavil (a i docela nastval) letak Hervis Sportu – horksy kola kolem 6.000 a puvodni cena uvadena 11.000 – coz za kolo s tak shitovejma komponentama je naprosta blbost (tech 6k Kc bylo tak akorat).. Ale treba se tu plati hlavne za znacku, nebo sem z toho obrazku nepoznal ten karbonovej ram :-)

              0 0
              • maxtor  

                Trestní odpovědnost tu není. Může je ale pokutovat Česká obchodní inspekce za mějakou formu nekalé soutěže (např. klamavá reklama). Trestní zákon postihuje pouze poškozování spotřebitele, které spočívá v šizení na jakosti, množství nebo hmotnosti a dále úmyslné prodávání vadných a nebezpečných výrobků. Trestné je dále klamné označování výrobků – například pokud by někdo na neznačkový rám dal značku nějakého známého výrobce. Jak tak ale vidím ze své praxe, tak na teleshopingy nebo reklamní letáky obchodních řetězců nic moc neplatí a případná pokuta je v nepoměru k jejich zisku. Soukromé inzeráty jsou naprosto z obliga – mohl bys odpovědnost prodejce, který např. zatají podstatné vady, uplatnit u soudu a požadovat vrácení peněz – nic vím mu nehrozí.

                0 0
              • scret  

                NO klasika je kdyz neco jakoby zlevnej,ale na puvodni cenu! A nebohy hloupy cesky clovicek vidi nalepku „SLEVA“ a uz mu zari ocicka:(((

                0 0
                • stan.zak  

                  Možná bys mohl napsat „některý“ český lidi, kouzelníku!?

                  0 0
                  • scret  

                    ja psal nebohy hloupy cesky clovicek… snad se do nich nepocitas…:) ja osobne co se tyka sportovniho vybaveni koukam radsi na kvalitu nez na cenu…k cemu mi to bude kdyz usetrim treba par stovek a pak se mi to rozpadne kdyz to budu nejmin cekat?

                    0 0
                    • stan.zak  

                      Vidím, cos napsal, právě. „Snad se do nich nepočítáš…“ myslíš do kterejch? Nebohý, hloupý, český nebo človíček? Jinak kvalitu hledám vždy.

                      0 0
                      • scret  

                        mysleno bylo do hloupych ceskych lidi ktery hledej jenom na cenu…a jestli se tam pocitas nebo ne je mi fuk…Zajimavy je ze s timhle „fenomenem“ jsem se setkal zatim jenom u nas…V Evrope jsem to nepozoroval…mozna jsem mel zvlastni „kliku“:)

                        0 0
                        • maxtor  

                          Děda dělal obchodního zástupce u Bati na první republiky. Když začali vyvážet do Anglie a měli suveréně nejnižší cenny, baťovky prostě netáhly. Nehchali si udělat nějaký průzkum a zjistili, že chyba není ve zboží, ale podezřele nízké ceně. Zdražili a baťovky se zašaly prodávat jak na běžícím pásu. To je fakt pravda. Fenomén vyšší cena = vyšší kvalita neplatí jen u nás.

                          0 0
                          • scret  

                            jj,je otazka jestli se to od ty prvni republiky uz nezmenilo:) za taticka Masaryka jsme taky byli jedni z technologicky nejvyspelejsich statu v Evrope…:)

                            0 0
                            • maxtor  

                              V Anglii a něco se změnit?? Bych se celkem divil. S tou první republikou máš recht. Bohužel…

                              0 0
                              • scret  

                                :) no jo,kdyz voni tam kluci anglicky maj porad takovy spavy pocasi,se clovek nemuze divit:)))

                                0 0
                          • scret  

                            ja spis mluvil ale o tom ze dost lidi u nas,neveril bych jaky procento,da prednost cene pred kvalitou…a pak hrozne lamentujou,ze to nic nevydrzi… ja to muzu porovnavat treba konkretne v outdooru,pac jsem v tom do ted delal,tam je to dany,bohuzel co je kvalitni to je drahy,ale neznamena to i opak,na to bacha:) stavalo se mi docela casto,prijde clovek na obchod,rad by napr. takovy a takovy vlastnosti od bundy,ale nechce do toho mo dat,tak mu clovek vybere nejakou membranovku za dobrou cenu,bohuzel se chyti za hlavu,odchazi,pak prijde po pul roce,ze si koupil za lepsi penize zaterovku nebo radoby membranu a hrozne nadava ze stoji za prd… Jestli by nebylo lepsi priste nevyhazovat penize za „shit“ a koupit si rovnou tu „dobrou“ pro kterou pak stejne v budoucnu prijde… No snad jsem to napsal srozumitelne,aby me nekdo zas nechytal za slovo:)

                            0 0
                            • maxtor  

                              Proti tomu není co říct. Nedávno tu například někdo psal, že komponent WCS by si nekoupil vzhledem k tomu, že se z toho stala lidovka. Což má sice pravdu – propad ceny hodně znatelný, ale kvalita snad zůstala. Ale to je věc každého. Když jsme u toho, taky bych si vystačil s levnějšími koly…

                              0 0
                              • scret  

                                no mozna proto mam na kole XT a ne XTR,protoze si myslim ze je to pro me uz zbytecny,ikdyz moje fajnsmekrovske JA by ho chtelo:))

                                0 0
                                • maxtor  

                                  Já jsem sehnal XTR 2003 disc pro příští sezónu ve výprodeji z Německa za cenu někde mezi LX a XT. Plnou cenu bych za to nikdy nedal. Až budu mít kolo hotové, hodím to sem.

                                  0 0
                                  • scret  

                                    jj,hod! a jaky XTR? 06?

                                    0 0
                                  • karliner  

                                    A je to výhodné? Je 4 roky staré, řádně uleželé XTR lepší než XT (nebo LX) 07?

                                    0 0
                                    • kubad  

                                      je

                                      0 0
                                      • karliner  

                                        já tomu moc nerozumím – v čem?

                                        0 0
                                        • kubad  

                                          Ten rozdíl tam je a je to poznat, jiná otázka je jestly rozdíl v ceně za to stojí. Ale pokud by otázka stála jestly řazení XTR 03 nebo XT 07 tak jednoznačně XTR 03

                                          0 0
                                          • karliner  

                                            No jo, ale on píše o XTR disc 2003 versus XT nebo LX 07 a tam si vůbec nejsem jistej tím, že 4 roky starej (i když v tý době top model) se vyrovná novýmu modelu XT.

                                            0 0
                                            • karliner  

                                              fakt nejsem nějakej velkej odborník, ale dle mého největším vývojem v poslední době prochází zrovna hydraulický kotoučovky a pružící jednotky

                                              0 0
                                              • kubad  

                                                XTR-03 se dělalo do roku 2006 takže moc uleželé být nemusí :-) U řazení jednoznačně XTR u brzd je to trochu složitější záleží dost na účelu použití.

                                                0 0
                                                • karliner  

                                                  takže brzdy XTR 2003, 2004, 2005 a 2006 jsou stejné? To jsem nevěděl. Co se týče účelu použití – já brzdy obvykle používám ke zpomalení a někdy i k úplnému zastavení zastavení ;-)

                                                  0 0
                                                  • kubad  

                                                    Jo XTR 03–06 jsou stejné.

                                                    0 0
                                                  • Gorgov  

                                                    nevim poč se pouštíš do takovejch úvah, když, nezlob se na mě, o tom nemáš ani páru:)

                                                    0 0
                                                  • karliner  

                                                    Rád se nechám poučit od zkušeného bikera. Toť vše :-)

                                                    0 0
                                                  • Gorgov  

                                                    V pohodě, ale myslim že snad každej, kdo se o věci kolem kol zajímá ví, že v roce 2003 přišlo „nový“ XTR do konce výroby zůstalo v podstatě stejný, včetně kotoučovejch brzd. Teď je zas nový a nemysli si, že každej rok bude jiný:) Proto 4 roky uleželý brdzy jsou stejný jako čerstvě koupený, pokud je to stejnej model.

                                                    0 0
                                          • zálik  

                                            A v čem konkrétně…ses vyhnul docela odpovědi

                                            0 0
                                            • kubad  

                                              jezdi na něm 5-let a pak zkus LX nebo XT a pochopíš to !!!

                                              0 0
                                              • karliner  

                                                Tak to je odpověď jak má bejt. A jestli na to potom nepřijdeš, tak jsi zabedněnej osel a nemá smysl se s tebou vůbec dál bavit.

                                                0 0
                                                • homat  

                                                  Já ho chápu. Na starým kole mám starý XTR a na novým kole mám nový LX. jak bych byl rád, kdybych na novým kole měl alespoň starý XTR.

                                                  0 0
                                                • kubad  

                                                  a co ti na to mám asi tak napsat??? prostě chodí líp – toť můj názor po 5 letech používání XTR 02, čerstvě XTR 07 a spoustě testů a srovnání při seřizování a servisu kol co mě projdou rukama!!!

                                                  0 0
                                                  • kesu  

                                                    vlastnim XTR saltr 952 uz n let,vsecko mi od ty doby uz nekolikrat odeslo ale tohle XTR drzi a drzi bez vaklu dal.jedinej duvod proc bych menil je to ze novy rapidfiry jsou oboustranny na ukazovacek.A co se tyka brzd rozdil mezi XTR 2003–2006 a 2007+ je jen v jinem tvaru paky.Brzdi oboje stejne,spetne jsou kompatibilni,pomery pistku maji stejne.Jo vlastne maji jeste kotouce s unaseci to je pravda..

                                                    0 0
    • maxtor  

      Hodně se mi líbí inzeráty typu: prodám celokarbonový představec pc 4 000 nyní 2000 – nevhodný dar Chtěl bych vidět, kdo dostane od Ježíška představec za čtverku a když už, že si jej nevybere sám.

      Stejně tak se mi líbí inzeráty na kola, která mají najeto např. 50 nebo 100 Km:-)

      0 0
      • TinkTink  

        Jo tech inzeratu je tam hodne, ale vubec nechapu, co je nepochopitelnyho na kolech co maj 50 az 100km…dyt takhle ja kola prodavam normalne…

        0 0
        • maxtor  

          Chceš říct, že si koupíš kolo třeba za čtyřicítku, jednou se projedeš, zjistíš, že ti nevyhovuje a tak jej za 30 střelíš?? Právě takové inzeráty jsem měl na mysli – a je jich hodně.

          0 0
          • TinkTink  

            Ne…vetsinou tak za 150 a pak je za 120 prodam…nevidim na tom nic divneho…ja hledam ideal a beru to trosku jinak…

            0 0
            • maxtor  

              A že nemáš v profilu aspoň jedno z těch kol za 150 000. Nestyď se a pochlub se!! Jistě bychom tě všichni obdivovali:-)

              0 0
              • TinkTink  

                Uz jsem to resil v jinym threadu…ja fakt nemam cas to tu furt menit…Propheta co mam na osobnich strankach uz taky nemam…fakt nechapu, proc jsou Cesi zrovna tak zavistivi…

                0 0
                • maxtor  

                  Nevím, že bych já nebo někdo jiný v tomto threadu psal něco o závisti. Poukazoval jsem na to, že když vidím inzeráty, kde se za poloviční cenu prodávají kola, které mají údajně najeto 100 km, prostě jim nevěřím. Toď vše.

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Omlouvam se, jen jsem uz tady trosku podezrivavy…kdyz se podivas na hodnoceni drazsich kol, tak se vetsinou nekdo zepta, kde jsi na to vzal…proc todle lidi resi?…

                    100km jeta kola jsou muj artikl…vidim do toho pomerne dobre a muzu rict, ze takhle jety kolo muze byt v poradku…samoz­rejme neni duvod nebyt ostrazity, ale kdyz se zachovaji zakladni principy nakupu jakehokoli jeteho kola, tak neni problem…

                    0 0
                    • maxtor  

                      V pohodě. Taky se mi nelíbí, kfyž někdo např silnici ve sto pětce dá „super“ a ten samý člověk dá o několik tříd lepšímu kolu v Duře „Pěkný“ a pomlouvá kde co, ale to je jedno. Proti kolům z bazaru nic nemám a pokud by to byla skutečně pravda a fakt jen lízlé kolo by někdo prodával levněji, není co řešit. Já si kola skládám a pár komponentů jsem taky koupil jetých. Ani v jednom případě jsem neprohloupil.

                      0 0
                      • TinkTink  

                        To s tim hodnocenim…se Ti stane treba u me… :o)…ja hodnotim vzhled…mne se kolo musi libit…mit nejaky aspon skryty kouzlo…pak teda jeste selektuju MTB HT…tam se super dava fakt malokdy :)…u silnice je mi jedno, jestli to ma duru, kdyz to vypada jako tesco…

                        0 0
                        • maxtor  

                          Taky to tak nějak dělám. Nicméně, když se mi kolo nelíbí, a že jich tu je, tak jej nehodnotím, popř. něco vytknu bez hodnocení. Myslím, že to není fér vůči majiteli, který má z kola radost. Vidím, že jsme bikeři naprosto opačného zaměření. Já jsem na silnice a HT – ještě se mi moc líbí SoftTaily- jednou bych si rád něco takového pořídil. Fully a to ostatní prostě nehodnotím, ale lidi, kterým se DH a podobné věci líbí respektuji.

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Ja zas nehodnotim vetsinu HTcek… :)…Sjezdaka si ohodnotim rad i z pohledu funkcnosti a silnici jsem si vcera postavil a dnes projel – ma to neco do sebe…kdyz clovek po rovine na 53–12 jede co to da, tak to frci :)

                            0 0
                            • maxtor  

                              Taky rád měním silnici za HT obojí má něco do sebe. Sjezdy mě nelákají. Prostě na to nejsem a mám strach. Když jsi ji včera postavil, nmamená to, že ji budeš zítra prodávat, ne:-)???

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Ram s vidli uz 3 dny prodavam…silnici budu menit asi postupne..max to par znamym nabidnu jako komplet…ona je levna…

                                Sjezdy – mne zas nelaka jezdit furt v terenu na HT…je to o zada …

                                0 0
                            • Radek Broz  

                              Kdybych vedel, ze se ta aukce hned zastavi, tak jsem na to kilo prihodil;-) Fakt zjimava cena.

                              0 0
                              • TinkTink  

                                Jenze ja jsem ji nevyhral – 19 sekund PO skonceni aukce tam bylo prihozeno – nechapu jak to muze probehnout, ale ikup.cz ma u me cernej puntik…

                                0 0
                          • kolda  

                            s tím hodnocením souhlasím. taky nemám rád, když někteří jedinci kritizují za každou cenu. když se mi kolo nelíbí, tak se raději nevyjádřím, než abych psal, co to má za mrdku. každý má jiné možnosti a i k levnějšímu kolu si můžeš udělat vztah a mít z něj radost.

                            0 0
                            • maxtor  

                              Přesně tak – o to větší je pak sranda, když někdo, řekněmě, na průměrném kole, dá na prdel „cyklistovi“ na stroji za sto táců:-)

                              0 0
                              • wroum  

                                proste jen a pouze zase ta nase ceska zavist, ze?

                                0 0
                              • scret  

                                ale ono to neni a nikdy nebude o tom kdo ma drazsi kolo…Vzdycky je to v nohach,to kazdej vi. Jde spis o to kdo si chce udelat vetsi radost a vysi prijmu… Taky se mi parkrat na zavodech stalo,ze mne dal v klidu borec na bajku za 30,no a co?Koukam na to tak ze proste ja chci dat do kola tolik a tolik,nebo respektive chci mit bajk na takove urovni abych byl omezenej jenom svym telem a ne materialem…Zlep­sovat se nebudes kdyz budes jezdit na plecce…

                                0 0
                              • kovar  

                                Takoví, co si myslí, že předjetím dali na prdel turistovi na kole za 100 kKč, mohou u turisty vzbuzovat snad jen soucit a lítost.

                                0 0
                                • maxtor  

                                  Psal jsem to po čerstvé zkučenosti, když jsem byl s partou v Beskydech a když jsme odpočívali jeli kolem nás „bikeři“ na super strojích a jeden utrousil poznámku, že je dobře, že nás takhle předjeli, aby se kolem nás pak na nějaké pěšince nemuseli motat a my jim nezavazeli. Jaké bylo překvapení, když jsme tyhle borce po pár km dojeli a někteří z nich do kopce tlačili:-) V kolech to není, ale někteří si to prostě myslí – právě jim bylo tohle určeno.

                                  0 0
                                  • kovar  

                                    no to jste jim to nandali. Celé Beskydy jistě pleskaly.

                                    0 0
                                    • maxtor  

                                      Vidím, že jsi jeden z nich:-) Tak promiň, my jsme to tak nemysleli. Příště taky sesedneme. Slibuji:-)

                                      0 0
                            • wroum  

                              kdyz da nekdo kolo do „nase biky“ tak musi cekat ze dostane na prdel nebo vi ze to kolo je tak vyjimecny ze i ten nejvetsi prudic (ja :-) nema jinou moznost nez dat super. navic to hodnoceni je hodne subjektivni, takze by se dotycny mel umet povznest nad kritiku a ne to radsi cely smazat a za chvily dat dalsi pokus. navic treba u levnyho kola se snazim vse hodnotit z hlediska funkcnosti, kdyz uz se k tomu musim vyjadrit, ale u drahy splacaniny klidne napisu ze to je ***** priserna slozena z naprosto nesourodejch komponentu, je to muj nazor a jestli dotycny nedokaze takovy hodnoceni unest, tak by tam to kolo vubec nemel davat. nikdo nemuze cekat ze mu ostatni budou mazat med kolem huby nebo se radsi nevyjadrej – to by tam mohlo byt jenom „super“, protoze ostatni by proste nehodnotili…

                              0 0
                    • coffield  

                      Lidi většinou pronesou (z vlastní zkušenosti to znám, taky už jsem se asi jednou utrousil), že se ty peníze daly využít nějak lépe. High-context sdělení ;-)

                      0 0
              • Volf  

                Hele málokdy se někoho zastávám, ale Tink se tady už pohybuje hodně dlouho a NEKECÁ.

                0 0
            • zirecek  

              Nežiješ tím, že jednou najdeš ideál, žiješ tím, že ho hledáš a budeš hledat, :-).

              0 0
            • Honza z H  

              nemá to být naopak?

              0 0
          • Hynas  

            Včera jsem podobně viděl v telce prodejce českého nejvyhlášenějšího autobazaru (opačně zzz zuto…), který tvrdil, že už vyjetím s autosalonu ztrácí jeho nové auto cca 25–30% původní hodnoty…tak proč by se nedalo prodávat něco takového…:o)

            0 0
          • sadre  

            Tak ten posledni inzerat na bianchi je docela v pohode,jestli za ty prachy to neni nejaka corka.Ale praskla riditka po oprave bych nechtel :)

            0 0
          • TinkTink  

            Ty silnice – nesoudim, ale ten Cannon je fakt srot…

            0 0
            • poiko  

              proč? za tuhle cenu? a ta silnička Spešl taky celkem ujde

              0 0
              • TinkTink  

                No praveze ta cena Cannondale naprosto odpovida…ty silnicky nesoudim…do nich nedelam, takze si to nechci moc troufnout.

                0 0
                • poiko  

                  jakože je to teda moc, na to, že je to jetý kolo s timhle vybavením?

                  0 0
                  • TinkTink  

                    No praveze je to tak akorat adekvatni…ten Cannon si podle me vubec nezaslouzi byt tam zahrnuty…proste je ok :)

                    0 0
                    • poiko  

                      okej, stejne ho kupovat nebudu. ale co jsem tam tak koukal, tak jsem si řikal, že svý příští kolo, bych možná koupil tam. Specialized v XT s FOXkou za třicet klacíků mi přišel fakt neodolatelnej. popis byl právě stejný: najeto kolem 500 km

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Ja to resim kus od kusu…ne globalne… :)…

                        0 0
                      • FeeWong  

                        jo jenze u toho canona se tyka tech 150km najetych tech komponentu…je tam zbytek fungl novy najeto 150km, zkus premyslet o souvislostech :-)

                        0 0
            • Hynas  

              Nojo, ale pro někoho je to zkrátka KANON! :o)

              0 0
        • Jachym.m  

          A to seš nějakej profi jezdec, že potřebuješ kola za 150 000? Třeba maskovaný Mároši? Či sé ůčastníš Red Bull akcí, např. Rampage? Jinak fakt nevim, na co ti takové kolo je :-D

          0 0
          • Vilém  

            Nejak nechapu cos tim chtel rict? neni to jedno za kolik si kdo koupi kolo? to neznamena, ze kdyz ty si ho nekoupis, at uz na nej nemas, nebo ti to prijde zbytecny, ze se nenajde nekdo jinej komu penez lito neni a bude z toho kola mit radost i kdyby mu melo stat doma v garazi.

            0 0
      • Ruprecht  

        no osobně znám jednoho pána co mu rodina koupila pod stromek kolo za 120 t a on nevěděl co s ním :-)

        0 0
        • Ja uz fakt nevim  

          kamose mama si taky koupila kolo za 110k kc a jela na tom 2× za rok, co to kolo ma.....Nekdo je holt jinej no

          0 0
      • admxx  

        No to by ses divil jaci sou lidi blazni. Kamosova matka treba na vanoce sla do obchodu s compama (rozumi tomu jak koza nakladaku) a koupila SATA disk 250GB (tenkrat za nejake 4000kc) a on mel v compu jenom IDE radic. Takze disk k nicemu.

        0 0
    • sadre  

      Nebyl to Ruda z Jilemnice:))

      0 0
      • maxtor  

        Jo byl, ale abych ho jen nepomlouval – prodal mi rám na toho Treka, co mám v profilu za skvělou cenu, a naprostá spokojenost.

        0 0
        • sadre  

          On to je jinak hodny kluk:))

          0 0
          • maxtor  

            Neznám jej. S tím rámem jsme se v pohodě domluvili. Pak mi nabídl tu Duru a když jsem jej upozornil, jaká je její tržní hodnota, žačal se vztekat, že každý má svoje dodavatele a když to někde najdu levněji tak prosím. Že on mi chtěl jen pomoct. Našel jsem na netu nejmíň 5 shopů, kde komplet Duru prodávali, a vždy pod 35 000. Ať mi neříká, že cenu neznal a že mě nechtěl natáhnout.

            0 0
    • BH  

      no mam pocit ze magor jsi tak trochu ty o co se tu pokousis?Tady jsi trochu slapl vedle ne?Chudak Ruda.., pokud si vezmes oficialni cenu sady DURA-ACE od Paul lange, tak to tech 50 litru vychazi.A take by jsi mohl vedet, ze neni sada jako sada, nekdy je bez pedalu, nab, rizeni a pod, tezko rict co ten koloshop vlastne nabizel, napr z ktereho roku to byla sada. Chce to porovnavat porovatelne. vadi me velmi takove jmenovite napadani protistrany bez dalsich souvislosti. Priste si to laskave odpost,tedy to jmenovani, ano?

      0 0
      • maxtor  

        Nejsem magor – a vím o čem mluvím. Poznám starou Duru od nové a když jsem to viděl na netu, tak jsem se samozřejmě mrkl, co v tom je. Podle toho co píčeš, tak taky asi nemáš moc ponětí o tom, jaké ceny jsou teď aktuální. Když mi nědkdo nabídne použitou Duru za 33 a argumentuje tím, že jinak stojí 45–50 a ještě mluví o vítečné nabídce… Přitom nová stála těch 30, tak je to podle mě PODVOD. Nebo ti to připadá jinak???

        0 0
        • TinkTink  

          Jestli ma doklad na 50K, je to podvod?

          0 0
          • Bebe  

            Neřekl bych že jet o podvod, ale že je trošku naivní.

            0 0
          • maxtor  

            Hledal jsem po netu a nikde jsem to nad nějakých 36 000 neviděl. Spíš to Ruda zkoušel a doufal, že mu to sežeru. Jo, byly doby, kdy Dura – ještě předchozí model – stála 80 klacků, ale ta doba je dávno pryč. Kupoval jsem od něj rám a skvěle jsme se domluvili. Tak jsem se jej jednou zeptal jestli dokáže sehnat nějakou novou Duru a on na mě vyrukoval s touto nabídkou, a když jsem jej (fakt slušně) upozornil, že to je moc a argumentoval tím, co jsem viděl jinde, jačal se rozčilovat, že když vím o něčem jiném, že jej nemám otravovat a že on chtěl jen pomoct. On ji prý kupuje za těch 45 – 50. Pochopím, když mi něco takového napíše normální člověk, ale ne obchodník.

            0 0
            • TinkTink  

              Hmm…vychazis z ne az tak presnych myslenkovych souvislosti…pos­tavim Ti vedle sebe 5 lidi a kazdy bude mit jiny nakupni ceny…je uplne normalni, ze objednavam veci z netu bo ja to sezenu ve skladu za VIC nez za kolik se to da koupit…myslim ze to neni tak jednoznacny. (jeho chovani neresim…neznam ho a je to vec kazdyho)

              0 0
              • maxtor  

                POkud jsi dobrý obchodník, tak víš, jak se ceny mají a neděláš z lidí blbce. Pokud nejsi dobrý obchodník, pak je to o něčem jimém.

                0 0
                • TinkTink  

                  Pokud jsi dobry obchodnik, tak to proste prodas.

                  0 0
                  • maxtor  

                    A pokud ne, a trčí ti to 2 roky na skladě, kdy se mezi tím zmenší ceny o polovinu, máš smůlu a musíš zkoušet.

                    0 0
                    • TinkTink  

                      Dalsi podminky, ktere pouze oddaluji diskuzi…nechme toho. TECKA.

                      0 0
            • goofy  

              Jezisi.. Co se tu porad dohadujes? Proste ti nabidl cenu, ta jsi si nasel neco jineho levneji. Tecka. Taky uz mi nekdo neco nabizel draz, nez to slo sehnat na internetu. tak jsem ho slusne odmitnul, a bylo hotovo, ne?

              0 0
              • maxtor  

                Vždy%t jsem tady napsal, že jsem to udělal a taky jsem napsal to, jak se potom zachoval on. Ale nechme toho.

                0 0
              • maxtor  

                Vždy%t jsem tady napsal, že jsem to udělal a taky jsem napsal to, jak se potom zachoval on. Ale nechme toho.

                0 0
                • goofy  

                  Nevim kdo to tady porad rozbira… Mel by sis to uvedomit ;-)

                  0 0
                  • maxtor  

                    Nic ve zlém – ty, neznáš náhodou nějakého Honzu Guňku z Ostraavy – studuje elektro nebo co. Je to můj kámoš.

                    0 0
          • kubad  

            Podvod to určitě není – při prodeji věcí uvádím taky oficiální ceny – dál je to otázka jednání. je to otázka nabídky a poptávky. Hlavně bych sem netahal jeden konkrétní případ, kde nikdo neví jak to bylo tys to koupil levněji jinde a hotovo případ uzavřen.

            0 0
            • maxtor  

              Jen jsem chtěl upozornit na takové chytráky. Fakt je ten, že blbec není ten, kdo něco takového nabízí, ale ten, kdo něco takového kupuje. Já jsem se nachytat nenechal. Jen mě fakt mrzelo to, že jsem s ním uzavřel skvělý obchod, doufal jsem že pochopil, že nejsem úplný cyklovidlák, a pak se takhle zachoval. Navíc jsem s ním měl ještě jednu podobnou zkušenost, ale to už je jedno. Pro informaci: Duru jsem nakonec sehnal novou (pouze sundanou z kola) za 450 EUR.

              0 0
              • BH  

                Uz jsem ti psal ze oficialni ceny paul lange jsou takove jake jsou a jak to ten clovek uvedl, takze te rozhodne nepodvedl.Ja kdyz delam nejakou nabidku, take vychazim z nejakych oficialnich cen.Pokud existuje cena na trhu jina, tak je to pak otazka diskuse,ne? Pokud stejnou sadu koupis nekde levnej OK, tak proste takovou nabidku neakceptujes a je to.prodej bazarovych kol se ridi nabidkou a poptavkou stejne jako u kol novych: proste se ti ta nabidka nezdala dobra, tak fajn, ale fakt nechapu proc to tu ventilujes.Tvoje niterne pocity z tohoto obchodniho pripadu nikoho nezajimaji.Jinak koloshop tu sadu nabizi za 28 tis.bez naboju a pedalu cena naboju DURA (paul lange) cca 10 tis. Kc… jsi fakt legracni, pred tim jsi psal"asi před půl rokem nabízel sadu Dura Ace sundanou z kola (ale prý novou).." takze ti vadilo ze byla sundana z kola a ted pises:„Duru jsem nakonec sehnal novou (pouze sundanou z kola)“ tady ti uz nevadilo , ze byla sundana z kola, ze? Proste kdyz chces psa bit, hul si najdes, ze?

                0 0
                • maxtor  

                  Nikoho to nezajímá a ty na to píšeš sáhodlouhou odpověď!!! Děkuji za ni, BH:-)

                  0 0
                  • BH  

                    ja reaguji na tvoji exibici zde a ukazku tve zabednenosti.

                    0 0
                    • maxtor  

                      A přitou jsi udělal zabedněnce sám ze sebe. Příště, až budeš někomu nadávat, přečti si celý thread, ať nekritizuješ za něco co není pravda. Mě ale může urazit jen inteligent, takže buď v klidu – tak zase někdy!!!

                      0 0
                      • BH  

                        nenadavam popisuji stav. Nemel jsi uvadet jmeno toho cloveka, je to nefer- nema moznost se branit, tak pro to.Pokud by jsi to popsal jako obecny problem k diskuzi, tak proc ne. Nejsi vsak prvni kdo tu ventiloval sve osobni problemy a pak se ukazalo, ze pravda muze byt jinde. To i tento pripad, nemyslis?

                        0 0
                        • maxtor  

                          Nebylo zrovna taktní uvádět jeho jméno – souhlasím. Mě nenaštvalo ani tak to, že mi to za tu cenu nabídl, jako spíš mejl, který mi poslal po tom, co jsem jej (ale fakt slušně) upozornil, že ta cena je přehnaná a argumentoval jsem odkazy z koloshopu atd. To mi připadlo nefér. Nemá cenu tady ale řešit takové kraviny. Všechno dobré??

                          0 0
                • TinkTink  

                  Ja s Tebou docela casto nesouhlasim, ale tady mame uhel pohledu stejny…souhlas.

                  0 0
              • fík  

                450EUR – buď rád, že jsi mněl štěstí … ale co balné, poštovné, DPH, clo, čas strávený vyhledáváním, náklady na komunikaci, jaká je záruka, atd.

                0 0
                • maxtor  

                  Kupoval jsem to od soukromé osoby. Jediný další poplatek bylo pro mě 10 EUR poštovné. Platil jsem to přes PayPal – bylo to zdarma. Záruka samozřejmě žádná, ale risk je zisk. Zatím bez problému.

                  0 0
                  • BH  

                    z jakeho dreva je ta sada vyrezana?a nebo nemel ten prodavajici snedou plat a neriakl ti gadzo? Co kdyz to byla corka?

                    0 0
                    • maxtor  

                      Těžko – byly k tomu i krabice. Navíc duály byly fungl i s neskrácenými hadicemi. Jedině na středovém bylo poznat, že jej někdo montoval podle otlačků. Lakka byly taky nezkrácené. Fakt jsem si udělal radost.

                      0 0
                      • Vilém  

                        Je zajimave ze sada sundana z kola ma neustrizene bowdeny a nezjracena lanka

                        0 0
                      • zálik  

                        Sundanýž z kola a byly k tomu krabice??

                        0 0
                    • maxtor  

                      Ještě bych dodal, že to bylo někdy začátkem února – tehdy moc poptávka asi nebyla, takže se to dalo koupit fakt za pár šupů.

                      0 0
          • Troll  

            Pokud kupuji neco na inzerat, prodavajici argumentuje bud puvodnic cenou a nebo cenou v nejdrazsim z obchodu.

            Na druhou stranu ja zase vezmu tu nejlevnejsi a snazim se mu vysvetlit, ze takhle to asi nepujde.

            No a bude se dohodneme nebo ne. Vo co go? Jaky podvod, jaky doklad??? (bavime se o cene, ne o puvodu). Ne ferovku – kazdy to zkusi. Kazdy prodavajici si nasadi cenu, aby pripadne mohl jit dolu. Kazdy zkousi prodavat za max a kazda druha strana koupit za min…

            0 0
    • wlk  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      tohle je dokonalý, včetně mailu :)

      0 0
      • SoLaX  

        Tomu mailu bych se nedivil – deda moji byvale se taky jmenuje Porsche (nebo jen Porsch.. uz nevim). Jinak ona totalne anti-motoristicky zalozena chudacek dlouho nechapala co na tom jmene jeji spoluzaci tak obdivuji :-)

        0 0
      • gobike  

        Při rychlém jednání cca do konce roku 2006 sleva !!! :D

        0 0
    • Tomcat  

      To je naprosto normalni

      Prodava se srot za cenu novyho. Bohuzel to neni jen v kolech ale snad ve vsem.

      0 0
    • georgio  

      No, mne docela bavi tenhle inzerat, snad se nikoho nedotknu…sice asi dobra prehayka, nabz…ale tolik bych za hlinikovou Meridu nedal… www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • Hnoj  

        Rám je sračka, ale osazení mě osobně píde dobrý. Ale pochybuju, že za to dostane víc jak 30 litrů.

        0 0
        • kubad  

          Mezi těma lopatama na cyklobazaru,težko:-))

          0 0
          • maxtor  

            Právě že spíš mezi lopatama než tady. Někdo si přečte „závodní merida“ v titulku inzerátu, bude se mu líbit barva a je to jasná věc.

            0 0
            • kubad  

              Možné je všechno – co řekneš na tohle?

              www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

              0 0
              • maxtor  

                No, chtělo by to viděl naživo. Pokud je to ve slušném stavu, proč ne.

                Mrkni – levněji jsem ho nového nenašel (moc jsem ale nehledal)

                www.cykloexpert.cz/…ott-scale-30–

                0 0
                • kubad  

                  Jen sem chtěl srovnat cenu s tou předraženou Meridou :-))

                  0 0
                  • maxtor  

                    Já ti naprosto rozumím, ale fakt věřím tomu, že jsou lidi, kteří si řeknou – je to drahé tak to musí být i dobré, a z těch dvou by si vybrali právě tu Meridu. Ale my mezi ně naštěstní nepatříme, že??

                    0 0
                    • kubad  

                      Pokud sleví a protože tam má v rámu nádhernou brašnu tak přemýšlím :-))

                      0 0
                      • maxtor  

                        Zkus na něj zatlačit. Navrhl bych ti zkusi to vyměnit za toho tvého Scalpela a popř. něco doplatit. A měl bys konečně závodní kolo:-)

                        0 0
                        • kubad  

                          Naštestí teď budu stavět silničku, takže nemá šanci.

                          0 0
                          • maxtor  

                            Ale, ale, tak ty jsi konvertoval!! Skvělá volba. Co máš v merku???

                            0 0
                            • Pá-dlista1  

                              Hradecka by potrebovala dostavet, ale to je velky sousto pro zacatek.

                              0 0
                            • kubad  

                              Nic konkretního, nic extra lehkého, bajk zůstává na prvním místě. Přes zimu na e-bay se něco najde :-))

                              0 0
      • Pá-dlista1  

        Kdyby chtel 5000,– usetrit, tak si muze koupit novy treba tohle www.specialized.cz/…epic_rim.jpg , ale je to jen na Vecka, tak proto je to levnejsi ;)

        0 0
      • McBlacky  

        za meridu se scarebem víc jak 25–30 nedostane ani kdyby to bylo na xtr celý

        0 0
    • jaski  

      a co polymerovy RST :-) www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • maxtor  

        Tak jo, ale za ty tři kila pro svátečního jezdce, který má pevnou a chce to co nejlevněji změnit, to není špatná nabídka. Já bych do toho samozřejmě nešel. Gumová vidle není vidle:-)

        0 0
        • jaski  

          cena je dobra dokonce sem o ni premejslel… treba na zimaka nebo pro pritulku :-) jenom me tam dostal ten polymer :-D

          0 0
          • Pá-dlista1  

            Proc?

            0 0
            • jaski  

              co proc?

              0 0
              • Pá-dlista1  

                Proc te dostal polymer?

                0 0
                • jaski  

                  nekdo slysel o elastomeru a pak kdyz to psal tak si asi nemoh vzpomenout a napsal polymer. tak a ted se na me vrhnete a vyvrtatte mi vsechno co sem rek ze to tak neni a bla bla bla a ze vlastne elastomer je polymer a ze to ten dotycnej napsal umyslne atd.

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    Tak to nehraju, kdyz uz jses s tim smirenej :-D

                    0 0
                    • jaski  

                      co jinyho od tebe cekat ze. jeste kdyz tam vidim takovyto „proc?“ presne sem i slysel ten ton :-)

                      0 0
          • Veeteck  

            No nejsou elastomery treba nejaky polymery? Treba je majitel nejakej chemik :)

            0 0
    • Marika88  

      Hned 3 „celopera“ najednou : www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • TinkTink  

        Dobrej joke :-D

        0 0
      • SoLaX  

        Tyyjo, to musel bejt ale dobrej obchodnik, co tomu chlapkovi vnutil hned tri celotesca.. :-)

        0 0
      • McBlacky  

        ajaj tak to bychto radši naházel do škarpy, vylomil si dveře a nahlásil pojistnou událost, protože jinak za ně nic nedostane…

        0 0
    • Veeteck  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=1411­0&typ=1&katego­rie=0&strana=1

      Tohle uz je fakt moc… Prodava to jakysi Pavel Cab z Roznova, mozna mu krivdim, ale neprijde mi to uplne v poradku.

      0 0
      • lidumil  

        No já nevím, ale na webu jsem našel jen rám na cca 2000Eu :-O www.triple-hhh.com/

        0 0
      • MARIN  

        Zrovna tenhle clovek ma nejakou firmu zabyvajici se dovozem levnych kol :)

        0 0
      • poiko  

        co je na tom špatnýho?

        0 0
        • enjoy  

          a tak zrovna ted uz je naprosto v poradku prodavat kola za 150 000,– uplne novy za 35 000,–…:-)

          0 0
      • wroum  

        me to prijde v cajku. pekny kolo za peknou cenu.

        0 0
        • kubad  

          Pokud bude doložený původ – hodně slušné.

          0 0
          • maxtor  

            Nějak mi ale nekoresponduje ta specifikace s obrázkem – např. přehaz.

            0 0
            • kubad  

              Nejsou ani namontované brzdy – zřejmě se to ještě stavělo.

              0 0
              • maxtor  

                Vidíš, to jsem si ani nevšiml. Za tu cenu je to celkem slušné.

                0 0
                • GrandeBelde  

                  přední Mavic Reflex „ŠUP“, 32 špic, zadní Mavic OpenPro ŠUP, 36 „špica“, špice: DT, nerez pláště Hutchinson HP-20…jestli jsou vopravdicky nerez tak to beru všechno, že jo Béďo!

                  0 0
    • maxtor  

      A co říkáte tomuhle? Šli byste do tohoto vynikajícího silničního závodního kola za takhle neuvěřitelnou­ cenu??

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=1208­8&typ=1&katego­rie=0&strana=1&fil­tr=yes&f_filtr_pou­ziti=3&f_filtr_slo­va=trek

      0 0
    • Jarda  

      Co rikate na tohle www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • maxtor  

        Tak to čumím jak puk… Jestli to má v pořádku papíry, tak není co řešit!!!

        0 0
      • gersa  

        pokud by dolozil puvod a pokud by bylo i pri osobni obhlidce OK, tak neni co resit

        0 0
      • yetti  

        Tak to urcite nebude mit papiry, to je corka jak vysita. Takovou fajnovost si nikdo nekupuje aby ji po roce prodal za zlomek ceny.

        0 0
      • SoLaX  

        V silnickach se nevyznam, tak se ptam – jaka je tak puvodni cena kola?

        0 0
        • Toams  

          56 klacku za rám s vidlicí, sedlovkou a s řízením …

          0 0
          • Haryk  

            Taky mě to pobavilo…, před chvilkou jsem dal odkaz na tohle kolo Kubajsovi, který shání silničku kolem 30 tis. Ještě byl dobrej kluk, co prodával Cannondale V 500, nebo Super V za 55 tis. a argumentoval tím, že je to jediné kolo v ČR a je vybaveno obzvláště silnými brzdami typu V. Bylo to taky na cyklobazaru, ale já ten „skvost“ prostě nemůžu najít.

            0 0
    • S1ST3MA  

      cyklobazar.cz/in­zeraty.php?typ=1&k­ategorie=1&stra­na=2&filtr=yes&f_fil­tr_pouziti=1 rám byl prasklý..ale pečlivě svařený......­............

      0 0
    • maxtor  

      Neden z nejvtipnějších inzerátů:-) Odolá někdo (a nerozesměje se)???

      www.bike-forum.cz/…ponenty.html?…

      0 0
    • Marcinka  

      Jo, dobrý.

      0 0
    • Marika88  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Když dokoupí gripi, tak je to dobrý kauf, ne? :D

      0 0
    • lysergine  

      www.aukro.cz/show_item.php?…

      dobrej je ten bidon

      0 0
    • lysergine  

      A co třeba tahle silnička? Jednou použité :)

      www.aukro.cz/show_item.php?…

      0 0
      • poiko  

        posuvné sedlo Hardware (lze seřídit nahoru, dolu, dopředu, dozadu

        0 0
      • elbi  

        „dle prodejce uveze člověka do 80 kg“ – a medvěda do 90 kg :DD A ještě mě dostaly ty „brzdiče Miche“ ..

        0 0
    • lysergine  

      Je libo fajnový představec za lidovou cenu?

      www.aukro.cz/…riditka.html

      0 0
    • scret  

      co treba tohle??:))

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • McBlacky  

        jako nezdá se mi tak moc za novýho fulla, když mu někdo nabídne na ruku 30000 tak spokojenost pro oba ne…

        0 0
      • SoLaX  

        Nahodou vypada pekne a pokud je to pravda a je fakt novy, tak ta cena mi pride ok..

        0 0
      • vojta  

        Tady mate jeste jedno … www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

        0 0
        • maxtor  

          „Nechci jej prodat, ale musím:-)“ Tak to nemá chybu. Třeba se tady ale jen bavíme nad osobní tragédií – biker si koupí kolo svých snů a doma jej s ním vyhodí. Pak mu nezbyde, než podat takový inzerát…

          0 0
          • TomasN  

            Tak to muzu v klidu objasnit, to kolo je totiz moje! ES6, vysnenej bike, ktery jsem si koupil, ale bohuzel se mi slusne lehce receno posrala financni situace. Nepral bych to nikomu, ale pokud se chcete dal „zasmat“ tak inzerat je i tady na B-F. Treba tady i nekdo pochopi jaky to je koupit si vysneny kolo a za 2dny!! na to zjistit ze jej budete muset asi prodat. A fakt tady nejde o nactiletyho bikera, kteryho doma vyhodili rodice, nebo o zlou manželku o takovy blbosti fakt nejde.

            0 0
            • maxtor  

              Omlouvám se. K tomu není co dodat…

              0 0
            • vojta  

              … hmmm, cesty Pane jsou nevyspytatelne … tak at se ti ho alespon podari dobre a rychle prodat

              0 0
            • scret  

              tak to je fakt blby:(( bohuzel se to tak nekdy v zivote stane:(((

              0 0
          • vojta  

            Taky mne tenhle duvod napadl… Kdyz jsem loni privlekl domu fulla (po te, co jsem predloni koupil HT) , nebyl jsem zrovna moc pochvalen … ale zvitezil jsem … ;-)

            0 0
            • TomasN  

              Na lidi seru, urcite hodně lidí nechápe tu vášeň k biku, přesně jak říkáš, předloni HT, teď full, ale každej máme svý chybky. Peníze nekradu, ale vydělávám si. Někdo fetuje, někdo jezdí na kole. To, do čeho si investuju je moje věc. Já si chtěl udělat radost, ale ne vždy se vše povede, život už je takovej a holt si na svýho fulla budu muset asi ještě nějakou dobu počkat.

              0 0
              • maxtor  

                Taky jsem se nadřel, abych si pořídil kola, které mám. Po silničce s cakbonovým rámem Trek jsem toužil víc než pět let a o to víc si jí vážím. Určitě to u tebe nakonec bude stejné. Držím palce.

                0 0
                • TomasN  

                  Jo, inzerát jsem dal, ale pořád přemýšlím, jestli se prostě kousnout a nějak to vydržet, prodat nebo neprodat… Fakt je, že dík situaci z toho Canyonu zatím ani nemám radost.

                  0 0
                  • jakub  

                    jj s podobnou situaci jsem se potykal taky, dva roky jsem stavel kolo a dyz se mi to konecne podarilo, najednou jsme museli zaplatit hrozne moc penez a kolo RBisek bylo do tydne pryc…dost me to mrzi ale asi to tak muselo byt… esli ti muzu poradit… ve chvili kdy zacinas uvazovat o tom, ho neprodat, tak ho neprodavej, ono se dycky nako zvladne, za pul roku si na to ani nevzpomenes a budes rad ze mas Canyon doma…

                    0 0
                    • TomasN  

                      Každopádně díky všem za podporu, snad to nějak dopadne. Jestli bude takhle hezky dál, nevydržím nejezdit na něm a pak už to bude *******.:-)

                      0 0
                      • Luka  

                        drzim pesti at to dopadne dobre. Moc ti preju aby sis ho nechal a uzil.. Sama snim a setrim na bike snu, jenze jde to pomalu a nejdriv se musi poplatit dluhy… takze me ceka v hodne vzdaleny budoucnosti nejspis…

                        0 0
                        • TomasN  

                          Díky moc, já se zasnil trochu víc, …a ty dluhy přeskočil, mrchy dohnaly mě. Jak říkám, ne vždy se vše povede, tak jen přeju všem nadšeným bikerum ať je něco takového nepotká a hodně příjemnejch kilometrů.:-)

                          0 0
      • kubad  

        Už sem se nad tou kazetou mockrát usmál – cena není až tak úplně mimo – ale na bajka uplně super naskládané převody

        0 0
        • sportovni_biker  

          Tak to je návod na dobrý trénink.......když je prudký kopec, tak stále můžeš hodit na menší a zpomalit, ale když budeš vlastnit tuhle kazetu, tak už pak nebude jak zlehčit :-)

          0 0
    • pegas  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      nevim nevim zda je to jen esteticke…ja bych na to mel strach sednou a pak nekde jumpnout..

      0 0
      • kafac  

        To je docela mazec „esteticka vada“ – dyt to je normalne zlomeny a zpatky narovnany…

        0 0
      • Honza z H  

        Vyhodit skoro 3 litry za rám, který je takhle navalený může jedině sebevrah a toho prodávajícího nechápu už vůbec.

        0 0
      • lysergine  

        Že to někomu není blbý prodávat něco takovýho, to samý prodávat svařovaný řidítka, prasklou slepovanou přilbu…

        0 0
      • kubad  

        ten odkaz mě nejde :-(( ale asi je to tenhle krasavec: www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… Nejhorší je , že když to koupíš a rupne tak smůla, byls upozorněn na vadu.

        0 0
        • martt  

          Ak ten ram nema inu chybu, by som ten ram kludne jazdil. Tukes v strede trubky imho skutocne nema zasadny vplyv na pevnost ramu. Za takto poskodeny ram by som dal ale maximalne tisicku, rozhodne nie tu sumu, ktoru predavajuci pozaduje.

          0 0
          • maxtor  

            Tak na ježdění pro nákup by to šlo, ale jinak bych se bál. Navíc, ať mi nikko netvrdí, že taková rána ti nepohne s geometrií rámu.

            0 0
            • martt  

              ak tu fotku spravne interpretujem, tak to je zboku udreta horna ramova trubka. To sa stane velmi jednoducho ak riditka alebo roh pri pade vrazia do tej trubky. Podobne poskodenie ramu (ale o dost mensie) ma aj moja manzelka a v pohode na tom zavodi.

              0 0
              • maxtor  

                Může to jezdit v pohodě dál – neříkám. Ale může se ti to šeredně vymstít. Jen říkám za sebe, že bych měl strach z něčeho takového a že bych se na takovém kole prostě necítil moc bezpečně.

                0 0
              • McBlacky  

                to ne dost divný, já hodil tolik tlam kdy páky šli až na rám a pořád nic. Naposled jsem ohnul o cca 30 stupňů páku SD7 a rám v pohodě – a to mám jeden z nejvíc zeslabovanejch :) rozhodně je lehčí než egoista

                0 0
                • martt  

                  holt mas stastie. Ja zase poznam viacerych ludi, co takto poskodili ram. Zhodou okolnosti to vsetko boli Visiony.

                  0 0
                • Jenda  

                  no jo jenze tohle neudelas pakou ale koncem riditka (napr. pri negativnim sklonu predstavce) a neni to az takovej problem. Treba JJ neco takovyho udelal na ocelaku ale tam se ta trubka cela prohla tak o 5 mm nicmene mam dojem ze jeho matka na tom jezdi porad:-)

                  0 0
                  • JJ  

                    Noo, jezdi a jak si ho pochvaluje:) Ale i ja na tom jeste pul roku jezdil

                    0 0
                • jizby  

                  Mě se povedlo promáčknout tak, jak říká martt, horní trubku u favorita. Nakonec rám praskl klasicky zespoda u hlavovky. Byl svařen a odložen. Dávno tomu. Ještě se mi válí ve sklepě:-)

                  0 0
              • rock  

                Se mi něco takovýho povedlo taky, objímkou rohu … ale obešlo se to jen poškozením laku. Ale myslím, že to na fotce není ten případ …

                0 0
          • kubad  

            Ono hodně záleží kde a jak moc to je, ale já bych to nechtěl. Měl bych strach že to rupne a hodím tlamu.

            0 0
            • maxtor  

              Hodit tlamu můžeš i bez toho, aniž bys měl ruplý rám:-) Jasně, že si dělám srandu – rozumím ti. Nedokážu si představit, že jedu a najednou se mi rozletí rám na dva kusy… To musí být tlama jak prase. Hodně mě překvapilo, že tady většinou bikeři tvrdí, že jim rupl rám při normální zátěži a bez problémů to ustáli. Já mám jen tu zkušenost, že mi kdysi rupl šroub, co drží v zámku sedlovky sedlo. Taky to bylo při normální vyjížďce byť jsem před tím řádil v terénu. Prostě se najednou začalo pohybovat, tak jsem stoupl a ono upadlo. Bez problémů jsem zabrzdil. Jen jsem pak asi 10 km jel bez sedla. Hrůza…

              0 0
              • gargamel  

                Tak to se přesně stalo kámošovi. Jede, jede, zvedne se ze sedla a najednou mu upadlo. Taky mu rupnul šroub na sedlovce a dojížděl asi 12 km ve stoje :)

                0 0
                • maxtor  

                  Řehula dopadl hůř… Taky vím ještě o jednom, komu se stalo něco podobného. Na kole řádil v terénu celý den a pak mu to na rovné asfaltce ruplo…

                  0 0
              • marapara  

                Před několika roky mi ruply řídítka. Jsem sjížděl takový sjezdík v Chřibech, přeskočil jsem strom přes cestu a při dopadu rup. Bylo to jako blesk z čistého nebe a už jsem se válel. Naštěstí rychlost nebyla moc velká, ale rameno mě bolelo ještě týden.

                0 0
                • maxtor  

                  Nazdar Maro, tak přesně s tímhle mám taky zkušenosti. Po asi dvou týdnech ježdění na biku jsem loni osedlal starou Esku a jel na nákup. Jedu po chodníku, přede mnou cesta a rantl asi 10 cm. Tak jsem to ze zvyku skočil, přičemž jsem zapomněl, na čem sedím… Řidítka to nevydržely a už jsem se válel. Naštěstí se mě nic moc nestalo. PS. Kladky ještě nemám – když vidím ty ceny, tak uvažuju rovnou o koupi nové přehazovačky. Zítra jedu do Brna, tak uvidím…

                  0 0
                  • Phoebe  

                    Měli jste větší štěstí, já po prasklým řidítkách byl den ve špitále, ale byly tam pěkné sestřičky a ještě hezčí sl. doktorka :)

                    0 0
        • Venda  

          S největší pravděpodobností tomu rámu fakt nic není. já jsem na jaře lehnul na bok a řazení a páčka se mi taky obtiskly docela dost do rámu. Jezdím na něm dál a strach nemám. Odborníci mě ujistili, že je to v pohodě. Nicméně bych si takovýhle rám nikdy nekoupil. Dovnitř opravdu vidět není, majitel může trochu zamlžit o pádu a na desingu mi taky záleží.

          0 0
    • Baracuda  

      www.cyklobazar.cz/inzeraty.php?… Tohle by byla taky koupe za vsechny prachy – 1. Neni to theorema… 2. to hle kolo nestalo tech 40, ani kdyz bylo novy – videl bych to ze porizovacka byla tak na takovych 35…

      0 0
      • kubad  

        Nevím co to je za model – ale rám je fullcarbon – takže ta pořizovačka určitě nebyla jen 35, ale celé je to divně poskládané.

        0 0
        • Vilém  

          Nerek bych ze je to fullkarbon.

          0 0
          • kubad  

            Je to na rámu -sedlová trubka napsáno. Je to tento rám : www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?…

            0 0
            • Vilém  

              No prave to jsem myslel,ze je lepenej do spojek a nektery casti jsou Al.Prozkoumanej ho nemam,ale rekl bych ze hlavova trubka a stred jsou Al.

              0 0
            • Baracuda  

              Celokarbon to urco neni. Nektera z trubek hlavniho trojuhelniku urcite neni karbon – ted ale nevim ktera. Jeden cas sem o tom ramu premyslel, pamatuju si, ze to neni celokarbon. Taky by me zajimalo, kde ten borec tu nalepku vyhrabal…

              0 0
      • TinkTink  

        Jak to tak vidim, tak MOC tady tohodle Merida Genesi Carbon by byla presne tech 40000,–…35000,– je malo na tento ram s temito komponenty…myslim ze toto neni inzerat k smichu, pouze blbe napsany, blbe pojmenovany a „lehce“ vyssi cena :)…ale na ostatni zde uvedeny to rozhodne nema :)

        0 0
        • Baracuda  

          Nemyslel sem to jako pokus o TOP TEN tohodle vlakna – jen mi prisla frajerina prodavat jety kolo za cenu noveho…

          0 0
          • TinkTink  

            Hmm…ja uz se jenom pousmeju…jenze se na to podivej z druhe strany – on ma sanci to prodat i za tuto cenu a to je holy fakt…clovek ktery koupi predrazenou vec existuje vzdy…

            0 0
            • Baracuda  

              Jasne. Zastavam nazor, ze kazda vec ma sveho kupce a pokud neprodavas vylozene kazove zbozi, nebo corku a nasadis nejakou vysokou cenu, tak te to, ze si nasadil sakra vysokou cenu, nemusi ani trapit…

              0 0
            • Tomcat  

              Hmm ja to beru, že tyhle inzeráty mají tři verze:

              • neví, co prodává > blbě napsané > prodávající je blbej
              • zkoušečka > nastřelí cenu a čeká kdo se chytne
              • ví vo co de a dělá z kupujících blbce

              Je jedno kde to je auta, kola, počítače atd… , ale třetí varianta mě vždycky trochu vytočí.

              Bohužel tyhle nabídky můžou mít globálně negativní vliv na celý trh. Někdo se chystá něco prodat, neví za kolik a orientuje se podle ceny aktuální nabídky. Ta pokud je blbá, má vliv i na jeho „inspiraci“ a problém se nám řetězí.

              0 0
              • maxtor  

                Nejčastěji jsem se setkal s možností ad3. A taky mě to dokázako vytočit. Hlavně, když ti tohle udělá člověk, se kterým jsi už nějaký obchod udělal a měl jsi naprosto dobré vztahy…

                0 0
              • TinkTink  

                Bohuzel toto je obecny jev, ktery bazaru a vubec vsem lidem moc neprospiva…bazar by mohl byt mnohem rusnejsim mistem :)…ale co uz…mnohdy je fakt vyhodnejsi to koupit v shopu novy :)

                0 0
              • lysergine  

                Taky ještě existuje varianta, že to sám koupil za dráž než je přiměřená cena, nebo to kupoval na splátky a počítal i s navýšením ceny o úroky.

                0 0
    • maxtor  

      Myslím, že tady taky trochu měkdo přestřelil…

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • Baracuda  

        Stejne jako tady – kdyby to byly alespn ty SL jako na fotce… www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

        0 0
      • TinkTink  

        Furt se mi nezda, ze by to:

        1. patrilo do toho, ze to je k smichu
        2. melo nekoho zajimat

        …tyto dva – tento a ten od Baracudy nejsou k smichu…nikdo z nikoho nedela blbce a nikdo Vam to nenuti…proc Vas to tak stve? :)

        0 0
        • Baracuda  

          Tinku. Nerikam, ze me to stve, jen sem reagoval na predrazeny kolo ano ten ram je karbon a byla to spicka, ale pred x lety. A promin, ale za tohle kolo by 38tis dal opravdu jen blbec. Proste jde to stari – kdyz si prodaval toho Epica, tak si taky udelal lepsi cenu, v zavislosti na datu vyroby, ne? Je pravda, ze tu jsou daleko vetsi kraviny. Ale bud jsem zvyklej na ceny za ktery si dokazu veci poshanet ja, nebo uz proste nemam soudnost, coz je taky mozny…

          0 0
          • TinkTink  

            Jasne, ale spis proste nechapu…je to zalezitost nabidky a poptavky – proste kdyz to neproda, tak to neproda…a co…neni poptavka…tomu kolu nic neni…kdysi to byla dobra vec…treba k tomu ma nejaky pouto.. :)..i kdyz podle prodavajiciho ktery to prodava nejspis nema, ale to je fuk…proste bych to presel a mlcel :)

            0 0
            • Baracuda  

              Jasne, souhlasim s tim, co pises – jak sem uz tady nekde psal – kazda vec ma sveho kupce… A chapu, ze lidi proste zkouseji dostat co to da, protoze podle nich ma ta vec urcitou cenu, pod kterou proste nepujdou. Asi sem priste fakt dam uz jen nejakou opravdovou perlu, nebo spis uz budu jen mlcky koukat, co se tu objevilo ;-)

              0 0
            • maxtor  

              Souhlasím s tebou, Tinku. Jen bych dodal, že mám pocit, že takové inzeráty a vůbec takové jednání jsou rize česká specialita – dělat z lidí blbce a snažit se ze starších věcí vytřískat, co se dá. Proto není špatné sem takový inzerát hodit (podle mě). Člověk se aspoň pobaví a když už nic, tak může mít aspoň dobrý pocit z toho, že se v kolech vyzná natolik, aby poznal předražené kolo. Tvůj případ to ale není – mrkal jsem na ty hydry XTR, co máš v profilu. Pokud je všechno, cos tam napsal pravda, tak je to sakra dobrá cena…

              0 0
              • TinkTink  

                Vsechno co je napsany u tech hyder je pravda…nicmene cena pude dolu, zacina zima…stejne tak ty XTR kliky…

                Ceska specialita – Ti nevim…mne je to uz asi jedno – pohybuju se v bazaru tak 5 let zhruba…mozna 6…takovy veci jsou vsude…mrkni do zahranicnich bazaru, tam je to uplne stejny. Tady ctes jenom o tom, jak tam nekdo natrefil na super kauf, ale ze tam je k jedny dobry cene dalsi hodne spatna, to uz se tu nepise :)…ale pohoda :)

                0 0
                • maxtor  

                  My ale nejsme blbci a poznáme, ne?? Já znám zahraniční bazary jen v souvislosti s Ebayem – ať už jeho evropskými stránkami nebo přímo americkým. Připadá mi, že inzerenti jsou tam mnohem objektivnější a pokud má věc nějaké chyby nebo vady, tak je popíší a popř. vyfotí. Inzerát typu „carbonová řidítka – prasklá – po opravě – pevnější než předtím“ najdeš fakt jen na cyklobazaru. Moje zkušenost…

                  Jinak uvažuji v průběhu zimy o koupi nové sady, tak ještě nad tím zapřemýšlím…

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Ebay neres…to je mimo a neda se to srovnavat…projdi normalni bazary…obcas dost drahy veci…

                    Dobrej priklad :DDDD

                    0 0
                    • maxtor  

                      Asi jo…

                      Tady máš ještě jednou ty řidítka – už jsem to sem dával…

                      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

                      0 0
                      • TinkTink  

                        Hele…ja jsem kdysi s karbonem delaval…ono to muze byt fakt pevnejsi…i kdyz ta cena je out :)…

                        0 0
                        • maxtor  

                          Tak pokud ty řidítka komplet vyleješ nějakou pryskyřicí, tak bych to i bral. To pak ale zase, myslím, úplně ztrácí význam fakt, že je to z carbonu, ne??

                          0 0
                          • TinkTink  

                            Praveze to ani nemusis vylivat pryskyrici, jako tam spis pridat vrstvy uhliku, zapatlat to pryskyrici a pak to upravit :)…

                            0 0
                        • Vilém  

                          Zije jeste nekde ten Tvuj Karbix?

                          0 0
          • lysergine  

            Když ono je to tak, že před lety byly ceny kol na vrcholku Himalájů oproti dnešku.

            0 0
            • maxtor  

              To mi připomíná příklad, který mi vyprávěl kamarád, který má bazar s výpočetní technikou: Přišla tam nedávno ženská s 286tkou někdy z roku 92 s tím, že ji chce prodat. Ptala se jestli by se to dalo prodat tak aspoň kolem 30 000, když nový stál přece teddy přes stovku a to byly nějaké peníze:-)

              0 0
              • pegal  

                :-D

                0 0
              • maxtor  

                Ach, ten pravopis… Ještě jsem se asi neprobudil:-)

                0 0
              • SoLaX  

                To znam, znamemu je pres 50 a kdyz pred par lety koncil s firmou a chtel rozprodat 486ky, tak nemohl pochopit ze za ne dostane jen zlomek z tech 40000 za ktere je pred „par“ lety kupoval..

                0 0
                • pegal  

                  ja sem taky nedavno prodal jendu 486ku .. prijel trambus ja mu to hodil na korbu a byl sem rad ze to zadarmo odvezl ..

                  0 0
                  • Pá-dlista1  

                    … ani za boha nemuzu prijit na to, cim se ta vase firma zabyva. Rozhodl jsem se tedy, ze vas pro jistotu koupim. Hoši, kupte ho!

                    0 0
              • Tomcat  

                Jo tak tohle znám, ale to sou obyč PeCky, to má člověk vidět když někdo prodává Apple. O +5000,– víc než novej :o) asi starožitnosti.

                0 0
      • Komi  

        Neříkám, že nemůže být funkční, ale hnus to je největší :-) .. ty barvy teda hlavně :-D

        0 0
    • kubad  

      Co třeba tohle, to musí řezat zatáčky samo:

      www.cyklobazar.cz/…09203807.JPG

      0 0
    • Gorgov  

      Na B-F v sekci bazar se da taky narazit na pěkný kousky. Třeba se tam někdo snaží prodat jujciny 5 za 6500…:D

      0 0
    • gersa  

      taky dam svou trosku do mlyna, snad to jeste nikdo nedaval

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=1687­0&typ=1&katego­rie=0&strana=1

      0 0
      • Veeteck  

        Taky jsem se pousmal, ale zase na druhou stranu, muselo to stat poradnej balik nekdy davno.

        0 0
        • gersa  

          Souhlasim, ze nekdy davno to radny penize stalo. Ale to moje auto taky a ted budu rad, kdyz za nej dostanu zlomek porozovaci ceny. …

          0 0
        • pepino  

          Minolta A1 mě taky stála 20.000 a po 3/4 roce jsem byl rád, že jsem ji za 10.000 prodal­.Vůbec, ta elektronika..

          0 0
      • MARIN  

        ale jo mozna nejake cyklomuzeum se chyti

        0 0
    • TinkTink  

      No to jsem zvedavej co udelate az uvidite pristi tyden moji silnici v bazaru :-D

      0 0
    • maxtor  

      A další šprýmař. Mrkněte na dětské kolo značky Magic, které stálo původně 11 999Kč…

      www.aukro.cz/…od_1kc_.html

      0 0
    • Helmut  

      Jachachááá! To je dobrý…mě zase včera poslal výtečník, jehož emailová adresa začíná : eletric@ komplet sadu Acera, prý sundanou rovnou ze zánovního kola za litr dobírkou, ale ta přátelé vypadala…Zaprasená , šaltr zohýbanej po nějaký katastrofě, převodníky orvaný , no nebydlet ten člověk tak daleko, asi bych mu to dojel narvat do chřtánu. Tady je jeho celá adresa , kdyby od něj někdo chtěl zase koupit nějakej šrot: T. Zmrzlík Nová720 768 72 Chvalčov ( jestli si to ten pacholek nevymyslel…)

      0 0
    • Ja uz fakt nevim  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=1693­6&typ=1&katego­rie=0&strana=2

      Taky peknej bajk a jako vsichni ostatni i on ma nove pneu…Kdyz date na takovej bajk novy pneu zdvojnasobite jeho porizovaci cenu..:)

      0 0
    • Baracuda  

      Omlouvam se, ale tohle sem fakt uz neslo nedat…

      za tohle chteji 20tis!!!

      bazar.cyklovb­.cz/images/P1010025­.JPG

      0 0
    • pepino  

      Nechcete sjezďáka Kano? Zřejmě něco z Japonska:-) www.aukro.cz/…lo_kano.html

      0 0
      • maxtor  

        Paráda, kdyby měl nějakou pořádnou vidli, tak bych o tom i uvažoval. Tento má ale podle popisu „vydli“

        0 0
      • Vilém  

        Krom toho ze prodavajici ani neumi prepsat napis na ramu,mi na te aukci neprijde nic divneho.

        0 0
        • Vojtas  

          divne je ze dotycny o tom opravdu nic nevi, jinak by kano nikdy nenapsal, i cena se mi zda naka nizka,

          0 0
          • Vilém  

            jenze „pozadovane ceny nebylo dosazeno“ tzn ze tech 23000,– je jen na nalakani lidi,to jakou ma pozadovanou cenu clovek bohuzel nevi a musi prihazovat a prihazovat.To ze o tom nic nevi,jeste neznamena ze je to corka.Na aukru prodavat takovy veci by byl vcelku risk,jednodussi by to bylo treba pres cyklobazar,kde jsi zcela anonymni,to by ten prodavajici musel byt uplnej magor.Spis bych typnul,ze nekdo koupil synkovi hracku a ta ho omrzela,znam par takovejch lidi,kteri vubec nevedi co na kole maji za dily.

            0 0
            • pepino  

              A ještě jednou díky těmto, díky nimž mam přes Aukro měsíc a půl starýho Sasquatche za polovic :-)

              0 0
        • pepino  

          A to jsem myslel.

          0 0
    • maxtor  

      Tak tohle nemá chybu: ultralehké kolo Author (váží necelých 12 Kg – zvednete na jednom prstu), které „budí kladný ohlas mezi cyklisty“:-)

      www.aukro.cz/…o_skoda.html

      Ten popis si musíte přečíst:-)

      0 0
      • Páník  

        to je jak z teleshopingu:)

        0 0
      • mawerick  

        Že by Horstův učedník?;)))) „kvalitní magnetická RST“ vidlice?;) :DDDD docela megaLoL:D

        0 0
      • Pá-dlista1  

        Jen vypichnu: //vidlice kvalitní magnetická RST rám je z ultralehké řady Author 18" dvojité ráfky Alexis //

        0 0
      • TinkTink  

        Tak to je fakt narez… :-D

        0 0
      • Manas  

        Kladny ohlas a magneticka vidlice me dostala ze zidle :-)

        0 0
      • Krys  

        Dotycny ma asi prestudovanu nejaku prirucku typu marketing snadno a rychle. Je tam 7 viet, z toho 4 su s vykricnikom a jedna s trojitym vykricnikom. Dokonca aj veta indormujuca o moznosti zaslania fotky ma vykricnik. Zeby to bol zberatel mailov?!!???!!?­!$?!@?

        0 0
      • kubad  

        Tak ten je fakt dobrý :-))

        0 0
      • maxtor  

        Tak to nemá chybu – když jsem to sem dával, bylo na počitadle té stránky s inzerátem kolem 100 přístupů. Mrkněte deď… Ten člověk si asi bude myslet, že skutečně zabodoval:-)

        0 0
      • Marika88  

        Speciální závodní gelové sedlo Author…Tak to je fak nefalšovaný inzerát „k smíchu“ :D :D

        0 0
      • TomasN  

        fuj, chce se mi z toho blejt…

        0 0
      • goofy  

        Uaaaa… Jdu se prebalit :-D

        0 0
      • pepino  

        Malé úpravičky: „Je nalakováno do závodních barev škoda!“ -zde chybí čárka před škoda. „Je úžasně lehké, muž ho s přehledem zvedne na jednom prstě.“ Navrhuji kvůli větší přesvědčivosti této propagandy místo prstu použít penis!Váš Josef G.:-)

        0 0
      • Venda  

        Co je na tom kole špatnýho? Je to normální katalogový author. PS: Uznávám, že inzerát je dobrej … :)

        0 0
        • maxtor  

          No právě. Tento thread není o „kolech k smíchu“ ale o nesmyslných inzerátech. Když někdo udává obyčejného Authora za nejvyšší řadu a ještě tam naplácá tolik kravin jako v tomto případě. Přijde mi to směšné, a většině ostatních podle ohlasů taky. Chápéš?

          0 0
          • Venda  

            Už chápu! Smějeme se inzerátu. Tak to se směju s váma :-)

            0 0
            • maxtor  

              My se tomu zasmějeme, ale ono to není nic jiného než sprosté lhaní a klamání zákazníka. Příklad z mého okolí. Příbuzní koupili před pár lety dítěti „závodní kolo značky Trek, na kterém jezdí Lance Armstrong“ a hned se mi chtěli pochlubit. Bylo to ale obyčejné dětské kolo s hi-ten rámem a základní výbavou v nic moc stavu. Ale prodejce to naprosto neznalým lidem prezentoval jinak. Za tu cenu mohli koupit lepší kolo a ještě k tomu nové. Prostě podvodník. Na jednu stranu se můžeme divit, jak takhle může někdo naletět, ale takové inzeráty a jednání mi prostě férové nepřijdou. Můj názor.

              0 0
              • Pá-dlista1  

                V jinych oborech se takhle nechavam nachytat denne. Moje ranni pecivo by jiste mohlo byt za ty prachy krupavejsi!! … a mozna i nove :)

                0 0
                • Vymi  

                  je to proste umeni zmanipulovat lidi k tomu aby si to koupili… proste presvecit ze produkt o ktery maji zajem je naprosto dokonalej… horsi je pak to ze az to mas doma to uz je pozde…

                  0 0
                  • Zodiax  

                    Do krajnosti dovedeno jsme manipulatori vsichni, protoze kdyz zenska pak zjisti co ma doma, tak uz je pozde. Stejne tak to plati i obracene ;)

                    0 0
                  • Troll  

                    Ehmm, to se myslim jmenuje MARKETING??? A dela to kazda vetsi firma… A zrejme se uci uz i soukrome osoby.

                    0 0
                    • Vymi  

                      presne tak…

                      0 0
                    • maxtor  

                      Jenomže je hranice, kde končí marketing a povolená nadsázka, kterou je možno v reklamě použít, a kde začíná protiprávní jednání – souhrně se tomu říká nekalá soutěž (patří sem např. klamavá reklama) a může skončit až trestní odpovědností. Pokud by se kupec, který koupil ono závodní kolo Author domáhal u soudu zrušení kupní smlouvy z toho důvodu, že prodejce uvedl informace uvedené v tomto inzerátu, měl by hodně velkou šanci na úspěch.

                      0 0
                • treatt  

                  jezismarja, uz ne, ja prasknu smichy!!!Tak takhle jsem se uz dlouho nepobavil, dekuji vsem, kdo vytahli takovehle perly…po pracovne stresovem dni dokonaly relax!!!:oD

                  0 0
              • Venda  

                No ale v tomhle případě se jedná o kolo, které nové stojí (podle toho jakej to Author je) 15–25 tis. (bohužel muchybí popis)a teď ho prodává za 6200 a to mi nepřijde zas až tak přehnaný…

                0 0
                • maxtor  

                  15 – 25 tisíc?? A tos vzal kde?? Vždyť je to obyčejná kraxna tak za šest. Podívej se na to pořádně. TO by pak to tvoje stálo tak sto tisíc:-)

                  0 0
                  • Venda  

                    To jsem vzal z katalogu kol Author. Jinak mimochodem jedno kolo z této akce jsem také sehnal a je to Author Modus ve standartní výbavě, jen má jinej design. Jo a ten závodní design dávala v bicích Škoda na Egoista, tak si nemyslím, že je to nějaká plečka. Naopak si myslím, že se jedná nejméně o Zenitha.

                    0 0
                    • maxtor  

                      Jak myslíš – stačí se mrknout na představec a je mi jasné, do jaké kategorie to spadá. Ten katalog, se kterého čerpals bych chtěl vidět:-) Pokud byl napsaný švabachem na pergamenu, tak bych tomu i věřil:-)

                      0 0
                      • Venda  

                        Pokusím se ho sehnat. Snad ho ještě někde doma mám…

                        0 0
                        • maxtor  

                          Musíš ale brát v potaz také to, že pokud kolo stálo před řekněme 5ti lety těch 15–25 tisíc jak píšeš, tak dnes by se ve stejné sestavě prodávalo tak za třetinu.

                          0 0
                • kubad  

                  K smíchu je inzerát – cenu nemá smysl řešit. Ať si to koupí kdo chce, pokud ty peníze za to dá.

                  0 0
                • jakub  

                  aaaaaaa mame tu noveho Jarina, ci jak se ten dobrak na predchozim foru prezdival…

                  0 0
    • jakub  

      tohle asi nejni k smichu ale je to kuriozita… www.aukro.cz/…_z_ciny.html

      0 0
      • pepino  

        Úplně tu bandu vidim, jak to v Číně čórujou a mastěj s tim přes hranice hurá do Čech:-) No a za ty prachy, kolik je asi ta vyhrazená cena?..

        0 0
      • Krys  

        Hmotnost vysoka, nosnost nizka. Ale inak dobry napad.

        0 0
      • kubad  

        ten je dobrý – ještě teď se směju, co dokáží někteří vymyslet:-)

        0 0
      • ryllos  

        kura to je manžel moji byvale třidní podle mailu :-))))))))

        0 0
    • Vilém  

      Dalsi adept www.aukro.cz/…otodyn_.html
      rad bych vedel kde prisel k te cene.Koukl jsem na ebay ap a to svetlo jsem nasel nejdraz za cca 15 eur:)

      0 0
    • lysergine  

      sport.bazos.cz/in­zerat/417653/P­rodam-horske-kolo.php

      zdarma držák na flašku!!

      0 0
      • poiko  

        hele, to je z intersparu

        0 0
      • Phoebe  

        Můj otec si něco takového koupil, byl to nejdražší bajk v hypermarketu. To kolo má jednu obrovskou přednost – je to výborný treninkový bajk, váží asi 20kg :o))), a vidlice strašně kope, za pět minut jsem neměl zápěstí.

        0 0
      • kubad  

        Minimálně jeté vymazlené MTB!!!!

        Trochu dražší, ale třeba se někdo najde. Nic špatného na takovém inzerátu nevidím

        0 0
      • McBlacky  

        jsem koupil kamarádovi podobný za 9 :) komplet LX. sice se shitovou vidlí, ale za mx coil bych připlatil tak 3 max

        0 0
    • Gorgov  

      Tohle neni ani tak k smíchu, ale původ kola je zřejmý.

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Jestli tohle neni čorka tak už asi nic:)

      0 0
      • McBlacky  

        to bych si i koupil :) ale aby mě pak vyhmátli froydi z prostřed balíku rovnou do želez by se mi nechtělo…

        0 0
        • Baracuda  

          i kdyby si to koupil jen na soucastky a ramovku zahodil, tak by se ti to vyplatilo :-)))

          0 0
        • Gorgov  

          sem jí napsal přímo dotaz jestli je to kradený, ale odpověď moc nečekám:)

          0 0
        • kubad  

          Zajímavější by byl telefonický rozhovor

          0 0
          • Gorgov  

            Tak jí zavolej, a pak to tady tlumoč:) „A máte k tomu papíry?“ Ne je to dárek od přítele z Egypta"

            0 0
            • Bebe  

              Psal jsem jí dotaz jestli je to ještě volný :-), žádná odpověď…

              0 0
        • pegal  

          jj .. predstava ze sem mohl mit toto misto Cyborga na 105 me trochu zere .. ale zase to svedomi ..

          0 0
      • kubad  

        Jen přidám pro srovnání:-)

        www.ivelo.cz/…kola/prodej/?…

        0 0
    • kubad  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Tohle snad ani nemůže být pravda Nádherné kolo, super cena. Co si o tom myslet?

      0 0
      • Bebe  

        JJ, ale zatím nebere telefon…

        0 0
      • Meesha  

        to je trochu divny ne? Minimalne nekde chybi… :-)

        0 0
      • Gorgov  

        Jo, na 99,9% dalsi corka, ale za 45 no ty woe:) Casto corku naznacuje to, ze tam prodavajici vubec neuvede veliksot, coz je pro normalniho cloveka pomerne podstatny udaj. Napište až se mu někdo dovolá.

        0 0
        • Gorgov  

          jinak si myslim, ze kdyby o to nekomu slo – specialized a dost mozna jde, tohle by si meli ohlidat, delat kupujiciho a pak dorazit s chlupatyma..

          0 0
          • kubad  

            Jenže kromě majitele, kterému chybí (možná taky ne – proplatila pojišťovna) o to nikomu nejde. Další kolo v objehu na které je potřeba součástky, servis atd…

            0 0
            • Gorgov  

              To si nemyslim. Řekl bych, že ho někdo ukrad spíš někde z výstavy. Tohle se aspoň u nás ještě moc dobře sehnat nedá a když jo, moc se jich asi neprodalo, takže je to dost snadno zjistitelny. Součástky a servis sou nic proti hodnote toho kola…

              0 0
              • kubad  

                No, a co píšu? Kola na výstavě sou samozřejmě pojištěné – takže nikomu nechybí(kromě pojištovny)

                0 0
                • Gorgov  

                  no to mas asi pravdu:)

                  0 0
                  • hanz  

                    co to bylo?..už je to smazaný

                    0 0
                    • Brzdič  

                      To bylo Pinarelo viz dole Bebe Už je to tu zase: Mám pocit, že předtím tam byl jinej kontakt…

                      0 0
                      • hanz  

                        jo to je docela šupa, nemám teda přehled o cenách silnice ale todle vypadá fajn :-)

                        0 0
        • scret  

          uz jsem mu psal i mejla:)

          0 0
      • dieegoo  

        Že je blbej.. už podle zamIkání, vYdli…

        0 0
    • JMT  

      nekdo ted v bazaru prodava takovy to ¨stary enduro od speslu za 100 000 :-DDD

      0 0
    • Vobluda  

      Napraskla sedlovka za 800,– :-))))

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • McBlacky  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      :) desítku za xtr 06 :)

      0 0
      • kubad  

        Už sem se taky usmál. :-) Bohužel někteří lidi zkoušejí, nebo neznají aktuální ceny na trhu.

        0 0
    • Bebe  

      Už je to tu zase:

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • Marika88  

        Taky bych chtěla dostávat takové „nevhodné dárky“.

        0 0
      • navikin  

        Já myslím že si někdo – dotyčný dělá srandu, už jen proto, že tam je ten katalogový obrázek. Že to kolo ani nikde naživo neviděl a chce se jen z nějaký úchylky prezentovat jako znalec, nebo nevím co. Myslím si – ať by se ztratilo v ČR komukoliv – to by byl na netu poprask! a ne ticho po pěšině.

        0 0
        • goofy  

          Neni to MrtweyUbrus? ;o)

          0 0
        • TinkTink  

          Je fajn, ze se pletes :o)…

          1. neomezuj se na CR
          2. katalogovy obrazek je dostupny okamzite…
          0 0
          • navikin  

            Zdar, nevím jestli se pletu nebo ne, ale zajímalo by mne jestli se ti, nebo komukoliv jinému podařilo kontaktovat prodávajícího z takového inzerátu, kolo vidět na vlastní oči,…, a jakkoliv o prodeji jednat (a samozřejmě nekoupit!) nemyslím samozřejmě jakékoliv kolo, ale něco na úrovni tohohle pinarela (na uvedeném čísle (možná pod tíhou milionů zájemců přede mnou) mi sdělili samozřejmě že nic neprodávají

            0 0
            • Bebe  

              Já jsem se ani nedovolal a na sms žádná reakce…

              0 0
              • pegal  

                ja kdybych daval takovej inzerat, tak tam asi telefon nedavam .. takovou smrst telefonu a SMS by nevydrzel telefon nebo ty .. :)

                0 0
                • kubad  

                  Určitě to má jako druhé číslo, a předplacená karta.

                  0 0
                  • teha  

                    Nebo se mu někdo pomstil, zadal super inzerát, číslo nepřítele a pak může rovnou zahodit SIMku.

                    0 0
    • kubad  

      Další vtipálek za 90 :-( www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Nový 2007 stojí 115 :-) www.specialized.cz/new/kolo.php?…

      0 0
      • maxtor  

        Třeba se spletl a má to být v SK:-)))

        0 0
      • TinkTink  

        Nikdo Te nenuti to koupit.

        0 0
        • kubad  

          To máš pravdu, ale zasmát se můžu

          0 0
          • TinkTink  

            Neprijde mi to vtipny…je to S-Works…treba ma k te cene duvod…spis se divim ze Vas to jeste bavi, prtze toto je jako bych ja kritizoval jak jis nebo pijes…apod…stejna kravina. (ehm doufam ze se tato hyperbola nevymkne… :o) )

            0 0
            • pepino  

              Mi to z těch více reakcí přijde, jako bys měl s prodejem použ.zboží něco společnýho:-) Ale máš recht, na aukci se taky kolikrát věci vydraží za několikanás. ceny.

              0 0
              • pepino  

                Pokud je ten člověk svéprávnej, tak se může kolem informovat.

                0 0
              • TinkTink  

                Cim to bude :o)

                Fakt bych prachy neresil, bazar ma svy specifika a mam pocit, ze je tu hodne lidi vubec nerespektuje – imho plati jedine pravidlo – nechces, nekupuj, neres.

                0 0
            • maxtor  

              Tinku, ber to s humorem. Já osobně mám po pár blbých zkušenostech alergii na magory, kteří ti něco nabídnou za naprosto nesmyslnou částku a ještě se tváří uraženě, když to odmítneš. Tento thread jsem založil z toho důvodu, aby se zde mohly objevovat inzeráty, které, řekněme, „neodpovídají plně situaci na trhu.“ Ať už více či méně. A myslím, že svůj účel splňuje.

              0 0
              • TinkTink  

                Ja bych to bral s humorem, kdyby to slo. Todle je uz ale fakt out.

                Jinak receno – postupne dochazim k nazoru, ze tu nekteri lidi nerespektuji odlisny nazor na prodej – s timto nazorem se setkavam casto a nema cenu to vubec resit…

                Ad ucel – nemyslim si to…leda by jsi zamyslel humoristicky koutek :)

                0 0
                • maxtor  

                  „Ad účel“ tak jsem to taky myslel. Možní že to taky někomu pomůže se orientovat v cenách. S tím „odlišným“ názorem odkazuji na můj příspěvek níže.

                  0 0
                • kubad  

                  Beru tento thread jako možnost právě o tomto pokecat

                  0 0
            • maxtor  
              Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
              0 0
        • kubad  

          Už jen to znění inzerátu, ve mě nevzuzuje důvěru. Ale možná se pletu. Samozřejmě kdo chce at si ho koupí.

          0 0
        • kubad  

          že by jen stejná fotka? za poloviční cenu

          www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

          0 0
          • Brzdič  

            Se stejným obrázkem je tam ještě silnička, což nechápu. Buď jim na serveru blbnou skripty, nebo je to nějaká skupinová megašmelinka Prodávaj a nevědí co!?

            www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

            PRODÁM SK. kolo MOSER 84 EMMEOTTANTA QUATRTRO Hliník (dedacciai trubky) zadní stavba karbon vel. 55 (175–185 cm) karbonová vidlice Blackforce dedaccai campagnolo carson kola cam. heutron přehazovačka chorus-karbon, přesmyk record karbon kliky FSA super light řidítka FSA

            0 0
    • kubad  

      www.ivelo.cz/…jine/prodej/?…

      tenhle je dobrý, ale nevím jestli je k smíchu :-(

      0 0
      • McBlacky  

        hustý :) nejdřív pár drinků a pak…

        jako 1500 mesíčně při 20 dnech práce to je 20*60=1200 k tomu teda musí dát 600 drinků aby dotáhla zbytek to je 30 kusů denně :)

        0 0
        • Luka  

          myslim ze nedostavaj prachy za to, ze neco pijou, ale za to, ze nutej pipt jiny.. ovsem, zakaznik po 30ti drincich uz si asi tezkonecha vymluvit cokoli co si usmyslii…kor ital :)

          0 0
          • scret  

            se nejak vyznas:)))

            0 0
          • Baracuda  

            Myslim, ze zakaznik po triceti drincich bude prave neskodnej jako to decko :-)) Nebo alespon ja bych byl :-)

            0 0
      • pepino  

        No co, sháněj cyklistky, co uměj pořádně šlapat:-)

        0 0
      • SoLaX  

        Jojo, to znam, to delala loni v lete kamoska.. Tema drinkama to fakt konci, ale itak si vydelala docela peknych par eur. I kdyz rikala, ze chlastat nekolik dni v kuse zas takova sranda nebyla :-)

        0 0
      • Vilém  

        Neni moc duvodu tomu neverit.Ten inzerat vypada rozumne.

        0 0
      • Gorgov  

        co je na tom divýho?

        0 0
        • L4coste  

          třeba cena. vzhledem k tomu že je to nový a „akorát škráblej lak“

          0 0
          • poiko  

            pořád nechápu…

            0 0
          • Gorgov  

            jestli si myslíš, že má šanci to prodat dráž, jsi dost naivní. Tím že to přivezl z Ameriky by ani moc netratil. Podle mě to rozhodně neprodá ani za tech 65k.

            0 0
            • L4coste  

              ok

              0 0
            • McBlacky  

              ale jo za 60 to prodá… problém že je to prakticky bez záruky :(

              0 0
            • hanz  

              tak to si myslíš zase jen ty, problem je ten že prodávající to kolo vůbec nemá a někdo si z něj vystřelil..kdyby ho měl tak už ho prodal.

              0 0
              • Gorgov  

                Prosim? On to kolo nemá, někdo si z něj vystřelil? Nechápu… Může si tak on střílet z nás…

                0 0
                • hanz  

                  no jde o to že tvrdí že je tam špatný číslo, že žádný kolo nemá a neprodává imho novej santa i dovezenej z usa je v poho prodejnej za 65, záruka tě stejně moc nezajímá protože santove maj jen rok.

                  0 0
                  • pepino  

                    65.000 za sjezďáka, jo? Když se dá koupit za 7 www.aukro.cz/…ve_kolo.html
                    :)

                    0 0
                  • wroum  

                    musi mit min. 2 roky, bez ohledu na znacku

                    0 0
                    • speedy gonzales  

                      ee pokud je to dovezene z venku tak je pochopitelne zaruka podle toho kde je to koupene.tzn. je ti k nicemu ze u nas je zakonna zaruka dva roky kdyz ve statech (kde je to koupene) je 1 rok.

                      0 0
                      • wroum  

                        jasne, ale ja pochopil ze Hanz tvrdi ze SC ma zaruku jenom rok a tvrdim ze to je mozny, ale jinde nez v CR

                        0 0
    • poiko  

      kolo to sice neí, ale… www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • georgio  

        tohle mi zas tak k smichu neprijde…

        0 0
      • Chaingang  

        není na tom nic divnýho…ta vidle tolik dřív stála víc za ni asi těžko dostane

        0 0
      • enjoy  

        veril bych tomu ze u sterby ji maji jeste porad na zdi za nejakych 15 tisic:-)

        0 0
      • McBlacky  

        v době kdy MX compy jsou jetý okolo 3500 se tohohle bude zbavovat jen velmi velmi těžko.

        0 0
      • JIRA  

        Za tolik jsem ji zkoušel prodat před 4 lety. Ti co se ozvali, nabízeli max. polovinu, tak jsem jí dal radši ségře na kolo.

        0 0
    • CmL  

      super bike :) www.super-bazar.cz/…tocykly/bike

      0 0
      • Gorgov  

        tak ten je hodně mimo:)

        0 0
      • gobike  

        No tak ten ma dost, 25k je uzasna castka a k vynikajici tlumici vidlici s kterou se muze provozovat downhill neni co dodat.

        0 0
      • SoLaX  

        Olkycuv krk vidlice byl uzasnej, ale jeho"volant" me dostal jeste vic :-D Nebo se tomu tak nekde fakt rika???

        0 0
      • GrandeBelde  

        …vo vzduchu aj na zemi, naozaj! Tleskač by civel ako puk!

        0 0
      • marapara  

        Myslím že ten FR nebo DH by na tom kole dal pouze jednou a zároveň by to bylo naposled :D LOL

        0 0
      • pepino  

        Leader Dox? Hm, asi dobrej oddíl:)

        0 0
    • gobike  

      Ted jsem si vzpomnel, jak mi nejaky blazen nabizel RST Omegu a tvrdil, ze je to vzduchova RS Revelation 3 roky stara a ze je v bezvadnym stavu a pekne tlumi. Navic tam pridal fotky, kde bylo na prvni pohled videt, ze je to RST. Moje odpoved byla strucna a troufam si rict, ze se uz nikdy neozve :)

      0 0
    • Veeteck  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=1984­4&typ=2&katego­rie=0&strana=1

      Tohle neni k smichu, ale spis k placi. A co hur, podle mailu a telefonu jde o Libora Vaku – „trenera“ na www.trenuj.cz, takze clovek od kol.

      0 0
      • Vymi  

        vis mozna se snazi timto zpusobem dopadnout zlodeje a tak podobne… :-/

        0 0
      • McBlacky  

        njn odstrojí a přelákne rám, poladí výrobní číslo :/ a vesele se frčí… za třetinu ceny novýho

        0 0
        • Zlatka  

          odstrojí a přelákne rám, poladí výrobní číslo

          Zcela běžná praxe s auty a motorkami že.., jenom bajka o bajku.

          0 0
          • McBlacky  

            asi to není tak častý, protože jezdit na čorce je dost bezpečný, ale stát by se to mohlo…

            0 0
      • Váčus  

        Dobrý den, zřejmě sem se vyjádřil v tom inzerátu nevhodně. Na původu mi nezáleží=je mi jedno, jestli bude zakoupeno v on-line obchodě, v klasickém krámě, od nějakého jiného prodejce nebo od osoby, která to prodává přes inzerát, jestli bude mít záruku atd… Na tomto místě se chci veřejněo mluvit, že jsem mystifikoval veřejnost tímto špatně napsaným inzerátem. Bohužel patřím také do velmi rychle se rozšiřující party lidí, kterým byl odcizen jejich stroj. Naštěstí to byla stará silnička, která byla v zoufalém stavu, sloužila jako zimák, takže zas tak tragický to nebylo, ale dokážu se vžít do situace, když někdo ukradne někomu kolo, auto atd… Libor Váka

        0 0
    • Smazaný účet  

      Sice to neni kolo, ale… ;)

      www.aukro.cz/…ation_2.html

      0 0
      • dieegoo  

        Ježiši, tohle jde poplíst tolik i/y v jednom inzerátu?

        0 0
        • Vojtas  

          rekl bych ze i/y to uz je jenom takova tresnicka na dortu :)

          0 0
          • Smazaný účet  

            To vyte, jako Azyjate dobivajy kamene obchodi, tak se y cykany dostavajy z parkovyst na ynternet :-) Clovek to svadi tu vecicku koupit! Hlavne pro ten skvely technicky popis funkci!! :-D -:D

            0 0
      • Gorgov  

        to je normalni debil:) „K tomu dám tři ovladače a kabeli. Má to dva USB vístupi“ ty vístupi sou exklusivní:)

        0 0
      • GrandeBelde  

        Aby v tom nebyl nějakej DVD-Róm)

        0 0
    • navikin  

      Tohle sice není inzerát soukromý, ale obchodu, nicméně produkt mi připadá natolik bizarní že to sem dám. (nechci zakládat k takové blbině nový thread). www.amazon.com/…3671-9689768?…

      0 0
    • marco  

      Super koupím to babičce k vánocům na bika. Jak pojede z kostela může si pustit ČRO Vltava to se jí pošlape. Jen aby to nemělo moc výkonné repráky to by mohla přeslechnout klaksony a jiné hovada co jezdí na silnicích

      0 0
    • Bajker16  

      Sice to neni o kolech, ale ušetříte –410 Kč a to se vyplatí :-D www.korunka.cz/…sety/3331999

      0 0
    • kycis  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=2039­3&typ=1&katego­rie=1&strana=3 Ten aeroprofil je na nejakou divnou stranu, ale zase kdyz mi k tomu prida dva sjety plaste, no nekupte to za tu cenu :-)))

      0 0
    • navikin  

      Tohle asi není úplně k smíchu, ale nevím kdo si koupí jeté brzdy bez kotoučů, když stejné nové a komplet lze koupit v internet.obchodě o kilo levněji a komplet. www.mtbs.cz/…-detail.html?…

      0 0
      • McBlacky  

        a? www.maxcursor.cz/index.php?… například

        0 0
        • Veeteck  

          Vim o nich… Ja jenom ze bych si to na kolo nedal, uz vubec ne jety.

          0 0
          • kubad  

            Měl sem jeté v ruce nevypadaly zrovna dobře.

            Navíc váha při 160mm Alu je cca 65g. Klasika ocel + alu unašeč Hope 90g. verze pro rok 07 dokonce 85g.( vážil se ho u dovozce.) cena poloviční – výdrž několikanásobná.

            0 0
          • McBlacky  

            já ani nejetý :) ale chápu že někdo jo, přeci jen pokud ladí bajka okolo 7kg :) :) :) tak už hledáš kde se dá

            0 0
    • Hnoj  

      Fuji rám Thrill 19´´(pro lidi s výškou do 170cm) tento rám se používá na kola,která stojí kolem 20tisíc!Přední vidlice SKAREB patří mezi nejlepší! nepřenáší žádné vybrace do rukou super(m) nastavitelná tuhost olejové tlumiče!! možnost OTLOUT zamikání vidlice,hydraulická přední kotoučová brzda Julie MAGURA průměr 180mm používá se i pro sjezdová kola,kde kladen velký důraz na brzdy! ,zadní mechanická PROMAX průměr 160mm,komplet přehazování ALIVIO(nové)-na tréningové jízdy dostačující max.rychlost70km/h,pneu TIOGA 98%vzorek,páky SR SUNTOURE,kolo má velice málo najeto.Mám záruku na rám.Původní cena byla v bikeranči 16tisíc a to nemělo takovou vidlici která mě stála 6000,přehazovač­ky1500,pneu1000 ani přední hydraulickou kotoučovku2000,–Jelikož je zima jdu s cenou hodně nízko! Potřebuji peníze na auto jsem student!!!

      0 0
      • Meesha  

        zamikani OTLOUT… malem sem se pochcal :-D

        0 0
        • Hnoj  

          Mě teda skoro zabil údaj o maximální rychlosti :-D

          Vmax= 70km/h :-D

          V§bec tohle je nejftipnější inzerát, co jem kdy viděl..

          0 0
      • navikin  

        Dobrý jsou ty 2% opotřebení plášťů – je to měřeno asi mikrometrem. A přehazka Alivio za 1500,– taky fajn.

        0 0
    • pepino  

      www.aukro.cz/…ne_5000.html Tak adrenaliňáci neváhejte! :)

      0 0
      • wroum  

        Vkládám do aukce ojedinělé kolo firmy Rock Machine – Adrenaline 5000, určeného výrobcem k extrémním sjezdům sopečných kráterů… tak tohle mi bohate staci …LOL :-D

        0 0
        • speedy gonzales  

          hned bych se ho zeptal zda je pouzitelne i pro sjezd neceho jineho nez tech krateru…ale nechce se mi kvuli takovemu kokotovi registrovat:-)))

          0 0
          • TheIF  

            No když stím najezdil od roku 2001 jen 400km tak asi jedině ty krátery (na měsíci) :-)) Za takouv plečku bych mu dal tak 2 litry jako zimak by se šikl…

            0 0
      • enjoy  

        ty jo tak to je fakt krypl!docela me nasral.a to to nemam na prahu 1 daleko.

        0 0
        • pegas  

          s dotycnym panem si dopisiju…prvni jeho reakce .....Re:

          >>Nevim co jsi za chytrolina, ale na kolo se muzes klidne >>prijet podivat a ucet od nej mam tez. Takze jestli rozumis necemu jinemu, >>tak to delej.

          0 0
      • pegas  

        ..tohle mi stoji za to abych se zaregistroval napsal mu neco..kdyz uz aspon tak negatovni hodnoceni..

        0 0
        • ravo  

          Negativní komentář bys mu mohl udělit jen v tom případě, že bys tuhle konkrétni aukci vyhrál, jinak to nejde.

          0 0
      • Gorgov  

        to sem sem chtel ted hodit:)

        0 0
      • kout.jk  

        ten,co mu to prodával psal úplně stejně 4 a 9, takže se divim, že to prodávající nekoupil za 99990 :)

        0 0
        • kout.jk  

          teda jenom v řádu tisíců- u stovek ta 9 je už jasnější…

          0 0
      • Bajker16  

        Dyť je to RST :-D

        0 0
      • Hnoj  

        Tak to je hrubej fake !

        0 0
      • Vilém  

        Uz jsem nejvyse prihazujicimu napsal varovnej mail.

        0 0
      • Phoebe  

        Podle čudlu na vrchu by to měla být RST Omega AET.

        0 0
      • DragON  

        Pod fotkami vidlice už má vysvětlení: Omlouvam se za spatne uvedeny nazev, jedna se o vidlici koncernove firmy Rockshox, ale je to typ rst, o jaky presny typ se jedna netusim. Duke jsem napsal, protoze se ji velice podoba a odpovida i cenove. Je to take vzduchova vidlice.

        0 0
    • Gorgov  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=2223­2&typ=1&katego­rie=3&strana=1

      super kola na super nábách, za super cenu:)

      0 0
    • piskot  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=2234­0&typ=1&katego­rie=0&strana=1 tady je spíše než cena zajímavý „popis“ kola – przdiče, táci nebo pedáli,… :)

      0 0
    • maxtor  

      Tohle mi nějak mozek nebere:

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Mám pocit, že z cyklobazaru se stává něco úplně jiného, než původně být mělo…

      0 0
    • MaPa  

      //www.cykloba­zar.cz/kontak­t.php?id=2251­1&typ=1&katego­rie=1&strana=1

      Za tři a půl litru hnědé překvapení…

      0 0
    • gersa  

      Hlavne to prodat RICHLE www.ivelo.cz/…kola/prodej/?…

      0 0
      • Phoebe  

        Není náhodou v sekci naše biky :o)))

        0 0
      • gargamel  

        njn, Leoš…:-)

        0 0
      • maxtor  

        What does it mean: „Pri rychlem jednani sleva.“????

        0 0
        • TinkTink  

          Ze o tom nebudes mesic kecat a pak to stejne nekoupis, ale behem kratke doby se rozhodnes ;)

          0 0
          • CZiko  

            no vidíš a já když jsem rozprodával bika a napsal to tam, tak to fungovalo přesně naopak… akorát těch co o tom měsíc kecalo a nekoupili přibylo:-D

            0 0
    • Vilém  

      Dalsi adept.Mozna se mi to zda,ale myslim ze ten ram ma zohlou sedlovou trubku. www.dolekop.com/…enaline-3000

      0 0
    • Elvin  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… Ahojda, tenhle inzerát není k smíchu (asi), jen chci znát názor někoho kdo se v tom vyzná, jestli je tohle k ježdění a nebo k trápení? Díky

      0 0
    • Vilém  

      Tak tu mam dalsi humorny inzerat www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… ta cena je z rise snu:)

      0 0
    • Gorgov  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=2640­2&typ=1&katego­rie=0&strana=1

      Kolo vážící 8,3 kg! asi to vážil na váze pro kamiony:)

      0 0
      • JSt  

        to sleduju uz delsi dobu. pry to ma tech 8.3 bez blatniku a ostatni bizu. s blatnikama samo trosku vic ;-))

        0 0
      • kubad  

        Na to váhe je hodně k smíchu, ale zase kolo je pěkné, a cena celkem ujde

        0 0
      • McBlacky  

        zas ty kecy 2 roky hobby 99% po silnici :) jestli to odstrojený o krámy bude mít 9,5 tak si může fandit :)

        0 0
    • sportovni_biker  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Tohle k smíchu není, ale poprvé v životě vidím Fulla od Pellsu. To nemají ani v katalogu.

      0 0
      • Vlado Jekyll  

        to je rám od brendovej firmy, nalepit logo tam môže hoci kto, ináč, tie spodné ramená nie sú karbónové, ale hlinníkové, len sú nafarbené ako karbón

        0 0
      • McBlacky  

        10 kilo to asi odněkud upad :) lol 12 a to jsem optimista… navíc se rozlepovaly. Na podobným principu tady páč rámů bylo, ale neujalo se to.

        0 0
      • Vilém  

        Tak asi nemas spravne starej katalog:)Nekdo to tu jezdil a praskl.

        0 0
        • sportovni_biker  

          Katalogy mám 2006, 2007 a ani v jednom není. Pokud byl ve starším, tak to jsem o Pellsu ani nevěděl, že dělá rámy :-)

          0 0
        • poiko  

          tušim, že pekáček, nebo tak někdo. dokonce je tu někde i fotka tý prasklý alá karbonový stavby

          0 0
          • gersa  

            Tenhle ram (respektive skoro stejnej – mel hlavni trojuhelnik pouze z duralu, ale koncepce byla stejna) jezdil Pekacek i jeho bracha Mit'o. A jeste si dovolim poznamenat, ze to nebyl Pells, ale Tajvan s nalepkama od Cyklomaxu. Stejny ramy jednu dobu zkousel i Pells, ale moc se to asi neujalo

            0 0
    • Chaingang  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… Taky dobrá blbost…

      0 0
      • wlk  

        hm, kamoš má stejnej dres, že by dárek k vánocům? :-D

        0 0
    • ryllos  

      nádherný strojek..:-)

      0 0
      • McBlacky  

        o tomhle mě včera informoval otec, myslel jsem že v jeho věku už bude mít víc rozumu. Že by si to pořídil prej místo HT Forta s judy který jsem mu postavil – no nedoporučil jsem mu to :)

        0 0
    • marek2000  

      www.mojedomacnost.cz/…inner-bsg-23 Rozdiel nase cena a bezna cena :) Fakt usetrim :)

      0 0
    • Wakan  

      Dobrá sleva ;)

      www.cykloservis-kola.cz/?…

      0 0
    • Darkson  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      chce to zvětšit fotku:-)

      0 0
    • Vilém  

      Nic neni nemozne:) www.dolekop.com/…e-z-jawy-350

      0 0
    • Hnoj  

      www.ivelo.cz/…jine/prodej/?…

      pobavil mě…

      0 0
    • spešl  

      Tak taky dobrej kup… :-) Na tom bych chtěl jet z Ještědu, uááááá…

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • Dados  

        DH jako prase!!! :D

        0 0
      • Manas  

        BomBaStik! :-)

        0 0
        • peky  

          Nikde na stránkách výrobce sem nenašel model Expert+BomBaStik. Já ho chci......pověsím si ho pod sedlo vypadá dost dobře.

          0 0
          • Vilém  

            Tak nehledej na strankach vyrobce ale na netu vseobecne.To kolo je model cca 98 a na svou dobu to bylo urco zajimavy.

            0 0
            • Vilém  

              treba tady myhome.shinbi­ro.com/ mas trosku lepsi foto

              0 0
            • peky  

              Mám RBčko CR1500 ve své době cca 8000,– rám. Nechceš ho třeba za 9000,– je teda 4 roky starý ale ve své době to bylo určitě moc dobrá volba. :D

              0 0
              • Vilém  

                Ale ja nerikal ze cena je umerna stari.Jen jsem se vyjadroval k tomu jak jsi psal,zes nenasel nikde veci co jsou psany ve specifikaci.

                0 0
                • peky  

                  Aha ty to bereš vážně. Prosím neber uvolni se, dnes je přece uplně BomBaStik den ne? :D …

                  0 0
    • pegas  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      pekny brzdy:-))..pekna cena:-))

      0 0
      • McBlacky  

        to mě rozštípalo hned ráno :) má mam V i disc. prodejný to je tak za 8000 ale jen díky těm novejm juicy5

        0 0
        • pegas  

          no asi tak..ta cena je smesna..premyslim ze napisu peknej mailik:-)…zajimalo by me jak ma propojeny ty brzdy ze mu brzdi obe dve teda vsechny ctyri zaroven:-D…teda jestli to vubec brzdi:-)

          0 0
          • Vilém  

            Hlavne ze zadni trmen tam nema.A i navarka chybi,jsem zvedav jak ji tam pridela.Mozna + 1500 za adapter:)

            0 0
            • peky  

              Se divim že nenarve kotouče ještě z druhé strany nábojů. Měl by to jak na mašině oboustrané kotoučovky. Rozdhodně by se to dalo prodat už jako závodní speciál pro DH mnohem dráž. Minimálně by na tom mohl udělat tak dalšího bůra :D.

              0 0
          • Baracuda  

            Asi dava opravdu duraz na bezpecnost – kdyz ti selze brzda, mas k dispozici druhou… Myslim, ze to kolo musi byt vtip, jinak to nechapu…

            0 0
      • Palos  

        Ta kr.vo a ted bidon vzádu,tak to je machr

        0 0
    • Darkson  

      sorry, ale nemoh jsem si pomoct:-)

      Vložil: Marcinka Datum: 23.05.2007

      tretry Specialized Comp MTB 07 Uherské Hradiště (Zlínský kraj) Můj problém je, že mám pravou nohu o číslo větší než levou. Musel jsem koupit 2 páry treter (jedny vel.42, druhé 43). Kdyby měl někdo opačný problém než já (tj. levou nohu vel. 43 a pravou 42) rád bych mu prodal pár nových bot Spešl Comp ve stříbrné barvě.

      Cena: 2600 Kč Telefon: 602 545 421 E-mail: Martin.Peza (zavinac) seznam.cz

      0 0
      • JSt  

        :DDD ja nemohu

        0 0
      • poiko  

        netroufnul sjem si to sem dát:)

        0 0
      • TinkTink  

        Co je na tom vtipny? ja mam taky jednu nohu o pul cisla jinou a je to fakt na houby…kdyby mel to co potrebuju, tak to beru…

        0 0
      • TinkTink  

        Co je na tom vtipny? ja mam taky jednu nohu o pul cisla jinou a je to fakt na houby…kdyby mel to co potrebuju, tak to beru…

        0 0
      • Luka  

        no tak to – promin Marcinko – ale fakt mrtva smichy!!! :))))))) je to bozsky!!!!

        0 0
      • Pic  

        Třeba tenhle inzerát pro mě byl „vtipnej“ v tom že sem přesně ten opačnej člověk- co by potřeboval tyhle velikosti a ty samý tretry sem si koupil pět dní před vydánim toho inzerátu, no jedna mi je holt o něco větší, ale myslel jsem, že to ani pořešit nijak nejde. Když sem to četl tak sem si myslel že si ten člověk ze mě dělá prdel, dát to na net pět dní po koupi

        0 0
        • Pic  

          teda koupil jsem červený:)

          0 0
        • MlokCZ  

          No tak dokup tu druhou velikost, budeš to mít super jako on a ty dvě co ti zbydou s ním vyměn a oba bude mít jedny rezervní v těch správných velikostech :-)

          0 0
    • Vobluda  

      Prodám Fuji Tahoe 05, vel. 20,5´´ Černošice (Středočeský kraj)

      Kolo Fuji Tahoe, rám velikost 20,5´´, koupeno v 2005, jeto 1,5 sezóny, cca 1200km. Závada: prasklá rámová trubka pod sedlovkou, reklamace neuznána. Jinak kolo v dobrém stavu. Rám Alu 20,5, řazení Deore, přesmyk Deore, přehaz LX, brzdy kotouč mech. Hayes, vidlice Axel Elite 80cm. Na díly, rám možno svařit. Původní cena 28000,.Kč. Další info a foto pošlu mailem.

      Cena: 13000,–Kč

      0 0
    • Darkson  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      modří vědí:-/

      0 0
    • Vilém  

      Tak po delsi dobe zase inzerat u ktereho jsem se pobavil. www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… za ty prachy by mel problem prodat i zapleteny solidni kola a ne tyto „tunovy“ al kola. Mimochodem v Blansku je maji v jednom ksefte za asi 2000,– novy a nikdo je nechce.

      0 0
      • Vilém  

        Nahodou vypada fantasticky.Mit nejaky zbytecny prachy,tak si ji koupim a dam do vitrinky.

        0 0
      • McBlacky  

        :) :) to je garážovka tak max česká… vůbec jsem teda nepochopil jak to funguje no ale co…

        0 0
      • kubad  

        pro někoho kdo chce postavit Old School bike dobrá volba, žádný problém v tom nevidím

        0 0
      • poiko  

        tak to je bomba, tohlencto

        0 0
      • kudlanka32  

        tyyyy jo…tak ta je v MTB magazinu tak z roku 96.....to je nahodou moc pekna vidle, sice nikdo nevi esli chodi ale rozhodne to je garaz… mechanik…MEEE­EECHAAAAANIK ? na oldschoola jak vysita…skoda ze nemam zbytecny prachy :(

        0 0
    • Biohazard  

      Sem zvědavej kdo tohle koupi :-D

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • kubad  

        kdo to koupí těžko říst, ale oprava opravdu možná je prodej bude jen otázka zakolik

        0 0
        • poiko  

          myslím, že podobný inzerát tu už byl. pokud ta trubka jde vyříznout a navařit nová, proč ne?

          0 0
    • poiko  

      mi přijde, že její kluk asi dostane hezkej dárek www.cyklobazar.cz/inzeraty.php?…

      0 0
    • pegas  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… nejak moc nul:-)

      0 0
    • DaveBury  

      0 0
    • Hnoj  

      www.ivelo.cz/…kola/prodej/?…

      Zajímavě namontované sedlo…

      0 0
      • sportovni_biker  

        Ten otočenej zámek sedlovky je fakt divnej, o úhlu sedla raději pomlčet.

        0 0
      • Archer  

        Je to v pohode. Spark ma dlouhou karbonovu sedlovu trubku, nema v podstate sedlovku. Trubka se oreze pod konkretneho zakaznika. Zustava jen drobne nastaveni v rozmezi cca 3cm.

        Ta dlouha trubka svedci ze kolo je nove, a nikdo tim nejezdil.

        0 0
    • Vilém  

      Tento thread nikdy neskonci. Tady jeden hodne velky snilek www.aukro.cz/…ossland.html

      0 0
      • DaveBury  

        V ceně je plášť a duše…

        A to jako ma byt co, jakoze aby si nekdo nemyslel, ze to prodava jenom na rafcich ? :D:D

        0 0
      • Vojtas  

        lol, mazec nejvic :-DD

        0 0
      • Darkson  

        by mě zajímalo, co prodá, až mu dojdou prachy příště:-)

        0 0
        • Pavel  

          Ještě toho je dost. Ledvina, rohovka, plíce… Vše, co je zdvojené :-)

          0 0
    • Darkson  

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      trochu přestřelil

      0 0
    • homat  

      nevím jestli to tu už nebylo, ale pokud někdo shání kvalitní vidlici na DH tak prosím:

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • kubad  

      Jeden veselý: www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • pegas  

      proc je pulka kol co se prodava na cyklobazaru jeta lehkym terenem nebo zenou a navic jeste rekreacne:-)) cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=3554­5&typ=1&katego­rie=1&strana=2&fil­tr=yes&f_filtr_pou­ziti=0

      0 0
      • roud  

        Asi se nemoh zeptat majitele jak moc je jezdil když je krad :o)

        0 0
      • Archer  

        Protoze ta druha pulka je „nove, skoro nejete“ :)

        0 0
      • Lišák  

        To ta žena musela mít sakra dlouhý nohy. Je to 19" a sedlovka je docela dost vysunutá.

        0 0
      • Baracuda  

        Stejny princip, jako kdyz po bazarech ma drtiva vetsina aut najeto od 90ti do 180ti tis km – at jsou stara 4roky, nebo 14…

        0 0
    • Lišák  

      Tohle mě dneska fakt zvedlo náladu :-D

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • maxtor  

      Podobní vtipálci mě vždycky rozesmějí – prodávat něco, nasadit na to naprosto nehoráznou cenu a ještě argumentovat tím, že se jedná o jedinečnou nabídku se podle mě hodí tak maximálně do teleshopů. Snad se na to nikdo nenachytá – to bych nepřál ani svému největšímu nepříteli.

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • Baracuda  

        a zajimavy popisek… ale mit momentalne 25k, tak to kupuju :-)

        0 0
        • maly bob  

          nj, za tu cenu :-)), na tom se da i dobre vydelat si myslim, prodat tak za 50±

          0 0
      • dieqo  

        Před pár měsíci tam byl „bike“ celopéro olpran z globáče s přelakovanym rámem a ručně vyřezanou samolepkou scott asi za 10tis :-))))))))))))

        0 0
      • maxtor  

        No to mě *****…

        0 0
      • Alty  

        Čóres? Bych se taky nechal nevhodně obdarovat.

        0 0
    • sportovni_biker  

      Tak před pár hodinami se cyklobazar stal komerční službou :-(

      Za zvýraznění kontaktu na prodávajícího se musí platit

      0 0
    • Darkson  

      www.ivelo.cz/…kola/prodej/?…

      není to náhodou přelakovaný VT od Giantu?

      0 0
    • kycis  

      cyklobazar.cz/kon­takt.php?id=3648­3&typ=1&katego­rie=0&strana=6&fil­tr=yes&f_filtr_pou­ziti=0& Ha ha, „Specialni edice“ . to znamena testovaci kolo, a pochybuju ze ti lide co si ho pujcili, na nem jezdidli do prace, jak se nam prodavajici snazi namluvit :-( ne ze by bylo za spatnou cenu, ale proste me bavi jak kazde bazarove kolo je jete max, 500 km a po silnici, i kdyz je to celopero za 80 tisic, u ktereho se predpoklada ze si ho nikdo na jezdeni po asfltu nekupuje.. ALe to uz tady bylo receny mockrat..

      0 0
      • TheMelin  

        třeba dotyčnej maká na sněžce nebo podobný „hoře“ a dojíždění do práce je pěkná makačka a dojezd dom pěknej Downhill

        0 0
        • dieqo  

          mam rád tyhle slevy :-))))))))

          www.rockroad.cz/…-p-3517.html

          0 0
          • djano  

            Preco ? Je to zlava 7% – alebo mi nieco uniklo ?

            0 0
            • treatt  

              Sleva z 10.990,– na 17.661,– mi nejak nevychazi na 7% ;-)

              0 0
              • Vilém  

                Presneji 6,99+nejaky drobny.Je tam puvodni cena 18990,– :)Jen nechapu co se na teto sleve zdalo usmevneho diegovi ?

                0 0
                • treatt  

                  To same, co mne…ja si nemuzu pomoct, ale vidim tam 10.990 korun jako puvodni cenu, ne 18.990… proto je usmevne zlevnit z deseti tisic na sedmnact…

                  0 0
                  • Vilém  

                    Tak si otri monitor, nebo navstiv ocniho lekare:)

                    0 0
                    • treatt  

                      Tak tohle mi vysvetlete…

                      0 0
                      • Manas  

                        Paint? :-)

                        0 0
                      • DaveBury  

                        Pokud mas v prohlizeci nastavene male pismo, tak to tak muze pusobit … a zalezi i na typu ..

                        Oznac text, zkopiruj, nekam ho vloz a uvidis, co tam je

                        0 0
                      • Krys  

                        Ešte je možné, že to medzitým opravili a ty máš vo vyrovnávacej pamäti tú staršiu verziu.

                        0 0
                      • Vilém  

                        Zkusil jsem to v IE a tam to opravdu vapada jako 10990,–. Pouzivam Mozzilu a tam je to tech 18990,–. Pri oznaceni textu je pak tech spravnyvh 18990,. To jsou veci.

                        0 0
                  • Krys  

                    Vidím tam 18 990

                    0 0
                  • DaveBury  

                    Sice zde OT, ale kdyz uz jsme u tech vyhodnych nabidek :)

                    0 0
    • hurikan  

      www.ivelo.cz/…kola/prodej/?… trošku podezřelý, ne?

      0 0
    • ropman  

      www.aukro.cz/show_item.php?… prý to píšou na tom kole …

      0 0
      • ropman  

        tak už ten popis – „ultralehký titanový rám“ na moje upozornění změnil …

        0 0
    • jožin2  

      Taky hustej model: www.aukro.cz/…ync_168.html

      0 0
      • kleinis  

        Tak to je hustej ful a este k tomu ma na sobe tolik stelovani!:-D

        0 0
        • maxtor  

          No, vždyť tam píše, že původní cena byla 20.000… Prodejce musí být dobrý vidlák. Už ten pravopis:-)

          0 0
    • zubatec  

      Nalezeno an Annonci:

      Celoodpružené crossové kolo Bergamont 06, velmi kvalitní, výborný stav. váha 10kg. Vybavení převážně Shimano Alivio (XT)Podrobnosti osobně. Navíc ke kolu Škodu 120L s doklady a platnou STK. Cena 8.000 Kč. Spěchá.

      0 0
    • DAWE25  

      A je tady další kousek: www.bazar.cz/ad_detail.asp?…

      Cyklistické kolo mě docela pobavilo. :-D (zn.TESCO :-D )

      0 0
    • maxtor  

      Kde udělali soudruzi z NDR chybu:

      kolokolo.cz/ca­talogue/vidli­ce-mtb/marzocchi/d-street-24/

      0 0
      • Baracuda  

        Genialni popis! :-))

        0 0
      • XC-biker1  

        týjo ty marzocchi kazety jsou čím dál více propracované a použité nejmodernější technologie :D :D :D :D

        0 0
    • Dados  

      Pěkný kolo, ale ta PC :-) cyklo.bazac.cz/z/12867/

      0 0
    • brantec  

      Prodám silniční kolo TREK 2300. Vybavení shimano Ultegra, Dura ace, karbonová vidlice, rám hliník. Kolo má trošku prasklý rám u středováho složení, ale já mám 80 kg, jezdil jsem na tom dva roky a bez náznaku zvětšení prasklinky.

      www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • cekanka  

        tohle je fakt něco :DDD

        0 0
      • sYs  

        To je mega! To je něco jako prodávám auto, je v dobrém stavu jen mu chybí motor a má díru v podlaze, ale jinak je v dobrém stavu. LOL

        0 0
    • pepino  

      Je to spešl? www.aukro.cz/…a_levno.html

      0 0
    • Gorgov  

      aukro.cz/item305583632­_shimano_ulte­gra_skoro_nove­.html

      tohle se vyplatí, je v podstatě nový

      0 0
    • cekanka  

      sledujte to kolo uprostřed: super sleva www.bikeranch.cz/…slevykol.jpg

      0 0
    • Dan  

      www.ivelo.cz/…kola/prodej/?…

      Ještěže není jetý dívkou!

      0 0
    • mitch  

      www.aukro.cz/…_a_dals.html

      Du do něj :D

      0 0
    • McBlacky  

      stačí se mrknout do bazaru tady na B-F. Ten Klein podle fotky je fakt v dobrým stavu :) nehledě na to, že cena je mimo

      0 0
    • L_i  

      dolekop.com/ba­zar/83081-bajk

      bajk datum: 14.02.2008 19:30:27 typ: prodám cena: 25000 Kč kontakt: 777093636 loka­lita: Praha

      ahoj bajkeři prodám muj sjezdovej specijá stalme 50 tisic a javam ho prodam za 25 jo tak piste ahoj zavodne jeto jen minulej rok ma kotucovku a pruzeni je 100na100mm jenatom vidlica mároši

      Nekup to! Vypadá jako nový :-).

      0 0
    • treatt  

      Tak zas jedno aukro: www.aukro.cz/…ense_m1.html

      Intense M1, prý je to sjezdovÍ rám :-) Nicmene aktualni cena 510 Kc se docela vyplati :-)))

      Uvidime, kde to skonci

      0 0
    • Vilém  

      Po delsi dobe zase jeden. Tentokrat me pobavily poctarske schopnosti prodavajiciho www.aukro.cz/…etikolo.html

      0 0
      • kubad  

        3×5=21 to nevíš??? :-)

        0 0
        • krtex  

          podle mě má v předu 4-tác a ta zbývající rychlost je volnoběh ;)

          0 0
      • maxtor  

        Každopádně má podle fotek napsáno „21 SPEED“ na rámu. Tak bych to spíš viděl na klamání spotřebitele ze strany výrobce a naprostou neznalost ze strany prodávajícího…

        0 0
        • Vilém  

          Ted jsem to zkoumal a vono tam to 7mi kolo asi je, ale proste me rozesmal ten popis.

          0 0
    • pomiatko  

      http://the.mtbiker.sk/index.php?…

      no nemate zaujem o superlahky zavodak…len trochu pribral poslednu dobu…asi dal dolu tie superlight odrazky z pedalov…a vyfucalo helium z ramu

      0 0
    • Vilém  

      Dalsi dil, zrejme nekonecneho serialu http://www.aukro.cz/…_merida.html  prodavajici mel dobry posed:)

      0 0
    • L_i  

      MTB kolo na výšku do 165 cm, přehazovačka Alivio, náby Alivio, řazení grip shift, gelové sedlo, prohnuté ráfky na styku brzdových špalků pro lepší brzdnou sílu! Používané, ale v pořádku, bez sebenších problémů.

      Inzerát z cyklobazaru

      0 0
    • Vilém  

      Uz jsem dlouho nemel vhodneho kandidata, ale tento me pobavil.

      0 0
      • krtex  

        Zapoměl připsat že jde o Holandskou „aukci“ přece, :)

        0 0
    • wraith  

      Tak tohle mě dostalo, jestli to je jako Joke, tak dobrý :D http://cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • FeeWong  

      Tady je taky jeden pěkný, 8 litrů za prasklý hliník :-DDD

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • Blade  

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      silniční televize:)

      0 0
    • pegas  

      "merida ":http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… ta cena me prijde usmevna..

      0 0
    • Tomcat  

      Nemusí to být je celá kola ale i díly.

      Já sem např teďka komunikovat s člověkem, který chtěl prodat Marzocchi Shiver DC model 2005. No vidle x tý majitel, odřená na vnitřních nohách, podle fotky i prasliny na horní korunce. Aktuální ceny v bazarech se pohybují do 10000,–

      O únavou praskání úchytu brzdy nemluvě a tom že se už 3 roky nevyrábí.

      No on jí chtěl prodat za 15–16000,– Důvod jednoduchej  je to student a vyhlídnul si 66ku a dalsi dohromady vzorec prodat shivera a prachy z prodeje koupit 66ku.

      No on na to někdo z mateřšké školky D:key skočí.

      0 0
    • Vilém  

      Opet cyklobazar:) Vse od jednoho cloveka a maji spolecne to, ze cena je naprosto nerealna.

      Nevim zda si dela prdel, nebo je o tom presvedcenej, ale osobne bych za zadnej z tech ramu nedal vic nez 1500,– – 2000,–.

      Ram c. 1, 2, 3

      0 0
      • roud  

        mě ani ne vzhledem k tomu že ty první dva rámy sou nový je to cena jak z kameňáku…

        0 0
        • Vilém  

          No nevim, ten Schwinn staval kolem 10000 cely kolo, merida je minimalne 5 let starej model atd.

          0 0
          • roud  

            ty nikdy nenasadíš cenu když dávaš něco na bazar ? vždycky davam věci dráž než kolik za to chci…občas prodam občas někomu slevim…

            0 0
            • mitch  

              No jo, ale nasadíš cenu o 300%?

              0 0
              • roud  

                To sice ne ale někdy se s tim taky nepářu a občas se podaří prodat dráž než sem koupil dokonce i ke spokojenosti kupujícího … takže bych i věřil tomu že tohle někdo za 3–4000,– koupí (za předpokladu že by mu prodávající slevil)

                0 0
            • jIrI___  

              To já zas dávám raději rovnou levně, ať mám peníze rychle u sebe a nemusím inzeráty pořád dokola obnovovat a modlit se, ať se někdo ozve… A když se někdo zeptá na slevu, tak řeknu že cena je pevná a je klid :-)

              0 0
    • Lišák  

      Po delší době jsem se zase u inzerátu zasmál :-)

      0 0
    • roud  

      Je libo pořádnej sjezďák za pořádnou cenu ? :O)    -> http://www.ivelo.cz/…kola/prodej/?…

      0 0
    • roud  

      http://www.ivelo.cz/…kola/prodej/?… doporučuju prohlídnout fotku :O)

      0 0
    • Meesha  

      taky sem nahodou na neco hustyho narazil… 

      http://sportovni-vybaveni.sbazar.cz/…1707074.html

      0 0
      • Hnoj  

        Co ti na tom příde tak směšného? Cena je poněkud vysoko, ale jinak mi to příde jako docela normální inzerát…

        0 0
        • destr  

          Tak koukni třeba na kliky ;-)

          0 0
          • Hnoj  

            NOIR… No nesedí mu popis, ten asi ukrad někde jinde…

            0 0
          • kubad  

            nejen kliky ta fotka s popisem nesedí vůbec, vidle brzdy , kliky atd…

            0 0
    • Lišák  

      Nemám pocit, že Canyon měl v roce 2007 takovéto rámy v nabídce. Nebo se pletu?

      0 0
      • destr  

        No já si nemůžu pomoct, ale připomíná mi to předělanýho epica :-D ale asi je to blbost.

        0 0
        • Lišák  

          Po tom, co jsem odeslal příspěvek, jsem si taky dal do gůglu název toho kola a vyplivnulo mi to tohle. Ale stejně-co je to za Canyon? Jsem myslel, že se dělají v Koblenci v Německu a na jejich ofiko stránkách jsou všechny modely. Tato kola tam vloni nebyla. Aspoň jsem si nevšimnul.

          0 0
          • Krocan  

            njn mě to taky vyplivl google a nikdy sem o tom nic neslyšel:-D

            0 0
          • Vilém  

            Ja spis nechapu nac jsi vubec reagoval? Prislo mi to jako takovy vykrik do tmy, na ktery nekdo zareagoval:)

            0 0
            • Krocan  

              reagoval na to že nikdy neviděl tenhle model a nikde o něm neslyšel a ani na webu Canyonu není a proto se zeptal ne?

              0 0
              • Vilém  

                aha, tak diky:) no ale to potom zas nechapu proc to vlozil do tohoto threadu,ale to uz neresme:)

                0 0
            • Lišák  

              Reagoval jsem na to, že někdo inzeruje kolo Canyon, ročník 2007, které jsem v katalogu kol Canyon, ročník 2007 nikde neviděl.

              Do tohoto vlákna jsem to vložil, protože jsem se domníval, že jde o mistifikaci potenciálního kupce. Pokud tohle kolo nebylo v loňském katalogu, tak bude buď starší, nebo to nebude originál Canyon.

              0 0
          • vojta  

            Jsou to dve firmy se stejnym nazvem, kterezto se zabyvaji vyrobou kol – jedna svycarska, jedna nemecka. Taky mne to prekvapilo, kdyz jsem na tuto skutecnost pred drahnou dobou narazil. Mozna jen nahoda, mozna rozkmotreni partneri …

            0 0
            • Lišák  

              Dík za vysvětlení. V tom případě sem ten inzerát skutečně nepatří.

              0 0
    • gamster  

      http://aukro.cz/…_29_990.html

      Dost mě udivuje ta původní cena,a s tím spojenej ten rám(hliník),vi­dla(SR)

      0 0
    • Vilém  

      Tak dalsi. Tentokrat se z Dudaka stala americka znacka DSD:)

      0 0
      • kubad  

        lehce škráblý a jen dvě promáčkliny – no ten je luxusní :-)

        0 0
    • micsvo  

      Me se libi tenhle Maxbike – sedlo jko nove, jete 5× – asi vim, proc ho prodava :-)

       

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
      • acidb  

        Je machr, ze ho zkusil 5×, ja bych nechtel ani jednou:-))

        0 0
      • roud  

        heh strašně se mi líbí ježděný čtyři roky a v další větě jetý cca 5× xD xD xD

        0 0
    • Biker jak Pes  

      Tohle nechápu … dají se někde sehnat kola profi týmů ?

      0 0
      • kubad  

        no dají – víš co se jich během roku stratí :-)

        0 0
      • roud  

        Je vidět žes toho v cyklistice ještě moc nezažil podívej se třeba kolik lidí jezdí na autorech s nápisem psk whirpool ? ? ?

        0 0
        • Biker jak Pes  

          To je pravda no, někdy se fakt nestačím divit. Ale zrovna od Liquigasu. Jakou mám jistotu, že to je přímo od nich?

           

          S tím Whirlpoolem mě to ani nijak nepřekvapuje, přece jenom to je domácí tým. A polepit si rám taky umím … :)

          0 0
          • roud  

            nejde o polepení jde o to že se daj sehnat rámy přímo od nich když máš kontakty :O) a stejny to podle mě bude uplně se všema teama…

            0 0
          • juli  

            Ze by Team Replica?

            0 0
          • kubad  

            mrkni se na stránku výrobce a zjistíš že dělají model team replica a ten je „teoreticky“ shodný s tím co jezdí profíci , realita je trochu jíná že :-)

            0 0
          • juli  

            Uplne to vidim

            Prodavajici: …ty v*oe na tom jezdil Roman…no Kreuzigera (v horsim pripade Bennatiho) znas ne?

            Kupujici: Ne, kdo to je?

            Prodavajici: Ten co jezdi Tour.

            Kupujici: Aha, neznam.

            Prodavajici: O Tour de France jsi slysel ne?

            Kupujici: No, to jo.

            Prodavajici: No tak Roman je supr profik. Teda Tour na tomhle kole nejel, mel ho jenom v campu na pripravu. Tam tomu moc nedal, tak 2000 kilaku, proto vypada jak nove, ani retez jeste neni treba menit.

            Kupujici: (zmatene) Fakt jo?

            Prodavajici: Si pis, Krizak je kamos, to vis. Oni jim ty kola po sezone nechavaj. A co by s tim delal, kdyz pristi rok dostane nove? Tak mi to za sto nechal, ale ja to nevyuziju, tak jde z domu.

            .

            .

            .

            No nekup to! :-)

            0 0
    • Smazaný účet  

      už i v anglii se prodává, a posílají do celého světa

      http://cgi.ebay.co.uk/…cmdZViewItem?…|66%3A2|65%3A­12|39%3A1|240%3A1318#e­bayphotohosting

      0 0
      • castro  

        kliky SR Suntour epiocn? to se vyrábí? :)

        0 0
        • Vilém  

          Nevim jak ty, ale ja tam zadny kliky epicon nevidim:)

          - Cranks: SR Suntour 170mm 48/38/28T 

          0 0
          • destr  

            No tak si prohlidny fotky ;-)

            0 0
            • Vilém  

              Aha, uz to vidim:) Holt muj pracovni monitor jede v rozliseni 1024×768 a prava cast obrazu mi zustala skryta.

              0 0
              • Krocan  

                pěkný sou ještě ty brzdový páky winzip:-D

                0 0
                • JSt  

                  co se ti nezda na winzip pakach?

                  0 0
                  • Krocan  

                    jenom sem to nikdy neviděl v jinym spojení než s tím programem a prostě mi to přišlo „nezvyklý“

                    0 0
      • kubad  

        Item location:Midwest, United States

        to asi není v anglii co? ale to není podstatné :-)

         

        0 0
        • kubad  

          ups tak znovu:

          Item location:Midwest, United States

          to asi není v anglii co? ale to není podstatné :-)

           

          0 0
          • Pavel  

            A nedaří se, nedaří… :-))

            0 0
    • jIrI___  

      Tohle ani není k smíchu, jen mi vrtá hlavou ta cena… Měřit trošku míň, tak už se o něj vážně zajímám :-)

      0 0
      • kubad  

        vypadá dobře -majitel buď nutně potřebuje peníze nebo j původ pochybný.

        cena toho kola je trochu jinde.

        Ale hlavně pro tebe bude malý takže smůla je to M a Storck má celkem krátké geometrie

        0 0
        • destr  

          Mno to je hoodně podezřely :-D

          0 0
        • jIrI___  

          Právě kvůli velikosti jsem psal tu poslední větu. Kdybych měřil o něco míň, tak už si z těch bazarových fullů něco vyberu, ale v XL/L jich jde vidět hodně málo, snad většina je M :-D

          0 0
    • m-i-k-i-n1  

      taky zajímavý

      http://www.aukro.cz/…vydlice.html

      0 0
    • maxtor  

      Taky zajímavé:-)

       

      http://www.koloshop.cz/…cni-riditka/

      0 0
    • luk.ash2  

      http://www.aukro.cz/show_item.php?…

       

      Co třeba rám Specialized k vánocům? ;-)

      0 0
      • Krocan  

        co ti na nem prijde vtipny?

        0 0
        • luk.ash2  

          No podle mě to to rám Specialized vidělo leda tak z vlaku, to že si na to někdo nalepí pár samolepek… ale je možný že se mýlim, neznám tak dopodrobna historii týhle značky

          0 0
        • Tomcat  

          Že to je Joko

          0 0
    • Jarkis  

      http://cyklobazar.i-bazar.cz/…litni-levne/

        

      taky pěkný:( až zoufalý ty kecy k tomu

      0 0
    • Hejdik  

      Včera jsem měl docela  úsměvnej zážitek.Jdu si takhle se svou ženou na procházku a náhle co nevidím.Po silnici si to frčela ženská na kole.Byl to nějakej tesko-bike,Ale co mě naprvní pohled zaujalo,bylo to,že ona na tom kole měla kotoučovky a přední třmen měla ve předu vidlice,tak jsem na to koukal a co nevidím,ona měla celou vidlici otočenou směrem dozadu o 180°.No mě málem mrdlo:-)Moje teorie je ,že ta nebožačka si koupila kolo někde v hyper-supermarketu a tam jí to tak namontovali,nebo si to chuděra takto koupila už složený,protože bovdeny od přední brzdy se zdály být nepřetočené.Než jsem se zpamatoval,abych jí zastavil a zeptal se zda to má tak schválně,tak zmizela za rohem.Fakt hledím,co je na světě všechno k vidění:-)

        
      0 0
    • micsvo  

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      Bezna cena 5000, nyni 3500. LOL

      0 0
      • maxtor  

        No nevím, podle mě je směšná cena toho hlavka obecně a kdo si jej chce koupit, musí být hodně velký blázen nebo jej hodně chtít… Tenhle inzerát mi přijde jako slušná příležitost koupit tohle hlavko za cenu, která se aspoň trochu blíží jeho užitné hodnotě a neřešit to přes Ebay…

        0 0
        • micsvo  

          No ono se da to hlavko koupit v pohode pres CRC za cenu od cca 80 do 90 GBP (zalezi na barevnem provedeni).

          Proto mi cena, kterou ten clovek udava jako beznou prijde dost husta. Navic to prodava skoro o litr draz, nez CRC i s postovnym.

          0 0
          • roud  

            U nás ho maj v kameňáku přesně za 5 litrů mě přijde normální…

            0 0
            • jIrI___  

              Maj gat, hlavko za pet litru :-O. To jsou v nem pouzite nejake spesl materialy z NASA nebo za co se jim tolik plati?

              0 0
              • roud  

                Za kvalitu se hold platí…

                0 0
                • jIrI___  

                  To jo, ale tohle mi už fakt připadne přehnané. Ale každý na to asi koukáme jinak ;-)

                  0 0
                  • roud  

                    Trochu aktivity zkus si třeba zjistit jakou ti na něj poskytujou záruku :O)

                    0 0
    • treatt  

      1 000 :)

      0 0
      • Smazaný účet  

        1001

        založí někdo novej?

        0 0
      • Krys  

        Včera som sa musel veľmi premáhať, aby som sem ú tisícku nedal, ale nakoniec sa podarilo. Už som to mal napísané, ale prehovoril som si do duše: „Kristian, spamätaj sa, napíšeš to tam a lietaš v tom znova“, tak som to vymazal. :)

        0 0
        • treatt  

          :-D

          Vsak ja to psal hlavne pro Tebe ;) pro me to byla premiera :)

          0 0
    • t29  

      není to sice kolo, ale…

      http://www.aukro.cz/…apixely.html

      0 0
    • myval  

      Mě rozveselil http://www.aukro.cz/…_merida.html

      0 0
    • jIrI___  

      "Součást z fotky ":http://www.ivelo.cz/…rske/prodej/?… 300 Kč, to je myslím dobrá cena… :)

      0 0
    • Jogador  

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?… Komická je původní cena, za jeho cenu jdou najít skoro nový:)

      0 0
      • Hnoj  

        Pokud je kupoval před dvěmi třemi roky, možná za ně tuhle sumu vypláznul…

        0 0
    • DaveBury  

      http://aukro.cz/…tni_ram.html

      Cena asi odpovida kolu, ale spise ten obsah inzeratu :)

      0 0
      • colombo1  

        TAK TO JE FAKT VTIPNÝ… :)) (A PAN INZERUJÍCÍ BY SI MĚL PROCVIČIT ČEŠTINU :))

        0 0
      • Pavel  

        „foto zašlu na emil.díky“

        :-DD

        Co je to emil?

        0 0
        • Krys  

          Emil to je taká špeciálna glazura alebo smalt :D

          0 0
      • Sibstr  

        Tak to je síla, jsem se fakt pobavil:D Jak tohle někdo může napsat, neuvěřitelný!

        0 0
    • delfyn  

      http://sport-ostatni.sbazar.cz/…2216367.html

      neříkám že to není dobrý kolo, ale cena je slušná

      0 0
    • gamster  

      Tak sem si hledal,kde bych koupil minerální olej pro svoje XT,a došel jsem k tomuhle.Nehorázně sem se zasmál :)

      0 0
    • delfyn  

      mám tu další kandidáty, ten první je zajímavej tím že hned vedle něj byl ten samej rám odhadem o 3roky novější s karbon sedlovkou za 7500kč takže rozdíl v ceně dělá skareb?ouuu

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      http://www.cyklobazar.cz/kontakt.php?…

      0 0
    • m-i-k-i-n1  

      další povedený kousek Super Bike Campagnolo za super cenu!!

      0 0
    • mitch  

      Jeden klasickej

      0 0
    • lenochod  

      myslím že je to dost legrační http://www.aukro.cz/…_rarita.html#…

      „Nabízím tuto skládačku s pomocným motorem.Domácí velmi pěkně provedená stavba.Motor pionýr bez převodovky.Dokáže i 60 km/h ale řídit to je fakt adrenalin.Potřeba seřídit motor a vyměnit pláště.Nemám na to čas,bohužel.“

      #gallery-thumbs li {float:left; margin: 2px; padding:0; font-size: 1px} #gallery-thumbs li a {margin:0; display:block; padding: 2px; outline: none; background: #fff url(http://static.allegro.pl/…thumb-bg.gif) no-repeat 0 0} #gallery-thumbs li a:hover {background-color: #999} #gallery-thumbs li.active a {background-color: #000} 

      0 0
      • Vilém  

        Nahodou ocelovyho Kleina s pomocnym motorkem z pionyra urco nikde jinde nepotkas:)

        0 0
      • XC-biker1  

        tyvole tak to musi být adrenalín řídit i ve 20km/h :D … Ale zas mužeš na křižovatce pěkně protáčet přední když dáš plný kotel :D

        0 0
      • t29  

        naprostý nářez je sklad náhradních dílů v pozadí fotky :)

        0 0
    • Rolei  

      cyklobazar

      0 0
      • XC-biker1  

        jeté cca 1000 km, velmi rekreačně a pohodově, vždy za sucha a pomalu!

        škoda že nejsou jeté holkou… jinak bych je určitě vzal :D

        0 0
    • mitch  

      A nakonec zvířátko :D

      0 0
    • jIrI___  

      Hlavně k inzerátu vložit správný obrázek :)

      0 0
    • Vilém  

      Dlouho jsem nepotkal zadny inzerat vhodny do tohoto threadu, ale dnes me pobavil jeden z mistniho bazaru.

      Vložil: kerio Datum: 28.02.2009

      Rám Heavytools Pitbull Jablonec nad Nisou (Liberecký kraj)

       

      Hardtail rám na FR a DH… tendle chlapec vydrží všechno… Není to žádná velká a známá značka, ovšem má svoji kvalitu. níkdy nezradil… I když já sem se rozbil sebevíc, rám se ani nehnul… pár oděrek, šrámů, jinak super stav… pro začátek 5000Kč (cena neni pevná, když bude rozumná dohoda tak se s ní dá určo něco províst…)

       

      Jen pro upresneni, pobavila me hlavne ta cena a taky obsah inzeratu.

      0 0
    • přejetá_veverka  

      Já teď koupil tohle- http://www.aukro.cz/…0_vel_l.html … moc se v tom nevyznám – snad to není taková hrůza 8)

      0 0
    • přejetá_veverka  

      http://www.aukro.cz/…s_lefty.html – nechybí někomu scaplel? … ta cena je ňáká podezřelá

      0 0
      • Tomcat  

        1. Aukro je aukce tedy cena může byt třeba 0,50 Kč a nebude to stejně koncová cena

        2. není takhle zadní stavba prasklá?

        0 0
        • destr  

          Kde to vidiš?

          0 0
          • Tomcat  

            zadni stavba? podelná prasklina spodni casti vidlice

             

            imho kultovní modla cannon  takle ojetej a starej stejně moc velkou cenu mít nebude.

            0 0
            • kubad  

              to je spoj ( dělení formy v které to pečou)

              kolo je olítané model tak 2003–2004 cena bude +/- reálná

              0 0
      • JSt  

        imho to vyssi cenu nema ;-)

        0 0
      • Vilém  

        Ten scalpel je na aukru uz hodne dlouho. Zajem vsak nema nikdo.

        0 0
    • DaveBury  

      A sakra, velice vyhodna nabidka a uz jsem to prosvihnul…

      Jete jedno leto a chybi jen slapka. Zadni kolo je sice meke, ale snad si s tim v servise budou vedet rady.

      Cena je lidova :)

      http://www.aukro.cz/…_vektor.html

      0 0
    • McBlacky  

      nemůžu si pomoct, ale zalovím rovnou na BF

      prodam rohy pz racing Břeclav (Jihomoravský kraj)

       

      prodam tyto rohy, trochu poskrabane ale jinak v pohode, jeste asi 1000 km…

      takhle vypadají rohy po 1000km – těžk

      0 0
      • t29  

        předpokládám že to „jeste“ je překlep, ale v tomhle případě velice výstižný :)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.