• tomas tt

    caute, mate nejaky trik na odtiahnutie týchto dvoch krizovych skrutiek? Hanbim sa za takyto dotaz, ale sakra fakt s tým neviem ani pohnúť a krizove skrutky sa zacinaju deformovat.

    0 0
    • maxtor  

      Tak to máš blbé. Jak na křížák použíješ špatnou velikost šroubováku můžeš je zničit cobydup. Zkus to stříknout WDčkem a chvíli nech vsáknout. Najdi si správnou velikost a typ šroubováku a hlavně – ujisti se, že točíš správným směrem!!!!

      Good luck!!!

      0 0
    • ras  

      Jedine presny typ srobovaka – kvalitneho – narex bystřice mala by to byt velkost 2 ?

      0 0
      • tomas tt  

        WD-čkom som to strekol, ale nepomohlo. Ja by som to videl nasledovne:brzdu upnut do zveraku, zvrchu spustiť upevneny pomalobežný el skrutkovac Ked aj dorvem skrutku, musi existovat sposob ako to vyvrtat. Ale aky?

        0 0
        • maxtor  

          Elektrický šroubovák bych zavrhl jako první. Přece jen máš v ruce větší cit. Těžko radit typ šroubováku. Chce to zkusit.

          0 0
        • kajulka2  

          Nech to WD působit třeba přes noc, pokud to nepůjde, tak tu nádržku nečím podlož a zkus třeba přes kus kulatiny klepnout na šroubky kladivkem ale s citem!!

          0 0
    • tachmude  

      Existuje specialní diamantová pasta na takové připadky.Nakapeš na strhnutý křížák,strčíš šroubovák a ono se to hryzne (šroubek+šroubovák ) když ho nemáš totálně v pr..li.Ještě existují vytahováky, ale na tyto malé šroubky těžko.Leda ještě použít levý vrták a možná povolí, když ho opatrně vrtneš.

      0 0
    • Dusab  

      tachmude mne předběhl. S diamantovou pastou mám dobrý zkušenosti ale spíš u imbusů. U křížovýho šroubku je potřeba opravdu přesně zvolit typ a číslo šroubováku.

      0 0
      • Hroch obojzhivelnyj  

        A abys to mel jednosussi, jsou dva druhy krizovych sroubovaku, PH (Phillips) a PZ (Pozidrive)- jeden z nich ma jeste zoubek mezi, na sroubu to vypada jako male carky.

        0 0
    • Caryfuk  

      Vezmi malej sekac a zasekni ho do obvodu hlavy sroubu ve smeru povolovani a lehce na nej klepej kladivkem, povolis v pohode. To je metoda starych zkusenych remeslniku, kdyz jeste nebyly vymozenosti dnesnich dnu.

      0 0
    • sportovni_biker  

      Nechci zakládat nový thread, ale povedlo se mi něco podobného, co tady kolegovi, ovšem ještě mnohem horší místo a menší šroubek a hlavně už nejde chytit hlavička žádným typem šroubováku. Nejde to nějak dostat pryč? Na vrchu jsem četl něco o diamantové pastě, ale netuším, jestli to v tomhle případě jde použít a jestli se dá vůbec norlmálně koupit. Díky, za jakékoli rady

      0 0
    • maxtor  

      Hele, má někdo zkušenosti s odkrytováním duálu XTR?? Mám na mysli tu krytku, po jejímž odmontování je možno např. vyměnit řadící lanko. Zatím jsem se jen dostal k tomu, že jsem vyšrouboval ty šrouby, které ten kryt drží, a pak nevím jak dál… Nechcina to jít silou, protože bych to nerad zprasil.

      0 0
      • miki  

        Jestli máš povolený šroubky tak musíš tlačit kryt podélně směrem k páce.Měl jsem s tím poprvé taky problém.A jinak se vyndavá levá a pravá.

        0 0
        • maxtor  

          To bude asi ono. Nechtěl jsem za to nějak zvlášť zabírat. Jen jsem se chtěl ujistit, že jsem to z manuálu správně pochopil. Díky.

          0 0
      • miki  

        tady je foto

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.