• Twisp

    ve středu cca. na 2 až 3h v 17:00…Pripoji se nekdo ?

    0 0
    • kubajs mtb  

      jel bych strašně rád, ale mám vidlu na repasu kua, někdy jindy bych určitě jel se domluvíme :o)

      0 0
    • pavel321  

      Taky bych rad jel, ale zejtra de bajk zrovna do servisu:(

      0 0
    • bubo  

      Dneska bych rad vyjel – neprší :-) Kam máš namířeno, pokud my to vyjde dostat se včas z práce, možná bych se přidal…

      0 0
      • Twisp  

        Ahoj, predbezne smer lidaky jizerky, malinik cerna nisa, odlrichov, vynicna cesta, hejnice , hrebinek. Vesmes vsechno sotolina…Jeste se prida PePu – zmena trasy je mozna :) . Sraz v 17.00 u technicky univerzity v Husovce. ok?

        0 0
        • bubo  

          Uvidíme, jaké bude odpoledne počasí (vypadá to všelijak – před chvílí zase pršelo…) Kde přesně ten sraz? – budov TU je na husovce víc…

          PS: trasa je OK, akorát jsem ji takhle poskládanou ještě nejel, kolik to dává asi km? Po práci na 2–3h si dávám většinou odpočinkovou kochací pohodovou jízdu a né 2× Jizerky nahoru a dolu :-), tak abych pro vás nebyl akorát brzda…

          0 0
          • PePu  

            Sraz asi nejlépe před hospodou U Balcarů. Trasa dle počasí a tempa se neboj, bude pohodové (= Twisp čeká na vrcholku).

            0 0
            • JJ  

              Hehe, sraz U Balcaru.. To daleko nedojedete. Ale lepsi nez sraz na Bříze, tam je to dycky nadlouho:)

              0 0
              • Manas  

                Jeeee, na Brizu bych zasel, na Plznicku :-)

                Kdeze jsou ty kolejni casy … ach :-)

                0 0
    • bubo  

      Tak sorry, dneska to nevyjde – ozval se mi spolujezdec (kamarád) s nabídkou, která nešla odmítnout. Snad někdy příště a díky za pozvánku…

      0 0
    • ziki007  

      Nska nic, mam opíchlý koleno :-( Ale něgdy bych vyrazil,teda jestli nejste ortodox chrti, to bych vás brzdil…

      0 0
    • Twisp  

      Tak pocasi vyslo, natocili sme asi 53km – druhy stoupani do jizerek z ferdinandova po zeleny bylo po tydnu nic nedelani narocny ale zvlaldi sme to. Kdo nejel, prohloupil. ;)

      0 0
    • kubajs mtb  

      co teď o víkendu? snad vyjde počasí :o)

      0 0
      • Twisp  

        To me stve, pac sem kvuli nepriznivy predpovedi naplanoval odjezd mimo LB. Takze ja jsem out.

        0 0
    • kubajs mtb  

      Tak nikdo nejede?

      0 0
      • majkee  

        Ja bych nekam vyjel, ale jak tak koukam z okna, tak to pocasi nevypada moc nadejne :o(

        0 0
      • PePu  

        Vidím, že budu muset častěji sledovat B-F (a hlavně o víkendu ráno). Na Ještědu jsem byl kolem 3.

        0 0
        • kubajs mtb  

          tak to sme se skoro potkali :o) to sme byli asi někde za výpřeží zrovna:)

          0 0
    • Twisp  

      Tak jak to vidite zitra ? Start tak v 16.30 – 17.00

      0 0
      • Twisp  

        dnes 16.45 sraz u Balcarů. Trasa se probere na místě.

        0 0
        • kubajs mtb  

          no na jak dlouho by to bylo? v půl osmý mi začíná nočn í tak jestli bych to stihl?

          0 0
          • PePu  

            2, max. 3h. Případně se můžeš někde odpojit.

            0 0
            • kubajs mtb  

              a jakou máte trasu? jestli bych se moh někde odpojit tak abych byl tak v půl sedmý doam pak, musim si pro věci apak do podělaný práce dřít jak šroub

              0 0
              • PePu  

                varianta A: totéž co minule-viz výše (s úpravami-např. přes Harcov, případně opačným směrem) varianta B: Ještědský hřeben (Rašovka-Pláně-Ještěd-Výpřež, event. opačně)

                0 0
    • Birg  

      zdar, neplánujete dneska švih?

      0 0
      • PePu  

        Fuj, takové ošklivé slovíčko. :) Předběžně sraz opět 16:45 u Balcarů (se mnou je to dnes nejisté, ale uvidíme). Trasa zatím není rozhodnuta (můžeš něco navrhnout-rozhodneme se na místě).

        0 0
    • Twisp  

      Pro velky uspech – Zitra 17.8 v 16.45 před rakví (kulturák u Tesca). Pohodovej svih na chrastavu po cyklo nebo pres bedrichovsky les. Z chrastavy na krystofak a tesne pred nim lesem na vyprez pak po cerveny na Jested. a pak down cca. 45km

      0 0
    • Twisp  

      Zitra 1.9. (pátek) dáme švih, ne ? Sraz necháme u Balcarů v 16.45. Od nedele sem na tom nesedel tak Birghóf veme postraní kolečka a provaz. :)

      0 0
    • kryspin  

      sory, ze se vetřu. neplanujete nejakej svih sobotu nekdy pres den? docela bych se pripojil, abych poznal nejaky novy trasy v okoli jestedu.

      0 0
      • Twisp  

        jj zejtra nejspis pojedem a ted hura k balcarum :)

        0 0
      • Twisp  

        tak kryspine zejtra je sraz ve 14.00 u kulturaku (vedle Tesca), tak se tam vokaz

        0 0
        • Birg  

          BIKE připraven, už se těším po té pauze!! TWISPe lano na tahání beru ;-) _____________­________________________­_________________________
          IIIII II IIIII IIIIII
          II I II II II II II
          IIIIII II IIIII IIIIII
          II I II II II II
          IIIII II II II IIIIIII _____________­________________________­_________________________

          0 0
        • kryspin  

          sorry, ze jsem nedorazil. prdnul mi ram. (v zadu u kotoucovky). v sobotu rano. ach jo… jdu hledat nekoho, kdo by mi to svaril. snad to nebyla posledni vyjizdka…

          0 0
    • kubajs mtb  

      čau, nepodniknem něco v neděli?

      0 0
    • Twisp  

      V úterý 12.9. v 16.45, sraz u rakve (kulturak). Mohli bysme jet po cyklo do chrastavy s krystofaku lesem na vyprez,a pak jestedskej hreben – zhruba to ma pade. Cim vic lidicek, tim lip. ;)

      0 0
      • qaywsx  

        Jel bych s vama rad ale nevim abych prilis nebrzdil vecne jezdim sam a uz bych rad vyrazil s nekym kolik vas tak jezdi dnes jsem jel kolecko asi 50 km a prumerka asi 22

        0 0
        • Twisp  

          neboj, jezdime na pohodu – podle toho tvyho kolecka to vypada, ze budeme brzdit spis my ! :)

          0 0
          • Birg  

            zítra má být pěkně, teda doufám, už se těším až to proženem! :-) trasa super

            0 0
          • qaywsx  

            Hele dneska nemuzu ja zapomel je hokej mame koupeny permice tak priste

            0 0
          • kubajs mtb  

            pojedem teda dneska někam?

            0 0
    • Birg  

      Sraz ve čvrtek 14.9. v 16:45 u kulturáku! Kdo chce ať přijede nebo ať jde na hokej :-)

      0 0
    • kryspin  

      tak mam svareno a snad i kotoucovky budou sedet tak jak maji. zkusim reparat, tak ze nechcete vyrazit o vikendu?

      0 0
    • Twisp  

      V sobotu urcite vyrazime, nekdy dopoledne. Cas a trasu jeste upresnim.

      0 0
      • kryspin  

        ja budu v patek na netu jen do 2, pak uz ne, tak ze jsem ti mailem poslal cislo, kdyby se neco dohodlo, dal bys mi prosim vedet?

        0 0
    • zdenek  

      Když je vás tu tolik z LB pohromadě, poradíte mi trasu? Mám to dost daleko, ale láká mě někdy si vyšlápnout Ještěd. Dá se nahoře někam pokračovat na silničním kole? Nejlépe udělat okruh cca 50 – 80 km.

      0 0
      • Twisp  

        Na silnicce se nahore pokracovat neda. Jedine ze bys sjel na výpřež (prvni parkoviste) a jel na Liberec → Karlov → Machnin → a stoupanicko Krystofovym udolim->sjezd do Krizan a Vyslap zpet na Vyprez.

        0 0
    • kubajs mtb  

      co zejtra někam zajet?

      0 0
    • Twisp  

      Ahoj Liberečáci, tak co nepodniknem něco o sobotě ? Joe se vratil ze statu. Takze Vojto, Kubo, Kryspine.. a dalsi, uzavreme sezonu Hvozdem ?

      0 0
      • PePu  

        Hele, přibrzdi jo :) Přes měsíc jsem bike neviděl (tedy jednou vlastně ano – v Moabu jsem sledoval bikery najíždějící na Slickrock trail…a utřel slzu). Už ani nevím, zda se na něm vůbec udržím.

        0 0
      • kryspin  

        ty jo to je skoda. asi jsem slepej, protoze jsem se na tenhle thread dival v patek jestli se neco nechysta. a asi jsem to prehlid. Hvozd je dobrej napad (predpokladam ze jested, pak dlouha cervena az na hvozd a nekudy zpet?). Blby je, ze na chalupe budu zase az vikend 28–29. nicmene kdyz bude aspon trochu slusny pocasi tak bych urcite jel.

        0 0
    • kryspin  

      Tak co? Jedete nekdo tenhle vikend? Jestli bude jen trochu slusne, vyrazil bych.

      0 0
      • PePu  

        Já bych také vyrazil, ale s počasím to zatím nevypadá moc růžově.

        0 0
      • Twisp  

        Sem pro :), uvidime co na to pocasi

        0 0
      • kryspin  

        Kdyby byl sraz tak mi dejte vedet na mobil, na bike foru o vikendu nebudu :)

        0 0
    • Twisp  

      zdar, dostal sem takovej napad … co dat nekde nejakou posezenou u pivka a tak uzavrit bajkersky sezonu – ukazat si novy jizvy, poklabosit o hightech komponentech, ukazat si navzajem tachometry a podelit se o nevsedni zazitky ze zavodu a vyjizdek, ti co nepijou si holt daj caj s rumem ! :)

      0 0
      • kolombo  

        To zní zajímavě, tam nebude vadit že jezdím o dost pomaleji :-D V pití piva s Vámi snad krou udržím :-)

        0 0
      • kryspin  

        do toho bych sel. i kdyz jsme se zatim nevideli :-) a jako kazdy vikend bych vyjel, kdyby pocasi stalo za to a jako kazdy vikend budu uz jen na tel… (pro jistotu jsem ho poslal twispovi na mejl) :-)

        0 0
      • Twisp  

        Sraz BF Liberec – Dnes v 19.00h u Kohouta v Pražský ulici.

        0 0
        • kolombo  

          Hm, pozdě :-( Díky krásnému počasí jsem ztrávil den v oblasti Labských pískovců …

          0 0
          • mikš  

            škoda,jel bych,ale info příšlo pozdě,snad příště :D

            0 0
    • bett  

      Navážu na místní thread :)

      Jsou nějaké tipy na kochací okruhy na sněhu, abych se nemotal s běžkařema?

      Start z LBC, Béďova nebo někde poblíž.

      0 0
      • alinceb  

        Cokoliv v lesích kolem Císařského kamene a Rádla, Ještědský hřeben od Obřího sudu až na Buk Republiky nebo dál (mimo kousku mezi horníma stanicema lanovek). Do Jizerek bych asi nejel, protože všechny hlavní cesty se v zimě upravují pro běžky, takže mezi nima těžko budeš hledat nějakou, kde nehrozilo zlomení hůlky o záda.

        Dokážu si představit nějaké motání kolem Mníšku, Hejnic a Chrastavy. Popř. prostě popojet autem na singl – tam teď potkáš tak maximálně lesní zvěř, nebo do Ráje.

        0 0
        • bett  

          Okouknu to. Tím Rájem myslíš Kokořínsko, Český ráj nebo jinde?

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.