Cyklobatoh z Tesca,Lidlu nebo tak neco..:)

10 nepřečtených
  • JirkA

    Mam jeste jeden, na dlouhou dobu posledni:), dotaz. Potrebuju nejpozdeji do patku sehnat nejaky cyklobatoh s vakem na piti. Chci ale nejaky levnejsi. Nevite tedy, zda neni v soucasnych nabidkach supermarketu (nebo i jinde) neco, co by stalo za rec? Dik za vas cas.

    0 0
    • Ekscel  

      Tak Tesco a Lidl jsou zrovna celkem špatné volby, neboť camelbag nepatří do jejich standardního sortimentu a bývají pouze nárazově v rámci tzv. „akce“. Buď si zkus něco vygooglovat za přijatelný peníz nebo se můžeš juknout do velkých sportshopů (Giga Sport, Sportissimo, Intersport apod.), kde mívají camely jak značkové, tak i od značek spíše necyklistických a tedy (občas) levnějších :-) Jinak – já se držím litrové láhve Isostar (maje pouze jeden košík), takže osobní zkušeností neposloužím.

      0 0
    • Santus  

      v Makru byval za slusny penize, ale uz jsem tam dlouho nebyl, tak nevim

      0 0
    • Jarous1  

      Sorry, ale řekl sis o to sám ;-))) www.penny.cz/…p_detail.asp?… A má to víc kapsiček než kdejaký Camel ;-)

      0 0
      • JirkA  

        Tak ten je super, stylovy. Ja vedel, ze se neco najde..:)

        0 0
    • Jarous1  

      No, a jinak se zkus prohrabat tímhle, třeba tam něco bude… www.akcniceny.cz/letaky/

      0 0
    • TheIF  

      Stejně si pak všichni kupují vak od Camela, protože si stěžují, že ten supermarketový hrozně smrdí. Nevyjde levnější koupit zrovna M.U.L.E za 2000Kč ?

      0 0
    • ivaneck  

      Poohlížel jsem se po samotném vaku. Nejlevnější, co jsem našel, je od Kellys (www.bicy.cz) za 229.

      0 0
    • labar  

      Tak před týdnem jsem pořídil takový batoh v Makru. Vypadá celkem solidně. V modrý nebo svítivě zelený barvě. Stál v akci necelý 4 kila. I s vakem. Všechno super, ale nedá se z něj chlastat, jelikož obsah vaku strašně načichne gumou nebo něčim dost nechutnym..:-) Zkusim nějakou desinfekci, popřípadě popelnici…

      0 0
      • Twister  

        Chm. Taky jsem na to koukal a říkal si, že za ty peníze je to až moc super, aby tam nebyl nějakej háček…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.