merida matts sport 500 (model06) vs. acstar everest sx (model 06)

8 nepřečtených
  • xpetr

    který z nich vybrat ? díky za rady a názory :) p.

    0 0
    • Lance  

      meridu

      0 0
    • TomasN  

      meridu meridu

      0 0
    • Komi  

      Když sem hodíš odkazy, víc lidi ti poradí ;-) Jinak Meridu

      0 0
      • xpetr  

        díky za všechny reakce.. ještě kdyby někdo napsal, proč zrovna meridu.. :)

        tady jsou linky

        www.merida-bike.cz/…-sport-500-v www.acstarbikes.com/detail.php?…

        0 0
        • Lance  

          meridu proto, protoze jsem ji taky puvodne chtel v disc verzi

          0 0
        • TomasN  

          Kdyz uz ne nic jineho, je Merida rozhodne vic sexy.

          0 0
        • -Alan-  

          Když ti nebude vadit, že Merida má vidlici pro opravdu hodně ležérní ježdění a pláště u kterých se hledělo hlavně na nízkou váhu, tak ji vem. Vypadá pěkně, ale mě se líbí i ACstar. Everest SX není špatný kolo a má lepší vidlici (ale pořád spíš základ, kterej by časem stál za úpravu/změnu). U Meridy by ti někdo moh napsat, že má patrně lepší rám, ale zase jiný ti napíše, že v těhle cenových hladinách to nehraje moc roli. Myslí se tím, že hodně značek dělá své dobré rámy až na kola vyšších cenových hladin. Ale já to u těch dvou nepoznám, každopádně se tím každý výrobce rád pochlubí, pokud je to něčím výjimečný. Acstar má Dual control (řazení brzdovou páčkou a druhým čudlem) Merida vypadá klasicky. Acstar u spousty komponent neuvádí jejich typ. Ať ti to je k užitku a ne k zmatku. Jinak Acstar bude zřejmě sehnatelný ve větší slevě a když bych původně uvažoval o plných cenách, tak ve slevách seženeš za ty peníze lepší kola.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.