• jakub

    ahoj, sli by jste do tohoto kola?? ma za sebou dve sezony po cloveku, keryho dobre znam a kerej se o kolo dobre staral, PC: 85.000 tedkom ho muzu mit za 25.kkč

    0 0
    • jakub  

      este dam naky foto:

      0 0
    • McBlacky  

      já bych do toho šel.

      0 0
    • Tomcat  

      25? Hmmm pokud je doklad o původu a jistota, že ten karbon není někde rozlepenj tak to nemusí jet špatný.

      0 0
      • jakub  

        jj toto je vse OK kolo je od cloveka, kerej ho mel na trenovani… je primo od dovozce KHS s doklady a se vsim..

        0 0
    • GTman  

      Za tu cenu to vypadá velice slušně. Pokud je to člověk, kterého znáš a věříš mu tak je to v poho. Stejně si ale kolo pořádně prohlídni a najeď si na něm aspoň 50 km, ať vidíš jak jede a zda ti vyhovuje. To na třech šlápnutích u prodávajícího po dvoře nepoznáš. PS: Dej si níž špičku toho sedla, abys jednou neměl problémy :-))

      0 0
      • jakub  

        jj dam tam uplne jiny sedlo, kolo si totiz kupuje moje zena na trenovani… prosti rok vam prej vsem ukaze (((((-:

        0 0
        • Lister  

          a která z nich to je???? :o)

          0 0
        • TinkTink  

          Ty voe, co nam ukaze? :o))…Si vyjasnime az se uvidime :o)))

          0 0
          • jakub  

            no max zada voe…

            0 0
          • pegal  

            ukazuje dost .. vid? .. :)

            0 0
            • jakub  

              kua zacinam litovat ze sem cem tu fotku dal… asi sem to prehlid a prehnal… kua

              0 0
              • pegal  

                fpohode .. :) .. ale ty psi sou fakt luxusni .. ty jazyky .. :)

                0 0
              • náčelník  

                Ty musíš spát na tý karimatce, co je smotaná vlevo, že? V posteli už pro tebe asi není místo :)

                0 0
                • kubad  

                  Už je fotka pryč. Kdo ji má staženou, tak mu ji natruc sem pověste znova :-))

                  0 0
                  • Lister  

                    mě se pořád zobrazuje, ji mám ji nacacheovanou, takž jetli bude zlobit, tak ji sem hodím znovu :o)

                    0 0
              • Lister  

                myslím, že tou fotkou diskuse o výhodnosti nákupu kola skončila :o)))

                No a jinak tak mladej a už ženatej, jak se jim to povedlo?? :o))))

                0 0
                • jakub  

                  fakt jsem si toho nevsiml… no uz je to za nami ze… hlavne ji sem necpete znovu, nepridelavejte Adminovi praci…

                  0 0
                  • jakub  

                    pls

                    0 0
                    • pegal  

                      :)

                      0 0
                    • Lister  

                      dobrá, budem to šířit jenom emailem :o)))))))

                      0 0
                      • jakub  

                        delej jak myslis…

                        0 0
                        • Lister  

                          neboj :o) Jinak pro ostatní kdo neviděli – moc hezká slečna, no a jetli ještě jezdí na biku tak to ji Kubíku teda gratuluju!!

                          No bohužel k původnímu tématu ti toho moc neřeknu, silnici nerozumím – ne že bych na tom byl s bikama líp :o)

                          0 0
                          • jakub  

                            diky, jako navic asi ta fotka nebyla snad tak moc divoka ale nechci riskovat… moje to tu obcas taky procita… jinak k tomu kolu, taky silnicim nerozumim tak nevim esli ma taky vubec cenu kupovat takovy kolo, dyz na tom chce jenom trenovat…

                            0 0
                            • pegal  

                              prave ze „jenom“ tim trenovanim stravis vic casu jak zavodenim .. takze to urcite kup ..

                              0 0
                            • Lister  

                              já bych hlavně zvážil velikost, tak jak je to kolo nastavený je podle mě na příslušného člověka velký :o(

                              0 0
                              • jakub  

                                no to prave resime.. ona tvrdi ze ji na tom boli krcni pater…ze je na tom polozena, ale do soucasne doby na tom jezdil chlap, kerej je mensi jak ona, chapu ze zenska ma jiny „rozmery“ ale no resime esli se to neda upravit predstavcem…

                                0 0
                                • kubad  

                                  Pokud je to nastavení pro ni, je opravdu velký rám.

                                  0 0
                                  • jakub  

                                    to se pozna uz takhle od pohledu… jako nerejpu, jenom se ptam, zajima me to… silnicim opravdu nerozumim…

                                    0 0
                                • MlokCZ  

                                  Představcem upravíte dost, dá se dát až 8–9cm krátkej a ten z fotky je tak 12–13cm. Ono jestli není prostě problém, že je to silnička (a jestli na silničce nikdy nejezdila, tak se jí to zdá dlouhý). I když to upravíte, tak vždy bude na silničce víc natažená než na biku. Jestli nikdy nejezdila na silničce, tak se musí naučit koukat méně do dálky a více jen na přední kolo.

                                  0 0
    • Radek Broz  

      ne. IMHO se to v terenu odrovna relativne rychle :D

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.