• nell952

    Máte někdo prosim vás zkušenosti z CK Nomád? Chci s nimi jet na Korsiku ale neznám je. Díky

    0 0
    • cíca  

      Zkušenosti nemám, ale už podle názvu jsou podezřelý.

      0 0
    • james11  

      vůbec bych se toho nebál!

      0 0
    • RUMcajs  

      V cykloservisu byl clanek o ceste ke „Kilimandzaru“, nebo jak se to pise.

      0 0
    • kolvys  

      Asi je to pozdní odpověď, ale s Nomádem mám nejlepší zkušenosti. Jezdím s nimi již od začátku jejich existence kdy se jmenovali Bivak klub. Záleží ale dost na osazení zájezdu. Jinak mohu jen doporučit.

      0 0
    • cabbage  

      bych radši SC…

      0 0
    • Páník  

      koukni taky na www.kudrna.cz …uz jsem snima byl dvakrat a vdycky to bylo super

      0 0
    • quidos  

      Loni jsme s nimi byli na Aljašce a v západní Kanadě (teda jen pěšo). Je fakt, že to bylo dost komorní, jen 10 lidí+2 průvodci, ale nebyl jediný problém ze strany cestovky a bylo to super. Čili souhlas s Jamesem11 – nebál bych se

      0 0
    • Cyril  

      Byl jsem s nimi dvakrát, shodou okolností na Korsice (červen a září). Poprvé super, podruhé trochu problém s kuchařem, ale taky OK.

      0 0
      • capis  

        Co má taky kuchař sedmiletému klukovi pořád vařit.

        0 0
    • vegget  

      Tento rok sme boli cez Nomad v Toskansku na cyklodovolenke a bola to fakt bieda.

      Najprv nam len tak z nicoho nic bez vysvetlenia presunuli termin dovolenky – co samozrejme nebolo velmi prijemne.

      Do Toskanska sme cestovali divnym autobusom ktory vyzeral ako linkovy autobus.

      Najhorsie vsak boli slubovane ranajky. Dostali sme jeden! ano len jeden malicky croissant. Ranajky su zaklad a plati to dvojnasobne ak clovek sportuje a tymto nam uplne pokazili dovolenku. Ak sme chceli nebodaj dva alebo tri croissanty museli sme si doplatit. Jeden croissant stal 2 eura :)

      Dakze Nomad urcite neodporucam!

      0 0
      • Tomas94  

        myslim že jejich termín nepřesunuli o 6 let ;)

        0 0
      • jeffino  

        tyhle cestovky jsou jedna jak druhá, prostě podnikání v turistickým bussinesu v českým stylu, je to vždy loterie a lidi mají různý očekávání, já spíš lituju ty průvodce, je to hrozná práce nedělal bych to, taky jich mame v česku strašlivě moc, nechápu jak se to všecko uživí, ted přichází doba, kdy jich asi pár půjde do kytek:-)

        0 0
      • vinca  

        Sakra, proč já nikdy nevěřím prvním příspěvkům , který člověk napíše do 15 minut po svý registraci na fóru. :-(

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.